جباری یک جلسه محروم و 30 میلیون جریمه شد


رای کمیته انضباطی باشگاه استقلال درباره مجتبی جباری و جاسم کرار اعلام شد.

به گزارش خبرگزاری فارس، پس از اتفاقات رخ داده بین جباری و کرار در دیدار استقلال و مهر کرج کمیته انضباطی باشگاه استقلال عصر امروز تشکیل جلسه داد و مجتبی جباری با جریمه 30 میلیون تومانی و یک جلسه محرومیت از همراهی این تیم روبه‌رو شد.
 بدین ترتیب جباری در دیدار با شهرداری تبریز محروم است و برای دیدار جمعه آینده با پرسپولیس مشکلی ندارد.
 
همچنین جاسم کرار مبلغ 15 میلیون تومان جریمه شد و تا اطلاع ثانوی حق همراهی تیم استقلال را نخواهد داشت.
 
علی فتح‌الله‌زاده مدیر عامل باشگاه استقلال در این باره گفت: امروز دو جلسه فشرده و سنگین را پشت سر گذاشتیم و با توجه به عذرخواهی جباری از کادر فنی و بازی‌های خوب این بازیکن برای استقلال و تیم ملی به جریمه 30 میلیونی و یک جلسه محرومیت رای دادیم. همچنین کرار نیز تا اطلاع ثانوی محروم و در خصوص این بازیکن بعدا تصمیم‌گیری خواهد شد.
 
وی در پاسخ به این سؤال که آیا به خاطر بازی‌های خوب دیگر  بازیکنان ممکن نیست آنها هم بخواهند چنین رفتاری را تکرار کنند، گفت: حرف من این است که به خاطر عذرخواهی و بازی‌های خوب ایشان برای تیم ملی او را جریمه کردیم و فکر می‌کنم این جریمه سنگین است.
 

+63
رأی دهید
-24

KamalSecular - اهواز - ايران
جای تاسف داره رفتار جباری خیلی بد بود هم با بازیکن خارجی و م با مظلومی سرمربی محبوب استقلال متاسفانه رفتار ما ایرانی ها با خارجی ها خیلی بده با آمریکایی ها مشکل داریم با اروبایی ها با همه جهان مشکل داریم از نظر فرهنگی در حد بالایی نیستیم متاسفانه . البته ناگفته نماند که ما ایرانی ها با هموطنان خودمون درست رفتار نمیکنیم حالا خارجی بماند !
‌چهارشنبه 9 آذر 1390 - 21:35
daniall - نانت - فرانسه
موافقم کمال جان الان تو اروپا تیمها از تمام ملیتها تشکیل می‌شه حتی یک ایرانی‌ اونجا راحته ولی‌ متاسفانه تو قرن ۲۱ این بابا اینقدر سطح فکرش پایین که این موضوع قابل هضم نیست براش.خیلی‌ امیدوار بودم بندانش بیرون ولی‌ به قول شما کلا وضعمون در این مسائل تعریفی‌ نداره متاسفم از این فقر فرهنگی‌ که دامن مارو گرفته.
‌چهارشنبه 9 آذر 1390 - 21:50
آبی ترین - تهران - ایران
مجتبی لنگ سوراخ کن.
‌پنجشنبه 10 آذر 1390 - 05:13
lucina - تهران - ایران
خاک تو سرشون همین اینا هستن که مثله کرم تو تیم رشد ومیکنن و پایه ی تیمو خراب میکنن دیگه اخه مگه استقلال بازیکن خوب کم داره که بازم به این بی غیرت اجازه بازی میدن؟دمشو بگیرن بندارنش بیرون .بازیکــــــــن بی غیــــرت نمیـــخوایم نمیــــخوایم
‌پنجشنبه 10 آذر 1390 - 09:06
saman88 - اربیل - کوردستان عراق
با سلام بر همە دوستان گرامی. من بە عنوان یک عراقی دوستان زیادی در ایران دارم، البتە در خود شهرم (اربیل) با ایرانیان مقیم اینجا بیشتر رفت و امد میکنم و کلا ایران و ایرانیان را دوست دارم، ولی متاسفانە بعضی از دوستان ایرانی خیلی احساس بدی نسبت بە عراقیها دارند، همین مسالە کرار و جباری کە متاسفانە فقط بە خاطر اینکە کرار یک بازیکن عراقی است در حقش ظلم شد و مورد بی مهری قرار گرفت، من کرار را میشناسم و علرغم اینکە تیمهای زیادی مخصوصا کشورهای حوضە خلیج فارس) خواهانش بودند، ولی چون ایرانیان را دوست دارد ترجیح داد در ایران بازی کند، او حتى تیم ملی عراق را در حساسترین بازی همراهی نکرد و برای استقلال بازی کرد کە بە همین خاطر از سوی زیکو محروم شد، با این حال اینگونە باهاش رفتار شد، جرمش فقط این بود کە یک بازیکن عراقی است و همین، واقعا جای تأسفە
‌پنجشنبه 10 آذر 1390 - 11:17
paya55 - ارومیه - ایران
من نمیدونم این دوتا چیکار کردن؟ اما هردوتاشون بازیکنای خوبی هستن جباری بامعرفته. کرار هم محبوب استقلاله .
‌پنجشنبه 10 آذر 1390 - 16:01
dannni - سوئد - استكهلم
حالم از جباری بهم خورد با این رفتارش
‌پنجشنبه 10 آذر 1390 - 16:27
ensanam arezoost - خارگ - ایران
saman88 - اربیل - کوردستان عراق...اگر یک بازیکن ایرانی در کشور شما جلو چشم ده ها هزار تماشاچی و میلیونها بیننده تلویزیونی تو گوشی کمک داور رو میزد بدترین برخوردها رو باهاش میکردین...قبول کن کرار بازیکن بی ادبیست...حرفهای جباری پر بیراه نیست...
‌پنجشنبه 10 آذر 1390 - 16:47
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.