تصاویری از حمله به سفارت بریتانیا در تهران 1

امروز گروهی در تهران که خبرگزاری‌های رسمی ایران از آنها به عنوان «معترضان به سیاست‌های بریتانیا» نام برده‌اند به سفارت این کشور حمله کردند. این افراد پرچم سفارت بریتانیا را پایین کشیدند.

بنا بر گزارش تلویزیون ایران ا«معترضان» به سوی سفارت «کوکتل مولوتف» و «سنگ» پرتاب کرده‌اند.

این تجمع از ساعت دو بعد از ظهر به وقت تهران آغاز شد و شرکت‌کنندگان در آن در عین حال کاغذها و مدارکی که در داخل سفارت پیدا کرده‌ان را نیز به بیرون پرتاب کرده‌اند.

اما رسانه‌های داخل ایران می‌گویند پلیس این تجمع را «کنترل» کرده است.

وزارت خارجه بریتانیا در واکنش نخست خود در توئیتر این وزارت‌خانه این حمله را محکوم کرد.

شکستن در سفارت بریتانیا در تهران،

بیرون بردن نشان سلطنتی دولت بریتانیا از محل سفارت به دست معترضان

پایین کشیدن پرچم بریتانیا و برافراشتن پرچم ایران در مقابل سفارت بریتانیا در تهران،

