وزیر دفاع ایران : خود را برای چه تعداد کشته آماده کرده‌اید؟

سردار سرتیپ پاسدار احمد وحیدی روز یکشنبه در رزمایش 50 هزار نفری فداییان انقلاب جهانی اسلام در بوشهر افزود: آنهایی که ملت ایران را تهدید می کنند باید به چند سوال پاسخ دهند نخست اینکه خودشان را برای چه تعداد کشته آماده کرده اند. وی گفت: ملتی که بزرگترین ارزشش جهاد فی سبیل الله است، تهدید پذیر نیست.

 


 وی اضافه کرد: آنها باید پاسخ دهند که برای چه مدت نبرد، غرق شدن چند ناوشان و انواع حملات و ضربات کوبنده بسیجیان دریا دل با انواع موشک ها، اژدرهای سطحی و زیر سطحی آمادگی و تحمل دارند.

وحیدی یادآورشد: سردمداران آمریکایی گمان نکنند تا حالا جنگ واقعی را تجربه کرده اند، زیرا در عراق رژیم بعث صدام عقب نشینی کرد و در افغانستان نیز کسی نبود که بجنگد اما با این وجود در این کشورها وضعیت آنها وخیم است.
وی با بیان اینکه ایران برای آمریکا ویتنام نیست گفت: ایران اسلامی آنچنان مقتدر و قوی است که در صورت حماقت سردمداران آمریکا جنگ واقعی را نشان خواهد داد.

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با بیان اینکه آیا رژیم صهیونیستی خودش را برای 150هزار موشک آماده کرده است اظهار داشت: رژیم صهیونیستی وقتی بخواهد تهدیدش را عملی کند رزمندگان اسلام می توانند انتقام ده ها سالی که این رژیم علیه مسلمانان ظلم کرده است را بگیرند.

وی گفت: آنها هنوز انتقام صبرا و شتیلا و کشتارهایی که در اردوگاه ها و غزه انجام داده اند را پس نداده اند.
وحیدی افزود: حاکمان رژیم جعلی صهیونیستی گمان می کنند که ملت و بسیجیان ما در ایران و در عالم به آنها مهلت نفس کشیدن خواهند داد.

وحیدی یادآورشد: ملت ایران پشتوانه غنی عاشورا و مهدویت را دارد و براساس رهبری هوشمندانه مقام معظم رهبری آنچنان قدرت منسجمی تشکیل شده است که کسی نمی تواند در آن خللی ایجاد کند.

وزیر دفاع و پستیبانی نیروهای مسلح افزود: با وجود تهدیدها و فشارهای رژیم های استکباری علیه ایران اسلامی در 33سال گذشته قدرت انقلاب روز به روز افزونتر شده است.

وحیدی بیان کرد: امروز توازن منطقه ای به ضرر رژیم صهیونیستی بهم خورده و گلو و راه تنفس این رژیم نامشروع را می بندد.

وی اضافه کرد: مسوولان اطلاعاتی و نظامی رژیم اشغالگر قدس و کشورهای استکباری به صورت رسمی اعلام می کنند که اگر به ایران حمله کنیم چه بسا حیات ما به خطر خواهد افتاد و این امر باعث اختلاف در بین آنها شده است.

وحیدی گفت: کشتی های آمریکایی به هر منطقه ای گسیل می شدند مردم آن کشورها دست های خود را بالا می بردند اما امروز حضور ناوگان آنها در منطقه با چالش جدی روبه رو شده است بطوری که تحت کنترل دائمی نیروهای مسلح ما هستند.

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح از بسیج به عنوان کانون مدیریت کارآمد و الگو ساز در جهان یاد کرد و افزود: ما با اتکا به بسیج و رهبر فرزانه می رویم تا به حول و قوه الهی امت اسلامی را شاهد باشیم.

وی ادامه داد: امروز نمی توانیم بگوییم مسلمان هستیم اما دستمان در دست آمریکا باشد و با رژیم صهیونیستی نیز سر و سری داشته باشیم.

وحیدی با بیان اینکه بسیج ریشه در عاشورا دارد اضافه کرد: بسیج اخلاص را از عاشورا به ارث برده است.
وی افزود: بسیج، آبادانی، ارزش مداری، الگوسازی و حرکت به سمت سعادت و قدرت است.

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح یادآور شد: بسیج درعرض حرکت می کند و مرز و جغرافیا نمی شناسد و اگر امروز جوامع اسلامی نیز قالب شکسته اند و پرواز جدیدی را امتحان می کنند، نشات گرفته از تفکر بسیجی است.

وی از رئیسعلی دلواری نیز به عنوان یک بسیجی یاد کرد و گفت: استان بوشهر کارنامه درخشانی در مبارزه با استعمار و استبداد دارد و در دوران دفاع مقدس نیز در عرصه های مختلف حضور اثرگذاری داشت.

