چند ایرانی عکس‌های برهنه خود را در حمایت از علیاء ماجده منتشر کردند

چند ایرانی، از جمله یک نویسنده، یک هنرمند و یک بلاگر، عکس‌های برهنه خود را در حمایت از از علیاء ماجدة المهدی، دختر وبلاگ‌نویس مصری، منتشر کرده‌اند.

 
 
«زیبا ناوک» نویسنده ایرانی مقیم آلمان، عکس‌های برهنه خود را که سال ۲۰۰۷ گرفته شده، اکنون و در حمایت از علیاء ماجدة المهدی، دختر وبلاگ‌نویس مصری، منتشر کرده است.
 
زیبا ناوک این عکس‌ها را در وبلاگ خود در معرض دید عموم قرار داده است.
 
عکس‌های برهنه زیبا ناوک در در مناطق سرسبز لختی‌های هامبورگ گرفته شده است.
 
کتاب‌های زیبا ناوک بر اساس داستان‌های واقعی و شخصیت‌هایی با اسامی حقیقی نوشته شده است. «عادتی؟!عادتی؟!عادتی؟!» و «پوست خرس کانادائی» از عناوین آثار وی است.

چند ایرانی عکس‌های برهنه خود را در حمایت از علیاء ماجده منتشر کردند

بیوگرافی کوتاه از زیبا ناوک از وبلاگ خودش

چند ایرانی عکس‌های برهنه خود را در حمایت از علیاء ماجده منتشر کردند

زیبا ناوک یا همان سیبا- زینب معمارنوبری متولد 1339 در شهر تبریز می باشد. به قول خودش او نمونه ای از افراط  در هر زمینه ای  بوده و هست و اساساً افراط و تفریط را دوست دارد.
 
سیبائی که در 6 سال دوران کمونیستی اش، حتّا کلمۀ خداحافظ را به کار نمی برد، چرا که نام خدا در آن واژه بود، یک دفعه در دوران 5 سالۀ زندانش آن چنان مذهبی و توبه کار می گردد  که  نامش را از “سیبا” به “زینب” برمی گرداند تا راه زینب کبرا را در تعالی به سوی خدا و عرفان ادامه دهد.
 
تا بدان سان که بعد از آزادی اش از زندان، حلقۀ ازدواج از همسر اعدامی اش علی را به جبهه ها تقدیم می دارد و برای نشان دادن ایثارش به ازدواج با پاسداری از حزب اللهیان راضی می شود. جمال در عین داشتن همسر حامله و دختر 4 ساله، عاشق زینب ما گشته بود و هر دو با این ازدواج چه ها متحمل می شوند، خود داستان عجیب دیگری دارد که به تفصیل در کتاب “زینب” زیبا ناوک آمده است.
 
او در سال1357 وارد دانشکده پزشکی مشهد شده بود. بعد از 10 سال فاصله، دوباره ادامه تحصیل را آغاز میکند و همانگونه که خوان های مختلف را یکی پس از دیگری طی می کرد، علیرغم سختی های بسیار در این عرصه نیز موفق و سربلند با درجه دکترا فارغ التحصیل می شود.
 
 او که اینک  با “زی” زینب و “با” از سیبا ، “زیبا” گشته است، قصد آشتی با برهه های گوناگون  زندگی اش را دارد و در این راستا آنها را به نثر و شعر و نوشتار کشانده است که تا کنون بیش از 8 جلد کتاب شده اند.
 
او هم چنین در صدد بوده که  تجارب 20 سال رواندرمانی خود را به روی کاغذ آورد که در این زمینه نیز گام های کمی برنداشته است.
 
در استفاده از نوشته ها و کتابها و نیز کلیپ های زیبا ناوک، او حق محفوظی برای خود قائل نشده است و کپی رایت و  استفاده از آنها کاملا آزاد است.
 
از جمله کتابهای او “سیبا” دوران کودکی، نوجوانی و قبل از زندان  زیبا ناوک
 
“سیبا- زینب” دوران زندان
 
“زینب” دوران بعد از آزادی از زندان زیبا ناوک
 
و دهها داستان واقعی دیگر و مجموعه مقالات مختلف او می باشند که همگی از وبلاگ او قابل دانلود می باشند.

 


 
فیروزه بذرافکن

«فیروزه بذرافکن»، هنرمند ایرانی مقیم دانمارک، نیز در حمایت از ماجده مهدی، عکسی برهنه از خودش منتشر کرده است.
 
بذرافکن در این عکس، تصویر چهره علیا ماجده مهدی را کنار صورت خود قرار داده است.

این هنرمند زن ایرانی معتقد است که اقدام این دانشجوی دختر مصری، تلاشی است برای استفاده زنان شرقی از حق تصمیم‌گیری بر بدن خود.

چند ایرانی عکس‌های برهنه خود را در حمایت از علیاء ماجده منتشر کردند

دادا
 
پیش‌تر نیز «دادا» یک بلاگر ایرانی مقیم کانادا، عکس لخت خود را در حمایت از بلاگر مصری و همچنین «مبارزه با سانسور اسلامی» منتشر کرده بود.

