بروجردی: بقیه سفارتخانه ها نگران نباشند

ایرنا: رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجه مجلس با بیان اینکه تجمع دانشجویان مقابل سفارت انگلیس تجلی احساسات پاک درونی آنان است، گفت: این اقدام به هیچوجه نباید دغدغه خاطر برای سایر دیپلمات ها و سفارتخانه ها ایجاد کند.

 'علاالدین بروجردی' سه شنبه شب در خصوص اقدام اعتراضی امروز دانشجویان و تجمع آنان در مقابل سفارت انگلیس به خبرنگار ایرنا افزود: دانشجو مظهر استکبار ستیزی و دفاع از حقوق ملی است .
 
وی اظهار داشت:همانگونه که بارها اعلام شده کارنامه انگلیس نسبت به ایران پر از بدی است که باعث تنفر ملی ایرانیان در طول تاریخ شده است .
 
بروجردی ادامه داد: ایران به تمامی مقررات بین المللی و کنوانسیون وین احترام می گذارد و این موضوع نباید نگرانی را برای دیگر کشورها و سفارتخانه ها فراهم کند.
 
وی تاکید کرد: خود انگلیسی ها نیز در چارچوب این کنوانسیون از امنیت لازم در ایران برخوردارند.

+43
رأی دهید
-175

1k adame sadegh - تورنتو - كانادا
تو عرب زاده پست فطرت از ایران من وطن من چه میخواهی که همش دم از ایرانو ایرانی‌ بودن میزنی. و آبروی ایران من را در دنیا بردیی. دست از سر ایران من بردار برو همان نجف خراب شده که بودی.
‌سه شنبه 8 آذر 1390 - 22:13
feminism - لندن - انگلستان
خفه خون بگیر مردکِ مشکی پوش حسین بی لشگر !! حقتون بود زمانیکه سفارتتان توسط گروه الشهید در لندن اشغال شده بود ، نیروهای ویژۀ بریتانیا دخالت نمیکردند و اجازه میدادند که گروگانگیرها یک به یکتان را به کنار حوض کوثر خانم بفرستند!
‌سه شنبه 8 آذر 1390 - 22:30
omide por jalal - لس‌انجلس - آمریکا
چگونه است که بین می‌کنید این حرکت خود جوش بوده و در همان حال از در امن بودن سایر سفارت خانه‌ها خبر می‌دهید؟؟ مگر شما از حرکت خود جوش آینده خبر دارید؟؟!! بازم میگم ، الاغ خودتونید!
‌سه شنبه 8 آذر 1390 - 23:46
korosh2500 - برمینگام - انگلستان
با عرض ادب و درود فراوان خدمت عزیزان عضو . بنده عضو جدید هستم
‌چهارشنبه 9 آذر 1390 - 00:15
islam zoda - تورنتو - کانادا
مرتیکه تروریست ساندیس به حروم...
‌چهارشنبه 9 آذر 1390 - 00:20
mohsenvilla@ - بهبهان - ایران
خودت موزماری هستی که لنگه نداری. مردک پست چطورجرأت میکنی دوباره دهن گشادتو بازکنی وازاحساسات اون خرهاحرف بزنی؟. آخی بمیرم برااحساساتشون که مثل تارزان ازدرخت ودیواربالامیرفتن
‌چهارشنبه 9 آذر 1390 - 01:04
compatriot - تورنتو - کانادا
بسیجی‌ این مظهر ساندیس خوری و مفتخوری. در ضمن کارنامه شما سیاهتر از کارنامه انگلیس است.
‌چهارشنبه 9 آذر 1390 - 02:24
shaali - سوپوت - لهستان
با سلام اگر همین انگلیسها نبودن در زمان حکومت فتحعلی شاه ایران را روسیه گرفته بود اینها بودن که روسها را راضی‌ کردن با دریافته ده میلیون غرامت تهران را اشغال نکنن وألا روسها تا قزوین پیش روی کرده بودن من که باور نمیکنم این عمل واقعی‌ باشد چون آخوند ریشه‌اش در انگلیس است این هم یک دسیسیسه جدید است
