اولین ویدیوها از حمله به سفارت بریتانیا در تهران و پائین کشیدن پرچم آن


خبرگزاری فرانسه از حمله تظاهرکنندگان به ساختمان سفارت بریتانیا در تهران خبر داد. در این تظاهرات که روز سه‌‌شنبه (۸ آذر/ ۲۹ نوامبر) برگزار شد تظاهرکنندگان وارد ساختمان سفارتخانه‌ شده و پرچم بریتانیا را پایین کشیدند.

 

 

خبرگزاری‌ها گزارش می‌دهند که تجمع‌کنندگان مقابل سفارت  بریتانیا در تهران به ساختمان سفارت سنگ و کوکتل‌مولوتوف پرتاب کرده و بعد از ورود به دفاتر برخی مدارک را به پایین پرتاب کردند.

واحد مرکزی خبر ضمن تأیید پرتاب سنگ و کوکتل‌ مولوتوف به سفارت  بریتانیا گزارش کرده است که «تعدادی از دانشجویان خشمگین شیشه‌های سفارت را شکستند و گوشه ای از ساختمان کوچک پشت درب اصلی سفارت نیز آتش گرفت».

حمله به سفارت  بریتانیا در حضور مأموران انتظامی انجام شد. خبرگزاری فارس نوشته است‌ که مأموران نتوانستند جلوی مهاجمان را بگیرند.

برخی خبرگزاری‌های خارجی شمار تظاهرکنندگان را صدها تن و شمار مهاجمان به ساختمان سفارت را حدود ۲۰ تن اعلام کرده‌اند.

خبرگزاری فرانسه همچنین می‌نویسد، تظاهرات در مقابل سفارت بریتانیا به صورت زنده در تلویزیون جمهوری اسلامی پخش شد. در این تصاویر دیده می‌شد که تظاهرکنندگان به سوی سفارت‌خانه سنگ پرتاب می‌کنند و یکی از آنها تلاش داشت که از دیوار بالا برود.
 
واکنش شدید بریتانیا

 بریتانیا به حمله به سفارت این کشور در تهران واکنشی شدید نشان داد. وزارت خارجه بریتانیا با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد که از این حمله که روز سه‌شنبه (۸ آذر/۲۹ نوامبر) انجام شد و در آن عده‌ای از دانشجویان وارد سفارت‌‌ این کشور شده و برخی مدارک را سوزاندند به شدت خشمگین است.

به گزارش رویتزر، در این بیانیه آمده است که وزارت خارجه هنوز از جزئیات ماجرا خبر ندارد و جزئیات به مرور روشن خواهد شد.

در این بیانیه همچنین به کنوانسیون وین اشاره شده و گفته شده است که «دولت ایران وظیفه‌ای آشکار در جهت حفظ امنیت دیپلمات‌ها و سفارت‌خانه‌های خارجی بر عهده دارد و ما انتظار داریم که آنها (جمهوری اسلامی) به سرعت اقدام کرده و موقعیت را تحت کنترل درآورده و سلامت کارکنان سفارت و امنیت مدارک و متعلقات ما در آنجا را تأمین کنند.»

طبق قوانین مندرج در کنوانسیون وین، سفارت‌‌های خارجی جزو خاک کشورها محسوب شده و کشور میزبان حق هیچ‌گونه تعرض به آن را ندارد.
 
پیش از این خبرگزاری فارس گزارش داده بود که عده‌ای از دانشجویان قرار است روز سه‌‌‌شنبه (۸ آذر) در سالگرد ترور مجید شهریاری، استاد فیزیک هسته‌ای دانشگاه شهید بهشتی، در مقابل سفارت انگلیس در تهران تجمع کنند.

در گزارش خبرگزاری فارس با اشاره به رأی مجلس ایران به کاهش روابط با بریتانیا آمده است که به همین دلیل «اتحادیه‌های دانشجویی این تجمع را هر چه باشکوه‌تر برگزار خواهند کرد.»

مجلس ایران در جلسه علنی روز یکشنبه (۶ آذرماه) در واکنش به تحریم این کشور توسط بریتانیا سطح روابط با لندن را کاهش داد.

نمایندگان مجلس با تصویب یک طرح دوفوریتی وزارت امور خارجه را موظف کردند، ظرف ۲ هفته روابط سیاسی با دولت بریتانیا را به سطح کاردار تنزل داده و روابط اقتصادی و بازرگانی را نیز به حداقل ممکن برساند.

 جهت نمایش ویدئو در یوتوب اینجا کلیک کنید.
جهت دانلود ویدئو اینجا کلیک کنید.
گزارش پرس تی ویجهت نمایش ویدئو در یوتوب اینجا کلیک کنید.
جهت دانلود ویدئو اینجا کلیک کنید.
 

