فتح‌الله‌زاده: انتظار نداشته باشید جباری را از فوتبال دور کنیم, شاید کرار برود


مدیرعامل باشگاه استقلال با تاکید بر برخورد با دو بازیکن تیمش گفت: نباید انتظار داشته باشید که جباری را از فوتبال دور کنیم.

به گزارش فارس، علی فتح‌الله‌زاده پس از پایان جلسه امروز باشگاه استقلال برای رسیدگی به تخلفات جاسم کرار و مجتبی جباری گفت: اتفاقی که رخ داد از قاعده طبیعی آن بیرون آمده بود. جباری مصاحبه‌ خوبی نکرد و بیشتر از همه خودش ضرر می‌کند. ما از مربی تمرین دهنده‌ای استفاده می‌کنیم که یکی از بهترین‌ها در اروپا است. هنکه 10 سال در بایرن مونیخ بوده است.

وی افزود: این سرمربی تیم است که تصمیم می‌گیرد چه بازیکنی ضربه ایستگاهی بزند. مجتبی جباری که به این شرایط ایراد می‌گیرد خودش می‌داند که فقط یک بازیکن است. او می‌گوید که چرا سرمربی با کرار برخورد نکرده در حالی که اگر قرار باشد با کرار برخورد شود با جباری هم به عنوان یک بازیکن باید برخورد شود.

مدیرعامل باشگاه استقلال در خصوص اینکه جو، بیشتر علیه جباری است در حالی که کرار هم کار خطایی انجام داده گفت: همانقدر که جاسم کرار کار اشتباهی انجام داده است جباری هم اشتباه کرده است. مگر آنجا نوشته شده بود که فقط جباری ضربه را بزند؟ ما با هر دو بازیکن برخورد می‌کنیم.

فتح الله زاده در خصوص اینکه باشگاه استقلال به مجتبی جباری بها می‌دهد اظهار داشت: شما این طور فکر می‌کنید، در صورتی که ما برخوردهای لازم را انجام داده‌ایم. انتظار شما از ما چیست؟ ما می‌خواهیم اشد مجازات را برای آنها در نظر بگیریم. شیث رضایی و محمد نصرتی که آن حرکت را انجام دادند فدراسیون فوتبال 30 میلیون تومان آنها را جریمه کرد. با یک فرد باید بر اساس گناهی که انجام داده برخورد کرد. کسی که سیلی می‌زند باید سیلی بخورد و کسی که یک نفر را می‌کشد باید کشته شود.

فتح الله زاده تصریح کرد: چند سال پیش بازیکن فرانسوی به دلیل اینکه با بازیکن هم تیمی خود به مشکل خورده بود فقط 50 هزار یورو جریمه شد و حتی محروم نشد. هفته گذشته هم در بازی ‌رم و اودنیزه دو بازیکن با هم برخورد داشتند و یکی از آنها با مشت به صورت بازیکن هم تیمی خود کوبید. مگر نمی‌گوییم می‌خواهیم حرفه‌ای رفتار کنیم باید ببینیم با آنها چه برخوردی شد. نباید انتظار داشته باشید که ما جباری را از فوتبال دور کنیم. هنوز به اینجا نرسیده‌ایم که جباری را از فوتبال بندازیم.

مدیر عامل استقلال در خصوص اینکه جباری در صحبت‌هایش کادر فنی تیمش را زیر سؤال برده گفت: ما کاملا مخالف این رفتار و صحبت‌ها هستیم. حتی خود مظلومی هم خواهان رسیدگی به این موضوع شد و ناراحت است و حق هم دارد. اجازه دهید بعدازظهر به این پرونده رسیدگی می‌شود و ما رای خود را می‌دهیم و آن موقع متوجه می‌شوید که آیا از این رای اهالی ورزش و علاقمندان راضی هستند یا نه. رای هر دو بازیکن را عصر امروز اعلام می‌کنیم.

فتح الله زاده در خصوص عملکرد جاسم کرار در استقلال گفت: از عملکرد کرار راضی نیستیم. من خودم او را به استقلال آوردم و روزی که او را جذب کردیم فکر می‌کردیم بهترین مهره را گرفتیم و حتی نظر کارشناسان نیز همین بود اما متاسفانه او در استقلال جواب نداده است. البته فکر‌های خوبی برای او داریم.

