احکام رضایی و نصرتی؛ سنگین‌ترین مجازات در تاریخ لیگ بر‌تر ایران


مهدی رستم پور

 سرانجام پس از یک ماه، فدراسیون فوتبال ایران رأی کمیته انضباطی خود را در خصوص تخلف محمد نصرتی و شیث رضایی مدافعین تیم پرسپولیس اعلام کرد.
 
این دو بازیکن در جریان دیدار دو تیم پرسپولیس و داماش گیلان در رشت، پس از به ثمر رسیدن گل‌های تیم پرسپولیس مرتکب حرکاتی شدند که حتی در رسانه‌های خارجی نیز بازتاب گسترده‌ای پیدا کرد.
 
بر این اساس؛ شیث رضایی ۲۰ ماه از کلیه فعالیت‌های ورزشی محروم شده است. ۴ ماه برای «ارتکاب عمل زننده» و ۱۶ ماه برای «جریحه‌دار شدن اخلاق عمومی». این بازیکن همچنین به پرداخت ۳۰ میلیون تومان جریمه نقدی محکوم شده است.
 
محمد نصرتی مدافع سابق تیم ملی فوتبال ایران نیز ۱۰ ماه محروم شده که ۴ ماه آن برای «ارتکاب عمل زننده» و ۶ ماه نیز برای «جریحه‌دار شدن اخلاق عمومی» است. نصرتی هم مثل رضایی باید ۳۰ میلیون تومان جریمه به فدراسیون فوتبال ایران بپردازد.
 
این جرایم با احتساب احکام جداگانه‌ای که باشگاه پرسپولیس صادر کرده است، سنگین‌ترین مجازات برای بازیکنان در تاریخ لیگ بر‌تر فوتبال ایران محسوب می‌شود.
 
پیش از برگزاری رقابت‌های لیگ بر‌تر، زمانی که رقابت‌های لیگ آزادگان برگزار می‌شد، سال ۱۳۷۳ دیدار تیم‌های پرسپولیس و استقلال به جنجال کشیده شد. با درگیری بازیکنان و هجوم تماشاگران به زمین، بازی ناتمام ماند و استقلال ۳-۰ برنده اعلام شد.
 
مجتبی محرمی ۳ سال محروم شد. احمدرضا عابدزاده ۲ سال و رضا شاهرودی نیز یک سال محروم شدند. فرشاد پیوس، بهزاد داداش‌زاده، امیر قلعه‌نویی، محمود فکری، صادق ورمزیار و غفوری‌های اصل نیز هر کدام ۶ ماه محروم شدند.
 
امیر عابدینی مدیر باشگاه و محمد پنجعلی سرپرست پرسپولیس به اتفاق دو پزشک پرسپولیس، هر کدام یک سال محروم شدند! اما محکومیت رضایی و نصرتی، در طول ۱۱ دوره‌ای که از رقابت‌های لیگ بر‌تر می‌گذرد بی‌سابقه است.
 
فدراسیون فوتبال ایران همچنین همچنین حرکات این دو بازیکن را ناشی از مسامحه مسئولان باشگاه پرسپولیس دانسته و این باشگاه را به پرداخت ۲۰ میلیون تومان محکوم کرده است.
 
صدور احکام فوق در شرایطی صورت گرفته است که پیش از این هم از سوی فدراسیون فوتبال و باشگاه پرسپولیس، احکام موقت و دائمی متعددی برای این دو بازیکن صادر شده بود که اغلب متناقض بودند.
 
این در حالی است که دادگستری استان گیلان از اعلام جرم دادستان رشت علیه رضایی ومحمد نصرتی خبر داده است. پرونده این دو بازیکم الان در شعبه ۱۴ بازپرسی دادسرای رشت در حال رسیدگی است و طبق اعلام روابط عمومی این نهاد، احکام آن‌ها به زودی اعلام خواهد شد.
 
رویانیان: می‌خواهند به پرسپولیس ضربه بزنند
 
مدیرعامل باشگاه پرسپولیس پس از اعلام آرا با انتقاد از کمیته انضباطی گفت: می‌خواهند با ضربه زدن به روحیه تیم، قاطعیت خودشان را نشان دهند.
 
محمد رویانیان می‌گوید: باشگاه پرسپولیس قاطع‌ترین تصمیم را در مورد این بازیکنان اخذ کرد و اگر قرار است جریمه‌ای انجام شود، باید کمیته انضباطی و سازمان لیگ جریمه شوند نه باشگاه پرسپولیس.
 
به اعتقاد این مقام نظامی که مدیریت باشگاه پرسپولیس را برعهده دارد؛ کمیته انضباطی در گذشته در زمینه تخلفات انجام گرفته در بازی‌ها «هیچ گونه برخورد قوی از خود نشان نداده است». رویانیان مدعی شد که این کمیته تحت تأثیر جو رسانه‌ای، باشگاه پرسپولیس را جریمه کرده.
 
او مدعی شد که حکم این کمیته بر اساس اصول شرعی و اخلاقی نبوده و باید ریشه اقدامات را در درست عمل نکردن به وظایف قانونی در سازمان لیگ و کمیته انضباطی جستجو کرد. او می‌گوید: اگر بنا بر جریمه است، آن‌ها باید جریمه شوند.
 
پیش از اعلام رأی فدراسیون فوتبال، شیث رضایی که در دوران سرمربیگری افشین قطبی و علی دایی نیز از این تیم اخراج شده بود، برای سومین بار حکم اخراج خود را دریافت کرد.
 
مدیرعامل پرسپولیس با تایید حکم اخراج رضایی، از جریمه ۳۰۰ میلیون تومانی او خبر داده بود. محمد نصرتی نیز ۲۵۰ میلیون تومان جریمه و تا نیم فصل (برای پنج بازی) از باشگاه اخراج شده بود که حالا با صدور این حکم، او رقابت‌های لیگ بر‌تر را تا پایان فصل از دست خواهد داد و چند ماه از فصل آینده را نیز نمی‌تواند بازی کند. شیث رضایی اما فصل آینده را هم به طور کامل از دست خواهد داد.
 
باشگاه پرسپولیس در طول یک ماه اخیر، واکنش‌هایی متناقض در قبال تخلفات شیث رضایی و محمد نصرتی نشان داده است.
 
در نخستین تصمیم محمود سالارکیا، رئیس کمیته انضباطی باشگاه پرسپولیس که در فهرست تحریم اتحادیه اروپا نیز قرار دارد، اصل ماجرا را انکار کرد و گفت: «با توجه به بررسی‌های انجام شده، این موضوع صحت نداشته و عده‌ای می‌خواهند برای پرسپولیس حاشیه‌سازی کنند.»
 
اما بازتاب منفی گسترده اتفاقات آن مسابقه باعث شد این باشگاه، شیث رضایی را دو جلسه و محمد نصرتی را نیز تا اطلاع ثانوی محروم کند. هر دو بازیکن نیز به کسر ۱۵ درصد مبلغ قرارداد محکوم شدند.
 
در سومین تصمیم نیز میزان جریمه‌ها به ۵۵۰ میلیون تومان افزایش یافت و محرومیت‌ها هم افزایش پیدا کرد.
 
فدراسیون فوتبال ایران نیز ابتدا این دو بازیکن را از ورود به کلیه اماکن ورزشی محروم کرد و حالا با یک ماه تأخیر، احکام قطعی صادر شده درباره آن‌ها را اعلام کرده است.