چند ایرانی عکس‌های برهنه خود را در حمایت از علیاء ماجده منتشر کردند

+1048
رأی دهید
-619

khosh bavar - یزد - ایران
با درود بیکران بر پیش کسوتان راه آزادی، دمکراسی و خود بودن ! بسیار خوشحالم که شاهد چنین ایده یی هستم https://www.iranianuk.com/page.php5?id=20111117133345022 و آنرا در وب سایت میبینم، پس همواره شاد و پیش کسوت و تابو شکن باشیم !
یکشنبه 6 آذر 1390 - 20:38
leila leila - گوتنبرگ - سوئد
من هم یک زن ایرانی‌ هستم که مخالف سر سخته حجابم اما با دیدن عکسهای شما عرق شرم بر پیشانیم نشست. من و امثال من بدون حجاب اما باز‌ام ثابت کردیم که می‌توان نجیب بود و نجیب زاده زیست… … وای بر ما که به کجا می‌رویم … برایتان متاسفم … فقط همین … شما اگر کمی‌ وجدان هستید به خاطره همین کارتان از تمام زنان جهان عذر خواهی‌ میکردید … شما‌شان و منزلت زن را تا حد ایوان پائین آوردید .من به عنوانه یک زن بی‌حجاب ایرانی‌ به نوبهٔ خودم هرگز نمی‌‌بخشمتان
یکشنبه 6 آذر 1390 - 20:47
poriyaye_vali - دوحه - قطر
دیگه سایت عزیز داری وارد خطوط قرمز میشی!!!
یکشنبه 6 آذر 1390 - 20:49
Azadikhah - تکسل - هلند
کاری که این زنها انجام می دهند شبیه همان کاری است که رزا پارکس در زمان جنبش مبارزه با تبعیض نژادی در آمریکا انجام داد.وقتی که اسلام و مسلمین با اندام طبیعی زنان مشکل دارند ، خوب معلومه که زنان هم برای به لجن کشیدن اسلام از یک همچین روش های مبارزه ای استفاده کنند.به نظر من همین که این زنان توانسته اند بر تابوی ایجاد شده از طرف اسلام و مسلمین غلبه کنند و نشان دهند که ترسی از نشان دادن بدن خود ندارند ، جای تقدیر بسیار دارد و نشانه شجاعت آنها می باشد و زنده باد هر انسان آزاده و آزادیخواهی که امروز حتی یک ارزن به سمت این شیادان اسلامیست پرتاب میکنه چه برسه به چنین سنگ بزرگی که علیا پرتاب کرده چرا که با نشان دادن پیکر برهنه خودش نه تنها ضربه ای به پیکر اسلام سیاسی وارد کرده بلکه حتی شبه اسلامیون کمونیست نما را هم گیج و منگ کرده!!!
یکشنبه 6 آذر 1390 - 20:44
harrp - وین - اتریش
اون دختر مصریه جوان بود و خوش هیکل. این اولی‌ و آخریه چیه آخه ،،کاشکی‌ گروهبان گارسیا سپاه هم الان عکس از خودش میاد بیرون که سایت کاج بشه از وزنش löl
یکشنبه 6 آذر 1390 - 20:55
Neda02 - اتاوا - کانادا
من هرگز زنی سنتی نیستم ولی هنوز به این‌جور حمایت‌ها عادت نکردم. این یک جور ساختارشکنی شجاعانه است ولی پذیرفتن این همه تغییر در باورها برای مردم ایران یک کم زود نیست؟
یکشنبه 6 آذر 1390 - 21:10
porharfi - آرنم - هلند
پشمالو ِ ! اگه سانسور نشده بود! خیلی ترسناکتر شده بود!!!///ایکاش با این شیوه جهان بهشت میشد ! و فقر و ظلم و تبعیض .و..و..و. با ما بیگانه!!....
یکشنبه 6 آذر 1390 - 21:15
Neda02 - اتاوا - کانادا
دوستان عزیز ببخشید این فقط یک شوخیه ولی جنبه طنزشو که در نظر بگیریم این دادا» بلاگر ایرانی مقیم کانادا قبل از حمایت یک واکسی شیوی چیزی می‌کرد تاثیرگذارتر بود. آخه حمایت یک مرد گنده با هیبت ژان وال‌ژان در «مبارزه با سانسور اسلامی» ممکنه نتیجه عکس بده و مردم بگن بابا سانسور هم گاهی خوب چیزیه.
یکشنبه 6 آذر 1390 - 21:21
Geelongcat - سیدنی - استرالیا
فمینیسم و آرتمیس لطفا و خواهشاً دست نگاه دارین و تقلید نکنید. مناسبه سنّ شما نیست.
یکشنبه 6 آذر 1390 - 21:31
ahora_sheffield - شفیلد - انگلستان
با سلام. حرکت بی‌ معنی‌ و مزخرفی بود متاسفانه. وای بر ما که به کجا می‌رویم....... راههای بهتر و عاقلانه تری هم برای حمایت وجود داشت. شرمتان با د
یکشنبه 6 آذر 1390 - 21:33
habilian - قم - ایران
..... و این است آینده فمنیست بودن,هرزگی به تمام معنا و افراط گرایی در تمام زمینه ها
یکشنبه 6 آذر 1390 - 21:09
dkdk - اسلیس - دانمارک
آخه راهی‌ غیر از این وجود نداشت که حمایت کنی‌؟واقعاً تاسف باره.مثل اینه که زنانه هرزه میگن جسم خودمون است و به لجن و کثافت می‌خواهیم بکشیم.نه هرزگان شما نه تنها خود بلکه محیط و شهرتان را به‌‌ گند میکشید.و اگر چشم دختر من و شما به این خود فروشان بیا فته آیا نقش خوبی در ذهن دختر پاکه ۷ یا ۸ ساله ما میمونه؟هرگز.اگر می‌خواهید خودتان را به گند بکشید به کسی‌ ربطی‌ نداره اما در مکان شخصی نه در جلو دید مردم که دختر بچه‌های معصوم جزو مردمند.حالا حقیر فکران من را زن ستیز صدا کنند اصلا مهم نیست.انسانها اگر برای جسم خود احترام قائل نباشند از نظر من بی‌ شخصیت و بی‌ ارزشند.
یکشنبه 6 آذر 1390 - 21:15
love-iran - چابهار - ایران
در جمعیت 7 ملیاردی زمین عکس چهار تا نادان لخت مثل ملیون ها انبار کاه با یک سوزن هست اخه میگیم همه چی قبول اما واقعا دیگه لخت بودن ازادی هست رو واقعیت یک ثانیه فکر کنید
یکشنبه 6 آذر 1390 - 20:46
*Fanoos* - ایران - ایران
واقعاً کی گفته بود علیا ماجده نیاز به حمایت داره ؟ این چه حمایتی بود که یه سری ایرانی خارج از ایران عکس بندازن بذارن روی وبلاگاشون کاش میگفتن چه کمکی به علیا کردن ? یکی نیست بگه جمع کنین این بساط رو حرکت اون دختر رو زیر سوال نبرین .. چنین کارهای غیر متعارفی اگر هم جنبه مبارزاتی داشته باشند(که در مورد این سه نفر قطعاً ندارند) کاملاً نتیجه عکس خواهند داد و به غیر از ایجاد حساسیت و کینه و تنفر عمومی مخصوصاً در جوامع مذهبی مثل ایران سود دیگری ندارند
یکشنبه 6 آذر 1390 - 20:48
raisjomhur - مشهد - ایران
هر سه پیر پاتال بودن علیا چیز دیگست :-) هر دو بدن هم این هم اون همین!
یکشنبه 6 آذر 1390 - 21:37
hasan81 - هامبورگ - آلمان
بله دقیقا هر کس به عنوانه خودش زندگی‌ می‌کنه اگه این خانم محترم این کارو می‌کنه به عنوانه خودش نه کس دیگه هر انسان آزاد هر کاری که دوست داره انجام میده شما نباید متاسف باشین چون کاری که کرده مربوط به خودش می‌شه
یکشنبه 6 آذر 1390 - 21:37
daniall - نانت - فرانسه
افراط و تفریط.اسمش روشه که خود بنده خدای روانپریششم که اعتراف می‌کنه.این تیپ آدما دچار آنارشیسم فکری هستن،متاسفم چندش آور و بسیار زننده.یعنی‌ اینها از آزادی همینقدرش رو تونستن درک کنن؟باعث شرم واقعا کل عمرش مثله حیوون تو کثافت زندگی‌ کرده حالا مدعی العموم شده.انسان بودن به دینو مذهبو سانسور نیستش که.هر کسی‌ که لخت شد که آزاده نیست.حالم به هم خورد واقعا.
یکشنبه 6 آذر 1390 - 21:39
jafar_palang - کپنهاگ - دانمارک
ماشالله همه لختی در اومدن وما نمیدونستیم _اون یارو هم مثل گوریل خوابیده معلوم نیست گی هست دنبال یکی میگرده بهش ماساج بده _اون سیبا عکس اول هم 50 سالش شده کسی بهش نگاه نمیکنه عکسشو زده تا یکی بیاد سراغش _عکس دومی هم که نیمه هستش فکر ساختگیه مثل مارمولک میمونه
یکشنبه 6 آذر 1390 - 21:51
saeid.j - کاونتری - انگلستان
اه اه بدم میاد از این جو گیری ها. نه به اون چادر کلفتش نه به عکس های لختش!!
یکشنبه 6 آذر 1390 - 21:56
feminism - لندن - انگلستان
Geelongcat / تصویرت در وان حمام خیلی خیلی ایکبیری ها !! اَه اَه اَه
یکشنبه 6 آذر 1390 - 22:03
compatriot - تورنتو - کانادا
این آخری که شبیه مموتی خودمونه. اه‌ حالم یه جوری شد!.
یکشنبه 6 آذر 1390 - 22:06