وی خاطرنشان کرد: اگر کرار به جباری گفته من به شما از این نقطه گل‌زده‌ام قصد تحریک نداشته و فقط می‌خواسته مهارت خود را نشان دهد. به هر حال هر دو در این صحنه جرمی مرتکب شدند و قطعا با آنها برخورد می‌شود. مطمئن باشید بازی شهرداری تبریز در رای تاثیری ندارد.

فتح الله زاده در خصوص اینکه آیا قرار است جاسم کرار در نیم فصل از استقلال جدا شود تاکید کرد: در حال بررسی این موضوع هستیم. یکی دو تیم خواهان کرار هستند و احتمال اینکه او را با بازیکن دیگری جا به جا کنیم وجود دارد.

به گزارش فارس فتح الله زاده در ادامه گفت و گو با خبرنگاران در خصوص مشکلات مالی و اینکه حسین فرزامی عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال اعلام کرده وظیفه هیئت مدیره در آمد زایی و تهیه پول نیست گفت: اگر درست متوجه قضایا شویم و حرف‌ها را درست منتقل کنیم حق کسی اجحاف نمی‌شود. بخشی از وظایف و اهداف هیئت مدیره تامین بودجه است. اینجا شرکت نیست که درآمدزایی داشته باشیم. با کسری بودجه روبه‌رو هستیم. نمی‌خواهم جواب فرزامی را بدهم. ایشان تجربه حضور در هیئت مدیره را ندارد و آرام آرام خودش متوجه می‌شود یکی از وظایف هیئت مدیره درآمدزایی است.

مدیر عامل استقلال درباره اینکه گفته است اگر پول نرسد از استقلال می‌رود گفت: من این صحبت را به بچه‌ها گفتم تا به آنها اطمینان دهم به دنبال پول هستم و تمام تلاش خود را می‌کنم تا آنها به مطالبات خود برسند. به بچه‌ها گفتم اگر فکر می‌کنید که پول نمی‌دهیم و من متوجه شوم که پولی در کار نیست خودم مثل شما می‌روم اما این جور نیست که بخواهم بروم. ما باید تلاش خود را انجام دهیم. شب گذشته هم در جلسه هیئت مدیره این مسائل مطرح شد. رسولی نژاد رئیس هیئت مدیره پا پیش گذاشت و راهکارهایی پیدا کردیم تا مقداری درآمد زایی داشته باشیم و بتوانیم بخشی از مشکلات مالی را حل کنیم.

فتح الله زاده در خصوص اینکه فرق او با رویانیان در باشگاه پرسپولیس چیست که آنها اکنون مشکل مالی ندارند، عنوان کرد: هیئت مدیره پرسپولیس به آرامش رسیده و در حال تزریق پول است. ما هم در حال تلاش هستیم و اکنون هیئت مدیره به این نتیجه رسیده که باید درآمدزایی کنیم، باید فقط صبر کرد و نباید زود تصمیم گرفت.

مدیر عامل استقلال در خصوص این انتقاد که چرا اجازه حضور خبرنگاران در تمرین داده نمی‌شود اظهار داشت: رسانه‌ها هم باید بدانند که ما مشکلاتی داریم. وقتی بازیکنان عصبی هستند برای مصاحبه سراغ‌شان نروند. مثل این می‌ماند که پدر یک خانواده درآمد محدودی داشته باشد اما فرزند او بگوید چرا بچه همسایه سوار بنز می‌شود. آیا این درست است که آرامش خانواده به هم بریزد؟ امکانات باشگاه استقلال مشخص است و من باید داشته باشم تا بتوانم خرج کنم.

وی ادامه داد: اگر بازیکن احساس می‌کند در این تیم به حق مالی‌اش نمی‌رسد می‌تواند اول فصل قرارداد با ما امضا کند اما پس از آن نمی‌تواند به ما بگوید چقدر خرج کنیم. بودجه باشگاه مشخص است. یکی فرزندش را با نان و پنیر سیر می‌کند. آیا این درست است که در این خانواده یک نفر آبروریزی کند. ما از بازیکنان انتظار این مسئله را داریم. اکنون تیم‌هایی مثل ذوب آهن، شاهین بوشهر با مشکلات مالی روبه‌رو هستند.

