قطر هزینه جنگ با سوریه را تقبل کرد؛ شعله جنگ زبانه می کشد؟

شیخ حمد بن جاسم آل ثانی، نخست وزیر قطر

پارسینه حمد بن جاسم نخست وزیر قطر با تسلیم گزارشی در نشست سران قطر و ترکیه متعهد شد که هزینه جنگ احتمالی علیه سوریه را تامین کند.

به گزارش پایگاه خبری النخیل عراق، یک روزنامه‌نگار ترکیه (که هویت وی فاش نشد) فاش کرد که حمد بن جاسم ۲۳ ماه جاری (دوم آذر ماه ۹۰) با رجب طیب اردوغان نخست وزیر ترکیه در آنکارا دیدار کرد که نماینده بلندپایه اسرائیل نیز همان روز به این نشست پیوست و در کمتر از یکساعت مشاور بلندپایه رئیس جمهوری فرانسه نیز به آنان ملحق شد. منابعی در خلیج فارس نیز اعلام کردند که نخست وزیر قطر گزارشی تفصیلی و کامل به شاه عربستان داده است که در آن پیامدهای منفی عدم موفقیت آنان در سرنگون کردن بشار اسد تشریح شده است.
 
هفته گذشته بشار اسد در جمع ۵۰ نفر از جوانان سوریه در کاخ الشعب دمشق اعلام کرد که پس از بحران سوریه، سران عرب برای عذرخواهی به دلیل کارهایی که علیه سوریه کردند، به دمشق خواهند آمد. به گفته این منابع، «حمد بن جاسم یک نسخه از این گزارش را به همه سران خلیج [فارس] ارسال کرده است». النخیل با بیان اینکه دیدار مذکور میان سران قطر و ترکیه به دیدار «۲۳ نوامبر» معروف شد، تاکید کرد که در این نشست قطر متعهد شد که هزینه اقدام نظامی علیه سوریه را که از خاک ترکیه آغاز شود پرداخت خواهد کرد.

