رادان: اردوغان آموزش‌ دیده صهیونیست‌ است

جانشین فرمانده نیروی انتظامی گفت: افرادی که بعضی از اوقات به فکر خدشه وارد کردن به انقلاب ما هستند، باید به این افراد گفت فکر شما بسیار احمقانه و ابلهانه است.

به گزارش ایسنا سردار احمدرضا رادان در مراسم تودیع فرمانده پیشین و معارفه فرمانده جدید انتظامی استان سمنان، افزود: تا زمانی که به ریسمان محکم ولایت فقیه وصل باشیم، خدشه‌ای به انقلاب ما که خون شهدا، سوز و آه و اشک و ماتم پدران و مادران و همسران شهدا را در خود ذخیره دارد، وارد نخواهد شد.

فتنه و آشوب انقلاب ما را تصفیه کرد

وی خاطرنشان کرد: دشمنان کج فهم و نادان نظام جمهوری اسلامی ایران هر از گاهی با ایجاد فتنه و آشوب می‌خواهند به انقلاب ما خدشه وارد کنند که البته این کار ناکارآمد آنها نتیجه‌ای جز تصفیه ناخالصی‌های این انقلاب نخواهد داشت؛ این فتنه و آشوب آنها، انقلاب ما را تصفیه خواهد کرد و آنچه که باقی می‌ماند همان اتحاد، همبستگی و انسجام ولایت فقیه و خون پاک شهدا خواهد بود.

وی با بیان اینکه افرادی هستند که ولی را برای ولی نمی‌خواهند بلکه ولی را برای خودشان می‌خواهند، اظهار داشت: در زمان صلح و آرامش که هیچ فتنه و توطئه‌ای، نظام را تهدید نمی‌کند، مدام عاشق‌سینه چاک ولی فقیه هستند اما زمانی که فتنه ایجاد می‌شود، خود را مستقیماً از این ریسمان محکم ولایت فقیه جدا می‌کنند.

رادان اضافه کرد: این افراد با افرادی مثل شمر هیچ تفاوتی نخواهد داشت که برای بریدن سر امام حسین (ع) از همه سبقت گرفت.

جانشین فرمانده ناجا گفت: اثر وجودی ولایت یعنی همین که بعد از هزار و چند صد سال به عشق ابا عبدالله برای پیراهن پاره پاره او گریه می‌کنند. در عاشورا کسانی بودند که هم نماز می‌خواندند و هم پیشانی آنها از شدت سجده پینه می‌زد و هم اهالی غیبت را به جمع خود راه نمی‌دانند؛ اما در یک روز در مقابل ولی فقیه زمان خود دست به شمشیر بردند و با او به مبارزه پرداختند، پس می‌شود هم نماز خواند هم روزه گرفت و هم جلوی ولی فقیه خود ایستاد.

وی گفت: آنهایی که یک روزی از آتش‌زدن یک سطل زباله در تهران خوشحال می‌شدند، امروز آنقدر ذلیل و خوار شده‌اند که شعله همان آتش تا پشت کاخ‌های آنها رسیده است.

رادان بصیرت را به عنوان یک چراغ روشنایی بخش نام برد و گفت: داشتن بصیرت مثل زمانی می‌ماند که با یک چراغ در یک مسیر مه‌آلود حرکت می‌کنیم و با داشتن این چراغ می‌توانیم آن طرف مه و غبار را به راحتی مشاهده کنیم. بصیرت همان چراغ راه ماست و این چراغ همان حرکت در مسیر ولایت است. یعنی تنها با حرکت در مسیر ولایت می‌توانیم به بصیرت مورد نظر برسیم.

 اردوغان آموزش‌دیده صهیونیست‌هاست

رادان به بازی سیاسی صهیونیست‌ها در منطقه اشاره کرد و گفت: اینها اردوغان را خودشان آموزش دادند که جلوی رژیم صهیونیستی به عنوان یک مسلمان دو آتیشه بایستد و در مقابل آنها موضع بگیرد و کاغذ آنها را پرتاب کند تا بگویند که این فقط در ایران نیست ما فقط در ایران دشمن نداریم بلکه در ترکیه هم هست، آن وقت همین اردوغان را به جمع مردم مصر می‌فرستند و اردوغان آنها را بعد از انقلاب خودشان به دین لائیک دعوت می‌کند؛ همین اردوغان که او را مسلمان دو آتیشه و دشمن سرسخت صهیونیست معرفی کردند، طبق سفارش خودشان مردم مصر را به دین لائیک دعوت می‌کند.