فتح الله زاده تاکید کرد: همه تیم‌ها باید این شرایط را تحمل کنند. من به همراه رویانیان به مجلس رفته بودم و پیشنهادی را به لاریجانی دادیم و قرار شد این موضوع در وزارت ورزش و مجلس بررسی شود. به هر حال رسیدگی به این مسائل زمان می‌برد. انتظار داریم دوستان و بازیکنان این شرایط را درک کنند.

مدیر عامل استقلال در پایان در خصوص وضعیت الونگ الونگ گفت: روزی که قرار شد الونگ در تمرینات استقلال شرکت کند به مظلومی گفتیم او اگر خوب باشد در نیم فصل با او قرارداد امضا می‌کنیم و اگر از او بهتر پیدا کردیم که تکلیف مشخص است. هنوز نیم فصل نیامده و قرار است در نیم فصل یک مهاجم سر زن و یک مدافع خارجی جذب کنیم.

+69
رأی دهید
-21

zoroye iran - وين - اتريش
کرار از کریمی بهتر بود چی شد وقتی از ژیان انتظار دارید با فراری کورس بزاره همین میشه
‌چهارشنبه 9 آذر 1390 - 12:24
Hamid1970 - ارواین - امریکا
حاجی جون بمبی که ترکوندی باعث خیلی چیزا شد!! ترکش اولی که خورد به مدیر عامل لنگ به جایگاه اولیش که مقر لنگ هم هست فرستادی ( بسیج شهری) ترکش بعدی خورد به خوده تیم ومظلومی شد دوبله سوبله وووو!!مهمترین ترکش امد اینور اب خورد به لنگ بدبخت اواره که ادعا میکنن درس می خوانند و حالا !!!باعث الازایمر شدید،بی حوصلگی ،خشم و عصبانیت،خواب پیروزی دربی،هزیون گفتن،پریشانی،وو صدا چیزهای دیگر مهمتر از ان هم چیزهای که خود داشتن به دیگران نسبت می دان. به حال حاجی بد جوری ترکاندی که لنگ حمومی دهان و چشم  باز و مؤ سیخ ایستادن روبه روی سایت فقط هزیون می گن و بس همه هم می دانند بخاطر چیه دربی بعدی!!!! لنگ توسط سردارش و استیلی دستمال بدست ممدی اعلام عزای عمومی خواهد کرد. رو که نیست بابا سنگ هم از رو رفته.
‌چهارشنبه 9 آذر 1390 - 15:23
dannni - سوئد - استكهلم
کار جباری دور از حرفه ‌ای بود من جای بشکه بودم از استقلال بیرنش می‌کردم ایرانیها خیلهشن جنبه ندارند تا ۵ گًل زدن شاخ شونه میکشن
‌چهارشنبه 9 آذر 1390 - 15:59
zoroye iran - وين - اتريش
آخه چی بگم به فسیل سایت خودم ناراحتم با آدم مسنی (جنتی) سایت جوابشو بدم هم آلزایمر داری دلم بحالت میسوزه بد جور سوهان روحت شدم اون بمب نبود اون یه نسیم بد بویی بود و برای تو بمب بود که ترکشش به مغز خشک تو خورده بهر حال برات آرزوی سلامتی دارم نمیدونم چرا کامنتهای من باعث آتیش ۱.۵ نفر شده ۳ تا نیم بهرحال همچنان میسوزانم و پیش میرویم فسیل (جنتی) سایت یاد بگیر به مردم و کامنتهاشون احترام بزار و نظرتو بده بهر حال پدیده ای هستی برای خودت که مفرح منی تو چرندیات تو مثل ویز ویز میمونه و جدی نمیگیرمت .با لشکر مصدوم و محروم لهتون میکنیم و اگه ۱۰۰ بار دیگه شکست بخوره باز هستم و آتیشت میزنم با کمال احترام به جنتی سایت (بابا اتی) هاهاها
‌چهارشنبه 9 آذر 1390 - 16:34
ashkan_m2013 - استانبول - ترکیه