گزارش سی ان ان

 جهت نمایش ویدئو در یوتوب اینجا کلیک کنید.
جهت دانلود ویدئو اینجا کلیک کنید.
+374
رأی دهید
-293

sepherdad - سيدني - استراليا
وحشی هستن دیگه! چیز عجیبی‌ نیست! شما تاریخ رو بخونین میبینی‌ به سفارت روسیه حمله کردن سفیر(گیریبیدف) و کشتن و سفارتو ویران کردن، به سفارت آمریکا وحشیانه حمله کردن حالا هم انگلیس. البته تمام خسارت رو دولت ایران پرداخت میکنه یعنی‌ اینها دارن به اموال دولت ایران در حقیقت ضرر میزنن اما چون سواد ندارن نمیدونن.
‌سه شنبه 8 آذر 1390 - 13:42
gharibe UAE - ابوظبی - امارات
حا لا اگه اونا با سفارت ما اینکار بکنن ما چی بگیم؟
‌سه شنبه 8 آذر 1390 - 13:45
amirpersia - استكهلم - سوئد
چرا نام دانشجو رو کثیف می‌کنین؟ اینا یه مشت بسیجی‌ بیسواد شستشوی مغزی شده هستن!
‌سه شنبه 8 آذر 1390 - 13:45
مسیح پسر مریم - تهران - ایران
بسیار خبر خوشحال کننده ای بود.سرانجامه استعمار پیر به اون چه که لیاقتش رو داشت رسید.این پیروزی غرور آفرین رو به همه بچه های ایرانیان انگلستان تبریک میگم.الله أکبر.پاینده باد رهبر
‌سه شنبه 8 آذر 1390 - 13:48
Azadyyy - لینشوپینگ - سوئد
مادر ها . بسیجیهای کثیفه بدبو . خاک تو سرتون . آبرو برامون نزاشتن تو دنیا . آخه این رژیم آخوندی فاسد دزد هم ازشون حمایت میکنه . اون اسلام هم خوب پالونی شده که پهن کردن روتون .
‌سه شنبه 8 آذر 1390 - 13:50
m uk - منچستر - انگليس
یک مشت عوضی‌ و مفتخور آبروی ایران و ایرانی می‌برن
‌سه شنبه 8 آذر 1390 - 13:54
Dara va sara - پرت - استرالیا
وحشیگری و نفهمی و بربریت توسط این ملا جماعت در مکتب اسلام و با عشق و ایمان به خون خواری به اوج ملکوتی خود رسیده.با شنیدن این خبر ارزوی حمله به ایران را دارم.. دیگه بالاتر از سیاهی رنگی نیست.
‌سه شنبه 8 آذر 1390 - 13:56
monsef_TARIN - ساونا - ايتاليا
وقتی 2 روز قبل ترور این بابا ، مقام سازمان امنیت انگلیس حرف از عملیات مخفی علیه ایران خبر میده ,باید هم منتظر چنین عواقبی برای روابط طرفین بود ...هر چی اونا میگن عیب نداره هر چی ایرانیها میگن اخ و بده ؟
‌سه شنبه 8 آذر 1390 - 14:04
اهل ایران - اصفهان - ایران
دانشجو؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ شوخی میکنید!!!!!!!!!!!!!! بگو یه مشت ....... نه دانشجو
‌سه شنبه 8 آذر 1390 - 14:05
tirdaduk - استکهلم - استکهلم
مرگ بر خامنه‌ای
‌سه شنبه 8 آذر 1390 - 14:08
onsore ahriman - مارسی - فرانسه
"مأموران نتوانستند جلوی مهاجمان را بگیرند." !!! یعنی اگه مردم این کارو میکردن ، بازم چاقالای نیرو انتظامی وای میستادن نگاه می کردن؟! برو بابا ! یه مشت ریش و پشمه خودی بودن اینا
‌سه شنبه 8 آذر 1390 - 14:10
zufash_dk - سیلک بورگ - دانمارک
خب حالا نوحه خونی و امام حسین چه ربطی داشت به سفارت انگلیس؟ سفارت و با جمکران اشتباه گرفتن،یکی به این ساندیس خورا راه و نشون بده،خدا شفاشون بده ،آبروی هر چی ایرانی و بردن
‌سه شنبه 8 آذر 1390 - 13:58
Azadikhah - تكسل - هلند
هموطنان و دوستان عزیز امیدوارم که به این راحتی‌ و آسانی‌ سیاه بازی‌های رژیم آدم خوار را باور نکنید،با نگاهی‌ به تاریخ میبینیم که سیاستهای انگلیس همیشه همراه رژیم‌های فاسد مذهبی‌ بوده و کماکان می‌باشد،از دیوار سفارت بالا رفتن چند مزدور و حتا گروگان گرفتن عده‌ای در راستای منافع انگلیس و کم رنگ کردن شرایط موجود و بحران فعلی‌ رژیم ضد مردمی جمهوری اسلامیست وحشیگری عده ای مزدور و جیره خوار ولایت،نامش اعتراض دانشجویی نیست!
‌سه شنبه 8 آذر 1390 - 13:58
