فیلم کوتاهی‌ از زندگی‌ فرح پهلوی

 جهت نمایش ویدئو در یوتوب اینجا کلیک کنید.
جهت دانلود ویدئو اینجا کلیک کنید.
+330
رأی دهید
-197

pahlavi100 - کالیفورنیا - آمریکا
زنده و جاوید باد سلطنت پهلوی. یاد آن دوران به خیر که ایرانی‌ مثل انسان‌ها زندگی‌ میکرد و دغدغهٔ جنگ و ظلم آخوند را نداشت. از ما که گذشت، اما اگر رضا پهلوی به قدرت رسید، قدرش را بدانید.اعضای این خاندان غیر از مهرورزی و دلسوزی و خدمت برای ایران و ایرانیان کاری نکرده اند.
دوشنبه 7 آذر 1390 - 01:39
anohe - کوالالامپور - مالزی
خوب یا بد ، حداقل سرمون تو دنیا به خاطر این همه عظمت و شکوه بالا بود، قبول که در پس این پردهٔ با شکوه حق‌ها پایمال میشد، ولی‌ مگه در این عصر هیچ حقی‌ پایمال نمی‌شه؟!!! . ولی‌ باز هم بهتر از این سر افکندگیی است که دولت جمهوری اسلامی باعث و بانی‌ آن است. هند‌-میسور
دوشنبه 7 آذر 1390 - 02:31
niagara - گوتینگن - آلمان
درد و بلات بخور توی سر بتول و خجسته و اعظم و فاطی رجبیو همهٔ صیغه‌های این آخوندا
دوشنبه 7 آذر 1390 - 00:55
sepherdad - سيدني - استراليا
انه - کوالالامپور - مالزی. دوست عزیز چه حقی پایمال میشد؟ ما ۳۵ سال هست که هی‌ میشنویم اما دریغ از یه نمونه؟؟؟
دوشنبه 7 آذر 1390 - 08:33
sebil - خراسان-خراسان - ایران
بعضیا مثه اینکه نمی خوان قبول کنن بین بد و بدتر قرار دارن.الان یه خارجی اینو نگاه کنه فکر میکنه به به عجب نظام گل و بلبلی بوده.
دوشنبه 7 آذر 1390 - 08:34
red apple - دوبی - امارات
باز خوبه زمان شاه همه خاندان سلطنتی رومیشناسیدن-کسی میدونه زن امام چهاردهم کیه و داره چکار میکنه!؟
دوشنبه 7 آذر 1390 - 08:34
iranianus - منچستر - انگلستان
من برای اون قدیمیا متأسفم که گول اخوندو خوردن ریختن تو خیابونا
دوشنبه 7 آذر 1390 - 08:10
pashmakjon - عالمو - آمریکا
چقدر تو خانومی ‌ای شهبانوی عزیزم،،،همیشه دوستت دارم ،،،،،لعنت به روحت خمینی
دوشنبه 7 آذر 1390 - 03:16
ktkntiuk - مونيخ - المان
چه ابهتی! حیف که قدرتون رو ندونستند!
دوشنبه 7 آذر 1390 - 03:23
sepherdad - سيدني - استراليا
زنی پاکدامن،نجیب و با اصالت، نمونه و سمبل زن ایرانی‌، و الگوی هر دختر دانا و موفق.
دوشنبه 7 آذر 1390 - 03:54
bache shapoor - يوسدال - سوئد
مادر ایران زنده و پاینده باشی‌.
دوشنبه 7 آذر 1390 - 03:59
shirzan - برلین - آلمان
ای عزیز ممکنه دیگه ملکه ایرانزمین نباشی اما ملکه قلب خیلی از ایرانی هایی
دوشنبه 7 آذر 1390 - 05:41
Dara va sara - پرت - استرالیا
ای کسانیکه نبلیغات ملا تو کلها تون کاملا نقش بسته. ای کسانیکه انسانیت رو تو فشار دادن کلتون به یه تکه ستگ میدونید.ای کسانیکه ایرانی بودن رو در نقش ضد امریکایی میدونید. ای کسانیکه جهالتتونو تقصیر غرب میندازین. ای کسانیکه زندگی رو فقط از پنجره اسلام و دین نگاه میکنید. باید اینرو قبول کنید که در خاور میانه دمکراسی کارساز نیست (فعلا) و ما به پدری بالغ و اگاه تیاز داریم نه یک ایدولوژی سنگ مغز.درود بر روان پاک بزرگ مرد آریای اعلا حضرت محمد رضا شاه پهلوی و بانوی همیشه جاودانه ایرانی ما شهبانو فرح.و هر روز که میگذرد . اگاهی و تدبیر انها بر ایرانیان هویدا میشود.