وحیدی افزود: این رزمایش 50هزار نفری در کنار آبهای نیلگون خلیج فارس پیام مهمی برای دشمنان ملت ایران دارد که ما آماده ایم برای دفاع همه جانبه از کشور جان خود را نثار کنیم و آبهای خلیج فارس و دریای عمان هرگز نمی تواند مورد طمع و سوء استفاده دشمن قرار گیرد. 

+78
رأی دهید
-121

1k adame sadegh - تورنتو - كانادا
احمق الدنگ از خودت مایه بذار نه از ملت ایران.
دوشنبه 7 آذر 1390 - 01:20
hamtarane - سیدنی - استرالیا
از صمیم قلب آرزو میکنم که هیچ جنگی بر علیه میهنم شروع نشه اما خیلی دلم میخواد ببینم با شلیک اولین گلوله این مردک شپشو توی کدام سوراخ فاضلاب پنهان میشه؟
دوشنبه 7 آذر 1390 - 02:27
pashmakjon - عالمو - آمریکا
وزیر دفاع چه غلط‌های زیادی می‌کنه ،،،برو عوضی‌ آدم کش.
دوشنبه 7 آذر 1390 - 03:25
porharfi - آرنم - هلند
حالــِت خـــرابه!! مردک..نمیفهمی و نمیشناسی اونهایی رو که درباره شان. حرف میزینی!!..سرزمین را تا به نابودی ِ کامل نرسونید ..دست بردار نیستید!!.. از روز اِشغالگری ملایی تاکنون فقط خودتون بـــَرنده بودید! و بازنده مردُم ِ بیچاره!. و هنوز هم ادامه داره!!...
دوشنبه 7 آذر 1390 - 04:05
sattar57 - خوزستان - ايران
زرشک
دوشنبه 7 آذر 1390 - 04:09
اميراردلان - تهران - ايران
درود تاریخ را مطالعه کنید شاه سلطان حسین احمد شاه رضا شاه و محمدرضا و بسیار از پادشاهان ایران از این حرفها زیاد میزدنند عراق 22 روز مقاومت کرد تاسقوط کنه به شما قول میدهم ایران کمتراز 15 روز در صورت حمله آمریکا سقوط کند با وسعتی نزدیک 3 برابر عراق بدرود
دوشنبه 7 آذر 1390 - 04:15
yashainiran - ایران - ایران
دیگه گذشت آن زمان که مردم با جان و دل به جنگ می رفتند و کشته می شدند الان مردم بیدار شده اند و کسی برای شماها تره هم خرد نمی کند
دوشنبه 7 آذر 1390 - 04:25
بهروز كياني - تهران - ایران
باز قرصاتو نخوردی؟
دوشنبه 7 آذر 1390 - 04:54
bita tehrani - ويكتوريا - كانادا
هنوز در رویای جنگ با عراق هستید؟ تمام شد آقای تروریست.آن شور و حال دروغینی که ساختید برای جوانان مردم و آنها را گوشت دم گلوله کردید برای بقای خودتان،حنا ایست که دیگر خیلی‌ وقت است بیرنگ شده.الان به لطف فهم و شور بالای جوانان روشنفکر ایران(همان‌هایی‌ که براشون از شیشه و هروئین و کروکدیل ...تا زندان و شکنجه مهیا کردید تا جلوی فهمیدنشان را بگیرید) آنها میداند که دشمن در خانه است.آن چند تا بچه لات تیرکمون به دست هم که به زور و ضرب دلار نفتی‌ به خیابان میکشانید با اولین گلوله سر درد و دل‌ درد میاد سراغشان! این حرفها هم واسه قوت قلب بیمار رهبر بیمارتان است.
دوشنبه 7 آذر 1390 - 05:02
demokrasi-solh - صحنه - ایران
وحیدی عزیز با هم میبینیم که روز حادثه چکار میکنید فعلا در ویلایتان در شمال شهر با زیبارویان وقت را از دست ندهید تا آن موقع خدا بزرگ است شاید هم اصلا آمریکا ترسید و حمله نکرد لووول
دوشنبه 7 آذر 1390 - 05:25
shervin7 - شیراز - ایران
هرکی‌ که باشه ،هر کاری که کرده باشه من از این شهامت و غیرت ایرانی‌ خوشم میاد
دوشنبه 7 آذر 1390 - 05:45
ARTEMIS-SW - .پاريس - فرانسه
اشغال-- هنوز خرابی‌‌های جنگ قبلی‌ برجاست-ننگتان با د که چون لاشخور در انتظار دریدن پیکر نیمه جان ایران هستید مرگ بر از بالا تا پائین شما کثافتها!
دوشنبه 7 آذر 1390 - 10:03
ekman - شیراز - ‫ایران