آرمان144 - میسور - هند
خوبه انگلیسی ها هم برن و به سفارت ایران حمله کنند؟تو رو به اونی که میپرستین یکم فکر کنید. از اسلام به عنوان یه ابزار برای داشتن قدرت استفاده میکنید شما فکر میکنید که پاک ترین افراد روی زمین هستین و یه راست میرید بهشت .فقط میتونم بگم که خیلی براتون متاسفم.
‌سه شنبه 8 آذر 1390 - 13:58
abbas2020 - کوالالامپور - مالزی
این کار بسیار زشت و زننده است. هیچ یک از آیات قرآن کریم و روایات اسلامی این کار را تایید نمی کند. آن ها مهمان ما بودند. بسیار متاسفم.
‌سه شنبه 8 آذر 1390 - 14:11
zahra50 - کپنهاگ - دانمارک
بهترین و بزرگترین حرکتی که میتونست پوزه جمهوری اسلامی رو به خاک بماله .از این طرف با این حرکت احمقانه غرب محافظه کار به سرکردگی انگلیس یه کمی تکون خورد و از طرف دیگه حزب الله با تحریک و دستور ایران اسراییل رو موشک باران کرد.دیگه از این بهتر نمیشه.جمهوری اسلامی فاتحه اش خوانده شد.دیگه مثل قدیما حمایت مردم هم در کار نیست.سوریه متحد و دست نشونده حکومت اسلامی ایران هم مستقیما از طرف ترکیه و انقلابیون لیبی و چراغ سبز قطر به جنگ تهدید شد.کارشون تمومه دیگه.
‌سه شنبه 8 آذر 1390 - 14:13
sebil - خراسان-خراسان - ایران
ضمن محکوم کردن این اعمال اسکلی و وحشیانه،این خارجی ها هم واقعا فکر می کنن اینا آدمن،کنوانسیون وین می فهمن؟خودشون آسون گرفتن حالا بردار بخور ای بریتانیا
‌سه شنبه 8 آذر 1390 - 14:18
شنقول - ساتهمپتون - انگلیس
یه مشت وحشی عوضی ساندیسخور جیره بگیر رژیم ، دانشجو هیچ وقت چنین کاری نمی‌کنه ، اینا همشون بسیجین ، آشغالهای بی‌ نزاکت وحشی .
‌سه شنبه 8 آذر 1390 - 14:22
odin - انتورپن - بلژيك
اینها هر دفه درس میگیرن. تو تظاهرات قبلیشون که باز هم اسم دانشجو داده بودن به ارازل اوباش بسیجی، تو عکسها معلوم شده بود چقدر دانشجو هستن ! همه پیرمرد و پیرزن شیره ای حزب الهی از جمله بسیجی دهن گشاد و خانومهای کرایه ای. ایندفه از پشت فیلمبرداری کردن که سوتی رو نشه! اما خبر ندارن که این مفت خورهای بسیجی پشت و جلوشون فرقی نداره درست مثل پیت حلبی که پشت و رو نداره. پوزش از دولت و ملت انگلیس.خودتون میدونید اینها سخنگو و نماینده ملت نیستن و کارهاشون هم مورد تنفر ملته.
‌سه شنبه 8 آذر 1390 - 14:26
Persianshadow1 - برایتون - انگلستان
حیوان خواندن بسیجیها و عوامل سید علی گدا توهین به خانواده حیوانات است. واقعا اینها چه آشغالهایی هستند؟ اگه جرات دارید و عاشق شهادتید خوب بابا برید مثل مرد باهاشون بجنگید این کارا دیگه چیه؟این جوجه بسیجیهای پیزوری فکر نکنم جرات دعوای معمولی رو هم با انگلیسیها داشته باشن.
‌سه شنبه 8 آذر 1390 - 14:23
ali1111 - تهران - ایران
سفارت هر کشوری مانند خاک آن کشور میماند، حمله به سفارت، آتش کشیدن پرچم آن کشور!!! باعث تاسف است هر چقدر انسان از اون کشور بیزار باشد راهش این نیست. همیشه بی‌ عرضگی و بی‌ لیاقتی سران مملکت را نسبت دادیم به استعمار انگلیس. حالا بد از قطع رابطه با انگلیس میخواهین بی‌ لیاقتی تان را به کی‌ نسبت دهید؟ روسیه و چین؟؟؟ مشگل هیچ کشوری نیست، مشگل خود ما ایم...
‌سه شنبه 8 آذر 1390 - 14:35
pull.over - دوحه - قطر
امام حسین رو دیگه چرا قاطی میکنید :-)) حالم به هم خورد از این شعار
‌سه شنبه 8 آذر 1390 - 14:43
hamedo131 - منچستر - انگلستان
تأسف میخورم اول برای خودم، و بعد برای تمام مردم کشورم،ایران. مرگ با جمهوری اسلامی.
‌سه شنبه 8 آذر 1390 - 14:51
panizl - تهران - ایران
