دایی:کی روش مشکلاتم را می دید یک دقیقه با فدراسیون کار نمی کرد


سرمربی تیم فوتبال راه‌آهن گفت: اگر سرمربی تیم ملی مشکلات مرا می دید یک دقیقه هم با این فدراسیون کار نمی کرد

 

علی دایی در گفت‌وگویی با  فارس، در خصوص تغییر برنامه‌ بازی های راه‌‌آهن اظهار داشت: بابت اینکه برنامه‌ بازی های راه‌آهن به خاطر دربی تغییر پیدا کرده، من از این موضوع بی‌اطلاع هستم و هیچ نامه کتبی راجع به این موضوع به من نرسیده است که بخواهم اظهار نظر کنم اما متاسفانه همیشه اینطور بوده و نمی‌توان کاری کنم. اصلا شما بگوئید باید چه کاری کرد؛ وقتی خودشان می‌برند و می‌دوزند.
 وی افزود: ناچاریم تابع باشیم و امیدواریم بتوانیم در بازی‌های‌ آینده به نتایج دلخواه و بهتر برسیم.
 
دایی در پاسخ سؤالی که به نظر شما دستاورد فدراسیون از مالزی و حرف‌های ضد و نقیض مسئولانش چه چیزی بوده، اظهار داشت: متاسفانه ما همیشه به دنبال این هستیم که خودمان را گول بزنیم. با این شرایط و امکانات دو سهمیه هم خوب است که به ما داده‌اند. متاسفانه شرایط فوتبال ما و مشکلاتش کم نیست. اگر دقت کنید ۹۰ درصد باشگاه‌های ما مشکل مالی دارند، اما از لحاظ فوتبالی با حضور تماشاگران پرشور و عاشق فوتبال این دو سهمیه برای ما کم است.
 
سرمربی راه آهن خاطرنشان کرد: AFC مقررات خاص خودش را دارد و باید در برخی از مسائل باید خودمان را اصلاح کنیم چون امتیاز دادن آنها به کشورها بسیار سخت است.
 
وی در پاسخ سؤالی که چرا نام ایران در بین فدراسیون‌های برتر نبود، اما اعلام کردند که ایران هم در بین این فدراسیون جا دارد، نیز گفت: این یک مسئله طبیعی است. من سایت فدراسیون و AFC را ندیدم و در مورد این دروغ‌ها زمانی که از تیم ملی بیرون آمدم حرف زدم. متاسفانه این موضوع عادی شده است و با آن عادت کردیم که در فوتبال به مردم دروغ بگوئیم این خصلت خوبی نیست.

وی در پاسخ سؤالی در باره ناراحتی کی‌روش از امکانات فدراسیون برای تیم ملی نیز گفت: مشکلاتی که زمان من بود ۱۰ برابر شرایط کنونی کی‌روش بود اگر ایشان مشکلات زمان مرا می‌دید که چطور برای پاداش بازیکنان می‌دوم اما باز هم از آن کم می‌شد یک دقیقه هم با این فدراسیون کار نمی‌کرد و می‌رفت؛ چه برسد به مسائل دیگر.
 
دایی در پایان در خصوص دیدار به یاد ماندنی تیم های ملی ایران و استرالیا و حماسه ملبورن گفت: آن دیدار فراموش شدنی نیست. یکی از بهترین روزهای زندگی فوتبالی من بود که امیدوار هستم همیشه یاد و خاطره آن باقی بماند. مردانی در آن بازی به میدان رفتند یک روز حماسی را ساختند. مطمئن هستم برای هیچ کدام از بازیکنان روز بازی با استرالیا فراموش نمی‌شود چون همه مردم ما در آن روز خوشحال بودند و اتفاق بزرگی برای فوتبال ما بود.
 

+57
رأی دهید
-25

darkoob-1390 - قم - ايران
کمرت خمّ شده زیر مشکلات ؟. هنوز آبستن نشدی هر وقت شدی میری تو مرخصی زایمان تازه !
‌سه شنبه 8 آذر 1390 - 15:06
mortimer - اصفهان - ایران
کی روش، کی روش اومد ایران و کیروش از ایران خواهد رفت!
‌سه شنبه 8 آذر 1390 - 15:22
ashkan_m2013 - استانبول - ترکیه
بزرگترین مشکل دوران تو خودت بودی:)فعلا وقتتو صرف بهونه جمع کردن واسه باختهای راه آهن کن..رفتو برگشتی:)
‌سه شنبه 8 آذر 1390 - 22:15
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.