+193
رأی دهید
-76

pull.over - دوحه - قطر
تنها 16 ماه محرومیت شیث و 6 ماه محرومیت محمد به دلیل جریحه دار کردن اخلاق عمومی یا همون عفت عمومیه! یعنی خدا وکیلی خاک عالم بر سر نامردشون! عفت و عمومی و اخلاق؟؟؟!!! نامردا اگه اینجوریه اول باید محمود جونتون رو بگیرید واسه اون جمله ی معروف ممه رو لولو برد یا اب رو بریزید همون جایی که میسوزه و ...! اخلاق عمومی؟ فحاشی های تماشاگران تو ورزشگاه ها عفت عمومی رو جریحه دار نکرد؟! حالا به خاطر یه انگلک غیر عمد "مخصوصا حرکت محمد نصرتی " که به جرات میگم 80 درصد مردم باهاش سر و کار دارن آبرو بازیکن رو میبرید و از بینشون میبرید..از اینها گذشته باشگاه پرسپولیس رو به علت تسامح و مسامحه جریمه میکنید؟ این مسامحه گفتنتون منو کشته!! نامردا همین باشگاه پرسپولیس این دو تا رو 550 میلیون جریمه کرد...واقعا که تف بهتون! به اون اخلاق و عفت عمومیتون!
دوشنبه 7 آذر 1390 - 09:37
ashkan_m2013 - استانبول - ترکیه
شیث (لنگی اصیل..کاپیتان لنگ):) که حقش بود ولی حالا ما به کی بخندیم(آی بدو آی بدو)کسی نیس دیگه به حقیقی لایی خور شوک بده:))ولی اون نصرتی بیچاره یه انتخاب اشتباه اول فصل کرد رفت لنگ.هم دیگه بازیکن فیکس تیم ملی به تیم ملی دعوت نشد وهم یکی از با اخلاق ترین بازیکنا تبدیل به لنگی بی اخلاق شدp:)از نظر مالی هم که فقط جریمه داد البته با حمایت عزیز محمدی لنگی نصف قراردادی که باید به استقلال میداد بخشیده شد:)
دوشنبه 7 آذر 1390 - 09:38
ashkan_m2013 - استانبول - ترکیه
لنگ هم که باز با مظفری زاده جونش به دور بعد صعود کرد..شده یه بازی مظفری زاده باشه لنگ ببازه؟؟؟کارنامه مظفری زاده(یک قهرمانی دقیقه 97..برد دربی..برد کلا هر چی با ذوب مسابقه داشته..2 جام حذفی(فولاد.ملوان ....)کلا هر چی بازی مهمه در قرعه کشی داوران مظفری لنگی میشه:))در گل دوم لنگ میخواد سوت بزنه وقتی دید گل شد بیخیال میشه خطا بگیره..مثل همین صحنه به بازیکن ذوب اخطار میده:))))یا کافی بود لنگیا بیفتن زمین:))کلا این روزا لنگ باید توهربازی یه پنالتی داشته باشه.اگه گلم نشه دوباره:)).تیر دروازه هم که یار همیشگیشونه از دربی به بعد:))))یه دفعه جامو از الان میدادن به اینا خیال همه رو راحت کنن:)طرفدارای ذوب هم که با هر سوت داور پنالتی پنالتیه میگفتن:)))یا فوتبال با سیاست نمیخوایم:)
دوشنبه 7 آذر 1390 - 09:55
paltalk - تهران - ایران
یه مشت ایرانی‌ ندید بدید شدن مبادی اخلاق . یه شوخی‌ معمولی‌ که همه جای دنیا تو تمرین‌ها و زمین فوتبال صورت میگیره رو تو عمرشون ندیدن یه سرو صدای الکی‌ با جو گیری راه انداختن تا این ۲تا بدبخت به این روز بیفتن. هر چه می‌کشید از ندید بدیدگی و جو گرفتگی خودتونه وگرنه اگه با یه لبخند از کنارش رد میشدید ملاها هم کاری نداشتن. پس همین آخوندها نوش جونتون که حقتونه.
دوشنبه 7 آذر 1390 - 10:09
*Fanoos* - ايران - ايران
واقعا جای تاسف داره بعد از اینهمه سابقه درخشان در زمینه فوتبال ببین چطور به خاطر یک اشتباه کوچیک شخصیتشان رو اینطور زیر سوال بردند , و با آبرو و اعتبارشون بازی کردند من نمیدونم اگه اینها آدم میکشتند چجوری میخواستن مجازاتشان کنن !!!!
دوشنبه 7 آذر 1390 - 10:25
birmingham - شیراز - ایران
باز خدا رو شکر اعدام نشدن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
دوشنبه 7 آذر 1390 - 11:23
pull.over - دوحه - قطر
ashkan_m2013 - استانبول - ترکیه:آخی نازی.
دوشنبه 7 آذر 1390 - 11:34
mortimer - اصفهان - ایران
.کارملت شده فقط فضولی کردن و سرک کشیدن و حکم صادر کردن./حالا کی این حکم رو صادر کرده؟ یه نظامی و یه ملا!،ربط اینا به ورزش چیه؟!/جالبه که مردم می شینن این دو تا رو به جرم این که تصویر بد به وجود میارن محاکمه می کنن و بعد می رن وامیسن اعدام یه جوون 17 ساله رو می بینند و کف می زنن و هورا می کشن!
دوشنبه 7 آذر 1390 - 11:38
mohannad - کویت - الکویت
٢تا ادم بى فرهنک که اصلا از فوتبال بوى نبردند.سزاوارند
دوشنبه 7 آذر 1390 - 12:48
shahram407 - تهران - ایران
یکبارگی اصلا میبخشیدنشون!!!. خوب بود براشون یک جشن هم میگذاشتن و براشون تمبر هم چاپ میکردن!!!. مسخره اس بخدا!!!
دوشنبه 7 آذر 1390 - 13:44
parandeh_shargh - كرمان - ايران
شیث رضایی مدافع محروم پرسپولیس بامداد امروز راهی هلند شد. بر خلاف تصور او هفته گذشته در تهران بود و طبق اعلام سایت رسمی باشگاه توئنته ، او از این هفته در تمرین این تیم هلندی شرکت می کند. اولین جلسه تمرین شیث با تیم توئنته فردا خواهد بود. سایت رسمی این باشگاه هلندی خبر حضور این مدافع ایرانی در تمرینات این هفته را تایید کرده است و حتی باشگاه توئنته برای او درخواست ویزا نیز داده بود.
دوشنبه 7 آذر 1390 - 14:02
سالار123 - کوالالامپور - مالزی
ashkan_m2013 - استانبول - ترکیه: به قول مموت آب و بریز همونجا که می سوزه. 6 تایی و بس
دوشنبه 7 آذر 1390 - 14:43
Hamid1970 - ارواین - امریکا
شیست که برای هیچ کس ارزش نداره. نصرتی در بر نامه ٩٠ گفت که اینکار کرده و معذرت خواهی هم کرد. تمام !!!!ولی حیف شد (های بدو های بدو)
دوشنبه 7 آذر 1390 - 15:28
mortimer - اصفهان - ایران
shahram407:چند سال پیشم نوکرای احمدی نژاد(نیرو انتظامی)از رو ملت با ماشین رد شدند و هیچ کاری که باهاشون نکردند هیچ واسه میمون کوچولو تمبر هم چاپ کردند!/کدوم بدتره آدم کشی یا کاری که شیث کرده؟
دوشنبه 7 آذر 1390 - 17:02
Hamid1970 - ارواین - امریکا
لنگ بیچاره . تنها راه نجات!!! داور معروف مظفری است.
دوشنبه 7 آذر 1390 - 18:17
panirani - کپنهاگ - دانمارک
عجب ملتی هستیم ما ایرانیها دو نفر شوخی کردند و این شوخیها هم همه جا میکنند مخصوصا در کشور ما و کلی‌ هوچیگری از توش در می‌آورند ولی‌ دریغ از این همه تجاوز ،اعدامها ،دزدیها ،دروغ و نیرنگیها، مقصر اصلی‌ ما ملت هستیم که این انگلها بیسواد مولا و اخوندنمها بر ما حکومت (سوار‌ی بر ما ) میکنند . بس از بیایید با هم باشیم و شرح تمام این بی‌ عدالتهای را از کشورمان پاک کنیم و فرهنگ ایرانی‌ را که لایق ایرانی‌ باشد رواج دهیم از همین الان از خودمان شروع کنیم .
دوشنبه 7 آذر 1390 - 18:50
Hamid1970 - ارواین - امریکا
سالار١٢٣ -مالزی عاشق حرفهای رئیس جمهور محبوبت هستی دیگه لیاقت شما همینه دیگه ممدی. سالار (زرشک)
دوشنبه 7 آذر 1390 - 18:58
مشتعل - استکهلم - سوئد
آقای اشک تورو سنه نه تو تو همون ترکیه رو بچسب شیث و محمد رو بیخیال !! تو مملکتی که رهبرش از قطار بیرون میپره و دختر 16 ساله انرژی هسته ای تولید میکنه و دو.ر سر رئیس جمهورش هاله میبنده و همه باور میکنن 3000 میلیارد رو میخورن با یک کش ندید قضیه ماست مالی میشه برای 1 انگشت نا قابل کربلا درست میکنن از دو تا فوتبالیست که تو مکتب همین آدم ها ساخته شدن چه توقعی داری ؟
دوشنبه 7 آذر 1390 - 19:26
zoroye iran - وين - اتريش
لگنی ایکیو پایین باز مهمّل بافت اگه حرف نزنی‌ کسی‌ نمیگه لالی تمام تصمیمات داور علی‌ بود و نمری داوری بالا گرفته و بهترین داور ایرنهم نصیر زده و هم بقیه کارشناسان داوری گفتن تصمیمات داور درست بود حالا یه مخ تعطیلی‌ باز هم توهم زده .در مرده لگن بگو که که لگن عرضه شکسته تیم دست ۲ رو نداشتن که اگه بازیکن خودی به خودشون گًل نمی‌زد تا صبح لگن برنامه شکست دادن حریف رو نداشت واقعا خجالت داره که آخرش جباری حرف منو که چند وقت پیش گفت بودم نه هدف و نه تاکتیکی برای بعضی‌ نداره دیدید که جباری چطور پرویز مو قشنگ کوبید خجالت بکشید
دوشنبه 7 آذر 1390 - 19:51
sourena.de - اشتوتگارت - آلمان
اگه این کار رو بجای زمین فوتبال توی کهریزک کرده بودند الان رئیس فدراسیون فوتبال و وزیر ورزش شده بودند. درسته که کارشون درست نبود ولی‌ از کار حاجی آقا گلستانی و شرکأ که بدتر نبوده!!
دوشنبه 7 آذر 1390 - 20:04
zoroye iran - وين - اتريش
آی‌ جان جباری رو بگو چه حالی‌ داد به پرویز دوبله چوبله ‌ها ها‌ها ها‌ها ها‌ها حالا لگنیها فهمیدن که من می‌گفتم این بابا مربی‌ نیست افتاد حالا دم جباری گرم خوب حالی‌ داد به این لگنیها کیسه کش مظلومی با مجسم فرقی‌ نداره .در ضمن همه صداشون در اومد هم صبا هم نفت هم تراکتور همه گفتن چرا لگن بد از ما بازی می‌کنه .سوال من از لگنیها اینه که چرا همهٔ بازی آنها بد از پرسپولیس
دوشنبه 7 آذر 1390 - 20:12
ashkan_m2013 - استانبول - ترکیه
کارشناس قلابی توهمی کلا خوشت میاد کل شروع کنی ضایع بشی بعد:))))مظفری زاده که همه فهمیدن لنگیه حتی طرفدارای لنگ با این کارنامش:)مثل قلعه نوئی که سرمربی هر تیمی میشه بوی قهرمانی میده مظفری هم وقتی داور بازیه لنگه بوی برد میده لنگ:)))لنگ اگه با رئال هم بازی کنه داور مظفری زاده باشه میبره لنگ:))))به قول حسینی مدافع ذوب، لنگو ذوب اگه تو کوچه هم بازی کنن داور مظفری میشه وبا دو تیم بازی داشتیم، پرسپولیس و تیم مظفری زاده! :)))طبق معمول فهمیدن لنگ امسال تو لیگ هیچی نمیشه باید قهرمان حذفیش کنن :)لنگ سیاسی کثیف..
دوشنبه 7 آذر 1390 - 20:38
zoroye iran - وين - اتريش
داوری که ۳ امتیاز هدیه داد به لگن در بازی با شاهین و تمام بازی‌های لگن بد از پرسپولیس و اندو مگه محروم نبوده چطور مقابل شاهین بازی کرد حتی فردوسی‌ پر در نود هم گفت گفت حتما خسرو حیدری مصدوم بود و اندو محروم و دوستی فتح الله زاده با عزیز محمدی محرومیت اندو لغو شد و به بازی اسون با سایپا مهر که آسونترین بازی بود محول شد خلاصه دم فردوسیپور گرم عجب حال این اراذل اوباش فدراسیون رو گرفت توصیه می‌کنم ۹۰ رو ببینید ابر و بد و ماه و خورشید در کار که لگنو قهرمان کنن