دوستان عزیزم در لندن خواهش میکنم یه تجمعی بیانیه ای کاری بکنید برای اعتراض به این جرکت وحشیانه. یک بار دیگه اینا آبروی ایرانو بردن. چشممون به شماست
‌سه شنبه 8 آذر 1390 - 15:01
morgan123 - واشینگتن - امریکا
ممنون از پوشش کامل خبری و آپدیت سریع در این سایت.
‌سه شنبه 8 آذر 1390 - 15:09
darkoob-1390 - قم - ايران
کاملا با حرفتون موافقم
‌سه شنبه 8 آذر 1390 - 15:09
katrina - لندن - بريتانيا
وااای خدا ی من چه فاجعه ایی :(((من میترسم وارد مرز پرگهرمون !!! بشممم الکمک:((((یکذره ابرو واسه ما نزاشتن حالم از خودتون ودینتون بهم میخوره اه اه اه
‌سه شنبه 8 آذر 1390 - 15:14
سالار123 - کوالالامپور - مالزی
ننگ بر خامنه ای و چماق دستای وحشی خامنه ای. بدبختای منزوی
‌سه شنبه 8 آذر 1390 - 15:20
zedeakhond - لندن - انگلستان
به خدا قاسم باید تمام دانشجوها برای حفظ حیثیت خودشون هم که شده به دانسق گاه‌ها نرن تا معلوم شه که کی‌ واقعا دانشجو هست این اراذل اوباش یا بچهای خوبه ایران
‌سه شنبه 8 آذر 1390 - 15:59
birmingham - شیراز - ایران
واقعا متأسفم این بود تاریخ ۲۵۰۰.
‌سه شنبه 8 آذر 1390 - 16:09
adsi - شانگهای - چین
حالا که فکر میکنم میبینم که بد هم نشدا! به لحاظ اینکه این حرکات همیشه نشان از ضعف و انتهای یک حکومت رو داره شاید بدینوسیله فاتحه خیلیا خونده بشه.
‌سه شنبه 8 آذر 1390 - 16:19
love-iran - چابهار - ایران
gharibe UAE - ابوظبی - امارات. یادمون نره که هنوز 20 سال از اشغال سفارت ایران در لندن نگذشته که لندن بعد با حمله سفارت رو به حساب از مهجمان پس گرفت
‌سه شنبه 8 آذر 1390 - 16:28
farvahar_ir07 - بریستول - انگلیس
عزیزانی که ژست وطن دوستی‌ میگیرند بدانند در طول تاریخ انگلیس روباه مکار بیش از ۱۰ میلیون ایرانی‌ را کشته است. ساده لوح نباشید غرب به فکر‌ تو نیست، بدبخت آمریکا و انگلیس زمانی‌ که احساس کنند منفعتی در کشتن توی ایرانی‌ دارند از این کار دریغ نخواهند کرد. همانطور که در طول جنگ اول جهانی‌ با اینکه ایران اعللا‌ن بی‌ طرفی‌ کرده بود با ممانئت از فروش غلّه به ایران و خرید غلّه داخل برای سربازان هندی تبارشون کاری کردند که جمعیت ایران در اثر آان قحطی نصف شود الان هم زورشون برسه همین کارا را میکنند.کودتای ۲۸ مرداد ، انداختن صدام وحشی به جون مردم بی‌ دفاع ما و .... از اقدامات انگلیس و آمریکا علیه ایران است، همین به اصطلاح دوستداران حقوق بشر و دمکراسی در ایران.
‌سه شنبه 8 آذر 1390 - 16:32
Negah* - فرانکفورت - المان
از ایرانی‌ بودنم در هر جای دنیا که باشم شرم دارم فقط،همین با چه صدایی بگویم من یک ایرانی‌ متهاجم و وحشی ایرانی‌ هستم.............
‌سه شنبه 8 آذر 1390 - 16:38
golamali - نیوکاسل - انگلستان
اینها چه حیواناتی هستند..
‌سه شنبه 8 آذر 1390 - 16:39
hashamdar - تهران - ایران
فقط می‌تونم بگم خاک بر سر آمریکا و انگلیس اگه ساکت بشینندو کاری نکنند...
‌سه شنبه 8 آذر 1390 - 16:40
greentree - تهران - ایران
اوباش‌های بیسواد اسلامی طغیان کردند ولی‌ انگلیس به زودی پشیمان خواهد کرد شما‌ها را
‌سه شنبه 8 آذر 1390 - 16:45
نیایش - تهران - ایران
خوب شد بزار مزه آشی که برای ملت ما پختن رو بچشند . خودشون این پست فطر تها رو سرکار آوردن . من که خوشحالم
‌سه شنبه 8 آذر 1390 - 16:55
iransabz - شیراز - ایران
یک مشت وحشی بی سواد.
‌سه شنبه 8 آذر 1390 - 17:00
smile_with_flowers - ونکوور - کانادا
کثافتهای قرون وسطائی
‌سه شنبه 8 آذر 1390 - 17:12
marius111 - بو خارست - روماني
بابا ‌همش سر کاری همگی استخدامی خود سفارت انگلیس