دوشنبه 7 آذر 1390 - 06:24
Salman2020 - دبی - امارات المتحدة العربیه
خیلی زیبا مرسی از شما
دوشنبه 7 آذر 1390 - 07:32
demokrasi-solh - صحنه - ایران
من هیچ علاقه ایی به دیکتاتوری ندارم ،ولی فرح را با توجه به کارهایی که افراده بی طرف در ایران به او نسبت میدهند و مصاحبه هایش و...،واقعا انسانی به تمام معنا خوب می دانم این خوب بودن مطمئنم اول برای سرنوشت دنیا و آخرت خودش مفید است و بعد دیگران ،واقعا شخصیتش و نوعدوستی و بزرگواریش به نظره من تحسین برانگیزه ،بنظر من ،احساس و تشعشع انسانیت و نوعدوستی و فهم بدونه اینکه عمدی داشته باشه ازش پراکنده و متصاعده .
دوشنبه 7 آذر 1390 - 08:15
shemroni - روتردام - هلند
ای عزیزان الان که بهتره بتول هم همش در این روستا و اون روستا درحال کمک بود خجسته خانم که دیگه نگو اصلا آروم و قرار نداره بسکه در حال کمک به کودکان و یتیمان و بی پناهانه اما بخاطر اینکه ریا نشه از دوربین موربین فراریه، آدم میمونه چی بگه به اون جماعتی که شورش ۵۷ رو انجام دادن جالبش اینجاست که از هرکی بپرسی که چرا رم کردین هیچ کدومشون قبول نمیکنن همشون میگن به دین و پیغمبر من نبودم.
دوشنبه 7 آذر 1390 - 08:24
ای ایران - یوته بوری - سوئد
من که به همچین بانوی ایرانی افتخار میکنم . من وقتی اینجا با خارجیان که ان زمان را به یاد دارند و این بانو رو میشناسن هنوز با احترام از او یاد میکنند و او را زنی فریخته و دانا میدانند من نظرم این است اگر بد بودنند از این ملایان یک لاقبا خیلی بهتر بودند به امید ازادی ایران از دست خونخوران وحشی اخوندی که از قیافهشان نفرت و کراهت میباره
دوشنبه 7 آذر 1390 - 09:34
ARTEMIS-SW - .پاريس - فرانسه
sebil - خراسان-خراسان - ایران ------ آره حق داری-سنگسار نبود!!!! اعدام در ملأ عام نبود---فحشا و اعتیاد میلیونی نبود-- صدای زن ممنوع نبود حجاب اجباری کثافت نبود-----نقص بود در کدام کشور نیست؟؟؟؟؟ اسلام و حکومت ننگینش را میخواستید خوب رسیدید---شعارهای ۲ زاری شما دیگر رنگی‌ ندارد خاموش!!! ملت را در زباله دانی این حکومت انداختید از رو هم نمیروید!!!!!!
دوشنبه 7 آذر 1390 - 09:55
gharibe UAE - ابوظبی - امارات
این مادر بچه‌ها خودش هم نبود تازه ۴۰ سال حکومت کردن چیکار کردن برا مردم ایران فقط به درباریها میرسیدن. جاهایی از این کشور بود که شاه شاهان نمیدانست جزئی از ایران است. لطف کنید سنگ شاه و شهبا نو را به سینه نزنید که ما از اون هم بیزاریم تا با آمریکا بود قوی بود وقتی‌ هم نخوا ستنش مثل موش دمش با یه پارچه گرفتن انداختنش بیرون .
