زن، طعمه شوهر برای سرقت بود

قاچاقچی سابقه‌داری که همسرش را مجبور می‌کرد پس از ارتباط با مردان غریبه، خودروی آنها را سرقت کند، دستگیر شد.

زن، طعمه شوهر برای سرقت بود

 
به گزارش «جام‌جم»، اوایل همین هفته ماموران انتظامی هنگام گشتزنی در شهرستان مشهد به یک خودروی پراید که به سرعت در حرکت بود، ظنین شدند و از راننده‌اش که یک زن جوان بود، خواستند خودرو را متوقف کند اما او متواری شد.
 
در پی فرار راننده جوان، ماموران به تعقیب او پرداختند تا این که پس از طی مسافتی راننده نتوانست خودرو را کنترل کند و پس از برخورد با گاردریل متوقف شد.
 
ماموران از زن جوان مدارکش را خواستند اما او از ارائه آنها خودداری کرد.
 
بنابراین خودروی توقیف شده به پارکینگ پلیس و راننده به پلیس آگاهی منتقل شد.
 
متهم می‌گفت خودروی پدرش را دزدیده

 
زن جوان در اظهاراتش به پلیس گفت: من شیفته رانندگی هستم و خودرو نیز مال پدرم است. من بدون اجازه پدرم آن را برداشته بودم که با دیدن پلیس ترسیدم و خواستم فرار کنم.
 
در پی اظهارات وی، ماموران به استعلام از سامانه پلیس پرداختند و معلوم شد، خودروی پراید مسروقه است. با این که با مسروقه بودن خودرو هویت مالک آن مشخص شده بود، زن بازداشت شده همچنان مالک خودرو را پدرش معرفی می‌کرد. ماموران برای مشخص شدن موضوع همراه وی به خانه پدری‌اش رفته و با صاحبخانه که مرد میانسالی بود، به گفت‌وگو پرداختند اما او ادعا کرد زن جوان را نمی‌شناسد.
 
در همین موقع زن فریاد زد مرد صاحبخانه دروغ می‌گوید، او شوهرم است و با همدستی یکدیگر سرقت می‌کنیم.
 
به همین دلیل ، ماموران مرد میانسال را بازداشت و همراه زن جوان به پلیس آگاهی منتقل کردند.
 
متهم نوجوان در اظهاراتش گفت: دو سال پیش در دام اعتیاد گرفتار شدم. با سرقت پول و اموال خانه‌مان از یک قاچاقچی موادمخدر (شیشه) و کریستال می‌خریدم.

متهم اضافه کرد: وقتی خانواده‌ام متوجه اعتیادم شدند، با من بدرفتاری کردند. من هم از خانه‌مان فرار کرده و با این مرد قاچاقچی ازدواج کردم. او مرا مجبور به سرقت و فروختن مواد مخدر کرد.

شوهر، زنش را مجبور به سرقت می‌کرد
 
متهم گفت: شوهرم مرا مجبور می‌کرد سوار خودروهای عبوری شوم و پس از جلب اعتماد رانندگان با آنها ارتباط دوستی برقرار کنم. با این ترفند او ما را تعقیب می‌کرد و به منزل مردان غریبه می‌آمد و با تهدید چاقو خودروهایشان را سرقت می‌کرد.
 
متهم اضافه کرد: در برخی مواقع نیز خودم خودروها را می‌دزدیدم و او به کمک دوستان سابقه‌دارش خودرو‌ها را می‌فروخت.
 
وی تصریح کرد: علاوه بر آن دختران و پسران نوجوان را در منجلاب اعتیاد گرفتار می‌کردیم.
 
در پی اعتراف متهم، شوهر او نیز که یک دزد و قاچاقچی سابقه‌دار بود، به همدستی با همسرش اعتراف کرد.
 
بنابراین گزارش، متهمان با قرار قانونی روانه زندان شدند.
 
تحقیقات تکمیلی از این زوج متهم برای مشخص شدن دیگر جرایمشان و دستگیری همدستان فراری آنها ادامه دارد.

+86
رأی دهید
-59

*Fanoos* - ايران - ايران
توف به شرفش.
‌پنجشنبه 10 آذر 1390 - 10:30
asir@.P - پاریس - فرانسه
من یک زنم با این وجود حالم از این زنها که هی می گن شوهرم منو مجبور کرد که فلان کارو بکنم بهم میخوره!! اون زنی که از این نوع ترفندها برایِ دزدی و طرحِ دوستی بلده، بلد نیست از دستِ اون شوهر خلاص بشه؟ً! این قانونِ اسلامی هم که این همه شما و ما زنهایِ ایرانی رو گیر انداخته ...خوب فکری به حالش کنید دیگه! نه ما موجوداتِ بی اراده ای میشیم نه شما دچارِ دردِسر...
‌پنجشنبه 10 آذر 1390 - 13:38
korosh2500 - برمینگام - انگلستان
تا ایران سکو لار نشود و غیرت ایرانی‌ به جوش نیاید همین هست و همین خواهد بود _ رنگم عوض شد -معجزه‌ای درونم دمید - احساسم ز هم پاشید - دست و پام لرزید - نگاهم سرگردان چرخید - چشمهایم سرخ شد - دندانهایم پوسید - حرفهایم انگاری گندید - مغزم سقف ش ترکید - لحن صدام م د - قلم طعم مرگ را چشید - نوشتهام گم شد - حسم بویید - نفسم تنگ شد - تنفسم کچ شد - حافظم زنده شد - مخم جا به جا شد .
‌پنجشنبه 10 آذر 1390 - 13:08
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.