دوشنبه 7 آذر 1390 - 21:00
zoroye iran - وين - اتريش
تیم احمدی نژاد که لگن رو میخوان به زور قهرمان کنن دم فردوسی‌ پور گرم که گفت عزیز محمدی و فتح الله زده دوست هستن و هوای لگن رو دارن.در ۹۰ مرادی کارشناس داوری خطای امیر آبادی روی حمیدی بازیکن شاهین پنالتی بود که داور نگرفت و گل اول لگن اصلا هند طالب لوو نبود و این از داوری. لگن سیاسی اه اه اه اه
دوشنبه 7 آذر 1390 - 21:10
Hamid1970 - ارواین - امریکا
لنگی  پیش از حد قد قد می کنه .شما برنامه برای لنگ خودتون بذارید . که فعلاً از همه عقبه ما هر طور بازی مکنیم ( با برنامه یا بی بر نامه) فعلاً سرور و شماره اول حالا هر چی بگید از سوزش زیاد.در ضمن سوزش بزرگ در راه.دوست عزیزAshkan -m2013 لنگها دارن اذیت می شن و خودشان میدانند امسال سال عزا است .اینها دارن دست پا میزنن که می دانیم می بازیم ولی این سوزش داره بجوری عذاب می ده.
دوشنبه 7 آذر 1390 - 21:39
pull.over - دوحه - قطر
زورو جان اینا مثل سگ از مجتبی جباری میترسن و ازش فرمون میبرن..حالا ببین چطوری باز برای برگردودنش به التماس بیوفتن.. مظلومی میگفت هنکه همه کارس لول:-)) بعد گفت انشالله نیاد و رو حرفش وایسه مجتبی...بخدا مظلومی هیچی حالیس نیست و تنها دلیل نتیجه گرفتنش تنها و تنها به خاطر خلاقیت بازیکنای خوبیه که داره.. دم مجتبی گرم که ترکوند. از اینکه بگذریم اون عزیز محمدی هم خیلی نامرده.. آخه حالا چه اصراریه که دربی 18 آذر برگزار بشه.. رویانیان گفت ما بازیکن از کجا بیاریم و .. ولی عزیز محمدی باز حرف خودشو زد و گفت جمعه دربیه! رویانیانم گفت این جفاست.البته با این وضعیت پرسپولیس بازی نکنه بهتره اما اگه مجتبی محروم بشه و کرار هم که دو کارته اس و محروم میشه بازی کرد..هه هه هه.. ضمنا بماند قضیه تیموریان و اون گوسفند زاده که داشت با کلمات "اعلام و ابلاغ" بازی میکرد تا محروم نشدن تیموریان رو توجیه کنه! زورو جان. همین و بس! از ... مثل گوسفند زاده و تاج و عزیز زاده توقعی بیش از این نمیشه داشت!
دوشنبه 7 آذر 1390 - 21:47
pandora - کلن - آلمان
حالا این سوراخای قرمز بایدم از ترس اینکه سوبله نشه چوبله مثل دونه ذرّت رو آتیش بالا پایین بپرن:)) چیزی به دوباره له‌ شدنشون نمونده،از الانم پی‌ توجیهن و دنبال این که کدوم بازیکن استقلال محروم و مصدومه که بلکه یه درصد شانس داشته باشن:))کرار ۲کارت شده،حالا نشستن دعا می‌کنن باشگاه جباری رو محروم کنه.وای به حال شما که الان با حرف مجتبی‌ خوشحالید،غافل از اینکه همین پرویز خان یه عنوان به شما داد که تا ابد می‌مونه،سوبله!از کسی‌ که مربی‌ نیس اینجوری خوردید با دایی و استیلی و اینهمه بازیکن توی این ۲ سال:))پارسال هم تو آسیا و لیگ بهتر از تیم سوراخ شما نتیجه گرفت،امسال هم که همش صدر نشینه،اینهمه تیم بزرگ پر ستاره هست که نتیجه نمی‌گیره در دنیا.چون مربیش کارشو بلد نیست.نمی‌شه فقط با بازیکن خوب نتیجه گرفت.من کاری به درست یا غلط بودن حرف مجتبی‌ ندارم،اون نظرشو گفت،ما هم نظرمنو میگیم،لنگیا هم نظرشونو میگم ما میخندیم.مظلومی مربی‌ نیس اما اون دایی مربی هست یا این استیلی یا لابد پیروانی ،آخه کی‌ رو دارن این لنگیا که بهش بنازند از بین کل مربیای الان ایران :))دود کنید که تازه اول سوختنتونه
دوشنبه 7 آذر 1390 - 22:41
zoroye iran - وين - اتريش
pull.over - دوحه - قطر. دوست عزیز این کیسه کشها خیلی پر رو شدن همیشه حقیقت رو انکار میکنند اون از خدا حافظی سوری و مسخره مجیدی که گندش در امد که با تیپا از تیم اخراج شد و من مدتیه میگم که این لگن نه طرح داره و نه برنامه و این بازیکنها هستند که تیم نتیجه میگیره از لگن رحمتی و جباری و مجیدی رو بگیری فلج میشن امروز دیدیم که تیم زقارت کرج چه بلایی سرشون آورد . در ضمن کرار اصلا بازیکن نیست اول فصل دکتر قلابی نوحه خون دزد این عراقی رو با کریمی مقایسه کرد و حالا دیدن که این کجا و کریمی کجا .اگه لگن این همه مصدوم و محروم میداشت پرویز مو قشنگ خود کشی میکرد داوری فدراسیون و دولت با اینهاست و قرار قهرمانشون کنند آندو محروم رو با شاهین بازی دادن و در بازی با تیم زقارت محروم کردند و .. نوروزی علی عسکر هاشمیان و نصرتی و شیث نیستن در دربی و برنامه ۹۰ نشان داد عزیز محمدی و فدراسیون و کمیته انضباطی همه لگنی هستند و دستور از دولت که لگن رو قهرمان کنن
دوشنبه 7 آذر 1390 - 23:16
zoroye iran - وين - اتريش
فسیل جان حرفهای جباری رو بخون بیشتر آتیش بگیری و جواب خودتو میگیری . با این بازی امروز که یک تیم زقارت دسته دومی رو نتونستید شکست بدید و اگه گل بخودی نبود حالا داشتی جلو ولز میکردی
دوشنبه 7 آذر 1390 - 23:52
Hamid1970 - ارواین - امریکا
وقتی ما از برنامه ٩٠ حرف میزدیم همین اقا نه ٩٠ اینطور اینطوره چون به نفع شان نبود . حالا ٩٠ را به سینه میزنه.لنگ لنگه نمی شه کارش کرد.بابا دارید دست پا میزنید.
‌سه شنبه 8 آذر 1390 - 00:02
zoroye iran - وين - اتريش
برای این است که مردم علی کریمی را دوست دارند https://www.khabaronline.ir/detail/186952/
‌سه شنبه 8 آذر 1390 - 00:06
La2001 - لوس انجلس - امريكا
سخنی با طرفداران قرمز و ابی :اقایان مظلومی و استیلی گفتند که نام ولایت خیلی عزیز است و در جام ولایت با تمام قدرت حضور پیدا می کنیم  چون ولایت حق بزرگی بر گردن ما دارد.از شما که مملکت خویش را رها کرده و در این دیار قربت امده اید وبه جان همدیگر افتاده اید یک سوال دارم ولایت  چیست؟ مگر نه این ولایت است. که جوانان ما را به خاک خون کشید ،خون مردم ایران را در شیشه کردن،٣هزار میلیارد مردم را خوردن،مردم خوزستان اب اشامیدنی ندارد ولی به مردم لبنان می رسند،این ولایت است که ما یک قطره از کارهای شان را گفتیم و تیمهای به حساب محبوب ما طرفدار ولایت هستند .اگر کسی طرفدار این دو تیم باشد یعنی طرفدار ولایت می باشد.هر روز ولایت صدها تجاوز می کند ولی اب از اب تکان نمی خورد .بخاطر این دو تیم به همدیگر بد می گوید از خودتان خجالت بکشید که طرفدار تیمهای طرفدار ولایت فقیه هستید.این ولایت جامعه ایرانی را به کجا برد .فساد اخلاقی ، فساد اجتماعی،وووو هزاران چیزهای دیگر. طرفدار قرمز و ابی هستید این دو تیم خائن هستند . طرف دار کسی باشید که ضد ولایت باشد . حالا قضاوت با شما
‌سه شنبه 8 آذر 1390 - 00:27
Time-to-say-goodbye - تورنتو - کانادا
قسمت جالب این حکم اینکه شیث که ...بوده بیشتر جریمه شده !!!!!
‌سه شنبه 8 آذر 1390 - 01:33
fdsa60 - تهران - ایران
ashkan_m2013 - استانبول - ترکیه- فکر نمیکنی کیسه حمام لقب خوبی برای شماها باشه؟؟؟؟؟؟؟؟
‌سه شنبه 8 آذر 1390 - 02:01
pull.over - دوحه - قطر
بعضی ها بدونند که این دربی چه با مجتبی چه بی مجتبی سوراخند. امیدوارم گذشته از وضعیت بد پرسپولیس ما برنده ی دربی باشیم تا کمی حالشون سر جا بیاد.
‌سه شنبه 8 آذر 1390 - 10:12
ashkan_m2013 - استانبول - ترکیه
باز این لنگیهای سوخته از ترس باخت دربی چت زدن:)))خدا این سوژه هارو نگیره از ما:))هر سال مفت با حمایت فدراسیون میرفتن جلو حالا استقلال خورده بهشون خیس کردن:))اون از مدیرعاملشون که سریع بهونه اورد اینم از خیس کردن طرفداراش:))پرویز دوبله سوبله گفته کسی هم نداشته باشم با امیدا میایم سوراخش میکنیم..عادت شده:))بازی با سایپا سخت بود ولی با لنگ آسونتره:))در عرض یکسال هت ریکیشون کردیم باز ..... میزنن..واسه اینا هم عادت شده:)))این دربی هم فرهادو آرش مجتبی لنگ سوراخ کن آتیشتون میزنن باز..عشق است استقلال
‌سه شنبه 8 آذر 1390 - 10:30
ashkan_m2013 - استانبول - ترکیه
pandora - کلن - آلمان..اینا کلا به هر کی زده لنگو سوراخ کرده حساسند..تا یه چیزم پیش میاد سریع حمایت بعدشم ضایع:)(مثل قضیه خداحافظی فرهاد که سریع گفتن فرهادو ما قبول داشتیم ولی فرداش که حقیقت معلوم شد چی بود خفه شدن:)الانم که مجتبی رو حتما قبول دارن از استقلال باز فردا که تو دربی گل زد بهشون خفه میشن:))))سوژه خنده شدن بعضی از لنگیهای توهمی:))))به امید پیروزی دوباره استقلال در دربی پیش رو و چوبله شدن لنگیا که خودشونم چندبار گفتن:))
‌سه شنبه 8 آذر 1390 - 11:00
ashkan_m2013 - استانبول - ترکیه
(zoro) باز تو کارشناس بازی در اوردی کرکرخنده:)))سایپا راه اهن لیگ برتریو حذف کرد(تیم مربیی که استاد گرفتن جام حذفیه:)))))))))کلا استقلال واسه لیگ برترو اسیا بسته شده و قدرتشو اونجا ببین که خودتو میدونی:)ولی لنگ چی خودشونم میدونن تو اسیا و لیگ هیچی نمیشن باید کل قدرتشونو اینجا بذارن و باز مفت برن اسیا تا عقده ای تر نشن:)))من موندم چرا مظفری زاده میشه داور بازیهای مهم لنگ؟؟واسه استقلال لنگ اسونتره تا سایپا مهر کرج:))))پرویز دوبله سوبله با مجتبی لنگ سوراخ کن اشکتونو یه زودی باهم در میارن هت ریکیها:))توبرو به فکر بهونه های باخت دربی باش از الان..قبل دربی هم که ژنرال اشکتونو در میاره:)))
‌سه شنبه 8 آذر 1390 - 11:09
soheil rad - بابل - ايران
عزیزان تاجی یه مثلی داریم که میگه سگی که زیاد واق واق گاز نمیگیره شده حکایت تیم ابنه ای ها (لنگ) تنها یک امکان وجود داره لنگ بتونه جلوی استقلال از شکست فرار کنه و اون داور شدن مظفری زاده هست
‌سه شنبه 8 آذر 1390 - 11:28
pandora - کلن - آلمان