nikroo - لوس آنجلس - آمریکا
روان پریشی و وبن بست تا کجا.. اینها میخواستن خودشونو نشون بدن،،، وای بر ما. ایرانی‌ به کجا داره می‌رسه،،،،
یکشنبه 6 آذر 1390 - 22:11
mp3_MP3 - حیدراباد - هند
می بینم که شما هم سایتتون الان 16- ...نشون می ده فکر کنم دو روز دیگه 18+ می شه...
یکشنبه 6 آذر 1390 - 22:13
anti sandis - کنت - انگلیس
همه بد هیکل بشر به کدامین سؤ میرود؟
یکشنبه 6 آذر 1390 - 22:22
a.ahooraei - دوسلدورف - آلمان
ای خاک بر سرتون کنم که جنبه ندارید و حد متعادل را نمیشناسید.یا کاملآ چپ و یا راست. بدبخت آزادی این نیست بیچاره که شلاق اسلام باید تو سرت باشه. ای خاک بر سرت که شرف دیگر ایرانی را هم با خودت به نمایش میذاری.خانم افراطی هست. همینه که در آذربایجان بیشترین مذهبی ها وجود دارند, چونکه معضلاتی مثل شما وجود داره که بی خودند و یا افراطی مذهبی اند و یا مثل تو افراطی بی بند و بار. حقا که شلاق اسلام و چوب قاضی را واسه شما ساختند.یکعده بی فرهنگی که شناختی از آزادی ندارند و با هرج و مرج اشتباه میگیرند با احسنت و ایول محرک و مشوقند. اروپایی ها بیش از 400 ساله که آزادیشون را از کلیسا گرفتند و تازه 40 ساله که یکعده بخودشون اجازه میدن از این کارها بکنند که در اجتماع هم مردوده و نکردند تا حالا و اینا هنوز طعم آزادی را نچشیده به توحش روی آوردند. بیچاره این آزادی نیست این بی بند وباریه.این بازی کردن با شخصیته, این خود را به معرض انظار نهادن و بقیمت گذاشتنه. بعد میگن ما خواهان آزادی هستیم که فردا مبلغ فحشا و خود فروشی بشن.
یکشنبه 6 آذر 1390 - 22:24
Royan - بوخوم - آلمان
بعضی ها که فقط راجع به هیکل طرف بد یا خوب نظر میدهند ,این تاسف داره!
یکشنبه 6 آذر 1390 - 22:34
laleh_khanoom - مونترال - کانادا
نمیدونم چرا تصمیم نگرفتن به جای این کار از اون جوون تونسی که خودشو آتیش زد حمایت کنن!!! احتمالا حمایت از این دختره بیشتر باب میلشون بوده
یکشنبه 6 آذر 1390 - 22:41
a.ahooraei - دوسلدورف - آلمان
شما زندگینامه این خانم سیبا را بخونید ایشون اصلآ آدم نرمالی نیستند و در هیچ برهه ای از زمان ثبات نداشتند, ایشون مشکل اخلاقی و شخصیتی دارند. شما چی فکر میکنید؟ آزادی اینه؟ اگه آزادی از نظر شما اینه , پس همون بهتر که بی بهره بمونید. خوبه کسی جلو درب خونه شما تو خیابون لخت شه و منتظر بمونه تا دختر یا زن شما بیرون بیاد و عورتش را به نمایش بذارد؟ آخه این چه مبارزه منفی هست؟ این مبارزه نیست! راست میگی با افرادی که هر سال شله زرد و عدس پلو واسه حضرت عباس و این و اون تقسیم میکنند , رفت و آمد نکن و طردشون کن. راست میگی با اون فامیل و اقوامت که هر ساله سر از امامزاده و کعبه در میارن قطع رابطه کن. راست میگی وقتی مادرت واست آیه از قرآن میخونه و فوت میکنه که چشم نخوری, منعش کن و بگو خفه بشه. راست میگی وقتی بابات راجع به افسانه های پیامبر و حضرات زر میزنه بهش خفه شو بگو! اینا مبارزاته منفی هست خانم نه اینکه خودت را به معرض تماشا بذاری و هیکل قناستو نمایش بدی و یا تظاهر به فسق کنی و بگی این هنره.
یکشنبه 6 آذر 1390 - 22:45
SIAVASHOMA - منچستر - انگلیس
هر انسانی آزاد ،حق داره کاریو که فکر میکنه درسته انجام بده و تا زمانی‌ که مزاحم کس دیگری نباشه در جهت اهداف خودش در جامعه بجنگه. بهتر از اینه که کاری انجام نداد و اگر جرأت کارو هم نداشت ازش ایراد بگیره..همهٔ انسانها اینجوری بدنیا میان و همه بدون لباس همین شکلی‌ هستن ،خوب مگه چیه ، تا چشمه آخوندو آخوند زاده در بیاد .راستی‌ زن آخوند هم لختش قشنگه. سید علی‌ گدا ببینه تا چشاش در بیاد.
یکشنبه 6 آذر 1390 - 22:48
saye sard - گوتبورگ - سوئد
این بدن خودشون و به کسی‌ ربطی‌ نداره فکر می‌کنم ما ایرانیا تا ۱۰۰ ساله دیگه هم نتونیم آزاد فکر کنیم.به نظر اون احمق‌هایی‌ که فکر می‌کنن یک زن ۶۰ ساله که در اعتراض لخت می‌شه میگن فاحشه کاری ندارم چون اونها تا آخر عمرشون نمی‌تونن چیزهایی‌ که یک عمر تو کلشون رفته رو بیرون بریزن چون نمی‌تونن درک کنند .همیشه زندگی‌ برای کسانی‌ که می‌فهمن سخت تره.
یکشنبه 6 آذر 1390 - 22:56
bofekoor - هانوفر - آلمان
اخه مگه نظر یک افراطی هم مهمه??!!. لعنت بر هرچی بی خرد.
یکشنبه 6 آذر 1390 - 23:13
bootimaar - پاریس - فرانسه
برای تمام اونهائی که ابراز شرم و افترای هرزگی بستند و از تاسف گفتند ابراز تاسف و دلسوزی می‌کنم از مسئولان عزیز سایت کامل تشکر را دارم که باعث شد آنهایی را که دم از آزادی میزنند و به دنبال عدالتو آزادی هستند را بهتر بشناسم خاک پای این زنان را باید بوسید و به احترام آنها برخاست...بی‌ ادب نیستم اما پی‌ یک عمر صبوری،،،با تو دیگر نتوانم که شکیبا بنشینم...
یکشنبه 6 آذر 1390 - 23:13
bofekoor - هانوفر - آلمان
همینمون مونده که از عربا تقلید کنیم،آخ ایرانی‌ ایرانی‌ کجایی؟
یکشنبه 6 آذر 1390 - 23:17
MIRZADEH I ESHGHI - دوسلدورف - دوسلدورف
یعنی‌ میشه الناز شاکر دوست هم حمایت خودش رو از این خانوم مصری اعلام کنه و دست به کار بشه؟امیدوارم آرتمیس و هما از هامبورگ و فمنیست یک بار هم شده از انقلابی بودن ( فال قهوه‌ای‌) صرف نظر کنن
یکشنبه 6 آذر 1390 - 23:22
ali1111 - تهران - ایران
درسته که هر کسی‌ باید این آزادی را داشته باشه که هرگونه دوست داره زندگی‌ کنه، ولی‌ لخت شدن برای اعتراض؟!! بعضی‌ وقت‌ها انسانها در هر جامعه دارای یک معیارهای اجتماعی هستند و یک خط قرمز حالا اینکه بخواهی تمام اینها را بشکنی بیشتر خودتو شکستی و خراب کردی به نام دموکراسی و آزادی شخصی‌. ولی‌ بحث قانون نیست عرف می‌باشد. من نمی‌‌پسندم، ولی‌ هر که خود داند.
یکشنبه 6 آذر 1390 - 23:23
shiraz..711 - شیراز - ایران
واقعاً یعنی‌ همه بدبختیی دنیا با لخت شدن و نشون دادن ؟؟؟؟؟حل شد رفت ......اون بیشرفها که اسم خودشون ایرانی‌ گذاشتن واقعاً براشون متأسفم و اونارو اصلا ایرانی‌ نمیدونیم خاک بر سرتون با این حماقتتون.....به گند کشیدید دنیا رو با اسم آزادی کمی‌ هم از انسانیت حرف بزنید،،،با اسم ازدی هر توهینی به مذهب ،،به شخصیت می‌کنید بس کنید برید یه گوشه از خجالت بمیرید.....
یکشنبه 6 آذر 1390 - 23:27
smile_with_flowers - ونکوور - کانادا
خاک تو اون سرت با طرز فکرو حمایتت،چه اندام زشت و بد ترکیبی‌ هم داره حیف نون :) چندش آور :)
یکشنبه 6 آذر 1390 - 23:36
toopchiyan1986 - london - uk
خوب از این چیزا تو اروپا هست هرچند اکثرا باش موافق نیستن. من شخصا به عنوان مرد ایرانی‌ دوست نداشتم ولی‌ با این حال شهامت‌شان را تقدیر می‌کنم
دوشنبه 7 آذر 1390 - 00:08
IRAN+ISRAEL+USA 4EVER - مونیخ - آلمان
با کار شون موافقم، هر کس هر طوری دوست داره باید زندگی‌ کنه، باید به این اسلامیست‌های کثیف نشان داد که کره زمین برا این آفریده نشده که جولان گاه ۱ مشت آدمه بو گندو و شپشو باشه آن هم از نوع بسیجی‌-اسلامی.فاشیست ایش
یکشنبه 6 آذر 1390 - 23:29
Siavash_1 - مونترال - کانادا
. واقعا که خاک بر سرطان با آن اعتراض کردنتان. آیا وقتی‌ صدها نفر از پاک‌ترین دختران و پسران ایران زمین اعدام شدند هم کمی‌ اعتراض کردید. آیا از جنبش درون وطنتان حمایت می‌کنید؟ که حالا یک دفعه شور انقلابی تان گًل کرده برای آزادی جنسی‌ در مصر؟