دوشنبه 7 آذر 1390 - 09:59
ARTEMIS-SW - .پاريس - فرانسه
gharibe UAE - ابوظبی - امارات. تو را هم به وطن اصلیت کنار عربها فرستاد!!!روی که نیست سنگ پای قزوین .!!!
دوشنبه 7 آذر 1390 - 11:14
AAbiye AAbi - منچستر - انگلستان
شهبانو فرح پهلوی یکی از قوی ترین و نمونه ترین زنان تاریخ ایران است. هر چند که من با سیاستهای شاه موافق نبودم.
دوشنبه 7 آذر 1390 - 12:27
پیازچه - تهران - ایران
سلامت و پاینده باشید ای شهبانوی ایران زمین.
دوشنبه 7 آذر 1390 - 12:39
ايدين - کرج - ایران
خراسان خراسان-برو سرتو بزار یه گوشه و ب.....ر !ادمای مثل تو انقلاب کردن و هنوزم بلا تکلیف پس نظر ندی بهتره ..
دوشنبه 7 آذر 1390 - 12:42
bavar88 - آمستردام - هلند
نبش قبر بانوی مرده متحرک باید جالب باشه برای بعضی‌ خائنین به وطن که سال ۵۷ گریختند به خارج..ههههه
دوشنبه 7 آذر 1390 - 13:31
gol andam - زوريخ - سويس
باز هر چی‌ بودن از این خاله خانباجی‌های که جز دروغ،،، تظاهر ،،،بوی گندشون حال آدمو به هم می‌زنه بهتر بودن ،،، حد عقل کلاس و شخصیت داشتن ،،،من که حالم از فاطی کماندو‌های که ادعای انسان بودنشون می‌شه به هم میخوره،،،بعد که پاشون میرسه این ور تمام عیار اروپایی یا امریکایی میشن ،،،ولی‌ تو ایران کینه و عقد‌هاشون رو سر ملت بی‌چاره در میارن،،، درود ٔبر پهلوی تا چشم فاطی کماندو‌ها در بیاد با دیکتاتور خونخوران وحشی اخوندی
دوشنبه 7 آذر 1390 - 15:52
feminism - لندن - انگلستان
درودِ بی پایان به شهبانوی زیبا ، با وقار و شکیبا ! من که با تماشای این کلیپ فقط اشک ریختم و افسوس خوردم براستی چه کردیم کاینگونه گشتیم خوار که تازی نژادانِ ضد ایرانی بر سر ما حاکم شدند !!
دوشنبه 7 آذر 1390 - 15:54
smile_with_flowers - ونکوور - کانادا
درود بر شهبانو فرح من خیلی دوستش دارم :)
دوشنبه 7 آذر 1390 - 16:07
IRAN+ISRAEL+USA 4EVER - مونیخ - آلمان
با آرزوی سلامتی و بقای عمره شهبانو فرح پهلوی و اینکه بزودی ایشان به همراه مردم ایران شاهد نابودی حکومته جهل و جنایت و فاسد تازیان خون آشام کثیف هندی تبار باشند. جاوید پادشاه، جاوید ملٔکه.
دوشنبه 7 آذر 1390 - 16:14
bita tehrani - ويكتوريا - كانادا
bavar88 - آمستردام - هلند/شما کی‌ به خارج گریختی؟ آقای هههههههه?!!
دوشنبه 7 آذر 1390 - 16:54
gharibe UAE - ابوظبی - امارات
ARTEMIS-SW - .پاریس - فرانسه پس تو لطف میکردی می ایستادی تو وطن این عربها را بیرون میکردی راستش ما که زورمون نرسید به جونه تو. حالا ما بعدیه مدت میریم همون وطن عربی را میبینیم تو از دور فقط حسترتش و ببردر ضمن من از هردو اینها بیزارم برا اینکه اونهم گلی به سره این کشور نزد شما هم با اینکه حقیقت را میدانید سرت و زیر برف کردی حالا هروقت خواستی سنگ پا قزوین را به صورتت بزنی بگو برات بفرستم
دوشنبه 7 آذر 1390 - 17:18
panirani - کپنهاگ - دانمارک
تنها چیزی که می‌تونم بگم لیاقت شما انگلها ساندیس خور همین ملاها هستند که براتون تصمیم میگیرند و از شما سوار‌ی ، . شهبانو فرح یک بانو بتمام معنا هست و خواهد بود حالا بیخردان مغز پهن هرچی‌ دوست دارید فکر کنید . از همین الان برای هر تیر چراغ برق آخوند و جنایتکار به میهن ما اسمشان رزرو شده جشن و پایکوبی نزدیک است. پاینده ایران.