شتر در خواب بیند پنبه دانه.. حالا فکر کن شتر اهل توهّم هم باشه و طرفدار رنگ قرمز مست.... هم باشه:)) قبل هر دربی از این توهما میزنید و از آرزوهای محالتون میگید بعد بازی همتون گم میشید و از سوراخ موش در نمیاید:)) // ashkan_m2013 - استانبول - ترکیه/اشکان جان منم مثل تو میدونم اینا از چی‌ جزغاله شدند و دود میکنند،گل گفتی‌ پسر.حالا کجاشو دیدی،تازه اول جلز ولز ایناست،هنوز ذرتش نصفه بوو داده شده:))
‌سه شنبه 8 آذر 1390 - 12:22
ashkan_m2013 - استانبول - ترکیه
لنگی چیست ؟؟؟؟. موجودی نادر و کم یاب که یک هفته مانده به دربی به شدت فراوان میشود و همه. جا میتوان او را مشاهده کرد . بسار جان سخت است . در این مدت یک هفته. علاقه زیادی به گفتن 6 دارد و از شنیدن واژه سی ثانیه دچار شک روحی میشود . اما به شدت بعد از پایان دربی کم یاب میشود به گونه ای که انگار اصلا وجود نداشته است و تا مدتها باید دنبال او گشت تا شاید اثر و نشانه ای از او پیدا کرد. کارشناسان بر این باورند که بعد از دربی این گونه در مخفی گاه خود از پماد های سوختگی استفاده میکند:))))
‌سه شنبه 8 آذر 1390 - 12:14
zoroye iran - وين - اتريش
soheil rad - بابل - ایران. جون تو جونتون کنن شما کیسه کشها بیسواد و بیتربیت و بی شخصیت هستید و صفت خودت و امثال خودتو به دیگران دادی من موندم تو اون دهاتی که زندگی میکنی کسی حرف زدن یادت نداده
‌سه شنبه 8 آذر 1390 - 15:05
zoroye iran - وين - اتريش
ashkan_m2013 - استانبول - ترکیه. بیسواد ایکیو پایین کپی کردن .... و در سایت گذاشتن هنر نیست همه شخصیت تو رو میدونند و میدونیم که بیسواد هم تشریف داری پرسپولیس با اینکه نصف تیمش مصدوم و محرومن این دفعه میترکون میبینی عقده ای .چرا لال شدی و جواب نمیدی که چرا کیسه بعد از پرسپولیس بازی میکنه عقده ای جواب بده مظفری زاده ایا اشتباه سوت زده مگه بابا قوری گرفتی همیشه بهترین داوریها رو گرفته و اگه آتیش گرفتی حالشو ما میبریم عشق است مظفری زاده. جباری هم تو و امسال تو و دوبله چوبله رو رنگی کرد و حقایق رو گفت در ضمن من کیسه کشی رو بازیکن ندیدم تمام ادوار رو ببینی بهترینها پرسپولیسی بودن حالا برو خودت حلق آویز کن ۶تائیهای عقده ای دسته ۳ای جمعه بعد با وجود نبود شیث-نصرتی-کاظمیان-نوروزی-هاشمیان-علی عسکر-میترکونیمتون
‌سه شنبه 8 آذر 1390 - 15:21
zoroye iran - وين - اتريش
چرا کسی‌ جواب نمیده چرا بازی‌های لگن باید بد از بازی‌های پرسپولیس باشه حتی همکارهای بعضی‌ها که بوق چی‌ تبریز بودن اعتراض کردن
‌سه شنبه 8 آذر 1390 - 15:45
zoroye iran - وين - اتريش
شتر در خواب بیند خر بخندد حالا فکر کنید اون موجود چهار پا تازه از بند تیمارستان رها شده باشه دو تا ج...ک پرت میکنه ۴ تو دهنی میخوره.۱۰۰ دربی هم ببازیم باز هم هستم در خدمت روح و جسمتون انچنان سوهانی بکشم که دوباره برگردی همون جایی که بودی .دوستی نوحه خون با پاسدار عزیز محمدی هم عیان شد داوری کمیته انضباطی و مموتی و .. بازیهای لگن بعد از پرسپولیس اینها علامته چیه حمایت همه جانبه از لگن مشکلی نیست این هم میگذرد جمعه بعد خواهیم دید ۶تائیها دسته ۳ ای همین تا ابد کافیه.حتما داور دربی احمد صالحی باید باشه ها ها ۳ امتیاز تقدیمتون کنه
‌سه شنبه 8 آذر 1390 - 15:36
zoroye iran - وين - اتريش
یه مشت دلاک حمومی که کارشون کیسه کشیدنه از بهترین داور ایراد میگیرند بازی پرسپولیس سپاهان که اون سال پرسپولیس قهرمان شد ۹۰ نشان داد وقتهای تلف شده بیشتر از ۷ دقیقه بود و داوری مشکلی نداشت اون سوزشه هنوز تو وجوده بعضیهاست و هم نصیر زاده هم مرادی هم قیاسی گفتن پنالتی روی کاضمیان درست بود حالا آتیش بگیرید گر بگیرید مذاب بشید فایده ای نداره ۶تائیها دسته ۳ ای
‌سه شنبه 8 آذر 1390 - 16:23
pandora - کلن - آلمان
شنیدم نرخ قلاب رفته بالا،همینطور پنبه دانه،امان از این شترهای عشق قرمز مس....هی،اکس می‌زنه میره فضا،قلابیه با مخ میاد زمین،از مدرسه میاد خونه اینجا حالشو‌ میگیریم بغل مامی گریه می‌کنه،سوبله شده‌های عقده آسیا بی‌ ستاره‌های سوراخ،فقط جمعه نرید تو سوراخ:))اگه کور و کر نباشه تو ۹۰ دیده که محمدی چه جوابی‌ به رویانیان داد،گفت من با شما از فتح الله زاده رفیق ترم چون بازی شما رو انداختم عقب اما مال استقلال با صبا رو نه،لنگ سیاسی و کثیف هم فدراسیون باهاشه هم سازمان لیگ،بهونه نگیرید،میدونم سوراخ شدن درد داره،اما شما که عادت دارید:))
‌سه شنبه 8 آذر 1390 - 16:52
Hamid1970 - ارواین - امریکا
Ashkan -m 2013 بابا ول کن این بچه داره از بالا   پایین اتیش مگیره.سال  پیش چرا لنگ بعد از سرورت بازی میکرد.Ashkan آخرین کامنتت خیلی با حال. باعث انفجار درونی در لنگ شد.عشق است اس اس .
‌سه شنبه 8 آذر 1390 - 17:16
zoroye iran - وين - اتريش
۳تا آدم بیتربیت که مرتب مهمل میبافن و من یه تنه آتیششون زدم و یکیشون که اصلا تعطیله و ایکیوش در حد جلبکه دومی که فسیل سایت (جنتی) اون که در حدی نیست که حتی جوابش بدم چون آلزایمر گرفته ولی سومی این آدم رو بچه های سایت بعنوان یک فرد روانپرش اون هم از نوع مزمنش و اینقدر بیچاره دوز داروهاشو بالا بردن باز فایده ای نداره و هر از چند گاهی بستری میشه باز پیداش میشه و پاچیه بیش از ۱۰۰ نفر رو در سایت گرفته پاچه منو گرفته ولی پاچه من جوریه که دندوناشو کشیده .عزیز محمدی اگه او بازی رو عقب نمی انداخت میشد یک عقده ای مثل تو .
‌سه شنبه 8 آذر 1390 - 21:30
ashkan_m2013 - استانبول - ترکیه
- Hamid1970 - ارواین - امریکا..این بچه که صددفعه ضایع شده ما میگیم بسشه ولی خودش دوست داره ضایع بشه :)))لنگیه دیگه به تیمش رفته عادت داره ضایع بشه مثل تیمش مقابل استقلالیها:))الان میگه با نبود این بازیکنا میبریم بعد از باخت باز میگه اینا نبودن:))عشق است استقلال
‌سه شنبه 8 آذر 1390 - 21:59
zoroye iran - وين - اتريش
اینقدر فدراسیون و سازمان لیگ سوتی داده که فردوسی پور کاملا واضح در پر بیننده ترین برنامه رسواشون کرد اون وقت یه بیمار چرت میگه تمام شواهد نشان میده که لگن در زمان شاه و در زمان اینها از دولت حمایت میشده .بازی کردن آندو محروم داوری شاهین و تمام بازیهای لگن بعد از پرسپولیس و دوستی محمدی با دزد نوحه خون قتل اینها نشان دهنده تیم کریه و کثیف سیاسیه۶ تاییهای عقده ای دسته ۳ای ...... بهرحال خودت میخوای که شروع میکنی میدونی من اهل کوتاه امدن نیستم
‌سه شنبه 8 آذر 1390 - 21:30
pandora - کلن - آلمان
ashkan_m2013 - استانبول - ترکیه. خیلی‌ خوب این توهم قلابی رو شناختی‌،خوب توصیفش میکنی‌،امروز همه کامنت‌هات خدا بود:)))))
‌سه شنبه 8 آذر 1390 - 22:55
zoroye iran - وين - اتريش
1 -بدون ۷هشت بازیکن میترکونیمتون البته اگه داور بزاره دربیهای گذشته یادته که گل سالم نوری و محروم کردن کمک داور و داستان پنالتی نگرفتن و .. اگه مجیدی و میداودی و جباری و عمران زاده و منتظری و حیدری نباشن اون وقت فکر میکنی چه فاجعه ای در لگن رخ میده و با چند گل شکست میخوردید و زنگ تفریح در لیگ میشدید و مظلومی خودکشی میکرد و همین فتل اخراجش میکرد
‌چهارشنبه 9 آذر 1390 - 00:24
zoroye iran - وين - اتريش
2 - بقول روشن مظلومی جرات نداره جباری رو اخراج کنه و اگه بازیکنها نبودن مظلونی نه نتیجه میگرفت و تا حالا اخراج میشد یه بازی مجیدی و جباری تا اواسط نیمه دوم نبودن داشتید از این تیم داغون میباختید حالا ببین پرسپولیس با یک لشکر مصدوم و محروم هم پارسال قهرمان خذفی شد هم امسال بد نتیجه نگرفته از اول فصل تا حالا چقدر مصدوم و محروم داشتیم ولی با این لشکر مصدوم و محروم سوراختون میکنیم ما مثل شما و مربیتون جوسازی نمیکنیم اگه پرسپولیس بازیهاش بعد از لگن میبود الان تو و همکارات و مربیتون فغان وامصیباتا میزدید
‌چهارشنبه 9 آذر 1390 - 00:24
Hamid1970 - ارواین - امریکا
خیال باف .مثل اینکه هوای ارو پا به بعضی نمی سازه.
‌چهارشنبه 9 آذر 1390 - 04:10
ashkan_m2013 - استانبول - ترکیه
کارشناس قلابی چه خودتو گنده میبینی توهمی:)تو سوژه ترین لنگی در حال حاضر هستی.از لحاظ کل هم هیچی بارت نیس:)از اون بچه لنگیهایی هستی که نظرت با توجه به شرایط عوض میشه..تو که کل نمیکنی میای عقدهاتو خالی میکنی و از سوزشات میگی و خوشت میاد جوابتو بدیم ضایع بشی ذوق کنی:))بیا یه دفعه کُل بازیکنارو بگو دیگه کرکرخنده که نباشن..خدا کنه لنگ همه مصدوماش خوب بشن اون شیث هم برگرده یکم بدووه دنبال فرهاد:))))خودتم میدونی دو تیم با تمام قوا بیان سوراخ میشین به خاطر همین از الان تو دعایین که بازیکنامون نباشن:)))مدیرعامل سرمربی طرفدارا کلا همه گرخیدن:)))))))
‌چهارشنبه 9 آذر 1390 - 08:08
ashkan_m2013 - استانبول - ترکیه
pandora - کلن - آلمان..به خدا موندم این توهمی چرا اینقدر دوست داره ضایع بشه؟:)تو هم که با یک کامنت میفرستیش تو سوراخ :)عشق است استقلال.
‌چهارشنبه 9 آذر 1390 - 08:25
pandora - کلن - آلمان
آدم توهم هم میزنه اینجوری بزنه ها:))هرچی‌ همه به خودش گفتن و هرچی‌ حقیقت هست مربوط به خودش و روانش و اعصابش همه رو به دیگران نسبت میده،حالا چند ماه بزرگتر شده ببینیم مامی اجازه میده تنها از شهرشون بیاد بیرون یا نه،بچه باید تربیت بشه،اینجا با یکم نوازش و دود و بوو داریم یه بچه رو تربیت می‌کنیم:))هر دفعه یه چرتی میگه حالشو‌ میگیریم قاطی‌ می‌کنه فحش میده،با مدرک همیشه کوبیده شده تو دهنش حالا هی‌ ۹۰ ۹۰ کرد فقط یه جمله از ۹۰ گفتم ببین چه دودی کرد:))از همه جالب‌تر اینه که هی‌ میگه من شروع نمیکنم:))بابا کلا آخر همه مدل توهّمه،من تو تاپیک قبلی‌ هم گفتم که چرا برگشتم،شک نکن به هدفم می‌رسم:))یوگا کار کن سوراخ سوبله و عقده آسیا