‌چهارشنبه 9 آذر 1390 - 02:03
amoo uk - ليدز - انگليس
دست بردارید چرا بر نمیگردید تو چاه جمکران ،این همه ریشو پشم بوو گندو فرستادید که از چی‌ دفاع کنند ،از فرهنگ آخوندی یا بی‌ کفا یتیتون در ایران
‌چهارشنبه 9 آذر 1390 - 02:37
yasamangoleziba - تهران - ایران
دنشجوها باید شرف داشته باشند از آبروی رفتشون دفاع کنند ، همه باید با هم یک صدا یک کار ملی‌ انجام بدهند که به دنیا ثابت کنند ما با این حکومت و بسیجی‌ها نیستیم،این تنها کاری که می‌شه کرد حالا نمیتونند تظاهرات راه بندازند لااقل یه کاری کنند مثل رنگ لبشسون رو توی یک روز تغییر بدهند یا ... تا ثابت کنند که ملت ایران جدا از این وحشیهای تازیست...
‌چهارشنبه 9 آذر 1390 - 02:46
sepherdad - سيدني - استراليا
تمامی‌ خبر گزاری‌های خارجی‌ این خبرو به عنوان: دانشجویان ایرانی‌! منتشر کردن، بعضی‌ با عنوان دانشجویان دانشگاه تهران. اگر یه دانشجو هنوز نمیدونه که نباید از دیوار یه سفارت بالا بره، اگر هنوز نمیدونه که هر خسارتی به سفارت یه کشور هزینه ش از جیب مردم میزبان پرداخت می‌شه، باید در اون دانشگاه و بر سر اون دانشجو رو گًل گرفت. دوم، دولت هر کشور که نتونه امنیته سفارت خانه رو حفظ کنه، نشانه بی‌ عرضه گی‌ و ضعف دولت محلی هست.
‌چهارشنبه 9 آذر 1390 - 03:18
soheil rad - بابل - ايران
من ایرانی نیستم چون دهه محرم سیاه می پوشم و با سر و روی گل آلوده عزادار. خاندانی میشوم که سرزمینم را گرفتند؛ مردانش را کشتند و زنانش را به. غنیمت بردند اما روز مرگ بابک خرمدین را نمی دانم... من ایرانی نیستم چون حرف که می زنم بیشتر به عربی می ماند تا فارسی... من ایرانی نیستم چون عربها پ ندارند و من میگویم فارسی نه پارسی... من ایرانی نیستم چون در کشوری به دنیا آمدم که روی پرچمش عربی نوشتند... من آرزوی ایرانی بودن هم ندارم چون آنقدر دست نیافتنی است که. آرزویش هم نمی توان کرد من حسرت ایرانی بودن دارم... من برای نبرد با تاریکی شمشیر نمیکشم. چراغ می افروزم. زرتشت
‌چهارشنبه 9 آذر 1390 - 03:32
پسرشجاع - تهران - ایران
مردک دزد اگه راست میگی برو افتضاح دخالت خودت و پسر بخت برگشتت را در اختلاس 3000 میلیاردی درست کن تا پسرت تو اوین دست به خودکشی نزنه. این حـ... با دادن مجوز توزیع روغن های فاسد یک عمده فروش بروجردی که حامی ستاد انتخاباتیش هست (افشار پور) در سطح شهر بروجرد باعث مسمومیت بسیاری از شهروندان بروجردی شده
‌چهارشنبه 9 آذر 1390 - 04:14
farhad110 - تهران - ایران
برخورد شدید پلیس ایران با دانشجویان ورودکننده به سفارت انگلیس در تهران در حالی است که اهمال عامدانه پلیس انگلیس در سال ۵۹ منجر به گروگان گیری گسترده و شهادت ۲ کارمند ایرانی در جریان تهاجم تجزیه طلبان به سفارت ایران در لندن شد.