دوشنبه 7 آذر 1390 - 17:48
sebil - خراسان-خراسان - ایران
ایدین - کرج - ایران و آرتمیس ای انسانهای مغالطه کار حراف که هیچی جز توهین و خفه کردن بلد نیستین.از زور گند و کثافت زیاد، گند و کثافت قبلی رو یادتون رفته.شمایی که بلدین این مردمو که خون دادن پای این انقلاب زیر سؤال ببرین.اگر این شاه ترسوتون اجازه داده بود که نقد دین بشه،نویسنده ها و روشنفکرا رو خفه نکرده بود به نظر مردم کمی بها می داد،مجلسی ملی،کمی آزادی،من و شما به دام این ملاها نمی افتادیم.لعنت بر استبداد.چه شاهی چه آخوندی چه هر کوفت و زهرماری.
دوشنبه 7 آذر 1390 - 18:26
sourena.de - اشتوتگارت - آلمان
اگه بجای این کارها چند تا کهریزک درست میکردید و آخوندها رو توش نگه میداشتید هم حکومت شاه سرنگون نمی‌شد و هم آخوندها ناراضی نمی‌شدند. سرباز گمنام ولی‌ وقیحی هم نبود که پزشک کهریزک رو بکشه.
دوشنبه 7 آذر 1390 - 19:05
ARTEMIS-SW - .پاريس - فرانسه
bavar88 - آمستردام - هلند. قوچعلی اسلامی چه طور برای کور کچلهای قاتل ۱۴۰۰ سال پیش --نبش قبر می‌کنید- سینه -زنجیر- قمه میزنید...اینجا حسودیت شد جاسوس!؟=؟؟؟؟.
دوشنبه 7 آذر 1390 - 19:28
gogoli - تهران - ایران
با دیدن فیلمهای این زن نگون بخت و "شاه پسر" سوسولش کاملا میشه به علت وقوع انقلاب بهمن 57 پی برد. آخرین فیلمی که ازش دیدم نشون میداد که خانوم هنوز هم خواب بازگشت به قدرت و لفت و لیس دارایی ایرانیان رو میبینه و نمیخواد دست از مارمولک بازی برداره. شاید خودش هم ندونه که تنها دلیلی که گاهی برخی از رسانه های غربی فیلمهایی درباره او و خانواده بدبختش نشون میدن و یا چاقوکشهای مسعود جون و مریم جون رو از لیست تروریستها خارج میکنن، اعمال فشار بر جریانات سیاسی امروز ایران شامل جنبش سبزه. عزیزان سلطنت طلب! شکمتون رو صابون نزنید. بویی که حس میکنید، بوی کباب نیست!!!
دوشنبه 7 آذر 1390 - 21:03
IRAN+ISRAEL+USA 4EVER - مونیخ - آلمان
مزدوران بی‌ سواد ه ابله عمامه دار یا بی‌ عمامه حکومته جهلو جنایت که مثله کفتار‌هایی‌ دم مرگ از بوی تعفنشان در این سایت و در سایت‌های دیگر هوا را آلوده کرده اند بدانند، ایران ۱۰۰۰ ران سال شاهنشاهی بود ه و پس از بر طرف کردنه این لکهٔ ننگ تازیان از تاریخ کشورمان باز هم به اغوش سلطنت باز خواهد گشت ، چشم‌های کور تان را باز کنید ، می‌فهمید در جامعه مردم خواهان چه هستند؟!