‌چهارشنبه 9 آذر 1390 - 11:07
pandora - کلن - آلمان
آدم توهم هم میزنه اینجوری بزنه ها:))هرچی‌ همه به خودش گفتن و هرچی‌ حقیقت هست مربوط به خودش و روانش و اعصابش همه رو به دیگران نسبت میده،حالا چند ماه بزرگتر شده ببینیم مامی اجازه میده تنها از شهرشون بیاد بیرون یا نه،بچه باید تربیت بشه،اینجا با یکم نوازش و دود و بوو داریم یه بچه رو تربیت می‌کنیم:))هر دفعه یه چرتی میگه حالشو‌ میگیریم قاطی‌ می‌کنه فحش میده،با مدرک همیشه کوبیده شده تو دهنش حالا هی‌ ۹۰ ۹۰ کرد فقط یه جمله از ۹۰ گفتم ببین چه دودی کرد:))از همه جالب‌تر اینه که هی‌ میگه من شروع نمیکنم:))بابا کلا آخر همه مدل توهّمه،من تو تاپیک قبلی‌ هم گفتم که چرا برگشتم،شک نکن به هدفم می‌رسم:))یوگا کار کن سوراخ سوبله و عقده آسیا
‌چهارشنبه 9 آذر 1390 - 11:40
pandora - کلن - آلمان
حالا بگید لنگ کثیفترین تیم سیاسی و حکومتی نیست،الان همه تیمای دولتی از استقلال گرفته تا ذوب مشکل مالی دارند به جز لنگ.امروز هم معاون ا.ن رفته سر تمرینشون کلی‌ بهشون حال داده،اونوقت استقلال پاداش دربی رو هنوز نگرفته رسیدیم به دربی بعدی https://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13900909000802
‌چهارشنبه 9 آذر 1390 - 11:59
pandora - کلن - آلمان
https://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13900909000323. هه هه :)) برنامه هفته ۱۶ و ۱۷ رو ببینید،بازی لنگ اومده قبل از سرورش:))ما باید ۴ روز بعد از دربی دوباره بازی کنیم،لنگ ۶ روز.حالا باز بگید سازمان و فدراسیون لنگی نیستند و لنگ سیاسی کثیف نیست:))
‌چهارشنبه 9 آذر 1390 - 12:20
pandora - کلن - آلمان
https://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13900909000323. هه هه :)) برنامه هفته ۱۶ و ۱۷ رو ببینید،بازی لنگ اومده قبل از سرورش:))ما باید ۴ روز بعد از دربی دوباره بازی کنیم،لنگ ۶ روز.حالا باز بگید سازمان و فدراسیون لنگی نیستند و لنگ سیاسی کثیف نیست:))
‌چهارشنبه 9 آذر 1390 - 12:29
zoroye iran - وين - اتريش
جنتی سایت (فسیل) ظاهرا آمریکا عقلتو کامل تعطیل کرده
‌چهارشنبه 9 آذر 1390 - 12:32
zoroye iran - وين - اتريش
ایکیو پایین بیسواد تو کلا سوژه بدنیا امدی و از دنیا خواهی رفت کل کردن با تو و دو سوژه دیگه مثل آب در هاون کوبیدنه حالیت نیست مگه من مثل تو فکر میکنم افکار و عقاید آدم با شرایط روزگار تغییر میکنه ایکیو پایینی مثل تو خشک متعصب با ضریب هوشی در حد کوالا باید حرفهاش و نظرهاش از بدو تولد تا دوران ارتحالت یکی باشه بخاطر همین ایکیو پایین بهت میگم و خشک متعصب ... .مادر زاده نشده که منو ضایع کنه انوقت یکی مثل تو منو ضایع کنه حرفهای ... و تکراری نزن ۳ .... سایت مشخصند و پرسپولیسیها محل.... بهشون نمیزارن و جواب نمیدن ولی اشک شما ۳ تا رو در آوردم حالا از سوزش برو برا خودت نوشابه تگری باز کن و از خودت تعریف کن مثل دوست ...
‌چهارشنبه 9 آذر 1390 - 12:45
zoroye iran - وين - اتريش
ایکیو پایین کریمی و بادامکی هم مصدوم شدن و بازی کردنشون ۵۰ پنجاه ولی مگه ما مثل شما از زیرش در بریم با امید هم بازی کنیم میبریمتون توهمی آخ که اگه ۸-۹ بازیکنتون مصدوم میشدن کیسه فاجعه میشد و ته جدول بودید و پرویز کلاه گیسشو در می آورد و کچلشو چنگ میزد و ناله و شیون میکرد
‌چهارشنبه 9 آذر 1390 - 12:54
pandora - کلن - آلمان
اشکان به جای افتاب پرست بهش بگو بارباپاپا:)) این بیشتر بهش میاد،آخه خیلی‌ سریع حرفش عوض می‌شه،زود میفهمه چرت گفته،یه مثال از حمایتش از استیلی در اول فصل زدم،اسمشم میذاره تر بودن مغز به خدا دل درد میگیرم می‌خونم حرفاشو،اسم این فوتبال نفهمیدن و توهم کارشناس بودن و تو زرد از آب درومدن نه خشک و تر بودن مغز:))راستی‌ سهیل هم همیشه خوب حال اینا رو میگیره.یه سوال رو ۲۰۰ دفعه پرسید کسی‌ محلش نذاشت پاره کرد خودشو تو همه تاپیک ها،بعد میاد واسه ما از محل و اینا میگه:))))))))))دیگه التماس میکرد یکی‌ جوابشو بده،من که میگم کسی‌ اینو حساب نمی‌کنه،حالا ثابت شد به خودش
‌چهارشنبه 9 آذر 1390 - 13:11
zoroye iran - وين - اتريش
آدم روان پریش که تمام بچه های سایت بعنوان آدم بیمار میشناسنش که سایت رو میدان جننگ تصور میکرد و خلاء ..رو با فحاشی پر میکرد.و الان دو سال میگذره و هیچی یاد نگرفته بدتر هم شده و کار رو بجایی کشونده که وقتی کم می یاره از مقام شامخ مادر نام میبره پارسال که کم میآورد به همین حربه رو می آورد و الان دو دفعس اسم مادر رو آورده آیا در زندگیت وقتی کم مییاری مادر دیگران رو وسط میکشی البته از روز اول شناختمت و از ادبیاتت فهمیدم که چقدر بی نزاکتی و کسی بهت آداب معاشرت و طرز صحبت کردن یادت ندادن من هم میتونم مثل تو اعضای خانوادتو مسط بکشم ولی مگه من مثل تو هستم من خاک پای تمام مادرهای دنیا رو میبوسم.
‌چهارشنبه 9 آذر 1390 - 13:12
zoroye iran - وين - اتريش
خدا آدمهای بیمار مخصوصا روانیها رو شفا بده آنقدر دلم میسوزه بیچاره همش تو توهمه ولی دوباره بر میگردی دوسه ماه میمونی بهتر که شدی دوباره میفرستمت همونجایی که بودی .آدمی که شیزو داره تو یه عالمی دیگه سیر میکنه بعد از مرخص شدن دویده پای کامیوتر به من گیر دادن هی تو دهنش خورده میشه میره چند ماه دیگه می یاد کامنتها موجوده مثل همیشه اول شروع کرده این آدم و دو تای دیگه از همکاراش یاد نگرفتن که هر کسی هر طور آزاده نظرشو بده تا نظر میدم حمله میکنند من هم بیکار اشکشونو در می یارم حالا ادامه بدید تا ببینید کی خسته میشه.
‌چهارشنبه 9 آذر 1390 - 13:23
pandora - کلن - آلمان
ashkan_m2013 - استانبول - ترکیه. یکی‌ از همیشگی‌‌ترین توهم هاش هم اینه که با ۲تا اراجیف که همش از عقده و سوزش هست و فحش میده،با اینا فکر می‌کنه ما میسوزیم و این چیزا،این توهمش همیشه خنده دار‌ترین توهمش هست،تازگی آلزایمر هم گرفته،قدر موهای سرش اینجا ضایع کردیم میگه از مادر زاده نشده منو ضایع کنه،این حرف بچه گونهٔ رو یه بچه کم حافظه می‌زنه که الان حرصش گرفته و سوخته
‌چهارشنبه 9 آذر 1390 - 13:31
zoroye iran - وين - اتريش
حق با عادل بود اما...https://www.varzeshi.net/idA.php?vi=05-90.9.9.jpg
‌چهارشنبه 9 آذر 1390 - 13:44
zoroye iran - وين - اتريش
آدم توهمی با سابقه شیزو فقط بلده مهمل ببافه معلومه عزیز محمدی زیر بار حرف نمیره و نمیخواد خودشو خراب کنه همه فردوسی پور رو میشناسن حرف مفت نمیزنه گفت بخاطر دوستی عزیز محمدی با دکتر قلابی .. چطور آندو محروم شد ولی عمران زاده که حرفهای کثیف نژاد پرستانه زد رو محروم نکردن میدونی چون دفاع وسط ندارن اگه قرار آندو محروم بشه حنیف هم باید میشد و چطور آندو محروم میشه و مقابل شاهین که بازی سختی بود محرومیتش مالیده میشه و در بازی با تیم زقارت محروم میشه اینها همه در روزنامه ها و در ۹۰ گفته شد حالا تو که با عزیز محمدی و حسن زاده فرقی نداری چون مثل هم دروغگوییت
‌چهارشنبه 9 آذر 1390 - 13:38
zoroye iran - وين - اتريش
در مورد تاریخ دربی حق با کیست؟ https://www.varzeshi.net/idA.php?vi=04-90.9.9.jpg
‌چهارشنبه 9 آذر 1390 - 14:03
zoroye iran - وين - اتريش
شیزو ی توهمی اسپانسر میدونی چیه وقتی فتل دزد اول فصل چک شخصی میکشه و بازیکنها رو با ۱میلیارد و ۹۰۰ و ۸۰۰ میلیون میخره همین میشه که هنوز اول فصله کرار تمام پولشو گرفته و جباری هم تا حدود زیادی گرفته اونوقت بعضیها خیلی کم گرفتن همین میشه دولت هم دید قتل با دزدیهاش از نونهالان چک داده مگه براحتی پول میده مگه از دولت ا ن و اخوند میشه پول گرفت بهرحال همه پولشونو میدن تو بفکر خودت باش گشنه نمیری اونا تا اخر فصل ۱میلیارد میگیرن و به ریش بوقزنهایی مثل تو میخندند.در ضمن اسپانسرهای پرسپولیس پول میدن فتل هم گفته درحال رفع اینکارهاس تو که عاشق فارس نیوز فناتیک هستی بهتر میدونی پس شلوغش نکن
‌چهارشنبه 9 آذر 1390 - 14:21
zoroye iran - وين - اتريش
کسی که مازیار ناظمی خبرنگار رو نماینده مجلس میدونه و سوتی میده بیشتر از این ازش انتظار نمیره مموتی تا دلت بخواد معاون داره یکیش مال پرسپولیسه یکیش هم زریبافان معاون مموتی رئیس لگنه امیدوار رضایی یکی از معاونین لاریجانی و نماینده مجلس مقداد نجف نژاد نماینده مجلس و وزیر اقتصاد حسینی دزد معروف ۳۰۰۰ میلیارد عبالرضا ساور معاون وزیر ورزش احمدرسولی نژاد معاون مجلس اینها سیاسی نیستن سوژه خنده
‌چهارشنبه 9 آذر 1390 - 14:37
zoroye iran - وين - اتريش
سوژه خنده شیزو توهمی تمام بازیهای کیسه بعد از سرورت پرسپولیسه و قرار همینطور فطل رو تموم کنید لگنیهای سیاسی کثیف همینه دیگه وقتی عزیز محمدی سردار سپاه کیسه کشو انتظار همینه سازمان لیگ-داوری- فدراسیون-احمدی نژاد کیسه کش- کمیته انصباطی- آخوند دوزاری لگنی و قشون معاونین دولت و مجلس و .. دست بدست دادن تیم عقده ای دو سال جام ندیده رو قهرمان کنند تاریخ دربی از قبل ۱۸ نبود جلو انداختن تا پرسپولیس با لشکر مصدوم و محروم شکست بدن تا پرطرفدارترین و پر افتخار ترین تیمو نابود کنن ولی کور خوندن با امید هم میبریمشون.
‌چهارشنبه 9 آذر 1390 - 14:54
pandora - کلن - آلمان