دوشنبه 7 آذر 1390 - 00:14
Siavash_1 - مونترال - کانادا
خوش باور از یزد، خجالت نمی‌کشی که به این احمق‌های در سنگر حماقت غلتیده تبریک می‌‌فرستی.
دوشنبه 7 آذر 1390 - 00:18
Siavash_1 - مونترال - کانادا
این یارو ریشیه مثل پاسدارا می‌مونه با اون هیکل ایکبیریش. اه واقعا که حال آدم به هم میخوره.
دوشنبه 7 آذر 1390 - 00:22
bawafa1385 - هامبورگ - المان
بکوری چشم انهائی که خیال میکنند با بیرون امدن چند تار موی زن اسمانها بزمین خواهند خورد. این نازنین ها و یا خانمهای با شهامت دیگر خود را عریان کردند تا کور دلان ببینند ( همین بود که خیال میکردید تن زن مسلمان را نا محرم ببیند اسمان روی پا های خود نخواهد ماند و بزمین خواهد خورد ) اینها نشان دادند بسیاری از گفته ها یعنی پشم
دوشنبه 7 آذر 1390 - 00:30
niagara - گوتینگن - آلمان
آدمو سگ بگیره جو نگیره.من نمیدونم تو دنیا کسی‌ غیر از ایرانیا نبود از این دختر حمایت کنه؟آخه کجای دنیا لخت شدن مردها تابو بوده که این لندهورای پشمالو خودشونو قاطی‌ کردن؟تفاوت کار علیا‌ با اینها اونجا معلوم می‌شه که اون با اونهمه جوونی‌ و زیبایی کاملا بی‌ تکلف و غیر سکسیه.ولی‌ این بدبختا انگار میخوان الان برن توی فیلم پورن.آقا چرا رفتی‌ تو وان؟خانوم لنگت چرا هواست آخه حالمون بهم خورد.لاقل پشمو پیلاتونو میزدین بعد حمایت میکردین
دوشنبه 7 آذر 1390 - 01:04
دنیای وحشی - تهران - ایران
مقلد ترین ملت دنیا ایرانیهااااااااااااااااااااااااااااااااا هستند و بس .آقا جون اون دختر مصری جوان بوده و خام حالا یه ....هی خورد .شماکه هم سن مادرو پدرش هستید دیگه چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!مثل اینکه از خداتون بوده که تقی به توقی بخوره سریع شرت خودتون رو بکشین پایین .!خوبه که بدتراز بنده یه هیکل درست و حسابی هم ندارین که حداقل بالا نیاریم .باورکنید که لباس روبرای هیکلهای داغونی مثل بنده و شما اختراغ کرده اند که خودمان را بپوشانیم تا هیچ موجود زنده ای حتی خودمان از دیدن هیکل درب و داغونمان وحشت کرده و درجا سکته نزنند .
دوشنبه 7 آذر 1390 - 01:27
niagara - گوتینگن - آلمان
آدمو سگ بگیره جو نگیره.من نمیدونم تو دنیا کسی‌ غیر از ایرانیا نبود از این دختر حمایت کنه؟آخه کجای دنیا لخت شدن مردها تابو بوده که این لندهورای پشمالو خودشونو قاطی‌ کردن؟تفاوت کار علیا‌ با اینها اونجا معلوم می‌شه که اون با اونهمه جوونی‌ و زیبایی کاملا بی‌ تکلف و غیر سکسیه.ولی‌ این بدبختا انگار میخوان الان برن توی فیلم پورن.آقا چرا رفتی‌ تو وان؟خانوم لنگت چرا هواست آخه حالمون بهم خورد.لاقل پشمو پیلاتونو میزدین بعد حمایت میکردین
دوشنبه 7 آذر 1390 - 01:18
abi6156 - ایبو - مالزی
خاک بر سرشان.
دوشنبه 7 آذر 1390 - 03:11
Alexberd - بوداپست - مجارستان
اه اه اه!!! چه بدن زشت و کریهی داره این پیرزنه!!!! حالم بد شد!!!!
دوشنبه 7 آذر 1390 - 08:33
mohannad - کویت - الکویت
اى ایرانى جه بودى جه شدی....
دوشنبه 7 آذر 1390 - 08:35
mohannad - کویت - الکویت
اى ایرانى جه بودى جه شدی....
دوشنبه 7 آذر 1390 - 08:36
Geelongcat - سیدنی - استرالیا
فمینیسم و آرتمیس. دین ستیزی و مرد ستیزی شما را میشود تحمل کار. پرخاش گری شما راا می‌توان تحمل کرد. ولی‌ تصور اینکه بخواهید از اینها تقلید کنید ما را به وحشت انداخته. خواهش می‌کنم به خود یک نگاهی‌ انداخته و از اینکار منصرف شوید. با تشکر
دوشنبه 7 آذر 1390 - 01:38
aramesh06 - کلن - المان
با این تفکرهای فسیلی که ما ایرانیها داریم حالا حالا‌ها باید برای آزادی بوق بزنیم
دوشنبه 7 آذر 1390 - 03:20
feminism - لندن - انگلستان
habilian / حاجی حلبیان ...!! و این هم نشانی دیگر از مسلمانی توست ، بدون اینکه از دیگری شناختی داشته باشی به او تهمت و بهتان میزنی و مطمئن باشد که در بهشت جای خواهی داشت ! غافل از این هستی که من نیز با این حرکت مخالفم ولی برهنه شدن دیگری در زندگی شخصی من نقشی ندارد !
یکشنبه 6 آذر 1390 - 22:14
مهدیار - تهران - ایران
دوستان نظر دهنده . در این جور موضوعات می تونید طرز درک همدیگه رو بهتر بفهمید که چه کسی روشن فکر هست و کی دشمن ایرانی . ربطی به اسلام نداره ، کجای تاریخ ایرانی ها به این موارد تن دادن که امروز بدن . فرصته خوبیه واسه فهمیدن این که کی واقعا به فکر ایرانه و کی دشمن. اسلام بهونه آقایونه رفقا
دوشنبه 7 آذر 1390 - 02:55
دنیای وحشی - تهران - ایران
laleh khanoom مونترال کانادا. احسنتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت عالی گفتی .لوووووللللللللللللل . دست اکثر کامنت گذاران عزیزمان درد نکنه که واقعا جوابهای عالی و دندان شکنی به این پیرزنها و اون خرس پشمالو دادند . واقعاااااااااا که حال به هم خورهستند .
دوشنبه 7 آذر 1390 - 03:06
khosh bavar - یزد - ایران
@ قابل توجه دوستان : تا به امروز به این جمله اعتقادی نداشتم و به آن با بد باوری نگاه می‌کردم ولی‌ در این تاپیک و بعد از خواندن همه کامنت‌ها به این نتیجه وحشتناک رسیدم که واقعا تا نباشد چیزکی مردم نگویند چیزها و آن جمله پر مغز این می‌باشد " خلایق هر چه لایق " !! که در این تاپیک، یکی‌ از پشمالو بودن آن مرد و دیگری از زشت بودن آن زن و دیگری از پیری دیگری سخن میگوید و موضوع اصلی‌ را که دموکراسی هست با پیری، پشمالو و لاغری این افرد زیر سوال میبرنند ! وای بر ما و وای بر فرهنگ و آینده ما !
دوشنبه 7 آذر 1390 - 03:19
hovakhshatare - تهران - ایران
من برای افرادی که نظرهای منفی گذاشتند واقعا متاسفم. این همه عکس پورنو توی میلیون‌ها سایت وجود داره و شماها نه تنها نگاه می‌کنید و لذت می‌برید بلکه هیچ مخالفتی هم نمی‌کنید اما حالا که چهار تا آدم برای به دست آوردن چیزی که حق طبیعی هر انسانه از لخت شدن به مثابه یک حرکت اعتراضی استفاده کرده‌اند مردم ناگهان یادشون افتاده که لخت شدن ایراد داره! شماها اگه خیلی مقدس هستید برید یه کمپین مبارزه با پورنوگرافی تشکیل بدید ببینم عرضه‌شو دارید یا اصلا اهمیت می‌دید؟ نه این که به یک حرکت اعتراضی دید پورنو داشته باشید. برای اون‌هایی هم که هیکل این افراد رو مورد توجه قرار دادند خیلی بیشتر متاسفم.
دوشنبه 7 آذر 1390 - 03:51
yangum - استاوانگر - نروژ
من هم طرفدار آزادی هستم، ولی آزادی قیمت داره . بدون توجه به اسلام و ایرانی بودنمون ، باید بگم که نوع حمایت باید سازنده باشه ، نه مخرب. حجب و حیا بین همه مردم دنیا وجود داره و لخت بودن اون هم به این شکل نشانه آزادی نیست. ای کاش حالا که اسم از چندتا ایرانی میرفت ، راه بهتری رو انتخاب میکردن. این دختر و پسر مصری هم نتونستن اعتراض درستی بکنن. مسیراینها برای رسیدن به آزادی مسیر اشتباهی است. مردم اروپا هم آزادی رو اینجوری معنی نکردند و از این راه نرفتند. احترام به عقیده دیگران قدم اول به آزادی رسیدن است. ای کاش دوستای خوبمون در ایران و دیگرجاهای دنیا هم کمی بیشتر فکر کنن و به جای بد و بیراه گفتن، به این اهالی به نظرشون احترام بگذارند، وخوب احترام گذاشتن به معنی قبول کردن نیست. درعوض میتونن راهنمایی شون کنن. متاسفانه طرز برخورد یک سری از دوستان با مسائل طوری است که آدم فکر میکنه هنوز نمیتونن مسائل رو ببینند و نظر درست و سازنده در موردشون بدهند.