این جور آدما مثل جباری زیادن که اخلاق خشکی دارن ولی هیچی تو دلشون نیس. اخلاق خاصه دیگه..ولی این دفعه خودشم فهمید باید تجدید نظر کنه تو اخلاقش..بهترین کار این بود که از همه معذرت خواهی کنه وبرگرده تا این وسط تیم وخودش ضرر نکنه و این بدبختای لنگی هم که داشتن میپریدن بالا ساکت بشن..کرار پر حاشیه هم با وجود جباری و زندی آماده بهتره نیم فصل معاوضه بشه.شنیدم قراره یا پولادی معاوضه بشه که اگه بشه عالی میشه:)در مورد مسائل مالی هم که با وجود سیاسیون قوی در لنگ بایدم وضع استقلال بد باشه
‌چهارشنبه 9 آذر 1390 - 21:28
Hamid1970 - ارواین - امریکا
بوی سوختگی می اد حالا اواره تا می تونی جون بکن ترکشش هم بتو خورده اواره حالت موج گرفتگی گرفتی مثل هم رزم لنگت خبر نداری . ولی با حالا کلی به کامنت می خندیم . اخه اینجا لنگی مثل تو نیست که بخندیم. راستی از این سایت جندتی برایمان بنویس یا ادرسش را بفرست ببینم  چی یاداد داده.دیر نکنی جوک روز ما منتظریم. با تشکر از سایت ایرانیان یوکا .
‌چهارشنبه 9 آذر 1390 - 21:53
lucas71 - اوپسالا - سوئد
ای بابا درگری بین خودی‌های استفراغ بود چرا ربطش می‌‌د‌ن به پرسپولیس عجب‌ها شما‌ها مثل اینکه باید همه چیز را به یه نحوی ربط بدید به دیگران. و اشتباهاتتان را با ناسزا گفتن به دیگران بپوشانید..... ماشالله هم که پرو تشریف دارید و از رو هم نمی روید. در این موقعیت‌ها می‌‌شود فرق بین پرسپولسی و استقلالی را فهمید..........
‌چهارشنبه 9 آذر 1390 - 22:17
Hamid1970 - ارواین - امریکا
فرقش معلومه سرورت تو صدر جدول لنگ در  پایین دست پا می زنه. شما لطفاً مزاحم ساعت خنده ما نشوید .اتریش منتظریم جان لنگ .
‌چهارشنبه 9 آذر 1390 - 23:52
zoroye iran - وين - اتريش
Hamid1970 - ارواین - امریکا. اگه نمیدونی بدون منظور از جنتی خود شخص توه یا بعبارتی بابا اتی سایت یا فسیل از لحظ سواد در حد فاجعه ای و کلا تعطیلی. مگه میشه تو دو خط اینقدر غلط املایی پیدا بشه سوژه جان وجودت مایه خندس .میشه بگی من چرا از لحاظ تو آوارم اگه من خارج از ایرانم تو هم خارجی از کجا میدونی من آوارم مگه تو خرجمو میدی اگه به چرت گفتنه پس عقده هاتو خالی کن جنثی سایت بیمغزی تو هم عالمیه سوژه جان
‌پنجشنبه 10 آذر 1390 - 01:43
Hamid1970 - ارواین - امریکا
یک کامنت سیاسی هم بذار ببینم نظرت درباره همرزمات که سفارت انگلیس را تصرف کردن چیه؟
‌پنجشنبه 10 آذر 1390 - 05:04
Hamid1970 - ارواین - امریکا
حالا اواره بگو ببینم چند ساله خارج هستی.یکی از دوستان که طرفدار لنگ هم هست حرف قشنگی زد!! گفت حتماً این اواره از راه بسیج دانشگاهی امد خارج.زبان المانت خوبه یا نه!! یک شعبه تو وین داریم .اگر تو وین هستی؟اخه بعضی ١٠٠ مایل از وین فاصله دارن می گن وین هستیم.ولی گذشته از شوخی تو این شرکت که ما کار می کنیم ١٢ إیرانی هستند. اگر یک روز کامنت نذاری روز بی حالی داریم، دنیای خنده روزی که اواره کامنت بداره .راستی اسم اواره را یک لنگی گذاشت.باور کن عتیقه هستی . بسیج به تو افتخار می کنه.این دوست ما حالا اینجاست اسمش سعید است اصل لنگ هم است می فرماید ما منتظر کامنتت هستیم.سعی کن سریع جواب بدی .