حالا جای ۵تا ۵۰ تا کامنت بده،اینقد توش فحش بده و به من لقب بده که جونت در بیاد،تو ۲تا لقب داری که همه همین ۲تا رو بهت میگن،دلیلشم یبار گفتم،می‌خوای لینکشو دوباره بدم ببین:))حالا تو هی‌ اسم بساز،فحش بده،من بخندم به دودی که میکنی‌،۲تا لینک دادم دهنت بسته بشه،حالا می‌خوای صغری کبری بگی‌ بگو،من که بارها گفتم مهم نیس چی‌ میگی‌ حالا اسم ۱۰۰۰نفر سیاسی رو بیار،من فقط یه لینک دادم همراه با یه جمله،این از سیاسی بودن تیما اونم از لنگی بودن سازمان،همه چی‌ واضح هست.من مسئول این نیستم که فهم یا فکر‌ مریضتو اصلاح کنم دیگه:)) مادر رو ۱۰۰بار دیگه هم میگم،چون توهینی به مادر نکردم،تاکید من رو بچه بودن تو هست،که اجازه نداری جایی بری یا اینجا گریت میگیره....اینا اصلا توهین به مقام مادر نیست،کودک بودن تو رو میگه.وگرنه کسی‌ جرات نداره بخواد از خانواده من بگه:))سپاهان پارسال قهرمان نشد،استیلی هم مربی‌ خوبیه فقط فرصت می‌خواد،بارباپاپا یه توهمی،که هم صبح اینجایی هم عصر هم نصف شب ۳۶۵ روز سال،از تو بیکار تر نیس،همون مدرسه هم که میگی‌ نمیری
‌چهارشنبه 9 آذر 1390 - 15:07
pandora - کلن - آلمان
سوژه خنده سایت هستی‌،هیچکسم جواب سوالات رو نمیده چون کسی‌ حرف مفت رو نمیشنوه،حالا هم لینک برنامه رو دادم لال بشی‌،واسه همه ما شناخته شده هستی‌،بزرگ میشی‌ آخر،یکم یاد بگیر،تجربه کسب کن نه اینکه همون قلابی که بودی بمونی.
‌چهارشنبه 9 آذر 1390 - 15:11
pandora - کلن - آلمان
ساده‌ترین چیزا رو هم باید برات باز کنیم بلکه شاید بفهمیش.آره تو استقلال آدم سیاسی هست،همه جا هست مگه ما گفتیم نیست؟میگم ببین کی‌ رفته تمرین لنگ امروز ! مهم اینه که میرسن به تیم حکومتیتون.میگیری؟؟اسپانسر:))همون شهید مقدم که عکسشو زده بودن رو پیرهن لنگ بهتون پول داده؟:))جمش کن بابا اینقد چرت نگو دلدرد گرفتم،داره از رویانیان سردار سیاسی که از وقتی‌ اومده پول دزدی از مردم رو آورد تو تیم دفاع می‌کنه میگه اسپانسر داریم:)))))رفاقت محمدی و لنگ هم که از همون جمله تو ۹۰ و الان از این هفته ۱۶ ۱۷ مخصوصا بازی بعد از دربی معلوم می‌شه،حالا تو هی‌ توهم خودتو سعی‌ کن به مردم القا کنی‌:)
‌چهارشنبه 9 آذر 1390 - 15:17
zoroye iran - وين - اتريش
شیزو بوقچی باز سوژه خنده شد مواظب باش بارباپا به شکلی در نیاد که گفتنش اینجا درست نیست و کار دستت بده .سوژه خنده وقتی طرفت ۳ نفر که کلا از ناحیه مغز تعطیلن همین میشه سوال میکنم و چون جوابی ندارید لال میشید .استیلی همین الان از پرویز گودزیلا بهتره استیلی از اول فصل تا الان یه لشکر مصدوم داشته اگه لگن جای پرسپولیس بود مثل سالیان گذشته یا جاش لیگ ۳ بود یا ۱۳ جدول سوژه های خنده.استیلی نه رضا چاچا و ممد بوقی هم مربی پرسپولیس بشن حمایتشون میکنیم و به موقع انتقاد مثل تو و اوی ایکیو خشک مغز متعصب نیستیم .پرسپویس سرور لگنه ۶ تائیهای دسته ۳ ای جنازه پرسپولیس هم ۱۳ در لیگ نمیشه و دسته ۳ نمیره .شیزو توهم اگه منو حساب نمیکردی سریع تا آزاد شدی نمیدویدی تند و تند جواب منو بدی من آتیشم تو خرمن شماها حالا از لنگ و لوچ ها و شفت و شلها اسم ببر و برای همدیگه نوشابه تعارف کنید همتون حریفم و اشکتونو در میارم
‌چهارشنبه 9 آذر 1390 - 15:18
pandora - کلن - آلمان
باز توهم مدل جدید زد،پر افتخار‌ترین تیم و پر تماشاگرین تیم آسیا که استقلال هست:)) این خبرا که به سود نیس زود یادت میره.حالا باز توهم توهم توهم،اوکی هرچی‌ تو میگی‌،حالا گریه نکن:))برنامه رو که دیدی،۴ روز بعد از دربی بازی داریم شما ۶ روز،بعدشم باز بازی‌های شما ۲ روز دیرتره،نمیدونم فارسی که میتونی‌ بخونی‌ ایشالا:))
‌چهارشنبه 9 آذر 1390 - 15:25
zoroye iran - وين - اتريش
برنامه ۹۰ خط بطلانی بر تمام هزیونهاتونه حالا خودتو به سبک ژاپنیها بکش. توهمی مشخص کی زده کامنتهاتو بخون ببین کی کم آورده و کی بیشتر همل بافته هر چرندی گفتید با مدرک و دلیل خورده شد تو پرتون همیشه بتنهایی ضایعتون کردم و به کسی دخیل نبستم حالا آویزون ایکیو شو تا به کمکت بیاد ها ها ها ها اشک در مییارم ای اشک در مییارم هیچکی مثل من اشک در نمییاره برای همدیگه دخیل ببندید به کمک هم بشتابید هممتونو مینشونم سر جاتون . سققرارداد یادت نره سوتی جدید مازیار ناظمی جوک سایت
‌چهارشنبه 9 آذر 1390 - 15:29
Hamid1970 - ارواین - امریکا
حالا أواره تو که اطلاعاتت تو سایت اخوندی زیاده و همه اش صحبت از جنتی می کنی . حالا سایت جنتی بده که هم سری به ان بزنیم.راستی سایت ممدی که مربی شما هم دست بوسشه راهم بده .نه مثل اینکه تمام سایتهای سرداران را هم بذار قبلش سعی کن قرص الزایمرت را بخوری . تا اشتباهی رخ نده . اخه سابقه داری اواره.
‌چهارشنبه 9 آذر 1390 - 15:36
pandora - کلن - آلمان
به هرچی‌ خودت میپرستی قسم که حتی‌ 1 بار هم نه من و نه هیچ کس دیگه از حرفهای تو نسوخته،چون اصولاً جز خنده چیزی واسه ما نداره،و البته باعث می‌شه همه به یه شناخت مشترک از تو برسیم،توهمی و کارشناس قلابی.حالا بارباپاپا جون استیلی آخرش خوبه یا کلا مربی‌ نیست و نه سواد داره نه شخصیت مربیگری؟اینا حرفهای خودته ها:))که میخواستی از مربی لنگ حمایت کنی‌؟اینکه زمان بدیم و جوونه واسه این بود؟پس چرا بعد ۲ هفته عوض شد حرفت؟لابد چون مغزت تر هست و خشک نیس،آره؟:)) نه عزیزم دلیلش اینه باز هم فهمیدی چرت گفتی‌ و زادی به کاهدون هر دفعه هی‌ گفتی‌ استیلی مربی‌ نیس،فکر کردی همه اول فصل یادشون رفته.پرویز خان هم از دایی هم این حمید جون خیلی سرتره.لیگ امسال و پارسال و آسیا اینو نشون میده،از همه بهتر سوبله:))دیدی که جواب داریم اما چون آدم حساب نمیشی‌ هیچکس جواب نمید نه فقط ما ۳تا!به وقتش مثل الان جواب می‌دیم جوری که ۱۰تا کامنت میدی بلکه یکم درمان دود بشه:))
‌چهارشنبه 9 آذر 1390 - 15:59
zoroye iran - وين - اتريش
تمام اسامی که برات در آوردم الحق که برازنده تو هستند ۱- روان پریش چون خیلیهایی که بهشون حمله کردی و سایت رو با چاله میدون اشتباه گرفتی و خیلیها حتی استقلالیها نه گیسه کشها گفتند تعادل روحی نداری میگی نه آرشیو رو بگرد متوجه میشی ۲- بوفچی ادبیات و نوع حرفهات مثل اونهاس ....۳- توهم تا بینهایت خدا شفا بده شیزو بوقچی رو .توهمی مگه اوایل فصل نگفتی استیلی مربی نیست و شاهین.. حالا مربی خوبی شد آفتاب پرست توهمی. در مورد سایت فارس جوابش خورد تو پرت و لال شدی جواب با مدرک و اساسی افتاد اگه کجه من مسئول صاف کردنش نیستم مادر زادی کجه. در مورد خانواده تو براحتی میتونم آنچنان حرفهایی بهت بزنم ولی ساسور میشه در ضمن اگه تو لاتی واسه ما شکلاتی آبنباتی .
‌چهارشنبه 9 آذر 1390 - 16:01
pandora - کلن - آلمان
نه که استقلال از اول فصل مصدوم و محروم نداشته،خسرو ۶ هفته اجازه بازی نداشت،کرار ۴ هفته ! حالا بقیه محرومیت‌ها بماند،مصدومیت هم که از میلاد گرفته تا فرهاد و خسرو و زندی و یوسفی و ... تو همین ۱۴ هفته چقدر مصدوم بوده.اما ما چی‌ بهونه نمیاریم،صدر جدولیم،دربی می‌بریم،خلاصه تاج سر همه تیما هستیم،از الان دنبال بهونه واسه باخت چوبله باش
‌چهارشنبه 9 آذر 1390 - 16:04
zoroye iran - وين - اتريش
پر افتخارترین تیم ایران قبلا ضایع شدی و با مدرک خورده شد تو پرت پرسپولیسه و اینو هم خشک مغزی مثل تو هم میدونه که پر طرفدارترین تیم ایران با ۴۰ میلیون پرسپولیسه حالا اگه پارسال تو آزادی ۴۰ هزار تماشاچی برای لگن امد شدید پر طرفدارترین تو آسیا اون آمار پر تماشاچی ترین تیم آسیا کمتر توهم بزن بزرگ شو مامان جونت کمی وقت بزاره یادت بده پر طرفدارترین با پر تماشاچی فرق میکنه مکنه یه بازی مثل لگن با سایپا کرج ۲۰۰ تا تماشاچی بیاد یه بازی ۷۰ هزار تا و این ۷۰ هزار از لحاظ پر تماشاچیترین در آسیا میشه نه پر طرفدار تر ۴۰ میلیون آمار پرسپولیسه ای خدا من چقدر به این آدم یاد بدم ماخلق اللهت خرابه کاریش نمیشه کرد سوژه خنده من خدایش چقدر امروز خندیدم
‌چهارشنبه 9 آذر 1390 - 16:17
pandora - کلن - آلمان
به ما و سازمان لیگ چه که گی‌ پرورش میدید،دندتون نرم:))//نه که استقلال از اول فصل مصدوم و محروم نداشته،خسرو ۶ هفته اجازه بازی نداشت،کرار ۴ هفته ! حالا بقیه محرومیت‌ها بماند،مصدومیت هم که از میلاد گرفته تا فرهاد و خسرو و زندی و یوسفی و ... تو همین ۱۴ هفته چقدر مصدوم بوده.اما ما چی‌ بهونه نمیاریم،صدر جدولیم،دربی می‌بریم،خلاصه تاج سر همه تیما هستیم،از الان دنبال بهونه واسه باخت چوبله باش
‌چهارشنبه 9 آذر 1390 - 16:17
zoroye iran - وين - اتريش
پر افتخارترین تیم ایران قبلا ضایع شدی و با مدرک خورده شد تو پرت پرسپولیسه و اینو هم خشک مغزی مثل تو هم میدونه که پر طرفدارترین تیم ایران با ۴۰ میلیون پرسپولیسه حالا اگه پارسال تو آزادی ۴۰ هزار تماشاچی برای لگن امد شدید پر طرفدارترین تو آسیا اون آمار پر تماشاچی ترین تیم آسیا کمتر توهم بزن بزرگ شو مامان جونت کمی وقت بزاره یادت بده پر طرفدارترین با پر تماشاچی فرق میکنه مکنه یه بازی مثل لگن با سایپا کرج ۲۰۰ تا تماشاچی بیاد یه بازی ۷۰ هزار تا و این ۷۰ هزار از لحاظ پر تماشاچیترین در آسیا میشه نه پر طرفدار تر ۴۰ میلیون آمار پرسپولیسه ای خدا من چقدر به این آدم یاد بدم ماخلق اللهت خرابه کاریش نمیشه کرد سوژه خنده من خدایش چقدر امروز خندیدم
‌چهارشنبه 9 آذر 1390 - 16:19
pandora - کلن - آلمان