دوشنبه 7 آذر 1390 - 03:38
Royan - بوخوم - آلمان
دوست داشتم ببینم که اگه بجای این خانم, یک دختر جوون و خشگل عکس لختیشو اینجا میگذاشت, کمنت ها به چه صورتی بود. من اصلا به قیافه و ریزه کاری های بدن این خانم کاری ندارم. جسارت و جرعت اورا مینگرم که در برابر اسلام همچون یک قیام است. این خانم با این کار کسی را نکشته و اعدام نکرده است. اختیار بدن او در دست خودش میباشد و به هیچکس هم مربوط نیست. دستش درد نکنه
دوشنبه 7 آذر 1390 - 03:54
بهروز کیانی - تهران - ایران
اسلام و مسلمین رو ولش! اصلاً اسلام و همه ادیان مزخرف، ولی! بدون تعصب می پرسم از کسایی که خوشتنون اومد، دوست دارید زن، دوست دختر یا خواهر مادرتون همچین کاریو بکنه؟ آزادی اینه؟ اگه اینجوریه احمدی حق شماست! چه داخل چه خارج!
دوشنبه 7 آذر 1390 - 04:44
بهروز کیانی - تهران - ایران
Geelongcat - سیدنی - استرالیا. خیلی خندیدم! روانت شاد..! هاها!
دوشنبه 7 آذر 1390 - 04:46
afshinmehr1351 - کرج - ایران
ما باید یاد بگیریم که به عقاید دیگران احترام بگذاریم.البته تا جایی که به آزادی دیگران لطمه نزنه.این بنده خداها نیامدند عکس خودشان را در معرض دید عموم قرار دهندبلکه در وبلاگشان این کار راکردند.شاید من نیزاین کار را نپسندیدم ولی عقیده خود را به کسی القا نمی کنم.
دوشنبه 7 آذر 1390 - 04:25
massoudoslo - اسلو - نروژ
بنی آدم اعضای یکدیگر اینطوری هم میتونند باشند و بشند و شدند (تو شعر هم نمیگه همه بنی آدم اعضای یکدیگرند یعنی اونهایی که میخان عضو باشن عضو هاشون رو برن پیدا کنند ).ولی این قضاوت های شامبولی به کنار که کارشون درست یا نا درست ،دقت کردیم چه خبر داره میشه و این اتفاقات یعنی چی !!؟ شاید جواب رو با چند سوال ساده دیگه بشه پیدا کرد .مثلا: اولین زنی که تو ایران روسریش رو برداشت چه وقت و کی بود و چرا ؟ اولین خاننده زن ایران کی بود و چه وقت و چرا ؟ و غیره .این زنان خطا کار نیستند و حرف دارن که شنیده نشده حقی رو میخان که معتقدند باید داشته باشن .فضایی رو میخان که تا حالا نداشتن .من شخصا اعتراض اونها رو میپسندم ولی دهنم آسفالت شد تا عکسا رو تا آخر دیدم :)) ننه من کلی تو زندگیش اعتراض داره حواسم باشه این خبر رو نخونه یمرتبه علیا ماجدی میشه :))
دوشنبه 7 آذر 1390 - 04:54
amir-amir - تورنتو - کانادا
براى اعتراض به هر مسئله اى راه هاى مناسب و منطقى ترى وجود دارد. نشان دادن بدن لخت وعور به دیگران ! حالا یک کسى مى گوید بابا بدن خودش است دلش مى خواهد لخت شود خوب اگر این بابا این جورى حق دارد پس آن رهگذر چى آیا او این حق را ندارد که  بدن هاى لخت و عور را نبیند پس همانطور که شما براى خودت این حق را قائلى دیگران هم که دوست ندارند باید این حق را داشته باشند که شما در معابر عمومى یا به اصطلاح public حق دیگران را محترم بشمارى ( اینترنت یک مکان عمومى است ملک خصوصى کسى نیست ) براى همین است که همواره مى گویند نه افراط و نه تفریط این مسئله در همه آحاد خلقت موثر است از گرما گرفته تا سرما و از پرخورى گرفته تا نخوردن غذا هر چیزى که فکر کنی باید حد وسط باشد تا انسان زندگى متعادلى داشته باشد
دوشنبه 7 آذر 1390 - 05:08
pull.over - دوحه - قطر
ای ریک! اگه مردین برگردید ایران و از ندا و سهراب ها حمایت کنید!!! ضمنا خیلی خوشم اومد که خیلی ها مخصوصا غیر مسلمونا این کار رو رد کردند.ایوالله!!
دوشنبه 7 آذر 1390 - 05:28
kokex - ‫فرانکفورت - ‫آلمان
‫اه اه حالم بهم خورد . خوب دیگه این پیرزن مردی رو پیدا نکرده و مثل بقیه ترشیده ها سعی کرده بزن به کانال فمینیستی. ‫این که مادر بزرگ فمییستهای ایرانی باشه وای به حال این جوجه فمینیستها
دوشنبه 7 آذر 1390 - 05:28
bita tehrani - ویکتوریا - کانادا
Royan - بوخوم - آلمان/جان عزیزم حق با شماست.بعضی‌‌ها این عکسارو با مجله پلی بوی عوضی‌ گرفتن! و البته بعضی‌‌ها هم حقارت از کامنت‌هاشون میباره! شماهایی که هنوز در بند هیکل و سکس هستید،آخوندها از سرتون هم زیادن.نهایت تأسف که جز تا دماغتون رو نمیبینین.از کاربران از دوسلدورف و سیدنی هم بیشتر از این انتظار نداشتیم!
دوشنبه 7 آذر 1390 - 05:46
کامران تندر - سان فرانسیسکو - ایالات متحده امریکا
دوستانی که دم از اخلاقیات میزنند بفرمایید که کدام قسمت از روابط انسانی در جوامع عقب مانده از جمله جامعه خود ما اخلاقیست؟. به ظاهر نجیب و انسان و در باطن فاسد و دیو و دد
دوشنبه 7 آذر 1390 - 05:49
خروس - دبی - امارات
اینم از فرهنگ 2500 ساله آریایی. کورش آسوده بخواب که اینا حسابی بیدارن
دوشنبه 7 آذر 1390 - 05:55
diyana farasoo - هرلن - هلند
خیل علی‌ بود هزار بار افرین به این همه شجاعت خیلی زیبا است که حمایت کردید از حق تصمیم گریری ما زنهای مسلمان بر بدن خودمان چیز که متعلق به خودمونه به دیگران. چندش آور هم اون افکار پوسیده شما‌ها ‌ست که نمیفهمید و هر چه به دهنتو میاد به اسلام و مسلمان میگد اما از همون آخوند‌ها هم بدتر هستید میبخشیدکه اونقدرخوشکل نیستندکه زیرکمرتونو ....توی شوکه شرکت نکردن هرچه بر سر ما مسلمونامیاد حقه ماست علیا من هم با تو هستم
دوشنبه 7 آذر 1390 - 05:30
saeed_national - تبریز - ایران
اخه یکی نیست به اینها بگه از انقلاب مصر شما را سننه . خوبه والا منبعد برای دیدن عکسهای سکسی باید توی سایتهای سیاسی چرخ زد. بنظر من اینجور ادمها انحراف اخلاقی دارند و حالا زمینه را مساعد دیدن برای خودنمایی.
دوشنبه 7 آذر 1390 - 05:48
freedom-is-not-free doom - ملبرن - استرالیا
MIRZADEH I ESHGHI اتفاقاً این حرکت برای بیمار‌های جنسی‌ مثل تو که بهشت برینه!؟ نگرانیت چیه پس!؟. poriyaye_vali / mp3_MP3ممنون از اینکه سانسور اخبار رو به سایت یادآوری می‌کنید! یادمون نبود اسلام در خطره!. *Fanoos* به نظرت چه شکلی‌ میتونستن ازش حمایت کنن که حرکتشون اعتراض تلقی‌ بشه!؟. a.ahooraei چی‌ شد دوباره حسّ تملکت نسبت به زن‌ها گًل کرد!؟ موافق شلاق و زور و عدم آزادی شدی؟ چرا چون تعارض فکرشون بهات فرق می‌کنه؟
دوشنبه 7 آذر 1390 - 06:19
sebil - خراسان-خراسان - ایران
لخت شدن مرد که اساسا بی معنیه و به کار اون دختر مصری اصلا ربطی نداره.بنده در این مورد نمیدونم چی بگم ولی خوشم نیومد.یک مقاله ای چیزی همراه با استدلال میدادی بیرون بهتر بود.این مقاله از میرزادگی رو بخونین: https://www.newsecularism.com/2011/11/21.Monday/112111.Shokooh-Mirzadegi-Nudity-and-protest.htm
دوشنبه 7 آذر 1390 - 06:22
mohannad - کویت - الکویت
اینا همشون دیوونه اند
دوشنبه 7 آذر 1390 - 07:03
Mehrdad2010 - ونکوور - کانادا
در حیرتم که متاع آزادی آنچنان گران و نایاب گشته که شرافت را فدائ آن می‌کنیم و هنوز نمی‌‌یابیمش. کجاست آن نجابت چند هزار ساله ایرانی‌؟ آیا می‌دانید که سمبل برهنگی تائیس معشوقه اسکندر مقدونی است؟ همو که اسکندر را به سوزاندن تخت جمشید و از بین بردن عظمت ایران اغوا کرد. برهنه شدن به عنوان اعتراض شاید در جایی دیگر مقبول و حتی زیبا باشد ولی‌ نه برای ایرانی‌ که نجابتش ریشه در خاک پاکش دارد. تقلید کورکورانه نه زیبا که عین زشتی است و انجام اینکار در یک کشور اروپایی یا کانادا نه تنها شهامت نیست بلکه بسیار لوس و خنک است. برای آزادی باید جنگید ولی‌ بر اساس ایرانی‌ بودن خودمان...چون شیر به خود سپه شکن باش....فرزند خصال خویشتن باش