دوشنبه 7 آذر 1390 - 22:02
toopchiyan1986 - london - uk
خوب که چی‌؟
دوشنبه 7 آذر 1390 - 22:52
anti sandis - كنت - انگليس
اون موقع مردم دنیا به ایران و ایرانی‌ احترام میذاشتند درد و بلات بخوره توی سر اعظم دماغ
دوشنبه 7 آذر 1390 - 22:59
sabz melli - کاردیف - انگلستان
درود بر شهبانوی ایران زمین امیدوارم ۱۲۰ساله بشی‌
دوشنبه 7 آذر 1390 - 23:58
Royan - بوخوم - آلمان
اینهائی که می گویند این خانواده برای ایران چه کرده واقعا آدمهای بی چشم رو و عقده ای هستند که توانائی این ندارند که یک نگاهی از زمان قاجار که مردم با خر تو خیابان اینور و آنور می رفتند و یک نگاهی هم به سال 57 که بوئینگ 747 سفر میکردند و یک نگاهی هم به الان بندازند و مقایسه بکنند که چه دوران پر افتخاری این خانواده برای ایران و ایرانی درست کردن و چه پر بها جامعه ایرانی را به جامعه جهانی معرفی کردنند gogoli - تهران - ایران/ انهائی که سال 57 انقلاب کردنند یا گول برق و آب مجانی را خوردنند و خمینی با این حرفها فریبشون داد چون دیگه دلیلی برای انقلاب نداشتند هوس مفت خوری کرده بودنند که امام بهشون یک بیلاخ گنده تقدیم کرد , و یا کله خر های خشک مذهبی بودنند که فریب بهشت و حوری های لخت و پتی را خوردنند و در ضمن خیلی غلط کردند که انقلاب کردنند وملت را به این روز انداختن.
‌سه شنبه 8 آذر 1390 - 00:43
freedom-is-not-free doom - ملبرن - استرالیا
sepherdad - سیدنی - استرالیا. تو خواهشا به زنان توهین نکن تملّق و چاپلوسی پیشکشت! بانو فرح پهلوی تمام عمرش رو برای همین حقوق زنانی که تو پایمال میکنی‌ و احترامی براش قائل نیست تلاش کرده! انقدر آدم‌ها تو شرایط مختلف زود رنگ عوض می‌کنن که آفتاب پرست بهشون غبطه میخوره!
‌سه شنبه 8 آذر 1390 - 04:10
kambizian - تهران - ایران
Royan - بوخوم - آلمان. درود بر شما.درست گفتید
‌سه شنبه 8 آذر 1390 - 08:14
muzi - لندن - انگلستان
باور کنید که این بحثها بی‌ مورد است دوستان فعلا یکسری جانی و آدم کش و یاغی‌ کشور را به تاراج بردن. و از ارزش هامون در دنیا کاسته شده. باید فکری کرد.
‌سه شنبه 8 آذر 1390 - 11:05
Azadikhah - تكسل - هلند
ممنون از این ویدئو کوتاه.
‌سه شنبه 8 آذر 1390 - 11:41
baharmazaheri - عجمان - دبي
به نظر و تکرار نشدنی منتظر امدنتنم درد ب روان پاک خا ندان پهلوی
‌سه شنبه 8 آذر 1390 - 12:17
قلب مهربان - كوت - عراق
کاری که کردن این بود تا حکومت جابلوسی امریکا وانکلیس کنن.
‌سه شنبه 8 آذر 1390 - 18:12
gogoli - تهران - ایران
Royan - بوخوم - آلمان .. ببخشیدها! ولی اشتباه به عرضتون رسوندن! اونهایی که تو بهمن 57 انقلاب کردن، نه گول آب و برق مجانی و حوری و غلمان رو خورده بودن، نه عوامل روس و انگلیس بودن و نه از کره مریخ اومده بودن! اونها پدران و مادران ما بودن. نسلی که بیش از نیم قرن حکومت دو دیکتاتور فاسد و بیسواد رو تحمل کرده بود. (رضا شاه وقتی به قدرت رسید چه ثروتی داشت؟ ثروت محمد رضا شاه وقت فرار چقدر بود؟) شاه از یه طرف به کمک آمریکا و انگلیس دولت ملی گرا و شریف مرحوم مصدق رو سرنگون کرد و از طرف دیگه با انجام نمایشهای پرخرجی مثل جشنهای 2500 ساله ادای ملی گرایی رو در می آورد. همین الان هم با دیدن فیلمهای "رضا نیم وجبی" میشه فهمید که چه کسانی و با چه هدفی دارن این سوسول بی خاصیت رو بعنوان یه رهبر سیاسی به ملت ایران قالب میکنن! .