به ما و سازمان لیگ چه که گی‌ پرورش میدید،دندتون نرم:))//نه که استقلال از اول فصل مصدوم و محروم نداشته،خسرو ۶ هفته اجازه بازی نداشت،کرار ۴ هفته ! حالا بقیه محرومیت‌ها بماند،مصدومیت هم که از میلاد گرفته تا فرهاد و خسرو و زندی و یوسفی و ... تو همین ۱۴ هفته چقدر مصدوم بوده.اما ما چی‌ بهونه نمیاریم،صدر جدولیم،دربی می‌بریم،خلاصه تاج سر همه تیما هستیم،از الان دنبال بهونه واسه باخت چوبله باش
‌چهارشنبه 9 آذر 1390 - 16:22
zoroye iran - وين - اتريش
اون بیچاره ها که با این شیزوفرنی زندگی میکنن چه میکشن کن یو سپیک انگلیش،کنست دو دویچ شپرخن(میتونی آلمانی صحبت کنی) من نمیدونم وقتی فارسی نمیفهمی مقصر من نیستم بابا تمام بازیهای لگن بعد از پرسپولیسه این یعنی چی باز مهمل بباف اون ۴ روز اون ۶ روز .من که تو این مدت کاملا شناختم چه دروغپردازی هستی و دروغهات مکنه دو تا آدم مثل خودتو گول بزنی من خودم استاد جو سازیم تو نود برای همه مردم ثابت شد بخشیدن آندو محروم نکردن عمران زاده داوری با شاهین بازیها لگن و .. حالا تو فقط مهمل بباف بیشتر خودتو نشون میدی.مگه هیئت مدیره لگن تا حالا سر تمرین تیم زقارت شما نیومدن آقایون دزدها خدایش عجب سوژه خنده ای هستی تو خیلی خندیدم
‌چهارشنبه 9 آذر 1390 - 16:51
zoroye iran - وين - اتريش
من موندم چرا خودتو به .. زدی یا واقعا هستی تمام تیمهای ایران رو سیاسیها میچرخونن حالا گناه من و تو چیه که طرفدار تیمهامونیم حالا عکس سردار رو پیراهن میزنن یا عکس پاملا اندرسون چیش به تو و به من مگه آقا محمدی که یه زمانی رئیس هیئت مدیره لگن بود که دایی زن دکتر قلابی نوحه خونه و از اون طریق وارد فوتبال شد و یک بسیجی متعهد به ج ا ساندیس الان هم اقا محمدی از مشاوران خامنه ایه افتاد یا ادامه بدم حالا ببین که چه سیاسیون ساندیسی دور ور تیمتونه پول همه ۲ برابر پرسپولیسیها هم میگیرند قرارداد همه هم بالای بالاس پس حرص نخور دوباره برمیگردی ها همونجا که بودی.الان هم چشماتو باز کن ببین اسپانسرشون اُپل
‌چهارشنبه 9 آذر 1390 - 17:34
pandora - کلن - آلمان
۱)بارباپاپا توهمی قلابی،حالا گوش بده برات بگم.جواب همه توهینات اینه که آخی بچه جون،بغل مامی باز گریه کن خنک شه اونجا که سوخته،هرچی‌ بیشتر بگی‌ بیشتر اینو نشون میدی،حرف من همون لقب که همه بهت میگم اونم با دلیل زیاد:))حالا دونه دونه جوابتو بگیر.توی ۹۰ محمدی گفت با رویانیان رفیقه و بازی لنگ رو انداخت عقب اما مال سرورش رو نه،الان هم ۱۸امّ دربی هست،۲۲ استقلال بازی داره،۲۴ لنگ !این می‌شه هفته ۱۶،هفته ۱۷ هم باز استقلال جلوتر از سرورش بازی می‌کنه،از هفته ۱۸ به بعد هم هنوز اعلام نشده،پس .... دیگه:))سقف قرارداد که یاد ۹۰ بیفت دیدی ضایع شدی،۵۰۰ میلیون دایی هم یادته که،اخبار زرد هم که چند دفعه گذاشتی ضایع شدی،سپاهان و استیلی هم که یادته:))ییجا میگی‌ من گفتم استیلی مربی،اگه اینو نشون دادی من دیگه کامنت نمیدم.اوکی؟:)) من از قبل لیگ تا الان همه‌جا گفتم این یارو مربی‌ نیس،تو بودی اول طرفدارش بودی چون فوتبال حالیت نیس،بعد فهمیدیِ حق با من بود بارباپاپا شدی
‌چهارشنبه 9 آذر 1390 - 21:32
pandora - کلن - آلمان
۲//***)من گفتم استقلال پرتماشاگر‌ترین هست،کسی‌ نگفت پر طرفدار ترین،فارسی بلدی واقعاً؟یه ساعت چیزی رو توضیح میدی که خود من گفتم.دقت کن من چی‌ میگم،من لفظ تماشاگر رو گفتم،وگرنه معلومه لنگی بیشتره،دلیلشم معلومه.تو هر محیطی‌ فرهیخته‌ها و فهمیده‌ها کم‌ترند:))))) البته تو لنگیا یکم استثنا هم هست که آدم حسابین اما شک نکن تو و دوستات عمرا از این استثنا‌ها باشید.جناب بیسواد شپرخن تو دهات شما گفت می‌شه؟:))))))) ما اینجا تو شهر و تو مهد زبان آلمانی‌ میگیم شپِ قِ شن sprechen:))شما تو اون دهات آلمانی‌ رو چه مدلی‌ تلفظ می‌کنید دیگه به ما چه،فارسی هم لهجه زیاد داره،اما اصل لهجه تهرانیشه،بهش میگن لهجه معیار.می‌‌فهمی این چیزا رو؟:))پر افتخار تریم تیم ایران استقلال هست،هروقت یه ستاره آسیا آوردی بیا از لنگ بگو،قبلا گفتم اما مهم نیست حالیت می‌شه یا نه:))
‌چهارشنبه 9 آذر 1390 - 21:41
pandora - کلن - آلمان
اگه بهت ادب یاد داده بودن الان نظرات سانسور نمی‌شد،چرا مال من نمی‌شه؟چون توهین توش نیس،میگم بچه ننه هستی‌ گریه میکنی‌،این توهین به کسی‌ جز خودت نیس کوچولو.حالا ما اینجا یادت می‌دیم.بزرگ میشی‌.مدل حرف زدنشو.لاتی‌ شکلاتی :)) واقعاً خجالت داره واسه کسی‌ که تو رو ....اینا سانسور نیستا،خودم جاخالی میزارم:))حالا باز هر دفعه چیزی تازه بگو جالب‌تر میخندم بهت،بیشتر خودتو به همه نشون بده،من حرفم همونه توهمی قلابی والسلام:))
‌چهارشنبه 9 آذر 1390 - 21:45
zoroye iran - وين - اتريش
Hamid1970 - ارواین - امریکا. فسیل جان برو آخر عمری کلاس اکابر که بتونی دو خط بنویسی کی به کی میگه آواره تو با اون سن و سالت آواره ای و مهمل در سایت میزاری من احتیاجی نیست که بتو بابا اتی توضیح بدم من فعلا سوهان روحتونم همین و بس برو سواد یاد بگیر زگهواره تا گور دانش بجوی آخر عمری سواد دار بشی بد نیست تا بتونی چندتا سایت بخونی بابا اتی
‌چهارشنبه 9 آذر 1390 - 21:52
ashkan_m2013 - استانبول - ترکیه
pandora - کلن - آلمان..بابا ولش کن اینو بسشه..این آخر توهمه بدون فکر یه چیزیو شروع میکنه آخرشم ضایع میشه..سوالات مسخره که خودشم کشت تا کسی جوابشو بده:))طبق معمول دربی نزدیکه اینم حسه گنده بودن گرفتش:)فعلا که طبق آمار فیفا استقلال بهتره از لنگ و تو اسیا هم که لنگو اصلا تیم حساب نمیکنن و دربی ها هم استقلال بُِِرداش بیشتره..دیگه بهتر از این امار واسه مقایسه وجود نداره..اینم بذار این چرتوپرتاشو ادامه بده واسه خودش:)
‌چهارشنبه 9 آذر 1390 - 21:54
pandora - کلن - آلمان
ashkan_m2013 - استانبول - ترکیه. بابا من و بقیه شما که کاری به این نداریم،دیدی اراجیفش همیشه بی‌ جواب می‌مونه التماس می‌کنه کسی‌ جواب بده...،من اینقدر مهربونم نمیتونم دست رد به سینش بزنم،دور هم خوشیم میخندیم،بد نیس که،تو که این کودک رو از نزدیک‌ترین افراد بهش بهتر شناختی‌ عزیزم.از نوشته‌هات معلومه:د
‌چهارشنبه 9 آذر 1390 - 21:58
zoroye iran - وين - اتريش
۱-من هیچی رو نمیپرستم ۲-تو خودت بلغور کردی که آتیش گرفتی و آمدی ..من کامنت میزارم تو و اون۲تا بیسواد جواب دادید هرکش جواب میده آتیش گرفته که جواب میده .۳-شیزو -بوقچی -توهمی -خشک مغز- بیمار روحی(همه حتی استقلالیها هم گفتن مراجعه به آرشیو)۴-کی بود اول فصل میگفت استیلی مربی نیست و در شاهین نتیجه نگرفت حالا مثل آفتاب پرست رنگ عوض کن کمتر چرت بگو که مسخره نشی.۵-خشک مغز هنوز هم میگم استیلی بهترینه تا کامل بسوزی نظر من استیلی مربی نیست ولی به تو که برسم میگم از مورینیو بهتره حالا مثل منیزیم مشتعل شو .۶-حرفهای جباری تو دهنی خوبیه متن مصاحبه موجوده این هم مظلومی.۷-کسی جواب نمیده با دوز قرصاتو بردی بالا هزیون گفتی به تک تک جواب میدی و جایی هم جواب نمیدی کم مییاری مثل سوتی مازیار ناظمی رو نماینده مجلس خوندی سوتی جدید (بی جواب) ۸-دهتا کامنت میدم که بیشتر گُر بگیری
‌چهارشنبه 9 آذر 1390 - 22:19
zoroye iran - وين - اتريش
۹-آنقدر فتل دزد چک شخصی با پول رشوه از نونهالان گرفته کشید و با قیمت بالا گلچین کرد با دو سه مصدوم جایگزین مناسب داشت کل مصدومهاتون فقط مجیدی که ۱ یا ۲ بازی و میداودی هم نمیدونم چند بازی نبود که از اونهایی که نام بردی فقط اینها بازیکنند بقیه مقوان.راستی چکهای فتل اینجاس که پاس نمیشن و بهانه ای برای تو شده خربزه میخوره پای با مخ خردنش بایسته که الان سر پول با هیئت مدیره درگیره و تو این ۱ماه مدام درگیر بود با هیئت زقارت لگن.۱۰-شیزو بوقزن جوک نگو تیم ما ۸-۹ مصدوم و محروم داره ولی با امید هم بازی کنیم میبریم و اگه هم باختیم فدای یه تار موم باز هستم و مثل الان سوهان روح .. میشم.
‌چهارشنبه 9 آذر 1390 - 22:37
zoroye iran - وين - اتريش
۱۱-آدمی که آتیش گرفته و کم آورده دخیل میبنده به اون دو تا ۲۵/۰ که روهم نیم نمیشن مرد باش و متکی به این و اون نباش چقدر مامانتو زحمت میدی بیچاره مرد باش و فقط از خودت مایه بزار بهرحال ۳تایی رو هم ۷۵/۰ نمیشید اونهم جذرتونو میگرم پودر میشید.تو هم مثل عزیز محمدی روت سیاه و حنات رنگی نداره همه میدونن که دولتمردان و سردارها مثل تو دروغگو هستند اصل مطلب رو فردوسیپور ادا کرد و مثل همیشه در پارازیت عادل به انتخاب مردم چهره خوب هفتس در آوردن دروغ و حقه بازی محمدی و لغو محرومیت آندو و محروم نکردن حنیف و داوری مقابل شاهین و بازیهای لگن بعد از همه تیمها و .. و تغییر بازی حذفی عزیز محمدی در ۹۰ گفت تاریخ بازیهای خذفی در ۱۸ آذر در تقویم ثبت شده و پرسپولیس نمیتونه به این تاریخ اعتراض کنه در صورتی که سردار ساندیس دروغ گفته و در صورتی که در تقویم آمده که ۱۲ آذر و۲۵دی و ۱۰بهمن و ۱۱ اسفند و ۳خرداد فینال
‌چهارشنبه 9 آذر 1390 - 22:59
Hamid1970 - ارواین - امریکا
ما اینجا با این اواره خیلی حال می کنیم اینجا یک شرکت کامپیوتری که چندتا لنگی هم هستند. هم اینها گفتن مشکل روحی داره.ولی خوب کامنتاش هم برای همه ما ساعت جوکه حال می کنیم وکلی می خندیم!!! خیلی جالب فقط کامنتاش برای فوتباله یکی از دوستان لنگی که با ما هست می گه بورسیه دولت گرفته. این دوستمان شک داره که این دانشجو .pandora المان کلن این ولش کن بذار ساعت جوکمانباشه. راستی یک ناکرینیک سال بعد یک م
‌چهارشنبه 9 آذر 1390 - 23:07
zoroye iran - وين - اتريش