دوشنبه 7 آذر 1390 - 07:19
khorramdin babak - فرانکفورت - فرانکفورت
من نمیدانم که به دلیلی‌ همه سر فحش را به این خانم کشیدهند. اگر عقیده‌ها از بسیجی‌ها بوده است .درک می‌‌کردم. ولی‌ تفسیرها از دوستان خارجه کشور می‌‌باشد. هنوز درک نکردهایم که این زن شجاع با این کار نفرت خود را از ۱۲۰۰ سال زن ستیزی اسلام ایرانی‌ و نفرت خود را از تجاوز به کودکان . نشان می‌‌دهد. فکر می‌‌کنید. که برای این خانم آسان بود. که این حرکت را انجام دهد. ما از دولتی صحبت می‌‌کنیم که به دختران ۱۲ ساله در زندان تجاوز می‌‌کنند .تا این دختران باکره به بهشت نروند. ولی‌ رگهای گردن ما سرخ می‌‌شود . که یک زن شجاع با یک حرکت از نظر ما غیر اخلاقی‌ نفرت خود را از این همه دروغ و جنایت اسلامی نشان می‌‌دهد.تیپیش مرد ایرانی‌. همه دوست دختر می‌‌گیرند ولی‌ برای همسر یابی‌ به ایران می‌‌روند و دختر باکره می‌‌خواهند. بزرگترین فاحشه خانه اسلامی در ایران باز شده .صدایمان در نمی‌‌آید. اما سر فش را به این خانم کشدهیم. با دولت فاشیستی ایران نمی‌توان با گًل پخش کردن نمی‌‌توان مبارزه کرد. تابو را باید شکست. اولین زنانی که در ایران حجاب را کنار گذاشتند همی‌ توهین‌ها را از ملّاهای ریا کار دریافت کردند.
دوشنبه 7 آذر 1390 - 07:23
shabparast - ایران - شمال
بابا بیخیال الان ایرانیا جوگیر شدن!! الان احمدی نژاد و زنش هم عکس میدن بیرون))))))
دوشنبه 7 آذر 1390 - 07:38
Salman2020 - دبی - امارات المتحدة العربیه
واقعا که تاسف باره اخه به چه قیمتی این کار را انجام میدن واسه اعتراض کردن روشهای زیادی وجود دارد.ببینید
دوشنبه 7 آذر 1390 - 07:21
خروس - دبی - امارات
اونایی که موافق این قضیه هستن لطف کنن هر چه زودتر حمایت خودشون را از دختر خانم مصری اعلام کنند و سریعا" عکس لختی خودشون( خانومها) یا خواهر یا مادرشون ( آقایون ) را بذارن تو همین سایت که ما هم فیض ببریم
دوشنبه 7 آذر 1390 - 07:56
حامد_ایرانی‌ - مالمو - سوئد
خدایی نمیدونم چی‌ بگم؟ بابا حد عقل دخترتو، خواهر زادتو یا کسی‌ که از خودت کوچکتر باشه رو میذاشتی این کار رو بکنه. حالمو بهم زادی صبح اول صبح. دیگه بابا حرف آزادی زدن هم حدی داره، اون دختر که اومد این کار رو کرد، بچه بود، و کارش حالت هنر داشت. تو دیگه چرا ؟. خوبه عکس ننه بزرگمو بیارم بذارم، بگم اینم می‌خواد در راه آزادی بجنگه ؟.
دوشنبه 7 آذر 1390 - 07:16
saeed_national - تبریز - ایران
اخه یکی نیست به اینها بگه از انقلاب مصر شما را سننه . خوبه والا منبعد برای دیدن عکسهای سکسی باید توی سایتهای سیاسی چرخ زد. بنظر من اینجور ادمها انحراف اخلاقی دارند و حالا زمینه را مساعد دیدن برای خودنمایی.
دوشنبه 7 آذر 1390 - 08:15
Dionysos - پارسی - فرانسه
حالا کی از شما خواسته برهنه بشید؟ ناراحتید نگاه نکنید، بدن هر کسی متعلق به خودشه. حالا اگه یک زن مسلمان در روز ده بار صیغه می کرد و جلوی چند تا مریض جنسی لخت می شد و سرویس می داد شما رگ گردنتون باد می کرد؟!! نظر شما غیرتیها یعنی اینکه در خفا هر غلطی بکنند خوبه فقط نباید باسن طرف در عموم دیده بشه!!!
دوشنبه 7 آذر 1390 - 08:24
R-S-E - تهران - ایران
خاک تو سرتون
دوشنبه 7 آذر 1390 - 08:59
نیایش - تهران - ایران
برن گم شن بابا مثل اینکه منتظر فرصت بودن هیکلهای خیلی زیباشون رو به نمایش بگذارن !! اولی که مشخصه روانیه . دومی هم فکر کنم آینه خونشون مشکل داشته فکر کرده خیلی خوش اندامه . اینها به این بهانه خواستن خودنمایی کنند .
دوشنبه 7 آذر 1390 - 08:37
نیایش - تهران - ایران
راستی بچه ها این عکس زیبا مال جزیره لختی هاست چون پشت سری اش هم لخته ولی حالا اومده از این فرصت استفاده کرده بندازه اینترنت . فکر کرده خیلی خوش تیپ بوده !
دوشنبه 7 آذر 1390 - 08:46
طوفان - فرانکفورت - آلمان
ما هنوز یاد نگرفتیم به نظر و عقیده دیگران احترام بذارم. هنوز یاد نگرفتیم که هر کسی‌ آزاده،هر جوری که می‌خواد با هر شرایطی زندگی‌ کنه به شرطی که به حریم خصوصی دیگران کاری نداشته باشه. ما ایرانیها فقط بلدیم حرف بزنیم و ایراد بگیریم،همین.
دوشنبه 7 آذر 1390 - 08:53
احمد صافی - اسلو - نوروی
واقعا شرم آور است. حالا اسلامی و عیر اسلامش بماند . از دید انسانی اگر واقعیت را پنهان نکنیم فرق بین انسان و حیوان همین حجابست. اگر معنی دموکراسی این چیزا باشد که صد رحمت بر فاشیزم و تروریزم ............ وغیره خانم لیلا لیلا سوید خوب مهربانی کردی ما هم ضد دموکراسی نیستیم من باشما همنظرم تشکر از شما ولی نه دموکراسی حیوانی
دوشنبه 7 آذر 1390 - 09:16
saeed_national - تبریز - ایران
اخه یکی نیست به اینها بگه از انقلاب مصر شما را سننه . خوبه والا منبعد برای دیدن عکسهای سکسی باید توی سایتهای سیاسی چرخ زد. بنظر من اینجور ادمها انحراف اخلاقی دارند و حالا زمینه را مساعد دیدن برای خودنمایی.
دوشنبه 7 آذر 1390 - 09:22
Pezhman - وین - اتریش
تابو شکنی تنها راه خلاصی از دست زور گویان مذهبی‌ است.لطفا،خوش هیکلها عکس بگذارند،تا همگی‌ مستفیض و متمتع شویم. lol
دوشنبه 7 آذر 1390 - 09:31
احمد صافی - اسلو - نوروی
باور بفرماید این خانم نویسنده آبروی نویسنده هارا برد با این عمل زشت خچالت آور است با اون قیافه اگر میخواهید ازون دختره مصری حمایت شود وقتی اونا به چهنم فرستادن شما هم خودرا دار بزنید اگر راست مگید} باز میگن حق زن و مرد برابر نیست این بزرگترین و بد ترین توحین به شان و منزلت والای بزرگ زن بود گه اینا انچام دادن
دوشنبه 7 آذر 1390 - 09:33
پرستو33 - تهران - ایران
من هنوز دارم میگردم دنبال ربط ازادی و برهنگی. یعنی چی اخه؟؟تازه حمایتش هم میکنن.
دوشنبه 7 آذر 1390 - 09:36
kokex - ‫فرانکفورت - ‫آلمان
‫Geelongcat خدا پدر شما را بیا مرزه که حرف دل ما را هم گفتی
دوشنبه 7 آذر 1390 - 09:47
daniall - نانت - فرانسه
Geelongcat - سیدنی - استرالیا.جالب بود ولی‌ یکمی بی‌ انصافیه آرتمیس رو با اون فمنیسم یکی‌ بدونی.آرتمیس درسته که بد صحبت می‌کنه ولی‌ خوب خیلی‌ جاها از روی دلسوزیه و شخصیتش قابل مقایسه با فمنیسم نیست و بر خلاف اون هم سوادش بیشتره هم اینکه میدونه چی‌ می‌خواد.ولی‌ اون یکی‌ به این خانم سیبا زینب شبیهتره.هم طرز صحبتش هم شخصیتش هم فمنیست بودنش هم روانپریشیش هم بی‌ سوادیش هم اینکه کلا من به محض دیدن عکس‌ها یاد اون افتادم چون شخصیتی که ازش متصور بودم به این عکس‌ها خیلی‌ میخورد.
دوشنبه 7 آذر 1390 - 09:49
Dara va sara - پرت - استرالیا
کلا..48 نفر کامنت گذاشتند. که 28 نفر منفی و 11 نفر مثبت و 6 نفر ممتنه .و 4نفر کامنتهای بسیار زشت که به دیگران توهین کرده بودند.از انهایکه کامنت منفی گذاشتند میخواستم به پرسم که به چه قیمتی شما اینکار رو میکنید ؟؟؟موضوع ازادی نیست. موضو اینکه شما به چه قیمت ویا به چه حدی از مبارزه باید برسین که این چبین کاری رو بکنید خود اینکار شجاعت طلب میکنه که خیلی ها ندارن. شاید یه چند صد سال اینده.....hovakhshatare..درود بر شما و کامنت شما.