‌سه شنبه 8 آذر 1390 - 17:42
minav60 - تهران - ایران
جای بسی‌ تاسفه!!! دوره این کارای احمقانه گذشته ...
‌سه شنبه 8 آذر 1390 - 17:51
SIAVASHOMA - منچستر - انگليس
از این کار‌ها باز هم بکنید تا زودتر از شرتون راحت بشیم.‌ای بی‌ آبرو ها، شاید خدا یک نزاری هم به ما کرده که شما وحشی‌ها از کارها کنید تا از دسته هر کیی مثل شما هاستوا اسلام دروغین شما راحت بشیم. یا حسین تون بخوره به مغز رهبر خرتون.
‌سه شنبه 8 آذر 1390 - 18:22
SIAVASHOMA - منچستر - انگليس
از این کار‌ها باز هم بکنید تا زودتر از شرتون راحت بشیم.‌ای بی‌ آبرو ها، شاید خدا یک نزاری هم به ما کرده که شما وحشی‌ها از کارها کنید تا از دسته هر کیی مثل شما هاستوا اسلام دروغین شما راحت بشیم. یا حسین تون بخوره به مغز رهبر خرتون.
‌سه شنبه 8 آذر 1390 - 18:22
بامداد - نیو جرسی - آمریکا
تا حالا مردم برای رفتن به امریکا آواره این کشور و اون کشور بودن حالا برای انگلیس رفتنم باید آواره بشن.. به اسم دین و دانشجو هر غلطی می کنند اعلام می کنند پلیس نتونسته مانعشون بشه!! ولی اگه دانشجو حرفی برای گفتن داره یا اعتراضی بکنه پلیس خیلی راحت دانشجو ها رو می بره اوین!.
‌سه شنبه 8 آذر 1390 - 18:51
omide por jalal - لس‌انجلس - آمریکا
مسیح پسر مریم.... لطف کن اسمتو عوض کن واگر نه صاحب این اسم مبارک بد جور یختو میگیره ها! ‌عیسی مسیح که خداوندِ صلح است، از این وحشیگری‌ها بیزار است!
‌سه شنبه 8 آذر 1390 - 18:55
feminism - لندن - انگلستان
جیره خواران و کاسه لیسانِ رژیم آشغال اسلامی که از قفس رها شده اند، اعضاء هئیت تجاوزهای گروهی و دسته جمعی ، افرادی که شرافت ، هستی و زنان خود را در طبق گذارده و به شیخان حرمسرا دار پیشکش کرده اند و اکنون نیز ماهیت کثیف و فاسد خود را برای جهانیان به نمایش گذارده اند !! Down with the barbaric Islamic regime of Iran .
‌سه شنبه 8 آذر 1390 - 19:12
zedeakhond - لندن - انگلستان
فروهر بریستول‌جناب عالی‌ انگار از مرحله؛ِ پرتی عزیز کسی‌ دلش واسه انگلیس نسوخته واسه بی‌ آبروی ایران ناراحت هستیم و اینکه فردا به چشم یه وحشی بهمون نگاه میکنند فردا تو خیابون که راه میری کسی‌ نمیتونه تشخیص بده تو به عنوانه یه ایرانی‌ از نوع وحشیش هستی‌ یا خوبش .گور پدر انگلیسیها بد بختی ما خیلیش از دست اینهاست ولی‌ دلیلی‌ بر وحشیگری این کثافت‌ها هم نمی‌شه
‌سه شنبه 8 آذر 1390 - 19:24
zebelkhan - لوس آنجلس - آمریکا
این اراذل و اوباش و وحشیهای بسیجی نمی فهمند که حمله به یک سفارتخانه یعنی حمله به خاک آن کشور. طبق قوانین بین المللی سفارتخانه های خارجی خاک آن کشور تلقی میشوند و باید از مصونیت کامل برخودار باشند. این عمل یعنی اعلام جنگ به دولت انگلستان. متاسفانه وقتی کشور به دست عده ای بیمار روانی مذهبی و بی وطن اداره شود نتیجه اش همین است و عواقب بدی در انتظار ایران خواهد بود بگذریم از اینکه چهره ما ایرانیها را در دنیا از مردمی با فرهنگ و مهمان نواز به به مردمی بی تمدن و وحشی تغییر داده اند. لعنت بر اسلام این دین سراسر فساد و جنایت و فریب و فرومایگی که بجز جنایت علیه بشریت هیچ چیزی در کارنامه تاریخ 1400 ساله خود ندارد. از جنایات علی و محمد گرفته تا خلفای راشدین و حکومتهای اسلامی تاکنون.
‌سه شنبه 8 آذر 1390 - 19:52
farhad352 - تهران - ایران