+221
رأی دهید
-41

lavander - لوس آنجلس - امریکا
عجب!
‌سه شنبه 8 آذر 1390 - 15:42
mortimer - اصفهان - ایران
جرش بدید بشارو! جیگرم حال اومد.
‌سه شنبه 8 آذر 1390 - 15:36
بیداری اسلامی - تهران - ایران
کافی ست سد کرخه را خراب کنیم تا قطر و متعلقاتش به زیر آب بروند تا دیگر از این غلطها نکنند.
‌سه شنبه 8 آذر 1390 - 15:57
hashamdar - تهران - ایران
ای دم قطر گرم با کمک هزینه جنگیش...
‌سه شنبه 8 آذر 1390 - 16:43
gharibe UAE - ابوظبی - امارات
دور از شتر بخواب و خواب آشفته نبین... بیچاره نمیدونه جنگ یعنی چی
‌سه شنبه 8 آذر 1390 - 17:31
massoudoslo - اسلو - نروژ
آقایان دارن تو خیابون های تهران و پای منبر ها با صلوات و تکبیر دنیا را مدیریت میکنند اینطرف هم سهم و بودجه قشون کشی و تسلیحات را مشخص میکنند . یه بلینک هم دعوت من دوستان مدیریت جهانی برا خودتون بزنید :)
‌سه شنبه 8 آذر 1390 - 17:33
امید‌آلمان - کلن - آلمان
به نظرِ من ، هر وقت اقتصاد دنیا رو به نزول کنه ، برای به گردش اوردنش حتما یه جنگ باید رخ بده .به دمکرتی و سیاست و مذهب هیچ ارتباطی‌ نداره چون همش یه وسیله هستش. این قانونش بده و هست !!!. با درود و تندرستی برای شما همه عزیزان.
‌سه شنبه 8 آذر 1390 - 17:53
NedayeAzadi - تهران - ایران
بیداری اسلامی - تهران - ایران --- عزیزم حالا خوب شد نگفتی سد کرج را خراب میکنیم تا اسرائیل بره زیر آب. قبل از اینکه بخواهید سد کرخه را خراب کنید کمی جغرافی یاد بگیرید چون با این کارتان این شوش، حمیدیه، سوسنگرد و بستان است که زیر آب میرود و نه قطر.
‌سه شنبه 8 آذر 1390 - 18:04
rezafox - دبی - امارات
سوریه پایگاه نظامی ایران و چشمه ای است که حزب الشیطان از آن زنده اند که در صورت از بین رفتنش سربازانش حزب الشیطان نیز از بین میروند
‌سه شنبه 8 آذر 1390 - 18:35
red.boy - تهران - ایران
بیداری اسلامی - تهران - ایران_ نه بابا سد کرخه خراب بشه ابش میریزه تو خلیج فارس به قطر نمیرسه. دوست عزیز در اینده ای نه چندان دور حکومت بشار اسد سرنگونه اینو مطمئن باش. وقتی تو اخبار دیدی بشاراسد سرنگون شد یاد این اسم یعنی ردبوی بیوفت باشه؟.
‌سه شنبه 8 آذر 1390 - 18:44
ملاصدرا - شیراز - ایران
امثال"بیداری اسلامی-تهران"کاری به سواد و جغرافی و اینجور چیزا ندارن فقط تو کار خراب کردن هستن .اینا اصلا کاری ندارن که کجا خراب میشه؛کی آسیب میبینهچون مثل یک ماشین کوکی میمونن و وقتی که به سمت یه هدفی کوکشون کنن اتوماتیک وار میرن جلو.خدا به داد ملتی برسه که منافعشون افتاده بدست اینجور افراد....
‌سه شنبه 8 آذر 1390 - 18:47
zamanphp - تهران - ایران
بیداری اسلامی - تهران - ایران :: توی .. تازه بیدار شدی ، اسلامی که تو فکر میکنی بیداره خیلی وقت هست که تو این مملکت مرده . نمی دونستی بدون. مرده اسلامی.
‌سه شنبه 8 آذر 1390 - 19:13
zpirooz - آخن - آلمان
بیداری اسلامی - تهران - ایران میترسم با خراب شدن سد یشار اسد حکومت اربابات زیر آب بره برو هرچه زودتر فکر یه کابین توی کشتی نوح یا حداقل یه قایق بادی جلیقه نجاتی چیزی بکن دوست فریب خورده من
‌سه شنبه 8 آذر 1390 - 20:47
mohsenvilla@ - بهبهان - ایران
بیداری اسلامی _تهران_ایران. راستشو بگو واقعا طرفدار این نظامی یافقط به این سایت اومدی تاباحرفهای بیخودت اعصاب کاربران راخط خطی کنی؟
‌سه شنبه 8 آذر 1390 - 22:36
بهروز كياني - تهران - ایران
بیداری اسلامی - تهران - ایران. باید همیشه حرف بزنی؟ با این استدالها و راهکارهای مزخرف؟ ساکت باشی نمی گن لالی!
‌چهارشنبه 9 آذر 1390 - 04:02
shervin-iran - خرم آباد - ایران
انشا الله بزودی سرنگونی بشاراسدقاتل رو جشن بگیریم...بگو انشالله
‌چهارشنبه 9 آذر 1390 - 05:21
zebelkhan - لوس آنجلس - آمریکا
بیداری اسلامی - تهران - ایران. توهم اسلامی! واقعا اگر من جای تو بودم و همچین گاف بزرگی میدادم و هر روز چپ و راست از کاربران وب سایت متلک میشنیدم از این وب سایت میرفتم! ! به چه چیز خودت مینازی که هر روز دهان را به مشتی هذیان کلیشه ای باز میکنی؟! اسلام معرفی بهتر از تو لازم ندارد. مشتی بیسواد که به عشق حور بهشتی و ترس از دوزخ شستشوی مغزی داده شوند حاصلش میشود امت اسلامی و سمبل و نمونه اش هم تو متوهم اسلامی هستی که نمیدانی آب سد کرخه چه منطقه ای را میتواند زیر آب ببرد! این حکایت امام دجالتان خمینی جانی است که میگفت اگر هر مسلمانی یک سطل آب بریزد اسراییل را آب میبرد!!! خجالت بکش ! برو چهار تا کتاب بخون که اینقدر درمانده نباشی که همه تو را مسخره کنند! 30 سال است که میخواهید تنگه هرمز را ببندید یا خلیج فارس را آسفالت کنید!!!! حالا هم که میخواهید سد خراب کنید! دیروز هم که توحش خود را با حمله به سفارت انگلستان به نمایش گذاشتید! شما عقب ماندگان بسیجی ضد ایرانی کار دیگری بجز ویرانی ایران بلدید؟!
‌چهارشنبه 9 آذر 1390 - 05:16
demokrasi-solh - صحنه - ایران
بیداری جون ما رو از خنده کشتی آخه قربونت خلیج فارس و دریای عمان رو که هر بچه ایی میدونه به آبهای آزاد جهان راه دارن فقط تو رو خدا سده کرخه رو خراب نکنید چون شما جماعته بسیجی دست به خرابکاریتون خیلی خوبه
‌چهارشنبه 9 آذر 1390 - 08:31
islam zoda - تورنتو - کانادا
بیداری اسلامی - تهران-- تو بسیجی‌. کشور به دست چه..افتاده خدا. اه اه اصلا ارزش انتقاد کردن هم دیگه نداری! فقط به زور پول نفت ملته که شما وجود دارین، . بسیجی‌ها من رو یاد این فیلمهای زامبی(مرده‌های متحرک) که مغزان مرده اند و فقط مسخ شده به انجام یک حرکت تکراری ادامه میدان، میندازند.
‌پنجشنبه 10 آذر 1390 - 00:35
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.