جانشین فرمانده ناجا  در ادامه صحبت‌های خود خطاب به مأموران نیروی انتظامی استان سمنان گفت: امروز یکی از نیروهای مخلص و بسیجی و دوستدار ولایت فقیه به جمع شما می‌پیوندد و بزرگترین وظیفه او ایجاد یک ناامنی بزرگ در استان برای گردن‌کشان و قانون‌شکنان و افرادی که چشم طمع به مال و ناموس مردم دوخته اند، خواهد بود.

وی خاطرنشان کرد: فرمانده جدید نیروی انتظامی استان سمنان یک فرد خادم الشهداء و از خانواده‌های معظم شاهد است و ما ایشان را به رسم امانت و یادگار به دست شما می‌سپاریم.

در این مراسم از زحمات سردار قاسم نصری با تقدیرنامه‌ای از سوی فرمانده نیروی انتظامی ایران تقدیر و سرهنگ محمدرضا میرزایی، جانشین سابق فرمانده انتظامی استان به مدت سه سال به عنوان فرمانده انتظامی استان سمنان معرفی شد.

+44
رأی دهید
-88

IRAN+ISRAEL+USA 4EVER - مونیخ - آلمان
پس نتیجه میگیریم که که شماها اون جاتون را دارین ۳۰ ساله جر میدین به هیچ نتیجه‌ای نرسیدین! تونسی‌ها و مصری‌ها هم بهتون نشان دادند که تره هم براتون خورد نمیکنند، پس خفه کهن بگیر تازی تبار ه هندی صفت
دوشنبه 7 آذر 1390 - 23:34
Time-to-say-goodbye - تورنتو - کانادا
خاک بر سرت کنن که نمیتونی‌ ببینی‌ که دوران مفت خوری تون داره تموم می‌شه . چیزی نمونده که مثل سگا از تیر چراغ برق آویزونتون کنیم، همون کاری که با نظامی‌ا‌های بیگناه ما اول انقلاب کثیف اسلامی کردین . منتظر باشید، خیلی‌ دور نیست.........
‌سه شنبه 8 آذر 1390 - 01:11
ehsanusa - تهران - ایران
دین لائیک؟؟؟ یعنی چی؟ تیمسار بیسواد احمق!!! خدااااااااااااااااااااااا!!!
‌سه شنبه 8 آذر 1390 - 01:34
mohsenvilla@ - بهبهان - ایران
دیگه داره حالم ازکلمه های مثل جمهوری اسلامی,ولایت فقیه ,انقلاب وکوفت وزهرماربهم میخوره .
‌سه شنبه 8 آذر 1390 - 01:41
Taraneه - کبک - کانادا
این کی‌ به درک واصل می‌شه؟!!
‌سه شنبه 8 آذر 1390 - 02:13
salomeh_f - ساکرامنتو - آمریکا
تو دیگه خفه شو بمیر لطفا.خیال کردی حرف نزنی‌ میگن لالی؟؟!
‌سه شنبه 8 آذر 1390 - 02:17
amir-amir - تورنتو - كانادا
و مردم ایران جنایت هاى تو را در کهریزک فراموش نخواهند کرد
‌سه شنبه 8 آذر 1390 - 03:12
lucas71 - اوپسالا - سوئد
چقدر یک فرد باید بشعور باشد که نخست وزیر یک مملکت همسایه و بیگانه را با القاب و کلمات بی‌ ربط و بی‌ ادبانه مورد خطاب قرار دهد.. یک شخصی‌ که معلم نیست چه مقام و رتبه‌ای دارد... باز ما سرمان را می‌‌کنیم تو برف و کشورهای دوست و همسایه و بیگانه رو مورد تمسخر قرار می‌‌دهیم و همه مان هم یک صدا فریاد می‌‌زنیم که اینها ایرانی‌ تشریف ندارند. عرب هستن به خدا اون عربه می‌‌دونه چطوری حرف بزنه می‌‌دونه که باید فرهنگ سیاسی داشته باشه هر چیزی رو جلوی دوربین و خبرنگاران نمی گویند. کاش اینها که دم از مسلمانی می‌‌زنندِ ذره از شعور آن عرب که ما‌ها صدایشان می‌‌کنیم ملخ خور را داشتن ......
‌سه شنبه 8 آذر 1390 - 03:20
ملاصدرا - شیراز - ایران