دوشنبه 7 آذر 1390 - 09:51
F.esfahani43 - تهران - ایران
خاک برسرتون بااین ایده کثیف و احمقانه.
دوشنبه 7 آذر 1390 - 10:00
khosh bavar - یزد - ایران
قابل توجه دوستان، اگر به تاریخ بشریت بنگریم، هر " نوآوری " با تابو شکنی همراه بوده است، چه از دموکراسی گرفته که از یونان به دنیا صادر شده و چه از پیدایش و مژده ادیان از پیامبران راه حق و عدالت !؟ که فعلا در مورد " حق و عدالت " آن بحثی‌ نمیکنم، ولی‌ وقتی‌ که کسانیکه مرام نو خود را به مردم آن زمان معرفی‌ کردند، آنها ( مردم و حکومتداران آن زمان ) هم دچار بهت و شگفتی شدند و به نواوران اهانت‌ها کردند ! در این دنیا امروزی که ما با آن گریبانگیر هستیم، شاهد سؤاستفاده دین از آزادی شخصی‌ هستیم که از قدم گذاشتن ما به WC دخالت دارد تا چه برسد که چه بپوشیم و چه بخوریم و چگونه " فکر و عامل " کنیم ! بدینجهت من شخصا موافق " تصمیم شخصی‌ " هر انسان آزادمنش هستم و به آن احترام میگذارم و اجازه دخالت آنان را در زندگی‌ شخصی‌ خود نمیدهم که آنان برای من " فکر و تصمیم گیری " کنند ! و باز به عنوان مثال، ما شاهد " کشف حجاب " یک زن ایرانی‌ در تظاهرات ۸۸ نبودیم، با توجه
دوشنبه 7 آذر 1390 - 10:09
khosh bavar - یزد - ایران
2): به اینکه این قشر از جامعه بیش از همه " درد و رنج " می‌کشد و ۱۰۰% مخالف حجاب اجباری هست ! آیا میتوان با این " اقدامات ضعیف " " قدمهای بزرگ " را برداشت و باعث " نوآوری " در فرهنگ شد !؟ پس همواره شاد و پیش کسوت و تابوشکن باشیم !
دوشنبه 7 آذر 1390 - 10:09
klopatra7 - دوسلدورف - آلمان
البته این خانم اولی عکسهاش ربطی به علیا نداره و خیلی وقت پیش منتشر کرده از توابهای زندانه که خیلی هم زندانیها را اذیت میکرده و انطور که من خوندم زندانی های زن دهه شصت دل پری ازش دارند و عاشق سینه چاک حاج داوود شکنجه گر معروف بوده. حالا هر کی میخواد عکس لخت بگیره به خودش مربوطه ولی فرصت طلبی این وسط و این که سیاسی کنندش کار درستی نیست.
دوشنبه 7 آذر 1390 - 10:22
miss dorna - دبی - امارات متحده عربی
من جای این ۲ خانوم خجالت کشیدم....چه کریه
دوشنبه 7 آذر 1390 - 10:23
freedom-is-not-free doom - ملبرن - استرالیا
Azadikhah/bita tehrani /Royan /khosh bavar/bootimaar. درود بر فهم و درکتون! امیدوارم درک عوام حداقل به اندازه‌ای رشد بکنه که فقط و فقط این نکته ساده رو بفهمن که حرکت این عزیزان اعتراضی بوده و پشم پیل یا هیکل زشت و زیباشون رو فراموش کنن! (حالا این جنبه قضیه که لخت شدنشون کلا به من و شما ربط نداره یا هرکسی که لخت شد هرزه نیست!! پیشکشی! فعلا همین که بفهمن این برهنگی اعتراض بوده خیلی‌ پیشرفت خوبیه! )
دوشنبه 7 آذر 1390 - 10:23
sheitonbala - وین - اتریش 
به این نمیگن آزادی،من به عنوانه یک ایرانی‌ شرمسار شدم با دیدن این عکس‌ها.متأسفم
دوشنبه 7 آذر 1390 - 10:32
shamamai - کوردستان - ایران
نمیتونم نفی یا تایید کنم چون طرز فکرها بسیار متفاوتند .به هر حال از نظر ما انسانهای این کره خاکی که برای آزادی داریم مبارزه میکنیم این هم یکی از حاشیه ها یا بلعکس اصلهای این خواسته باشه که در رسیدن به آن باید همه کار از جمله سنت شکنی کرد
دوشنبه 7 آذر 1390 - 10:36
ARTEMIS-SW - .پاریس - فرانسه
مهم نیست من موافق یا مخالف این نوع اعتراض باشم ولی جای حیرت که اکثر اسلامیون معتقد-------پدفیلیا کثیفترین بیماری جنسی‌ را پذیرا هستند و ۱۴۰۰ سال است رابطه جنسی‌ یک مرد ۵۳!!!!!! ساله با یک دختر ۹ ..ساله را پذیرفته و او را رهبر فکری خود می‌دانند همچنین وجود-----کنیز و غلام!!! نژاد پرستی ۱۰۰ در صد----و تعدد زوجات نوعی گروپ سکس و در اینجا شده اند ناصح دیگران-بچه بازی زشت تر است یا برهنه شدن به عنوان اعتراض!!!!!وقتی‌ فروغ فرخزاد نوشت((مثل سیگاری در فاصله ی رخوتناک دو هماغوشی))) اکثرا او را روسپی نامیدند سالها پیش از انقلاب!!!!!!
دوشنبه 7 آذر 1390 - 11:33
mehr uk - لندن - انگلستان
این خبر چقدر بیننده و کامنت داشته. !!!
دوشنبه 7 آذر 1390 - 11:47
seven11 - بوداپست - مجارستان
اولاً اوق، حالم بهم خورد دوماً به آخوند کثافت چه ربطی داره که اینها برای اعتراض خودشون رو مثل حیوان در معرض نمایش گذاشتند؟ مبارز اگر جنبه اخلاقیش رو ازدست بده به هدف نمیرسه.
دوشنبه 7 آذر 1390 - 11:45
پریستوک - تهران - ایران
با تشکر از همه ی کسایی که درد زنا رو می فهمن. اگر می تونستم من هم از انجام همچین عملی ابایی نداشتم. ما انسان ها عریان به دنیا اومدیم و عریان هم از دنیا می ریم و کسی که این عمل و وحشیانه و شرم آور بدونه با طبیعت و فیزیک انسانی و حقیقت و حتی خودش مشکل داره و در نتیجه خودش وحشیه. مطمئنن اگه بوی گند اسلام با افکار زن ستیزانش وجود نداشت این عزیزان دست به هم چین کاری نمی زدن. اون روزی که دختری تو آمریکا به حمایت از زنای ایرانی بوب کویک راه انداخت خیلی خوشحال شدم و عمل این عزیزان رو هم در چنین شرایطی قابل تقدیر می دونم و به قول خوشباور شاد و تابو شکن باشیم.
دوشنبه 7 آذر 1390 - 12:04
bing0 - برلین - آلمان
از فردا یه فیلم دموکراسی هم بذار حالِ loooooool
دوشنبه 7 آذر 1390 - 12:10
feminism - لندن - انگلستان
اسلامیون و پیروان محمّد خود ،منش و شخصیتِ زبون خود را به نمایش گذاشتند ! میرزاده عشقی با تماشای این تصاویر قران را به سر گرفته که " الناز شاکر دوست " نیز خود را برهنه نشان دهد، Kokex از آلمان این بار اللّهش را سبحان نمینامد چرا که او نیز چون پیامبرش به دنبال کودکان 9 ساله میباشد. Geelangcat پاسدار باز نشسته ای که حتی نام کاربری من و برابری زن و مرد در دین و مذهب او حکم اعدام را دارد چه رسد به بیان عقاید یک زن ، و هر فمینیستی پیر و فرسوده است و حتما اگر عکسهای علیاء ماجده را نمیدید او را هم کهنسال و فرسوده میشناخت.در عجبم که مادر ایشون پیر و فرسوده نشده و از قرار با الیزابت تایلور رقابت میکند. daniall از سوئد نیز بدنبال اینکه در آن دیار نان بخور نمیری را یافت کند به گفتۀ خودش فقط برای مدتی کوتاه آئتیست بود . افرادی که کیستی و هویتشان توسط شخصیت و کردارشان سرقت شده و در سایۀ نابودی آفتابی به تن میزنند . خوب که خود را به دیگران شناساندید .
دوشنبه 7 آذر 1390 - 12:00
saeed_national - تبریز - ایران
دوستان این عکسها (زیبا) مال 2007 مناطق لختی های هامبورگ است . میتونین برین سایتش و جلف بازیهای این زنیکه را از نزدیک ببینین.اینهم ادرس سایتش https://zibanawak.wordpress.com/
دوشنبه 7 آذر 1390 - 12:27
feminism - لندن - انگلستان
مضحک و سوال برانگیز اینست که بعضی از مخالفین تندرو با این عمل مخالف نیستند بلکه با سن و سال شخص برهنه مشکل دارند، اینها گربه هائی هستند که به ظاهر پنچه اشان را از خیس شدن حفظ میکنند ولی زمانیکه چشمانِ حریصشان ماهی خوش خط و خالی را در حوض میبیند سینۀ خود را تا به دُمشان داخل آب میکنند. فقیه شهر به رفع حجاب مایل نیست _ چرا که هر چه کند حیله در حجاب کند .
دوشنبه 7 آذر 1390 - 12:34