‌پنجشنبه 10 آذر 1390 - 04:38
zoroye iran - وين - اتريش
Hamid1970 - ارواین - امریکا. بابا اتی سایت کسی که ۴۲ سالشه و هنوز بالغ نشده و چرت تحویل میده از لحاظ من تعطیله . صفتهای خودتو به من میچسبونی این نشونه ضعفته .برای من اصلا مهم نیستی که بخوام توضیح بدم تو خماری خودت بمون .من فقط سوژه آتیش تو هستم همین وبس
‌پنجشنبه 10 آذر 1390 - 13:46
Hamid1970 - ارواین - امریکا
ما در اینجا هیچ وقت از کلمه old man برای صدا کردن کسی استفاده نمی کنیم و همیشه کلمه young man را استفاده می کنیم برای اینکه دنیا را زیبا می بینیم .ولی این اواره چنان این دنیا برایش تاریک وغمگینه که جز بدی این دنیا هیچ چیز دیگری نمی بینه.ID خودم را با اسم حقیقیم و سال تولدم زدم چون جراًت دارم،ولی تو اواره چی همه چیزت مخفیه حتی جراًت یک کامنت سیاسی را هم نداری  چون خرج دانشگاهی از بسیج دانشجوی،درس ات تمام می شود و به اغوش اسلام برمیگری حتماً انجا  چیزهای خوب می بینی .چون لیاقت تو همینه.حالا برو تحقیق کن تا جواب این کامنت بدی، دوستان منتظرن.
‌پنجشنبه 10 آذر 1390 - 17:40
zoroye iran - وين - اتريش
واقعا باید بحال تو گریست توهمهات در حد فاجعس مردی که ادعا میکنه سنش واقعیه باید خجالت بکشه که القاب زشت و حرفهای نامربوط از دهنش در مییاد آقای ۴۲ ساله من و خانوادم از دست اسلام و زورگوئی آمدیم اینجا اون وقت از دست تو و امسال تو نباید نظر خودمونو بدیم بزور همه چیز رو میخواید تو مغز کسی فرو کنید اگه من درس اینجا میخونم نمیخوام بیسواد چرت گویی مثل تو بشم جمهوری لجن اسلانی آدمهای بیسوادی مثل تو رو میفرسته خجالت هم خوب چیزیه من کمی از نصف عمرت بالاترم کمتر هزیون بگو آواره خودتی من راحت در کنار خانوادم زندگی میکنم و آواره تو هستی که با ۴۲ سال سن وقت خودتو صرف کامنت گذاشتن سر میکنی برو به زن و بچت برس آواره سرگردان .کامنت سیاسی کسی میزاره که علاقه به سیاست و فهم سیاسی داشته باشه تو حتی فهم فوتبالی نداری چرت و مهمل بافی تو سوژه خاص و عامه کمتر جوک بگو که سوژه تمام خانواده ما هستی آواره و دستمال جمهوری اسلامی ۴۲ ساله بیکار که باید بفکر زنو بچش باشه اینجا هزیون میگه
‌پنجشنبه 10 آذر 1390 - 21:05
Hamid1970 - ارواین - امریکا
اخه بیسواد حساب کن از ١٩٧٠ تا ٢٠١١ چند ساله ،اخر اواره من یک اخوند تو عمرم از نزدیک هم نادی ده ام، تو اواره ٢٠ سال دگه باید درس بخوانی تا به مدرک من برسی ،من فوتبال ایران را دنبال می کنم ساعت ٣ صبح بلند می شم و بازی را می بینم،ولی تو اواره تنها شبها خواب میبینی زودها هازیون فعلاً ساعت خوش ما تو هستی، خرج دانشگاهات اگر هم باشه ممدی داره می ده.سوزه تمام همکاران هستش.برو بسور اواره
‌پنجشنبه 10 آذر 1390 - 23:24
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.