سرمربی تیم ملی ولز خودکشی کرد


 

سایت گل نوشت:جنازه هافبک اسبق لیدز، بولتون و اورتون امروز صبح در حالی که خود را به دار آویخته بود در خانه اش پیدا شد.
فدراسیون فوتبال ولز مرگ گری اسپید سرمربی تیم ملی این کشور را تایید کرد. هافبک اسبق لیدز، اورتون، نیوکاسل و بولتون که در فوریه امسال هدایت تیم ملی ولز را بر عهده گرفت امروز صبح در سن 42 سالگی از دنیا رفت.پلیس اعلام کرد او احتمالا خودش را دار زده است، جنازه اسپید در حالی در خانه اش پیدا شد که با طناب از سقف آویزان بود.

گری اسپید یکی از محبوب ترین بازیکنان ولز بود که سال گذشته با پیراهن شفیلدیونایتد از دنیای فوتبال خداحافظی کرد. اسپید یکی از اعضای تیم لیدز بود که در سال 1992 و قبل از به وجود آمدن لیگ برتر به عنوان قهرمانی لیگ سدته اول انگلیس رسید.او پس از آن به اورتون پیوست و در سال 1998 پیراهن نیوکاسل را بر تن کرد. بعد از شش سال حضور در سنت جیمزز پارک او نیوکاسل را به مقصد بولتون ترک کرد. او یکی از همبازیان آندرانیک تیموریان در زمان حضور این هافبک ایرانی در بولتون بود.

اسپید در سال 2008 بولتون را به مقصد شفیلد یونایتد ترک کرد. او در مجموع 831 بازی در رده باشگاهی داشت و 133 گل هم به ثمر رساند. اسپید 85 بازی ملی نیز در کارنامه خود داشت.

فدراسیون فوتبال ولز جزئیاتی بیشتر از مرگ این هافبک 42 ساله منتشر نکرد و در بیانیه ای اعلام کرد:" ما همدردی خود را با خانواده اسپید ابراز می کنیم. پیشاپیش از احترام افرادی که حریم خصوصی خانواده او و شرایط فعلی آنها را نیز درک می کنند تشکر می کنیم.

+108
رأی دهید
-67

porharfi - آرنم - هلند
با خودکشی های نامداران فوتبال ..آدم به مافیای فوتبال شـــَک و گمانش میره!!
یکشنبه 6 آذر 1390 - 21:24
ghafas - مشهد - ایران
با سلام خدمت همه اونایی که می خوان خودکشی کنن ..اول یه سفر بیان ولایت ما یه سری کارهایی رو بکونند بعد خودکشی کنن که کل ملت براشون دعا کنن
یکشنبه 6 آذر 1390 - 22:49
toopchiyan1986 - london - uk
قفس‌مشهد‌کلی‌ من را خندانید
دوشنبه 7 آذر 1390 - 00:29
yashainiran - ایران - ایران
ghafas - مشهد - ایران. یعنی چه؟
دوشنبه 7 آذر 1390 - 04:22
yasamangoleziba - تهران - ایران
ghafas - مشهد - ایران. خیلی‌ باحال گفتید دوست عزیز. مرسی‌
دوشنبه 7 آذر 1390 - 12:12
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.