‌چهارشنبه 9 آذر 1390 - 00:44
arashbehdin - اتلانتا - امریکا
قلب مهربان - فعلا که شما به پای امریکا افتاده اید تا برایتان امنیت آورد.
‌چهارشنبه 9 آذر 1390 - 15:01
Royan - بوخوم - آلمان
gogoli - تهران - ایران/ گوگولی پدر مادر تو نه پدر و مادر من, درضمن حرفهایت پیشزی ارزش ندارد, حالا هم از حکومت با سواد و غیر فاسدت لذت ببر و کاری بکار دیگران نداشته باش , سیاستمدار بودن و کشور داری کردنند به این سادگیها نیست که تو درباره اش حرف میزنی کارهائی که شاه کرد همه در جهت موفقیعت ایران بود, در ضمن ایران جای چپی ها و مجاهدین و گروهک ها نیست.
‌پنجشنبه 10 آذر 1390 - 03:13
gogoli - تهران - ایران
قرار نشد بی ادب بشیم و به هم توهین کنیم. انتقاد به حکومت پهلوی به معنای رضایت از وضع فعلی نیست. اما اینهم درست نیست که ما چشممون رو به روی تاریخ ایران ببندیم و از کسانی که حتی نتونستن خانواده خودشون رو اداره کنن، انتظار نجات و رهایی داشته باشیم. این خانواده آنچنان در منجلاب فساد و وابستگی به بیگانگان فرو رفته که حتی نمیتونه به خودش کمک کنه. ضمنا درباره جمله آخرتون، لطفا یه نگاه به اسم محل اقامت خودتون بندازین تا ببینین که "ایران عزیز" جای چه کسانی هست و جای چه کسانی نیست!
‌پنجشنبه 10 آذر 1390 - 05:04
PARVANE1 - برنموث - انگلستان
شاه که شوربختانه رفت. (روحش قرین رحمت) ولی‌ با تمام وجود آرزو دارم این زن با وقار روی آزادی ایران رو ببینه.
‌پنجشنبه 10 آذر 1390 - 18:51
Mehdi.60 - ‫املورد - هلند
آرزو دارم ۱ روز دوباره این خاندان رو مردم با احترام به میهن برشون گردانند زنده ب ا د خاندان پهلوی و پرچم شیرو خورشید زنده باد آزادی زنده باد.........
‌پنجشنبه 10 آذر 1390 - 23:48
danial nabi - استكهلم - سوئد
خائن مزدور.
جمعه 11 آذر 1390 - 09:22
massoudoslo - اسلو - نروژ
بعد از انقلاب شد که مردم در واقع شاه و شهبانو رو بیشتر دوست دارند و پیدا کردند . این یه حقیقت هستش .
شنبه 12 آذر 1390 - 07:22
دنیای وحشی - تهران - ایران
مرورری برتاریخ بخصوص مرور زندگی انسانهای معروفی که دردوره های مختلف می زیسته اند میتواند به ما انسانهای عادی درس هایی از زندگی بیاموزد که یکی از درسهایی که میتوانیم از مرورشان بدانیم این است که زندگی برای همه ما آدمها از هرطبقه و وضعیتی که باشیم بدون استاپ درحال گذراست و تاچشم برهم بزنیم وقت رفتنمان خواهد رسید پس بهتراست این دو روز عمر را حریص و طماع نباشیم و به آن چه که خداوند به ما عنایت فرموده قانع و شکر گزار باشیم و از گرفتن دست نیازمندان نیز درحدخودمان نمی بایستی گریزان باشیم .
یکشنبه 13 آذر 1390 - 13:50
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.