۱۲- به عبارت ساده تر روز جمعه ۱۸ آذر تاریخی است که اصلا در تقویم وجود نداشته و این هم یک سیاه بازی دیگه و منحرف کردن اذهان مردم این هم دروغ سردار ساندیس و ساده لوحها فقط باور میکنند در تضمین حرفهام به صفحه ۴ خبر ورزشی سمت چپ صفحه با تیتر در مورد تاریخ دربی حق با کیست .خبر ورزشی صفحه ۴ در تاریخ چهارشنبه ۹ آذر ۱۳۹۰ .حالا آقای لگنی دیدی عزیز محمدی دروغگو قهاریه ساده نباش ، تا دیدن تنور داغه و پرسپولیس تضعیف شده گفتن موقع خوبیه آخرین ضربه رو محکمتر بزنن این لگن چه زمان شاه فقید چه زمان دروغگوها تیم مال دربار و الان مال بیت رهبریه تیم مردمی پرسپولیس گرچه الان ویرانش کردن ولی ریشه مردمی و از نامش مشخصه اصیل پرسپولیس محبوب دل مردمه تاج به استق عوض شد و استق هم عوض میشه ولی نام پرسپولیس همیشه جاویدان میمونه
‌چهارشنبه 9 آذر 1390 - 23:16
zoroye iran - وين - اتريش
۱۳- تیم سیاسی رو حالا دیدی کیه امیدوارم فهمیده باشی که بعید میدونم نرود میخ آهنی در خشک مغز جریانات سیاسی دست در دست دادن لگن رو هر طور شده قهرمان کنند حالا دربی رو میبینید و داوری رو میبینیم چطور طرف لگنه تیم کثیف سیاسی عزیز محمدی.۱۴-در صفحه ۵ خبر ورزشی روز چهار شنبه ۹ آذر ۱۳۹۰ بالا وسط صفحه آمده حق با عادل بود اما.. در مورد حرفهای فردوسیپور علیه محرومیت آندو و زمانش و محروم نکردن حنیف و .. دیر ابلاغ کردن رای محرومیت و بازی حسن زاده و ضایع شدن حسن زاده ، حالا برو بوقتو بنواز و هزیون بباف .۱۴- دیگه وقتی جواب نداری و کم مییاری از در دروغ وارد میشی یادم نمیره و آرشیو موجوده و در امدی گفتی مربیها سقف ندارن و قندلی حقشه بالای سقف بگیره همین عزیز محمدی لگنی احضارش کرد و .. خوب ضایع شدی و بعد فهمیدی که مربیها هم شامل حالشون میشه بد خورد تو ذوقت و اون روزا حسابی گریه کردی و ضایع شدی الان هم مثل همیشه دروغ میگی ایرادی نداره باز هم سوتی دادی و ناظمی رو نماینده کردی برو ساندیستو با محمدی بخور
‌چهارشنبه 9 آذر 1390 - 23:38
zoroye iran - وين - اتريش
۱۵-من که یدونم مشکل داری و خشک مغزی و نمیگیری بزار یه جور دیگه حالیت کنم شاید بفهمی الان اگه بگی شبه من میگم روزه اگه هر چی تو بگی من مخالف تو حرف میزنم تا اینجا گرفتی حالا تو میگفتی استیلی بد من میگفتم خوب وقتی بستری بودی من مثل شما ها خشک مغز نیستم اشکال تیم و مربی رو میگفتم حالا پیدات شد الان استیلی از مورینیو هم بهتر شد هر کی مربی پرسپولیس میبود سر لج لگنیها تعریف میکنیم و حمایتش میکنیم تا تو یکی آتیش بگیری
‌پنجشنبه 10 آذر 1390 - 00:22
zoroye iran - وين - اتريش
۱۶- بوقچی توهمه زبان اتریش و آلمان و سوئیس دویچه با لهجه های مختلف حتی در اتریش هر جایی یه لهجه ای داره ولی هوخ دویچ یکیه ما میگیم شپرخن آلمانیها میگن شپرشن نه شپقشن من اینجا مدرسه رفتم و دانشگاه میرم و تو دانشگاهای وین پر آلمانیه چون اتریش دانشگاه مجانیه و فقط یه گبور کوچولو میگیرن از آلمان زیاد میین وین ندیدم کسی بگه شپقشن در هوخ دیچ هم شپرشن تلفظ میشه اگه سواد نداری اطلاع غلط نده بیسوادیت هم نمایان شد در این کلمه (ر) ق خونده نمیشه هر گردی گردو نیست پر افتخار ترین تیم در ایران پرسپولیسه و تعداد جامهاش بیشتره اون ستاره ها مال آسیا نه ایران در این زمینه زیاد بحث کردیم و تکرار مکرراته. ۱۷-بی ادب نیستم مثل ادبیات خودتون جواب دادم سانسور شده و مهملهای تو به وفور سانسور شده آرشیو موجوده و سری بزن و ببین کی شروع کرده و ادبیاتتون رو ببین خودت حالت بهم میخوره من هم مثل شما جوابتونو دادم قبل از من به خیلیها حمله کردی فکر کردی من مثل بقیه کوتاه می یام .
‌پنجشنبه 10 آذر 1390 - 00:47
zoroye iran - وين - اتريش
Hamid1970 - ارواین - امریکا. کسی که پیر مرد و هنوز به بلوغ عقلی نرسیده و نه سواد داره و تو دو خط ۲۰ غلط املایی داره و .... تحویل میده از لحاظ من یه ادم تعطیلیه .بابا اتی وصله چسبوندن تو فقط باعث خنده منه . و در جوابت میگم جواب ابلهان خاموشیه از همه لگنیهای سایت تو شوت تری تمام کامنتهات موجوده یه جمله مفید توشون نیست . اگه تو بیسواد توی توهمت شرکت داری من هم خدام
‌پنجشنبه 10 آذر 1390 - 14:02
pandora - کلن - آلمان
۱)درس اول:سعی‌ کن مثل من با آرامش کامنت بعدی،مختصر بگی‌ و با ۲-۳ کامنت جوری آتیش بزنی‌ که طرف مثل تو ۱۰-۱۱ تا کامنت بده:))حالا جوابت:باز که سانسور شدی،کاش ادب رو از بچگی‌ یادت میدادند:)/ از روز اول گفتم استیلی مربی‌ نیس،چی‌ شد کم آوردی؟ییجا نشون بده گفت باشم مربی‌ خوبیه،اگه نمیتونی‌ بهتره سوت بزنی‌.تو هیچی‌ از فوتبال نمی‌فهمی،وسط فصل رسیدی به حرف اول فصل من،خودت تفاوت فهم رو اینجا میگیری:)) / نگفتی از ۵۰۰ دایی،سپاهان و چندتا چیزی که گفتم چه خبر استاد سوتی و نظر قلابی :) / کسی‌ که تنش میخاره،به همه گیر میده همه رو دندون می‌زنه،تو به اشکان و حمید هم دندون کشیدی،اونا جوابتو میدن،من همیشه تو رو یه تنه فرستادم گریه کنی‌ میدونی‌ پیش کی‌ که:))کلا همه لنگیا رو،تو که کوچولوشونی.هی‌ دخیل اینا نگو،وقتی‌ پاچه همه رو میگیری جوابتو میدن دیگه.نمی‌شه به همه بگی‌ تنم می‌خاره اما ۱ نفر فقط درخواست تو رو جواب بده.میگیری چی‌ میگم:)) /
‌پنجشنبه 10 آذر 1390 - 11:51
pandora - کلن - آلمان
***2)طومار میگی‌ واسه ۱۸ آذر که چی‌،من یه جمله گفتم واسه ۱۸،۲۲،۲۴ آذر و هفته ۱۷ لیگ،اگه نمی‌فهمی ماجرا چیه من مثل تو بیکار نیستم با کسی‌ که فارسی هم نمی‌فهمه بحث کنم.از الان دنبال بهونه واسه چوبله هستی‌،این تلاشت قابل تحسین و لبخند هست:) / بحث سقف رو واسه بار آخر میگم،مربیا تا ساله قبلش سقف نداشتن حرف من همین بود که صحیح هم هست،حالا هی‌ مغلطه کن،حالا اشک نریز بچه ننه / اینجا لهجه معیار آلمانی‌ همون هست که من گفتم.دقیقا همونه.اصلا اسم معیار به گوشت نخورده:))بهتره بری سوال کنی‌ یاد بگیری،و آلمانی‌ رو از این به بعد نه مثل دهات خودتون بلکه به معیارش حرف بزنی‌؛) / استقلال بین تیمهای ایرانی‌ پر افتخار‌ترین تیم،تعداد جامهای داخلی‌ و آسیا رو روهم حساب کن ببین چی‌ می‌شه،این حرف‌ای اف سی‌ و فیفا هم هست.فقط سوراخی توهمی قرمز مثل تو نظر میدن،همه دنیا میگن استقلال سرور همه تیمای ایرانیه:د اصلا مهم نیس تو چی‌ میگی‌،چون دود که میکنی‌ واضحه /
‌پنجشنبه 10 آذر 1390 - 11:53
pandora - کلن - آلمان
3)حالا دیدی چه‌جوری جواب میدان بارباپاپا توهمی و کارشناس قلابی؟منتظرم باز چندتا دود ازت ببینم،فقط ریلکس باش،اینقدر دور خونه ندو از آتیشی که باعث می‌شه اینجوری دود کنی‌.آب زیاد بخور جبران اشک بشه:))
‌پنجشنبه 10 آذر 1390 - 11:53
zoroye iran - وين - اتريش
۱-هیچوقت من سانسور نشدم ولی در این صفحه در صفحه ۳ -تداوم صدر نشینی استقلال و حاشیهای پرسپولیس کامنتهای تو بود و من هر کامنتی گذاشتم در جواب شما گذاشته نشد و میخواستم بدونی که آونجا اگه جوابی ندادم به مغزت خطور نکه که بیجواب موندی امیدوارم که فهمیدی.مطمئن باش اگه ادب رو رعایت میکردی بهت احترام هم گذاشته میشد و فحاشیهای تو در سایت شهره همه است و تقصیر نداری یادت ندادن .بقیه حرفهات تکراریه و جواب هر کسی رو یک بار میدن .دروغگویهات مثل همیشه مشخصه و تکرارشون دور از عقل سلیمه کامنتها موجوده هیچ وقت من شروع کننده نبودم و اسم همکاراتو که مییاری اول خودشون شروع کردن و جوابشونو دادم نمونش خود تو شروع کننده بودی و جوابتو هم میگیری.
‌پنجشنبه 10 آذر 1390 - 17:42
zoroye iran - وين - اتريش
۲-بحث سقف شد گفتی مربیها شامل حالشون نمیشه دیدی که شد و بحث ما سال قبلش نبود بحث ما ابتدای این فصل بود .در مورد آلمانی صحبت کردن برو از هر آلمانی زبان بپرس هوخ دویچ شپرشن میشه اگه آلمانی بلد نیستی مهم نیست بخون یاد میگیری دوست عزیز.بحث پارسال پیش کشیدی تو آرشیو هست سرچ کن و ببین کی بیشتر در ایران و آسیا جام بیشتر برده جمع ایران و آسیا شما و ایران و آسیا پرسپولیس بعد به جمع بندی که رسیدی جوابشو پیش خودت نگه دار۳- جواب خیلی از کامنهامو ندادی که اصلا مهم نیست کم آوردی ۴-یاد بگیر بدون توهین هم میشه کامنت گذاشت تو همین کامنتهات بشمار چقدر توهین کردی و شخصیت خودتو نشون دادی موفق باشی دوست عزیز
‌پنجشنبه 10 آذر 1390 - 17:57
pandora - کلن - آلمان
زورو خودتی؟باورم نمی‌شه مؤدب شده باشی‌ ! انگار توصیه‌های من اثر کرد،من زنده هستم و این روز رو به چشم خودم دیدم؟عجب !تو توهینای من رو بشمر مال خودتم بشمر،مال من ۲-۳ تا لقب که همه هم بهت میدن.اما تو چی‌؟هر سری یه مشت چیز میگی‌.بگذریم !به قول تو حرف تو ۱ بار میگن،لزومی نداره قانع بشی‌،معلومه زیر بار نمیری،بحث سقف بحث افتخار تیمها بحث زبان آلمانی‌ همه رو به قدر کافی‌ گفتیم.اما یه چیز رو بدون همیشه تو شروع کردی،از همون پارسال تا الان.حتی‌ اگه یادت باشه ۴-۵ ماه پیشم باز گیر دادی به من،من گفتم زورو یادت باشه حواستو جمع کن چی‌ میگی‌،تو به خودت امدی و ادامه ندادی.۱بار هم نمیتونی‌ نشون بدی من به کامنت تو گیر داده باشم چون اصولاً برام مهم نیست چی‌ میگی‌،مگه اینکه مستقیم از من بخوای جواب بدم حالا از من یا استقلالیهای دیگه!من امیدوارم از این ماجرا‌ها تجربه کسب کنی‌،اختلاف سنی‌ تو با من شاید ۱-۲ سال باشه اما توی رفتار بیشتر از این نشون میده عزیزم!!آفرین که ایندفعه فقط ۱-۲ تا توهین تو حرفات بود و فحش هم اصلا نبود.یکم از توهمت کم کنی‌ و مؤدب باشی‌ پسر خوبی‌ هستی‌؛)
‌پنجشنبه 10 آذر 1390 - 21:13
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.