تیم والیبال ایران از چین شکست خورد

این سومین شکست ایران پس از چند پیروزی شگفتی ساز بود

تیم والیبال ایران در هفتمین بازی خود در رقابت های جهانی ۲۰۱۱ ناگویا در سه ست پیاپی به تیم چین باخت.

تیم ایران پیش از این توانسته بود تیم های صربستان، لهستان، آرژانتین و مصر را شکست دهد.


همچنین به تیم های آمریکا و کوبا نیز با نتایج مشابه سه بر صفر باخته بود.

خوزه ولاسکوئز، سرمربی تیم ملی ایران در کنفرانس مطبوعاتی پس از بازی گفت: "تیم ایران به میزان زیادی رشد کرده اما به لحاظ ذهنی هنوز کار دارد. آمادگی ذهنی بازیکنان ما در این دیدار خوب نبود."

آقای ولاسکوئز گفت:"ما در دیدار برابر چین در حمله عملکرد بسیار بدی داشتیم. تیم ایران واکنش خوبی به بازی خوب چینی‌ها نشان نداد و در مجموع باید بگویم سردرگم بازی کردیم."

سرمربی تیم ملی چین با ابراز خوشحالی از نخستین پیروزی در مقابل ایران گفت: "ما تلاش کردیم به بازیکنان خود برای این دیدار انگیزه بدهیم و سرانجام پادیش سختکوشی خود را گرفتیم."

تیم والیبال ایران در روزهای بعد به دیدار تیم های روسیه، ایتالیا و برزیل می رود.

در رقابت های جهانی ناگویای ژاپن هر دوازده تیم حاضر در مسابقات باید با یکدیگر بازی کنند.

سه تیم اول این مسابقات، سهمیه حضور در المپیک لندن را کسب خواهند کرد.

+58
رأی دهید
-39

zoroye iran - وين - اتريش
دیروز گزارشگر تلویزیون میگفت شکست چین مثل آب خوردن شده
‌سه شنبه 8 آذر 1390 - 15:39
Azadikhah - تكسل - هلند
یکی از بدترین بازیها بود،از همون ست اول بدجوری اشتباه میکردن. دفاع روی تور که خیلی بد بود. انگار نه انگار که این تیم قبلا اونجور خوب دفاع روی تور انجام میداد. سرویسها هم وضعش خراب بود. به امید بازیهای بهتر از تیم کشورمون
‌سه شنبه 8 آذر 1390 - 15:38
potatis - مالمو - سوئد
من بازی دیشب رو ندیدم ولی‌ می‌تونم حدس بزنم که تیم چین میانگین قدی بالایی‌ داشته و با دفاع روی تور و سرویس پرشی ایران رو برده اونها یی که بازی رو دیدن لطفا بگن چرا به ضعیف‌ترین تیم باختیم !
‌سه شنبه 8 آذر 1390 - 16:31
*پسر شجاع* - تهران - ایران
potatis - مالمو - سوئد. من بازی و دیدم ..به نظرم به این دلیل به چین باختیم..که از مربی تا بازیکنان ایران فکر میکردند که تیم چین رو می برن ..و خیلی این تیم رو دست کم گرفته بودند ..جالب اینجا بود که تیم ایران دیروز هیچ تمرینی برای بازی با تیم چین نکرده بود ..در حالیکه در روز قبل از بازی با آنالیز بازی تیم حریف باید نحوه امتیاز گرفتن از آن تیم را تمرین کرد ..اعضای تیم ایران بعد از دیدن بازی چین و ژاپن که چین 3- 0 به ژاپن باخت با خیال راحت رفته بودند استراحت و تفریح!
‌سه شنبه 8 آذر 1390 - 18:13
potatis - مالمو - سوئد
*پسر شجاع* - تهران - ایران.مرسی‌ از توضیحت، راستش منم به خیال اینکه ایران راحت این بازی رو میبره دیگه بیدار نشدم بازی رو ببینم آخه گفتم بازی کسل کنند‌ست! ولی‌ سوال من اینه که بیشتر از چه ناحیه‌ای ضربه خوردیم و امتیاز دادیم دیشب؟ چون مقابل آمریکا بخاطر دریافت ضعیف و میانگین قد کوتاه دفاع روی تور بازی رو باختیم ولی‌ چین رو نمیدونم .
‌سه شنبه 8 آذر 1390 - 21:17
hamed-irooni - سیستان - ایران
potatis - مالمو - سوئد خیلی از امتیازها رو ما به چین دادیم چون خیلی پر اشتباه هم تو حمله که راحت دفاع میشدیم هم تو توپ گیری هم تو سرویس ، اصلا در حد آسیا هم نبودیم. ظرفیت بالا رفتنو نداریم.
‌چهارشنبه 9 آذر 1390 - 02:35
*پسر شجاع* - تهران - ایران
potatis - مالمو - سوئد. به نظر من چون تیم چین رو دست کم گرفتند..چین خیلی زود بازی رو دست گرفت و با روحیه خوب بازی رو اداره کرد و هر چه که از بازی گذشت تیم ایران روحیه خودش رو از دست داد. تیم ایران نه سرویس خوب زدند ونه دفاع روی توپ و عقب زمین داشتند و نه حمله های خوب داشتند اکثر حملات ایران به بیرون رفت و در آخر هم شانس هم با چین بود .نتیجه بازی همه چیز رو معلو میکنه ست اول 19-25 ست دوم 19-25 ست سوم 14-25 ..واقعا ضعیف ترین بازی ایران بود ..بازی مقابل آمریکا خیلی بهتر از بازی با چین بود ..و با اینکه 3-0 باختند ولی با آمریکا خوب بازی کردند و بازی نزدیکی بود ..
‌چهارشنبه 9 آذر 1390 - 14:24
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.