مرگ نوزاد به دست پدر معتاد

مرد معتاد که به اتهام قتل نوزاد سه ماهه‌اش دستگیر شده، اعتراف کرد فرزندش ناخواسته از دستش افتاده و مرده است.


به گزارش «جام‌جم»، اوایل همین هفته یکی از مسوولان بیمارستانی در شهرستان هشتگرد در استان البرز با مرکز فوریت‌های پلیسی 110 تماس گرفت و اطلاع داد مرد جوانی، دختر سه ماهه‌اش را که زخمی و بی‌هوش بوده به بیمارستان منتقل و اقدام به فرار کرده که از سوی ماموران حراست دستگیر شده است.

ماموران با اعزام به محل در تحقیق از مسوولان بیمارستان متوجه شدند، تلاش پزشکان برای نجات دختر سه ماهه که بر اثر اصابت جسمی سخت به ناحیه سرش زخمی و بی‌هوش شده بود، نتیجه‌ای نداشته و او مرده است.

در پی مرگ مشکوک این نوزاد، پدر وی بازداشت و برای تحقیقات به پلیس آگاهی هشتگرد منتقل شد. جسد نوزاد نیز با هماهنگی قضایی به پزشکی قانونی انتقال یافت.
 
متهم در اظهاراتش به پلیس گفت: مواد مخدر (شیشه) و قرص‌های روانگردان مصرف می‌کنم و بر سر همین موضوع میان من و همسرم همیشه اختلاف و مشاجره بود. او چند بار قصد جدایی داشت اما وقتی دخترمان به دنیا آمد، از تصمیم خود صرفنظر کرد.

متهم اضافه کرد: با تولد فرزندمان، اوضاع زندگی‌مان نه تنها بهتر نشد که روز به روز بدتر می‌شد. همسرم دیگر طاقت ادامه زندگی با مرا نداشت تا سرانجام قهر کرد و به خانه پدری‌اش رفت و من ماندم و یک دختر سه ماهه.
 
متهم با اشاره به شب حادثه گفت: آن شب دخترمان بیقراری می‌کرد و گریه‌هایش لحظه‌ای قطع نمی‌شد. پس از مصرف شیشه، وقتی گریه‌های دخترمان بیشتر شد، او را بغل کردم تا نزد مادرش ببرم.
 
وی افزود: در تاریکی شب تعادلم را از دست دادم و پایم روی زمین سر خورد و یک‌باره نوزادم از دستم به کف جاده افتاد و دیگر صدای گریه‌هایش را نشنیدم. سراسیمه او را به مرکز درمانی بردم، اما دیر شده بود و او را برای همیشه از دست دادم.

بنابراین گزارش، مرد معتاد با قرار قانونی روانه زندان شد.تحقیقات تکمیلی از او ادامه دارد.

+71
رأی دهید
-37

*Fanoos* - ايران - ايران
فقط لعنت به به مواد مخدر
‌چهارشنبه 9 آذر 1390 - 21:31
feminism - لندن - انگلستان
آخه اون مادر چرا باید نوزاد سه ماهۀ بی پناهش را کنار پدر معتاد و روانی اش رها کند ؟! ای زن تو که چشم داشتی و دیدی که این مردک نرمال و عادی نیست خب چرا دیگه باردار شدی و موجود دیگری را فدای این نفهمی و بی شعوری خودتان کردید :(
‌چهارشنبه 9 آذر 1390 - 22:24
korosh2500 - برمینگام - انگلستان
متاسفم برای کسانی‌ که بویی از انسانیت و خویی از ادمیت نبردند و به سوی افت اجتمایی و روفت عقلانی سقوط کردند
‌چهارشنبه 9 آذر 1390 - 23:37
Taraneه - کبک - کانادا
لعنت بر خامنه‌ای.
‌چهارشنبه 9 آذر 1390 - 23:56
gol andam - زوريخ - سويس
مرگ بر رژیم کثیف که این مواد مخدر رو وارد این کشور می‌کنه،،،که ملت اسیره این جم زهر باشن و نفهمن چی‌ تو مملکت میگذره ،،،مرگ ٔبر خامنه‌ای مرگ ٔبر طرفداراش ,,,,اینا باعث مرگ این بچه هستن
‌پنجشنبه 10 آذر 1390 - 08:34
*Fanoos* - ايران - ايران
واقعاً معلوم نیست زیر دست چنین پدری بنا بود این طفل معصوم به چه انحرافاتی کشیده شود .اما از نظر انسانی این یعنی فاجعه !.
‌پنجشنبه 10 آذر 1390 - 10:31
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.