‌چهارشنبه 9 آذر 1390 - 04:35
mortimer - اصفهان - ایران
بد نبود از کارنامه خودتو وعلی یه دستی و نوکران هم یادی می کردی تا پی به تنفر مردم ایران نسبت به خودتان می بردی.
‌چهارشنبه 9 آذر 1390 - 05:02
marjan mehraboon - فرانکفورت - آلمان
خدا کنه جنگ نشه . اگر به ایران حمله کنند خانواده‌ها مون چی‌ میشن ، از دیشب تا به حل این فکر از سرم بیرون نمیره .خدا کمک کنه این احمق‌ها عراق و افغانستان ، لیبی‌ را ندیدن که اینجوری می‌کنند .
‌چهارشنبه 9 آذر 1390 - 07:20
bavar88 - آمستردام - هلند
غرب زده‌های مزدور به جای فش دادن بفرمائید داخل ایران و با اینها در بیفتید چی‌ شد زرتون نمیرسه...هه‌هه‌هه
‌چهارشنبه 9 آذر 1390 - 07:37
sattar57 - خوزستان - ايران
بقیه سفارتخانه ها نگران نباشن ما به بچه ها گفته بودیم فقط سراغ سفارت انگلیس برن
‌چهارشنبه 9 آذر 1390 - 07:39
demokrasi-solh - صحنه - ایران
عجب حرکته خودجوشی !!!؟؟؟!!!؟،یعنی نمی فهمن که حقایق برایه همه روشنه،اینکه سره خودشونو شیره میمالن خیلی براشون خطرناکه
‌چهارشنبه 9 آذر 1390 - 07:42
ملاصدرا - شیراز - ایران
دانشجو مظهر استکبار ستیزی است ولی این اراذل و اوباش که دیروز به سفارت بریتانیا حمله کردند بویی از سواد و دانش نبرده بودند.دانشجو آنقدر شعور دارد که بداند سفارت هر کشور یعنی قسمتی از خاک آن کشور و حمله به سفارت یک کشور کار دوران جهالت بود نه قرن21.این ساندیس خورهای موجب بگیر آبروی ایران و ایرانی را در جهان بردند.ما از حمله به سفارت آمریکا چه نفعی برده بودیم که حالا از حمله به سفارت انگلیس ببریم.یه ضرب المثل هست که میگه "خر یه بار پاش تو سوراخ میره".ولی اینا از خر هم خرتر هستن که برای بار دوم و با 33سال فاصله پاشون تو سوراخ رفت.دریغ از اندکی فهم و درایت!!!!
‌چهارشنبه 9 آذر 1390 - 07:24
فضول میرزا - استكهلم - سوئد
آخه ای مرتیکه عنتر حیف نون، این چه حرکت خودجوشیه که یه عده حمال مث خودت بریزن و یه جائی رو خراب کنن و آتیش بزنن و اونوقت اون پلیسهائی که کوچکترین حرکت مردمی رو با گلوله جواب میدن، فقط مث خیار وایسن و نگاه کنن؟ اونوقت تو از مقررات بین المللی و کنوانسیون وین صحبت میکنی؟ در ثانی تو از کجا از حرکات خودجوش مردمی خبر داری که به دیگر سفارتخانه ها میگی: نگران نباشن! در یه کلام، خر خودتی و اون پفیوزهائی که ایران اهورائی منو به این روز انداختن!
‌چهارشنبه 9 آذر 1390 - 07:57
ali1111 - تهران - ایران
متأسفانه دائم دارند به دانشجوها نسبت میدهند...
‌چهارشنبه 9 آذر 1390 - 09:14
gol andam - زوريخ - سويس
اینا دانشجو نیستن اینا یه مشت بی‌ سرّ و پا هستن که مزد می‌گیرن تا اسم دانشجو رو خراب کنن ،،،یه مشت ساندیس خوره اوباش،،،مرگ با خامنه‌ای ،،مرگ ٔبر آخوندیسم
‌چهارشنبه 9 آذر 1390 - 18:15
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.