تخریب عابربانک به قصد سرقت

رییس کلانتری 121 سلیمانیه از دستگیری سارقی که با کلنگ اقدام به تخریب یک دستگاه خودپرداز بانک کرده و قصد سرقت از آن را داشته است، خبر داد.

 


سرهنگ ولی‌الله یاخچی بیگلو گفت: با اعلام پیامی از طریق اپراتور 110 پلیس مبنی بر تخریب یک دستگاه خودپرداز بانک در خیابان پرستار، یکی از واحدهای گشتی به محل اعزام و بعد از تائید موضوع تحقیقات برای شناسایی و دستگیری متهم آغاز شد.
 
وی با بیان اینکه در بررسی‌ها مشخص شد که دستگاه خودپرداز به وسیله کلنگ و تسمه‌های نواری تخریب شده است، افزود: ماموران با بررسی دوربین مداربسته بانک دریافتند که فردی با کاپشن مشکی و شلوار رنگ روشن و پیراهن سفید در حال تخریب دستگاه است و از آنجا که ساختمانی نیمه‌ساز در همان محل وجود داشت، ماموران آنجا را مورد بازرسی قرار داده که در بررسی نه تنها یک کلنگ و دو تسمه مورد استفاده سارق کشف شد بلکه لباس‌هایی که زمان سرقت بر تن سارق بود نیز در محل کشف شد.
 
سرهنگ یاخچی بیگلو تصریح کرد: از آنجا که احتمال می‌رفت سارق در همان محل مخفی شده باشد این محل مورد بازرسی قرار گرفت و از چهار کارگری که در آنجا حضور داشتند بازجویی به عمل آمد و سرانجام ماموران با امتحان البسه مذکور به تن کارگران ساختمان نیمه‌کاره متوجه شدند که یکی از آنان با تصور سارق درون فیلم ضبط شده مطابقت دارد که وی را دستگیر و برای بازجویی به کلانتری منتقل کردند.
 
وی با بیان اینکه متهم که «سمیر» نام دارد در تحقیقات به جرم خود اعتراف کرد، افزود: متهم به عنوان کارگر ساختمانی در محل حادثه مشغول کار بوده و مشاهده مراجعه شهروندان به بانک او را برای سرقت پول زیاد از عابربانک وسوسه کرده و اقدام به سرقت از خودپرداز کرده است.
 
رییس کلانتری 121 سلیمانیه با اشاره به این موضوع که متهم پس از اعتراف برای تحقیقات پیرامون سرقت‌های احتمالی دیگر به اداره آگاهی منتقل شد، گفت: در بررسی‌ها مشخص شد که وجه نقدی از خودپرداز بانک سرقت نشده است و در حال حاضر متهم به اداره آگاهی منتقل شده است.

+81
رأی دهید
-26

parmida_alman - فرانکفورت - آلمان
عجب!!!!!!! ماموران لطف کنند برند سارقان ۳۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰ تومن را اگه جرات دارن دستگیر کنند...خاک برسر جیره بگیرها تون..من جای مردم باشم ادامه میدم باید بزنیند جا را خورد کنید..
‌سه شنبه 8 آذر 1390 - 12:20
suzanzelmey - هرات - افغانستان
آخه وقتی ثروت ملی این کشور توسط امثالی مثل خاوری و خاوری های گذشته به باد میره نه با کسی برخورد شد و نه از کسی سوال میشه و مثل آب خوردن 3000 میلیارد پول بی زبان از دست رفت ، طبیعی است که مردم بیچاره و نجیب ایران اینطور به جان خودپردازها بیفتند. اگه خدایی وجود داره ، اگه بهشت وجهنمی وجود داره ، اگه وجدانی و انسانیتی وجود داره امیدواریم حق به حقدار برسه .
‌سه شنبه 8 آذر 1390 - 12:44
سید ابوالقاسم واعظ - اندونزی - جاکارتا
کامنت گذاشتن کار آسانی است اما بهتر نیست قبل از آن کمی فکر کنیم. یعنی چون 3000 میلیارد تومان دزدی شده دیگر هیچ چیز مهم نیست. هر کس یک کلنگ بردارد و دیوار خانه یکی دیگر را سوراخ کند. در میدان فوتبال هم هر کس خواست انگشت در هرجایی بکند. این چه استدلالی است. ایران به اندازه کافی بی نظم و خر تو خر هست.
‌چهارشنبه 9 آذر 1390 - 03:01
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.