. در مملکتی که روضه خوان و قصاب و قاتلان سیاستمدار و رهبر میشوند و تقدیرات مملکت زا با گردانیدن دانه های تسبیح تعیین میکنند از آن مملکت و برخورد های اراذل و اوباش در کمین نشسته برای این نوع نمایشات مضحک و عربده کشی های هدایت شده آن ، چه چیز جز رسوایی بیشتر و بی حرمتی برای ایران و ایرانی ، انتظار میرود. تسلیت به تمامی ایرانیان وطن پرست گرفتار در بند ملا و دین تازی.. لعن و نفرین برخمینی دجال و خامنه ای قاتل و تمامی مروجان آشوب و قدرت طلبی و هزینه تراشی برای ایران وایرانی از هر قشرو طبقه ای به خصوص تازیان هار ،ملخ خور حاکم
‌سه شنبه 8 آذر 1390 - 19:58
بچه تهرون - تهران - ایران
بابا اینهمه تشریفاتو دوربین و بلنگو و اسپیکر و کلاغ سیاه و نوحه خونی از پیش تو ساختمان اطلاعات چند صد بار تمرین شده شما چه ساده هستین .
‌سه شنبه 8 آذر 1390 - 20:01
Alexberd - بوداپست - مجارستان
واقعا شرم بر شما باد، من که از دیدن این صحنه ها عرق شرم از پیشانیم جاری میشه. یک مشت وحشی به معنی واقعی. .....
‌سه شنبه 8 آذر 1390 - 20:25
mhroo - کاردیف - انگلستان
امام حسین گفته این وحشی بازی‌ها رو در بیارین دیگه شورشو در آوردین هم جا با اسم اسلامو قرآن همه خراب کاری می‌کنن خیلی‌ پستین به خدا این کار یه مسلمونه واقعی نیست عدم شک میکنه ؟؟؟؟؟؟ که حلال زده هم باشن یا نه ؟؟؟؟
‌سه شنبه 8 آذر 1390 - 20:25
shiraz..711 - شیراز - ایران
دوست گرامی‌ از بریستول انگلستان من با شما کاملا موافقم همه اینها سیاستهای کثیف هستن،،،
‌سه شنبه 8 آذر 1390 - 20:27
IRAN+ISRAEL+USA 4EVER - مونیخ - آلمان
فروهر_ایر۰۷ - بریستول - انگلیس, خائن جاسوس مواجب بگیر ه سفارت جهلو جنایت، اگر انگلیس اینقدر بد ه چرا بر نمیگردی بری توی .... خامنه‌ای رهبر ه بی‌ سوادت به زندگی‌ نکبت بارت ادامه بدی ؟
‌سه شنبه 8 آذر 1390 - 19:39
vampire92 - اسلو - نروژ
gharibe UAe اونا که وحشی نیستن،ولی‌ من خودم که ایرانیم خیلی‌ دوستدارم همین پرچم آخوندو با همون الهی که وسطش آتیش بزنم ولی‌ حیف که پرچمش اینجا در دسترس نیست،یه مشت بسیگ ناموس فروش نه دانشجو
‌سه شنبه 8 آذر 1390 - 20:35
mohsenvilla@ - بهبهان - ایران
لعنت بر خامنه ای وبسیجی واحمدی نژادولاریجانی و رفسنجانی و.. وبه طورکل همه ی آشغالهای حکومت ناب محمدی
‌سه شنبه 8 آذر 1390 - 22:27
iranianus - منچستر - انگلستان
اون یآع حسین یا حسین بخور تو سارتون...عربایه عوضی....از کی‌ ما عرب بودیم خبر نداریم...احمقی بسیجی‌ حسین چه ربطی‌ به این ساندیس خریتون داره،،،مردشور اون هسینتونو ببرن که نگفته به مهمان باید احترام بذارین..حسین قریب حسین قریب ..اینه قریب نوازیتون تو دههٔ محرم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟برای خودم متأسفم..خیلی‌ دوست دارم گلوی همون مداهو خودم ببرم..بخدا حاضرم..خیلی‌ عصبانیم
‌چهارشنبه 9 آذر 1390 - 00:01
islam zoda - تورنتو - کانادا
مسیح پسر مریم - "علی‌ پسر فاطی" اوباش رو چه به دانشجو و منطق.. فقط به ساختمان خالی‌ بلدین حمله کنید و به هم تبریک بگین..آدمهای ابله
‌چهارشنبه 9 آذر 1390 - 02:20
gharibe UAE - ابوظبی - امارات
love-iran - چابهار - ایران؛ اونجا چند نفر بودن و دولت انگلیس هم کاملا مخالف اینجا ی لشکر اومده و دولت ایران کاملا موافق سفارتها در هر کشوری هر اشتباه سیاسی داشته باشن از راه قانون باید حال و فصل بشه اینکه یه عده بریزن سفارت و این ابرو ریزی بکنن.. وا قعا برای ایران متاسفم. خوب، کشوری که هر کس زودتر از خوآب بلند بشه رایس جمهور میشه دیگه چه انتظاری باید از ون داشته باشیم اصلا کاش ما دانشجو هم نداشتیم
‌چهارشنبه 9 آذر 1390 - 02:59
sepherdad - سيدني - استراليا