تا دیروز به همین اردوغان می نازیدند و افتخار میکردن که یک مسلمان در ترکیه ازشون حمایت میکنه .18میلیارد دلار پول بی زبون این مملکت را دادن ترکیه خورد که ازشون حمایت کنه.بیچاره ملت ایران که بابت این حمایتهای چند روزه چه هزینه هایی پرداخت نمیکنند!!!!.
‌سه شنبه 8 آذر 1390 - 04:30
demokrasi-solh - صحنه - ایران
این حرفها حتی درایران هم دیگه طرفداری نداره شاید یکدرصد ملت ایران به این حرفها و اعتقادات باور داشته باشند
‌سه شنبه 8 آذر 1390 - 04:53
naslesookhteh - تهران - ایران
سردار نادان!
‌سه شنبه 8 آذر 1390 - 05:48
khosh bavar - يزد - ايران
رادان نادان، حسود هرگز نیاسود ! زیرا باید هم خیلی‌ ناراحت باشید، که دنیا تحویلتان نمیگیرد و حتی اجازه پرواز به مسئولان کشور را در آسمانهای خود را نمیدهند و از طرفی‌ یک شخصی‌ مانند اردوغان رل اسلامی در منطقه را, از شما که دم از اسلام میزنید " ربوده " است و تبلیغ اسلام ترکی‌ را می‌کند که واقعا این اسلام و نوع جمهوری ترکیه یی " بهترین " نمونه و مثال برای نشان دادن راه حل مشکلات منطقه هست که چطور باید با اسلام و هواداران او و بقیه قشر دیگر مردم کنار آمد و به امید چنین روز و آینده یی برای ایران فردا که همه باهم ( مذهبی‌ / کافر / مرد / زن / همجنسگرا و و و ) در کنار هم شاد و زندگی‌ باشند ! پس رادان نادان، اگر دیر بشه ، دروغ نمیشه !
‌سه شنبه 8 آذر 1390 - 05:02
m.noor - شارجه - امارات
اینها به هر دری میزنند که جنگی به ملت ایران تحمیل کنند فرقی ندارد چه کشوری باشد اما کور خوندن باید هرچه زودتر گورشان رو گم کنند انشالله م.ن
‌سه شنبه 8 آذر 1390 - 07:58
salomeh_f - ساکرامنتو - آمریکا
دین لا ییک ! چه جالب! نمیدونستیم لاییک هم دینه ! لول !
‌سه شنبه 8 آذر 1390 - 08:06
kambizian - تهران - ایران
در دست بسرسی است
‌سه شنبه 8 آذر 1390 - 08:07
aminmdn5 - تهران - ايران
اینو بدن به من میندازمش تو قفس خروسها جوری بهش تجاوز کنند که فکر کنه اشتباهی مرغ بوده حـ... تو گور اون خمینی که امثال تورو بزرگ کرده
‌سه شنبه 8 آذر 1390 - 08:10
mortimer - اصفهان - ایران
فعلا که همون به قول خودت کج فهما اون قدر بهتون فشار آوردند که روزی چند بار از هر طریقی تهدید به مرگشون می کنید.کوچولو...
‌سه شنبه 8 آذر 1390 - 08:30
کاپیتان - تهران - ایران
این یکی رو از ریسمان الهی(حبل الله) بیرون کردن به ریسمانی محکم تر رسیده!!! چون با اتصال به ریسمان الهی نمی توان کهریزک را مدیریت کرد و در روز عاشورا جنایت کرد و جنایت های هولناک دیگری را مرتکب شد . آن هم با اطمینان خاطر از بابت عدم پاسخ گویی و پیگرد.پس باید ریسمان را عوض می کرد و به ریسمانی چنگ می زد که فعلا قدرت بیشتری دارد.
‌سه شنبه 8 آذر 1390 - 09:12
greentree - تهران - ایران
رادان جنایات و شکنجه هاتو در کهریزک کسی‌ فراموش نکرده و مرگ یا کار در اوردگاه اجباری در انتظار توست ،به محض اینکه حکومت شیطان اسلامی عوض بشه تو سر نوشت بدی خواهی‌ داشت
‌سه شنبه 8 آذر 1390 - 09:43
zpirooz - آخن - آلمان
آخه آقای نادان دین لائیک؟ دین لائیک یهنی چه؟ یکم مطالعه کن فقط پدر سوختگی بلدی؟
‌سه شنبه 8 آذر 1390 - 21:04
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.