گذشتن معترضان از در سفارت و سد نیروهای انتظامی،

اسناد و مدارک رها شده در حیاط سفارت بریتانیا،

+77
رأی دهید
-228

abood1388 - دبی - امارات
خوووب شد . هرکییییی با انگلیس در افتاد ور افتاده. من فقط اینو خووب میدوونم.
‌سه شنبه 8 آذر 1390 - 14:36
ali1111 - تهران - ایران
ای بی‌ آبروها که آبرو برای ایرانی‌ نگذاشتید.این یک ذره حیثیت هم که داشتیم رفت.
‌سه شنبه 8 آذر 1390 - 14:39
feminism - لندن - انگلستان
خاک بر سرتون کنند وحشی های از قفس رمیده ، هیچ غلطی نمیتونید انجام دهید بدبخت های جیره خوار عرب زاده !!
‌سه شنبه 8 آذر 1390 - 14:51
amirhossein_nikkhah80 - تهران - ایران
خدا کنه دوباره جنگ نشه
‌سه شنبه 8 آذر 1390 - 14:54
emadr - کرج - ایران
یه مشت ساندیس خور وحشی. اگه راست میگن چرا میرن انگلیس مدرک تقلبی میگیرن. این فیلما کهنه شده. برن به جهنم این خشک مقدسهای احمق
‌سه شنبه 8 آذر 1390 - 14:57
london_2011 - لندن - انگلیس
هر بالایی‌ که سرمون اومده از همین انگلیسی‌ هست. علی‌ میترسم که همین هم سیاست خود انگلیس باشه!!!!
‌سه شنبه 8 آذر 1390 - 15:00
panizl - تهران - ایران
دوستان عزیزم در لندن خواهش میکنم یه تجمعی بیانیه ای کاری بکنید برای اعتراض به این جرکت وحشیانه. یک بار دیگه اینا آبروی ایرانو بردن. چشممون به شماست
‌سه شنبه 8 آذر 1390 - 15:00
Pezhman - وين - اتريش
زمان مشروطه در اصطبل سفارت فخیمه انگلستان آش نذری پختید.و دخیل بستید.آیت الله کاشانی در ماجرای کودتا علیه دکتر محمد مصدق،غلام حلقه به گوش انگلیس بود.آیت الله سیستانی در ماجرای بلوای صدر در عراق رفت خدمت ارباب.البته به بهانهٔ بیماری.!!! ما دیگر گول این بازیهارا نمیخوریم.
‌سه شنبه 8 آذر 1390 - 15:10
Azadikhah - تكسل - هلند
حکومت فاسد ایران از صدر تا ذیل پر از جاسوس، نفوذی و وطن فروش شده است که مطمئنا سر سوزنی به همین خ.ر. اعتقادی ندارند، جاسوس که این حرفها سرش نمیشود. این جاسوسها با سرعت کشور را به سمت جنگ میبرند، حتی باور کنید این خ.ر. را همینها شیر میکنند که اگر تو یک یا علی بگویی همه خاور و باختر پودر میشود و......... و ادامه میدهم، مطمئنا دستهایی پشت این حماقت است، کشور را با سرعت به طرف جنگ میبرند، جنگی که در انتهای آن دهها هزار هموطن کشته خواهد شد. البته این برای سپاه سر سوزنی مهم نیست، ولی یک واقعیت دیگری هم هست: در این جنگ سرداران همه از بالا تا پایین کشته خواهند شد. این ما نیستیم کشور را به سمت جنگ میبریم بلکه این خود حکومت است حکومتی که هزار تکه است و هر تکه سردر آخور بیگانه ای دارد.
‌سه شنبه 8 آذر 1390 - 15:13
ARTEMIS-SW - .پاريس - فرانسه
حیوانات از باغ وحش اسلام!--این همین انگلیسی بود که پدر معنوی خمینی رهبرتان بود---وقتی‌ مثل آدمخوار‌ها در صدر انقلاب به سفارت آمریکا حمله بردید میخواستید اکنون نباشد؟؟؟ روی سخنم با انقلابیون ۵۷ است!!! قیافه‌ها همه شبیه سوسمارهای وطنشان عربستان-----عنتر‌ها شرم کنید!!!!
‌سه شنبه 8 آذر 1390 - 15:19
mortimer - اصفهان - ایران
آخی ساندیسی ها زورشون به انگلیس نمیرسه رفتن وحشی بازیشونو سر سفارتش درمیارن.این دوزاریا می خوان با آمریکا بجنگند./من که پایم اگه جنگ شد یه چند تا ساندیسی رو نفله کنم.
‌سه شنبه 8 آذر 1390 - 15:20
dkdk - اسلیس - دانمارک
عبوس۱۳۸۸ - دبی - امارات مجبوری ...بنویسی؟من کار حمله کننده‌ها را اصلا تائید نمیکنم.اما از ... نویسی هم خوشم نمیاد.می‌خوای بفهمی که ... نوشتی؟حال ببین انگلیس چه غلطی میتونه بکنه؟
‌سه شنبه 8 آذر 1390 - 15:16
Royan - بوخوم - آلمان
dkdk - اسلیس - دانمارک/ دهنتون صاف میکنه کاری میکنه که رهبرتون به گه خوردن بیافته.
‌سه شنبه 8 آذر 1390 - 15:39
pelle - استکهلم - سوئد