تمامی‌ خبر گزاری‌های خارجی‌ این خبرو به عنوان: دانشجویان ایرانی‌! منتشر کردن، بعضی‌ با عنوان دانشجویان دانشگاه تهران. اگر یه دانشجو هنوز نمیدونه که نباید از دیوار یه سفارت بالا بره، اگر هنوز نمیدونه که هر خسارتی به سفارت یه کشور هزینه ش از جیب مردم میزبان پرداخت می‌شه، باید در اون دانشگاه و بر سر اون دانشجو رو گًل گرفت. دوم، دولت هر کشور که نتونه امنیته سفارت خانه رو حفظ کنه، نشانه بی‌ عرضه گی‌ و ضعف دولت محلی هست.
‌چهارشنبه 9 آذر 1390 - 03:21
hafezonline - مشهد - ایران
این های رو که میبینید تماما ارازل و اوباش خود بسیج هستند که دولت همین خود اینارو در زمان اعتراضات انتخابات فرستاد تو خیاباونا و بعد تمام مغازه و بانک هارو آتیش زدند و به پای مردم گذاشتند خودشون یه پا ارازال و اوباش هستند چه توقعی از جیره خاراشون دارین در ضمن وقتی نیم درصد درآمد نفت و دارن میدن به بسیج اگه به این بیشرف باشه به مادرو خواهر خودشون هم رحم نمی کنن. به امید آزادی ایران
‌چهارشنبه 9 آذر 1390 - 03:36
sabz melli - کاردیف - انگلستان
panizlتهران ایران دوست گرامی‌ خیالت راحت روز دانشجو جلوی سفارت توی لندن دانشجوی واقعی را به این اراذل و اوباش نشان میدهیم به امید دیدار همه دوستان
‌چهارشنبه 9 آذر 1390 - 05:51
bita tehrani - ويكتوريا - كانادا
به‌‌ به‌‌ ماشالا ...چه غیرت و همتی...چه گردن‌های کلفتی‌، چه مغز‌های کوچکی،چه وقاحتی،چه بلاهتی، چه سیاستی، چه توحشی،چه اصراری برای نفهمیدن...برادر بسیجی‌ تو واقعا به طرز شگفت انگیزی تهوع آوری.. مرگتان باد که ننگ ایرانید.
‌چهارشنبه 9 آذر 1390 - 06:13
korosh98 - تهران - ایران
نمایندگان مجلس در پایان هفته بسیج تصویب کردند. نیم درصد افزایش درآمد نفت برای بسیج. دنیای اقتصاد- ملیحه ابراهیمی: نمایندگان مجلس در پایان هفته بسیج در اقدامی هماهنگ بسیج شدند تا به شماری از طرح‌های مرتبط با بودجه بسیج و خدمات مرتبط با بسیجیان رای مثبت دهند. مهم‌ترین این مصوبات البته یک فوریت طرحی بود که در صورت تصویب نهایی، هر سال معادل نیم درصد از محل افزایش درآمد فروش نفت را در اختیار سازمان بسیج مستضعفین قرار می‌دهد.
‌چهارشنبه 9 آذر 1390 - 06:20
ali1111 - تهران - ایران
فروهر_ایر۰۷ - بریستول - انگلیس. من مطمئنم تو تو بریستول دوست دختر نداری، و تنهایی داری خیلی‌ زجر میکشی.
‌چهارشنبه 9 آذر 1390 - 09:35
parsa.parsi - منجستر - انگلیس
اکثر شماها قشر ضعیف و فقیر جامعه بودین که از کشور خارج شودین حالم که هرکدوم یه کشور خارج آوا رتر بدبختر پای زندگی بهتر چی‌ نصیبتون شد حالا چنان خونه ندهشتی خودتونو کثیف میکنید که گوی نامستنو بردن انگلیس کثیف همواره دهستدرازی به نفتو خاک منابع کما که حتا فرهنگ غنی‌ ما رو دهشته . بیشتر این اشیائ سرقتی ما در موزای لندن انبار شده حالا طوری دم میزنید که ای‌ چه شده به نظر من بدبختی و خکبرسری هر دوره از تاریخ ما تنها دلیلش کورکورانه خیانت کردن اشخاص چون شماها بودین الانم اگه مردشین به جای همراهی و غصه خوردن در مورد دولت انگلیس بروید فکر‌ به‌حال خودتون کنید که آواره شودین واسه خاطره گله زرگو برق خوردن همین اهمقی غربی
‌چهارشنبه 9 آذر 1390 - 13:21
arashbehdin - اتلانتا - امریکا
گله بسیج رهبر مافنگی پای منقل مغزشان به این جا هم نمیرسد، اگر رابطه نمیخواهند مثل آدم آنرا قطع کنند، دیگر این هوچی گری ها و در شکستنها و ویرانگری ها برای چیست؟ خاک بر سر این وحشی های بی تمدن و بی فرهنگ و بی سر وپا. کسانی که به تن و سر خود در سوگواری ها رحم ندارند و با قمه سر خود را میشکافند و با زنجیر کمر خود را پاره پاره میکنند، چه رحمی به دیگران میتوانند داشته باشند؟ سراپای این حکومت ننگ و بی تمدنی و دیوانگی و میمون بازی است. همان بهتر که کشورهای اروپایی در جاسوسخانه های ولی یک دست را ببندند تا پای مفتخورهایشان از غرب بریده شود.
