چهار دسته از افرادی که نباید با آنها معاشرت کنید

چهار دسته از افرادی که نباید با آنها معاشرت کنید

1- آنهایی که از زندگی بیزارند و با همه دنیا سر جنگ دارند
به یاد داشته باشید که جامعه مارا اسیر خود نکرده است . مردم و محیطی که در آن زندگی می کنیم روی زندگی ما تاثیری انکار ناپذیر دارند. با افرادی معاشرت کنید که از زندگی شان راضی اند و با دنیا قهر نیستند ؛ انرژی منفی آنها روی شما تاثیر مستقیم خواهد گذاشت.
اخلاق بد مسری است .این گونه افراد همیشه و نسبت به همه چیز بدبین اند و اغلب اوقات عصبانی اند.مطمئن باشید در اثر معاشرت با آنها عصبانیت آنها به شما هم سرایت خواهد کرد.

2- آنهایی که مدام پشت سر دیگران حرف می زنند
گروه دیگری از مردمی که نباید با آنها معاشرت کنید آنهایی اند که همواره در حال غیبت کردن از دیگران اند. "چیزی که من در مورد این افراد فهمیدم اینست که آنهایی که در مورد دیگران با من صحبت می کنند اغلب در مورد من هم با دیگران حرف می زنند." زمانیکه در مورد دیگران دارید صحبت می کنید در واقع دارید شخصیت خودتان را به نمایش می گذارید.

3- کسانی که شکست ها و سرخوردگی های گذشته شما را به شما یادآوری می کنند
دسته دیگری از افراد ناسالم افرادی هستند که تلاش می کنند گذشته شما را به یاد شما بیاورند. زمانیکه این افراد شکست های شما را به یادتان می آورند ، در واقع دارند تلاش می کنند که برتری خود را به شما نشان بدهند.
این شما هستید که نباید به زمزمه های این افراد گوش دهید و به گذشته فکر کنید. از گذشته تان قدر دانی کنید ، فردا هنوز نیامده است ! خدا در حال برنامه ریزی برای گذشته شما نیست ، او در حال خلق آینده شماست . او برای فردای شما هدفی در نظر گرفته است. با افرادی معاشرت کنید که هدف خدا را به شما یادآوری کنند.

4- آنهایی که می خواهند شما را کنترل کنند.
این گونه افراد سعی می کنند به صورت زیرکانه و غیر عادلانه برتری خود را به شما نشان دهند و بر شما مدیریت کنند.اگر تحت نفوذ آنها باشید ، در واقع دارید کاری را انجام می دهید که آنها می خواهند به جای اینکه دنبال علایق و اهداف خودتان باشید.
تحت نفوذ و کنترل بودن احساس وحشتناکی است ،. انسان در این شرایط احساس بی ارزشی و پوچی می کنند. شما انسان خاص و با ارزشی هستید و مطمئن باشید خودتان به تنهایی می توانید در پی علایق تان باشید. نیازی به مدیر و رهبری دیگری در زندگی شخصی تان ندارید.

+120
رأی دهید
-20

*Fanoos* - ايران - ايران
خیلی عالی بود دقیقا درسته بخصوص با این ایتم موافقم آنهایی که مدام پشت سر دیگران حرف می زنند یا کلا 1 کلاغ 40 کلاغ میکنن .. از زمان قدیم گفتم دره دروازه رو میشه بست ولی در دهن مردم رو نه !!!!
‌چهارشنبه 9 آذر 1390 - 09:44
shadow of london - لیدز - انگلستان
با درود،دقیقا بنده باشما موافقم،متاسفانه بنده با ۲ نفر که یکی شبیهه ایتم اول و دیگری شبیهه ایتم دوم بوده دوست بودم که متاسفانه بخاطر همین مسئله با هر دو نفر قطع رابطه نمودم و به لطف خداوند در حال حاضر همهچیز مرتب است.بدرود
‌چهارشنبه 9 آذر 1390 - 21:32
saasaan - شيراز - ايران
آفرین فانوس
‌چهارشنبه 9 آذر 1390 - 21:58
agh mirza - رشت - ایران
خیلی عالی بود0
‌پنجشنبه 10 آذر 1390 - 06:06
red apple - دوبی - امارات
جالبه
جمعه 11 آذر 1390 - 16:18
maryam_a - شیراز - ایران
جالب بود،خواه ناخواه ادم از این دسته افراد فراری اند.
شنبه 12 آذر 1390 - 19:23
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.