یک مشت روانی افسار گسیخته که احترام سفارت یک کشور را که مانند خاک آن کشور محسوب میشود را نادیده میگیرند .خامنه ای با این کارش نشان داد هنوز از خمینی احمق تر است ،چون فقط یک آدم نادان حماقتش را دوباره تکرار میکند ،حمله به سفارت آمریکا را فراموش کردید وچوبش را که خوب نوش جان کرد. با این رفتار وحشیانه گورتان بیشتر کنده میشود.
‌سه شنبه 8 آذر 1390 - 16:03
klopatra7 - دوسلدورف - آلمان
خاک بر سرتون بی آبروها. حالا اینجا توی اخبار می نویسند دانشجوهای ایرانی یک مشت شپشو کثیف زشت اسمشون رو دانشجو گذاشتند
‌سه شنبه 8 آذر 1390 - 16:20
berooz64 - بوشهر - ایران
واقعا باعث تاسفه.
‌سه شنبه 8 آذر 1390 - 16:37
شنقول - ساتهمپتون - انگلیس
بدبختی از این بیشتر که به سفارت یه کشوری که تو کشورت مهمون هستش و هیچ قدرت دفاع از خود نداره حمل کنی‌ !! اگه میتونید به کشتیاشون که تخلیج فارس هستن حمله کنید !؟! دده ندارید دیگه !!! جراتشو ندارید ! فقط همین وحشی بازیارو بلدید ! احمقها !!
‌سه شنبه 8 آذر 1390 - 16:37
zebelkhan - لوس آنجلس - آمریکا
dkdk - اسلیس - دانمارک. بسیجی مزدور! به تو چه مربوطه کی چی مینویسه؟ میخواد خوشت بیاد میخواد نیاد! هر کی نظر میده تو بسیجی نوکر سگ علی عظمی نظر نده که دم خروس از زیر عبات میزنه بیرون! اصلا تو برو ساندیست رو بخور چه کار داری به این کارها که یکی به نعل و یکی به میخ میزنی؟ فکر میکنی کاربران وب سایت تو مزدور جمهوری اسلامی رو نمی شناسند؟ سگ علی عظمی اگر چهار تا طرفدار مثل تو داشته باشه دیگه دشمن نمیخواد!
‌سه شنبه 8 آذر 1390 - 16:34
greentree - تهران - ایران
اوباش‌های بیسواد اسلامی طغیان کردند ولی‌ انگلیس به زودی پشیمان خواهد کرد شما‌ها را
‌سه شنبه 8 آذر 1390 - 16:42
lucas71 - اوپسالا - سوئد
خاک تو سرمون که در بوق و کرنا کردیم که فرهنگ ۲۵۰۰ ساله داریم کورش بزرگ داریم.... خاک.....
‌سه شنبه 8 آذر 1390 - 16:50
feminism - لندن - انگلستان
قذافی هم که شمشیر اسلام در باسنش جای گرفت نیز با اطمینان خاطر و مشتی گره کرده میگفت که دولتهای غرب نمیتواند کاری صورت دهند، دقیقا چون صحبت عدۀ کمی که فقط نوکِ بینی اشان را میبینند و میگویند انگلیس غلطی نمیتواند بکند !!!
‌سه شنبه 8 آذر 1390 - 16:50
بیداد - اصفهان - ایران
گروگان چنتا گرفتن ؟
‌سه شنبه 8 آذر 1390 - 17:09
massoudoslo - اسلو - نروژ
این کار کاملا اشتباه بود . چرا باید فشار بیارن که یک جنگ احتمالی تبدیل به یه جنگ کاملا ممکن بشه !؟ ایران امروز با ۳۳ سال پیش فرق میکنه و گروهی بی خبر و بی کار مثل این بسیجی ها دارن ته مانده مدنیت ایران رو به خطر میندازند .
‌سه شنبه 8 آذر 1390 - 17:24
titan - ایران - ایران
کاملا نمایشی . درب رو شکستند یا ماموران نیروی انتظامی درب رو واسشون باز کردند؟؟؟
‌سه شنبه 8 آذر 1390 - 18:09
Freeman-Freedom - لندن - انگلیس
بر پیروان آینی‌ که پیشوایش مهاج بود خورده ای نیست! به ویژه شاخه جعلی جدا شده از آن که نامهای دروغین و پوشالی را به دوش کشیده، بر در و دیوار مینگارند. نابود باد استبداد، جاوید آزادی!.
‌سه شنبه 8 آذر 1390 - 18:46
yasi_tanha - تهران - ایران
یک مشت بسیجی آشغال
‌سه شنبه 8 آذر 1390 - 19:22
oneiran - استکهلم - سوئد
کارشون عالی بود من که خوشحال شدم، دم ساندیس خورها گرم!. هر بالای سر انگلیس‌ها و آمریکا‌ها کثیف بیاوریم کم هست!. بخاطر بلاهای که به اسم دموکراسی سر ما داروردند!. حقشون هست، روزی باید جواب همه بلاهایی که سر کشور ما آوردند رو پس بگیرند!
‌سه شنبه 8 آذر 1390 - 19:22
zebelkhan - لوس آنجلس - آمریکا