‫یک بچه پررو را در نظر بگیرید که با قلدرتر و بزرگتر از خودش درگیری پیدا میکند،و آن شخص قلدر یکبار اولتیماتور میده که مواظب رفتارت باش ،وگرنه من چنین و چنان میکنم و گوشت را میبرم.بچه پررو شروع به کرکری میکند که من هم چنین و چنان میکنم،بردر بزرگم قهرمان مشت است،پسر خاله ام کشتی گیر است،بابام اِل مینکه،فلان فلان شده اگر مردی بیا جلو،خلاصه آنقر رجزخوانی میکنه که اون قلدرِ یکی میزنه تو سرش!!!بچه پررو شروع میکنه به گریه کردن و فحش دادن که خواهر فلان،مادر فلان چرا میزنی و احیانا یک مشت خاک هم از زمین برداشته و بطرف حریف مپاشه و فلنگ را میبنده و گریان بطرف خانه میرود.حالا این بچه پرروها هم فقط رجزخوانی بلَدَند و هرروز یکی میاد و خودی نشان میده ،ولی فکر ملت و ایران را نمیکنند.
دوشنبه 7 آذر 1390 - 10:02
ali1111 - تهران - ایران
شروین۷ - شیراز - ایران. از غیرت ایرانی‌ خوشت میاد یا لاف زدن ایرانی‌. غیرت را اون جوانانی داشتند که با دست خالی‌ اعتراض کردند، منم گوشه این کشور داشتم لاف میزدم اگر آخوندها رو بدی دستم الشون می‌کنم...
دوشنبه 7 آذر 1390 - 10:26
kamran63 - ليون - فرانسه
shervin7 - شیراز - ایران - صدام و قذافی هم از این تهدید‌ها میکردند !! زیاد جدی نگیر، و زیاد هم احساساتی‌ نشو !!
دوشنبه 7 آذر 1390 - 10:54
نیایش - تهران - ایران
برو واسه ننت کرکری بخون . آره جون تو تو بشین ور دل ننه ات ما میریم برات بجنگیم و جونمون بدیم . به همین خیال باش . الان دیگه جوونها عاقل شدن می دونند که نباید برای یه مشت قاچاقچی موادمخدر مثل شما جونشون به خطر بندازند . این دفه نوبت شماست که بتمرگید تا مثل قزافی چوب تو ... بکنند
دوشنبه 7 آذر 1390 - 12:01
نیایش - تهران - ایران
. shervin7 چرا از کسی حمایت میکنی که با قدرتی که داره مشغول قاچاق مواد مخدر به داخل و خارج کشوره . مگه دور و برت رو نمی بینی ؟ مگه ندیدی کار به جایی رسیده که علنا دارن به آزاد بودن کله گنده های سپاه در پخش مواد مخدر و تجارت پر سودش اعتراف می کنند بهتر نیست به خودمون بیاییم . بسه دیگه
دوشنبه 7 آذر 1390 - 12:08
mi cielo - کاراکاس - ونزوئلا
ریخت وزیر ذفاع ما رو ببین. خودش به تنهایی میتوونه کار چندتا بمب میکرویی رو انجام بده. البته به لطف امام زمان از این بمبای میکروبی کم نداریم.صلوات
دوشنبه 7 آذر 1390 - 12:45
shervin7 - شیراز - ایران
هیچ کشوری دلش به حال ما نسوخته هرکی‌ فکر‌ منافع خودشه پس طرفداری از اسرائیل و آمریکا نکنید لطفا
دوشنبه 7 آذر 1390 - 12:51
zpirooz - آخن - آلمان
بچه پررو از خودت مایه بذار نه از ملت ایران.
دوشنبه 7 آذر 1390 - 14:55
parmida_alman - فرانکفورت - آلمان
واقعا ببند اون گاله گشادتو .....چقدر رو آخه ..خدا... فکر کرده زمان جنگ عراق که مردم فرستادند جلو که کسی نفهمه ذات انقلابی که کردن چیه....مهر چینی کردینو بچهای مردمو با عشق شهادت کشتین بعدشم ولشون کردین به امانه خدا،،،،،اون ممه را لولو برد مرتیکه الدنگ.
دوشنبه 7 آذر 1390 - 17:50
tahrim - ورامین - ایران
برو گمشو عملی معتاد=0 شب تو بیت انتری تل میزنید""تا صبح خوابتون نمیبره .بعد پامیشید چرت وپرت میگید؟
دوشنبه 7 آذر 1390 - 21:57
IRAN+ISRAEL+USA 4EVER - مونیخ - آلمان
به امید ه روزی که گیره موساد بیوفتی تا کاری را با‌هات بکنند که با هاینریش هیملر ( سردار نقدی زمان نازی‌ها در آلمان!) کردند احمق ترسو ی زباله، بدان که این صحنهٔ آخره فیلمی هست که داری توش بازی میکنی بچه گدای بسیجی‌
دوشنبه 7 آذر 1390 - 23:04
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.