‌چهارشنبه 9 آذر 1390 - 15:33
*پسر شجاع* - تهران - ایران
این بسیجیها عجب احمقهایی هستند ..حداقل تسخیر سفارت انگلیس رو میذاشتن بعد از المپیک لندن ..فکر کنم با این وضع ایران رو برای بازیهای المپیک لندن راه نمیدن...
‌چهارشنبه 9 آذر 1390 - 18:37
*پسر شجاع* - تهران - ایران
همه اینها بازی حکومت ایران هست که هم خودی نشان بده ..و مهمتر از اون باغ قلهک رو تصرف کنه ..چند ماه هست که برای تصرف باغ قلهک نقشه میکشن و تبلیغ می کنن..
‌چهارشنبه 9 آذر 1390 - 18:42
ايدين - کرج - ایران
مسیح پسر مریم- اگر واقعاً مردید به کشور انگلیس حمله کنید نه به ساختمانی تو کشور خودتون !..
‌پنجشنبه 10 آذر 1390 - 00:14
amirmansoor - اصفهان - ایران
بالاخره باید نشون بدن که حکومت اخوندی یعنی حکومت حیوانی
‌پنجشنبه 10 آذر 1390 - 04:17
bita tehrani - ويكتوريا - كانادا
اول که شما خودت فهمیدی چی‌ نوشتی‌؟؟؟ یک ترجمه بکن به زبان مادری،غلط ‌های املایی را هم درست کن جناب وطن پرست،ما هم بفهمیم....راستی‌ کنجکاو شدم شما ماشاالله با این همه کمالات ،شما چرا رفتی‌ کشور احمق غربی؟؟! شما گویا برای گرفتن حقتان از روباه پیر کاری قشنگتر از این سراغ نداری! حیف است واقعا این همه کمالات شما که آنجا حرام شود.لطفا در اولین فرصت به میدان پاستور بروید....حق را باید به روش مصدق گرفت،نه مثل این بربرها .کمی‌ فکر کنید قبل از کامنت گذاشتن
‌پنجشنبه 10 آذر 1390 - 04:51
pad74 - تهران - ایران
ایدین - کرج - ایران . دمت گرررررم گل گفتی.
‌پنجشنبه 10 آذر 1390 - 05:55
انتقام - تهران - ایران
این حرکت به دست هرکس که انجام شده حرکت کاملا درستی بود تنها اشکالش این بود که دیر انجام شد وباید زود تر انجام میشد زیرا انگلیسی ها خود در وحشیگری گوی سبقت را از ماربوده اند و تاریخ خود گواه است آنها قاتل میلیون ها نفر از مردم جهان هستند مانند ایران هند کشورهای آفریقایی بومیان استرلیاو.. اما هیچ دادگاهی آنها را محاکمه نکرده است و هرکس این حقایق راکتمان کند یاکورویا خیلی بی انصاف هست آنها مثل دزدان کت شلوار وشیک پوش هستند بطور مثال دزدیدن نفت وآثارباستانی وخیلی چیزهای دیگرایران وخیلی کشورها وبرپایی جنگ در بسیاری از کشورهای جهان برای رسیدن به منافع خود .(اگر انگلیسی گفت ماست سفیدهست باورنکن).
‌پنجشنبه 10 آذر 1390 - 15:40
hassan1338 - دورتموند - المان
فقط و فقط برای تحریک کردن غرب هستش که دست به حمله نظامی بزند، تا کشتاری راه بیفته و جسدکشی و شهیدکشی راه بندازه تا مردم رو بتونه بیشتر خفه کنه.
‌پنجشنبه 10 آذر 1390 - 16:03
danial nabi - استكهلم - سوئد
باید ۳۰ ساله پیش اینکار را میکردیم، ۱۰۰ ساله که این چپول‌ها با مملکته ما قمار میکنند.
جمعه 11 آذر 1390 - 18:17
LECHKING - تبریز - تهران
من و میدانم که همه به خصوص مردم انگلیس میدانن که اینها مردم ایران نیستن بلکه ساندیس خورها و نخاله های تهرانند و به شخصه به علت نقض کنوانسیون وین در کشورم از جامعه جهانی عذر خواهی میکنم
شنبه 12 آذر 1390 - 11:30
lover_screensaver - کرج - ایران
وای!!! خدا میدونه چقدر حرص خوردم وقتی این ویدئو رو دیدم!. خدایا! یعنی میشه یه معجزه ای بشه و این بسیجی های کثیف و حیوون صفت از کره زمین جدا بشن ؟؟ :-(
دوشنبه 14 آذر 1390 - 19:33
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.