این اراذل و اوباش و وحشیهای بسیجی نمی فهمند که حمله به یک سفارتخانه یعنی حمله به خاک آن کشور. طبق قوانین بین المللی سفارتخانه های خارجی خاک آن کشور تلقی میشوند و باید از مصونیت کامل برخودار باشند. این عمل یعنی اعلام جنگ به دولت انگلستان. متاسفانه وقتی کشور به دست عده ای بیمار روانی مذهبی و بی وطن اداره شود نتیجه اش همین است و عواقب بدی در انتظار ایران خواهد بود بگذریم از اینکه چهره ما ایرانیها را در دنیا از مردمی با فرهنگ و مهمان نواز به به مردمی بی تمدن و وحشی تغییر داده اند. لعنت بر اسلام این دین سراسر فساد و جنایت و فریب و فرومایگی که بجز جنایت علیه بشریت هیچ چیزی در کارنامه تاریخ 1400 ساله خود ندارد. از جنایات علی و محمد گرفته تا خلفای راشدین و حکومتهای اسلامی تاکنون.
‌سه شنبه 8 آذر 1390 - 19:52
دنیای وحشی - تهران - ایران
بایستی دست به آسمان پاک خداوند بلند نموده و از او بخواهیم که هرآنچه که به صلاح و امنیت اکثریت قریب به اتفاق ملت مظلوم ایران است همان بشود .آمین . زیرا سیاست چیزی نیست که هرکسی بتواند به راحتی از آن سر دربیاورد .به قول قدیمیها سیاست بی پدرومادر ترین چیزهای عالم است و غالبا دو روی پشت پرده و جلوی پرده دارد .بنابراین بهتراست از خدا یمان بخواهیم هرآنچه که خیر ملت درآن نهفته همان نیز بشود .الهی آمین یا رب العالمین
‌سه شنبه 8 آذر 1390 - 20:13
Geelongcat - سيدني - استراليا
آخه که چی‌؟ . آخرش هم ایران باید خسارتشو بده. کی‌ اینها را فرستاده جلو و چه نتیجه‌ای میخوان بگیرن با این کار؟
‌سه شنبه 8 آذر 1390 - 20:30
shiraz..711 - شیراز - ایران
خوشحالم به زودی شاهد آزادی ایران از دست این عرب زادههای بی‌ ناموس هستم....حالا با هر قیمتی که باشد این یعنی‌ تغییر ایران هرچی‌ شود بهتر از وضعیت کنونی‌ هست.....مرگ بر خامنه‌ای.....مرگ بر بسیجیهای بی‌ ناموس...حـ......موجی..بیشرف عرب پرست....ضد ایران و ایرانی‌....درود بر مادرم بر وطنم بر خاکم ایران ایران....
‌سه شنبه 8 آذر 1390 - 20:38
ali12 - تهران - ایران
من امشب از یه منبع کاملا موثق شنیدم که آقا ی خامنه ای ابراز ناراحتی کرده یعنی راضی به این کار نبوده . اما به نظر من کار خوبی کردند زیرا آن بغض و زخمی که ایران وایرانی جماعت از این روباه پیر داره به این سادگی التیام نمی یابه ، ایران داغ مرگ امیر کبیرها و رئیس علی ها را ، بغض مصدقها را ، هزاران غارت و چپاول و نیرنگ و ستمها را از این انگلیس نامرد و روباه صفت تو این سینه پر درد و رنجش داره .. اگر ما از زاده کورش کبیریم هیچ گاه نباید اقتدار و غرور ایرانی مون را از دست بدیم ای تمام عزیزان
‌سه شنبه 8 آذر 1390 - 21:13
ukguy4u - لندن - بریتانیا
چه کار احمقانه ای. ای خدا یک دیوانه سنگ در چاه مینداره صد تا عاقل نمیتونن درش بیارن. این کارها فقط به ضرر ملت تموم میشه و توسط خودشون سازماندهی شده. ما ایرانیان انگلیس باید تاوانشو بدیم. دیگه عزیزان ما نمیتونن ویزا بگیرن و ما از دیدنشون محروم میشیم. خدا لعنت هر چی بسیجیه بکنه.
‌سه شنبه 8 آذر 1390 - 21:55
سهیل ایرانی - اصفهان - ایران
سلام. اینا جز فاشیستای مذهبی هستن. حدودا 20 تا 30 درصد مردم ایرانن. فاشیستای ملی را هم بعدن براتون میگم. (نکته کنکوری: هیتلر که با عمه اش کل اروپا نگرفت با مردمش گرفت)
‌چهارشنبه 9 آذر 1390 - 05:06
bavar88 - آمستردام - هلند
غرب زده‌های مزدور! به جای فحاشی که جز فرهنگ غنی امثال شما است تشریف ببرید داخل ایران و با رژیم ایران مبارزه کنید اگه وجودش را دارید که ندارید...پس لطفا ...... و همون آبجو تون توی بار بزنید..شما را چه به ایران و ایرانی‌ بودن...ما خودمان با مشکلات در می‌افتیم و حلش می‌کنیم...
‌چهارشنبه 9 آذر 1390 - 07:49
ARTEMIS-SW - .پاريس - فرانسه
ali12 - تهران - ایران. روباه مکّار؟؟؟؟؟ انگلیس را می‌گویی؟؟؟ همان که خمینی را آورد؟؟؟ زاده ی کورش نامش علی‌ است؟؟؟؟؟ عجب!!!! اگر نام شناسنامه اجباریست نام کاربری اختیاریست!!!!!خامنه‌ای هم غلط کرد با ۷۷ جدّ سوسمارش!!!! بس کنید اینجا مهد کودک اسلامی نیست----انگلیس ....پالون داد برای بی‌ هویتها ..چرا پذیرفتید؟؟؟؟ حمله به سفارت وحشیانه است-- از حمله به سفارت آمریکا در ۵۷ گرفته تا امروز!!!!
‌چهارشنبه 9 آذر 1390 - 09:20
nada21 - تهران - ایران
حقشون تجهیزات سرکوب به ملاها فروختند اما صبر کن اینهمه کار اینگلیس
‌چهارشنبه 9 آذر 1390 - 13:02
arashbehdin - اتلانتا - امریکا
فداییان اسلام که پایه گذار این حکومت ننگین هستند، دهه هاست در ایران کارهای تروریستی انجام میدهند. حکومت ایران بدست گله های اوباش و چاقو کش اداره میشود. شما حزب الهی ها هم بروید سینه و قمه تان را بزنید که امام زمان از ته چاه همه چیز را راست و روبراه خواهد کرد و نیازی به رابطه با کشورهای دیگر جهان ندارید.
‌چهارشنبه 9 آذر 1390 - 15:09
Azadikhah - تكسل - هلند
ali12- تهران - ایران :این کار به دستور سپاه و خامنه‌ای انجام شده.مطمئن باش اگر رئیس علی‌،کورش و امیرکبیر زنده بودند این اوباش بازیها رو تائید نمی‌کردند و در مرام و مسلک اونها این چیزها nabodپاسدار کریم جلالی، جمعی نیروی قدس پادگان مناجات، یکی‌ از همون دانشجو نمهست که در این جریان شرکت داشته و عکسش‌ هم موجود هست.mozdor اون هست که در هر حالتی از این رژیم وحشی بی‌ آبرو دفاع میکنه.
‌چهارشنبه 9 آذر 1390 - 16:27
Nur_ir - هامبورگ - المان
ali12 - تهران - ایران. خیلی عجیب است که فقط شما یکنفر چنین مزخرفی را می گوئید . منبع شما. همان رهبرت خامنه ای است. که برای لوس کردن وبی حیثیت شدنش چنین . نقل وقول میکنید . همه حتی در ایران همه فهمیدند که بدستور شخص سید علی یکدست رهبر ت بوده . خواهشن شما نامی از کوروش کبیرو امیرکبیرو مصدق بر زبان مران باشه .
‌چهارشنبه 9 آذر 1390 - 21:03
ali12 - تهران - ایران
نمی دونم چرا نسبت به کامنت من اینهمه عکس العمل منفی نشان داده شد ولی من ناراحت نمی شم ،بخدا چیزی که شنیده بودم را صادقانه مطرح کردم و علت خشم دانشجوها هم سابقه تاریخی ایرانی نسبت به انگلیس است که نظر شخصیم بود آخه تا کی ما باید از این انگلیس آسیب ببینیم وکاری نکنیم .....، من هم کورش را دوست دارم هم علی را و البته همه شما ایرانیان عزیز را که تو دیار غربتید . ایشالله یه روزی بشه که همتون برگردید ایران به آغوش مام وطن . این ایرانی که زبون و آیین و دین و رسوم ایرانی را می فهمه و به درد و داد هم وطن ایرانیش میرسه ..
‌چهارشنبه 9 آذر 1390 - 21:45
baba bozoorg - تنسبرگ - نروژ
تهران - ایران ساندیسه مجانی‌ تموم شده یا نه انگار طعم سن دیسها به ماذا جات سازگار بود
‌چهارشنبه 9 آذر 1390 - 23:52
Azadikhah - تكسل - هلند
ali12 - تهران - ایران:عکس و العمل منفی‌ خوب داره عزیز.از وحشیگری کسی‌ دفاع نمیکنه.شما درتاریخ کورش،رئیس علی‌ و امیر کبیر یک نمونه از این کارها رو بیار که اونها باعثش بودند .در مورد کلمهٔ مزدور هم من به اون شخصی‌ بودم که به بقیه گفت بود مزدور نه شما.که البته چاپ نشد.با معذرت.باعث شرمندگی واسه ایشان.
‌پنجشنبه 10 آذر 1390 - 10:24
alexxx - وين - اتريش
اینها فقط تشنهٔ جنگند، دیدن هرچی‌ شعار دادن کسی‌ آدم حسابشون نکرد حالا سعی‌ می‌کنن با یکطرفه وارد عمل شدن هر رقم که شده یک کشور رو مجبور کنن بهشون حملهٔ نظامی کنه- فقط خدا کنه مردم گول نخورن و تن‌ به اینگونه جنگی ندن.!!!
‌پنجشنبه 10 آذر 1390 - 12:30
danial nabi - استكهلم - سوئد
چه قدر چاپلوس تو این سایت هست. ننگ بر انگلیس استثمارگر.
‌پنجشنبه 10 آذر 1390 - 17:36
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.