amir58 - مشهد - ایران
واقعن شرم اوراست.ازدوست عزیز خوش باور توقع نداشتیم که..؟بایدبه این کار خانم علیا اعتراض میکردیم .خب اگه اگه دوست داره بره فیلم پورنو یا اروتیک بسازه ازاده ومخاطبین وبیننده های خودشوداره.هرچیزی جای خودش نه تویک بلاگ سیاسی .دوروز دیگه یکی پیدامیشه که دوست داره مثلن با گربه اش رسمی ازدواج کنه تاانتقاد واعتراض کنی دادمیزنه که حقوق بشر وازادی ازبین رفته......
دوشنبه 7 آذر 1390 - 12:37
faramarz_zj - یوته بوری - سوئد
شرمم میاد بگم ایرانیم.این بی‌ حرمتی به حقوق زن می‌باشد.فرهنگ ۲۵۰۰ ساله ایرانی‌ یعنی‌ اینه؟ چه جالب خیلی‌‌ها هم گفتن این آزادیه.
دوشنبه 7 آذر 1390 - 13:06
mohannad - کویت - الکویت
بابا همش فقر فرهنکیه.خجالت هم خوب جیزیه والاه
دوشنبه 7 آذر 1390 - 13:11
choobin - مانیلا - فیلیپین
شما که این کارو تأیید می‌کنید اگه خوبه از خودتونو،....تون مایه بذرید ببینم بازم تأیید می‌کنید.
دوشنبه 7 آذر 1390 - 13:30
emadi - کرمان - ایران
این زنه 4 سال پیش لخت شده الان میگه بخاطر دختر مصری بوده. از فردا هر فاحشه ای میتونه بگه من هم اگه این کاره شدم فقط و فقط بخاطر همدردی با دختر مصری بوده وگر نه کی می رفتم دنبال فاحشگی.
دوشنبه 7 آذر 1390 - 13:31
mnbbi - کیف - اکراین
ای بابا . بی‌خیال !. بذرید خوش باشن !!!!!!!!!!!!!!!. این سایت هم اگه اینا را نظر میگن بی‌ معلوماته
دوشنبه 7 آذر 1390 - 13:56
morgan123 - واشینگتن - امریکا
من فقط توی این فکرم که اون خانم اول اگر دوباره هوس کنه مسلمان بشه باید چه خاکی توی سرش کنه!!!
دوشنبه 7 آذر 1390 - 14:04
derbanco - مشهد - ایران
با سلام به تمامی کسانی جور دیگر دیدند نه بسیاری که خود را منطق مطلق می دانند و همه را با قیاس و دید خود حتی در مسائل شخصی شان محکوم می کنند به نظر بنده حرکت خوب و شخصی بسیار خوبی بوده که هر کس بصورت شخصی می تواند بگیرد و جملات سراسر پلیدی بعضی ها که می گویند خواهرتان مادرتان دخترتان هم بیایند اینکار را بکنند باید بگویم این موارد ابله در حیطه تصمیمات شخصی است و هیچکس حتی من مرد نمی توانم برای نزدیک ترین کسانم در امور شخصی شان دخالت کنم .وضمنا نگاهی بیاندازید به وبلاگ این خانم و ضمن اینکه برداشت من از این انتشار دردهای افراطی گری است که جامعه ما ، همه مان را به آن وادار می نماید . https://zibanawak.wordpress.com/. https://zibanawak.blogfa.com/
دوشنبه 7 آذر 1390 - 13:26
nemat420 - لندن انتاریو - کانادا
واقعاّ انسان لخت از هر حیوانی زشت تره تصورّ کنید همه آدم‌ها لخت و برهنه می‌گشتند.اوه اوه اوه
دوشنبه 7 آذر 1390 - 14:18
Azadikhah - تکسل - هلند
freedom-is-not-free doom :درود بر شما دوست عزیز.باور کن خیلی‌ از ایرنیهایی که در خارج از کشور زندگی‌ می‌کنن هیچ گونه تغییری نکردن مثل اینکه فقط از لحاظ جسمی‌ در خارج ایران هستند ولی‌ فکرشان مثل وقتی‌ هست که در ایران بودند!خوش باور و پریستوک,bita tehrani,Royan bootimaa این راه رو ادامه خواهیم داد!
دوشنبه 7 آذر 1390 - 14:30
dkdk - اسلیس - دانمارک
بوتیمار - پاریس - فرانسه شما اول برای خودت متاسف باش که آزادی را در لخت و برهنگی پیدا کردی.تبیدمم کاربران فهیم این کار را بد دانستن.هر بی‌سوادی میدونه که اگر انسانی برای جسمش آرزش قائل نباش مطمئنأ خود نیز بی‌ آرزش است.حال باید فهمیده باشی‌ که باید برای افکار و برداشت خودت از آزادی متاسف باشی‌.
دوشنبه 7 آذر 1390 - 14:40
avdish - شیفلد - انگلیس
فقط می‌تونم بگم که برای همشون متأسفم
دوشنبه 7 آذر 1390 - 15:13
ARTEMIS-SW - .پاریس - فرانسه
feminism - لندن - انگلستان. گرامی-- نکته ی بسیار عجیب اینکه از کشوری میاییم که تعدادی کثافت بدور زنی‌ حلقه میزنند در طی‌ دقایقی‌ طولانی با سنگ بر بدنش می‌کوبند تا با زجری وحشتناک بمیرد در حالیکه همان کار او-----زنا!!!! را مرد طبق دینش با ۳ زن دیگر می‌کند.....در زندانش به زن جلوی شوهر ..به دختر جلوی پدر... و در قتلهای محفلی کرمان ۱۸--نفر!!! ۷ نفر گزارش شده!!!!!-را به وضعی حیوانی به گناه بی‌ گناهی سلاخی میکنند---در سینما ۴۰۰ نفر را میسوزانند تا به توانند به گردن ساواک بیندازند!و هزار کوووفت و زهررررررررر مار دیگر .آنوقت چنان رگهای گردن به خاطر این حادثه شلنگ شده تو گویی همه مادر ترزا---ماهاتما گاندی و یا دالای لاما هستند!!!!!!
دوشنبه 7 آذر 1390 - 15:44
kokex - ‫فرانکفورت - ‫آلمان
‫چرا هرچی سلولیت و شکم آویزون هستش و مردها حتی رغبت نمی کنن با انبر هم به اینها دست بزنن می شن. ‫فمینیست ها ؟ یک زن لطیف فمینین ناز دیدید فمینیست باشه ؟ یا مثل این با با...
دوشنبه 7 آذر 1390 - 16:24
freedom-is-not-free doom - ملبرن - استرالیا
feminism - لندن - انگلستان. مرسی‌ بسیار زیبا توصیف کردی شرایط رو!
دوشنبه 7 آذر 1390 - 16:57
toloo-khorshid - تهران - ایران
متأسفانه تعبیر کلمه زیبای آزادی را با کارهایی که نفس گمراه انسانی‌ دنبال می‌کند اشتباه گرفته‌اید، آنانی‌ که عریان شدن را دلیل بر آزادی می‌دانند متأسفانه واقعیت و حقیقت آزادی را درک نکرده اند، در کشورهایی که دموکراسی و آزادی به معنای واقعی‌ وجود دارد حتا این عمل ناشایست را نمیپسندند مگر گروه محدودی که در هر دین و مذهب و ملّیتی، آنان را می‌توان یافت. انسان میتواند با درک صحیح از مفهوم آزادی به مقامهای والای انسانیت دست پیدا کند. نه اینکه خود را به مرحله حیوانیت نزدیک و نزدیکتر کند.
دوشنبه 7 آذر 1390 - 17:00
ذره بین - میسور - هند
مخالفت و مبارزه یه چیزه . کمبود فرهنگ و شعور هم یه چیز . مگه هر کس تا الان توی این دنیا واسه آزادی جنگیده با بدن برهنه بوده تا به خواستش برسه ؟ من که شرمم میاد بگم اینا هموطنم هستن
دوشنبه 7 آذر 1390 - 17:22
sajad1000 - بروکسل - بلژیک
حالا اینا لخت شدند برای حمایت یا آزادی شما هم که عکسشون و سانسور کردید؟ یعنی تو این سایت هم از ازادی خبری نیست
دوشنبه 7 آذر 1390 - 17:41
zps - تهران - ایران
واقعا که متاسفم !. واقعا اون علیا ماجده حقشه که سخت ترین مجازاتها رو داشته باشه !. نه بخاطر برهنه شدنش بلکه بخاطر یک راه و سیاق شرمگین و فاسد که پایه گذاری کرد و حالا هرکی می خواد اعتراض کنه به دنباله روی ازون شر آورترین راهو انتخاب می کنه!
دوشنبه 7 آذر 1390 - 17:50
afgbidin - کرک - ایرلند
خاک تو سرد، از سن و سالد خجالت بکش پیره گراز
دوشنبه 7 آذر 1390 - 18:14
habilian - قم - ایران
feminism - لندن - انگلستان: عزیزم اینقدر حرص نخور.من مسلمان هستم و به مسلمان بودن خیلی خیلی افتخار میکنم و اینکه اگه صحبت های تو قابل قبول بود این همه مخالف تو سایت نداشتی و من تنها نیستم که بهت ایراد میگیرم,پس حتما صحبت هات یه ایرادی داره که اینقدر مخالف داری ولی فکر نکنم سر عقل بیایی و مسیرتو عوض کنی در ضمن من تو یکی از کامنت هات خوندم نوشتی آئتیست!!!!!!! اخه بی سواد حالا خوبه تو یه کشور انگلیسی زبان زندگی میکنی,اسمش آتئیست هست نه آئتیست. من تو این دهه محرم میرم حسینیه عزاداری,حتما برایه تو و اون رفیق جون جونیت artemis دعا میکنم بلکه به حرمت این شب های عزیز خدا یه عقل دوباره به شما دو تا داد. الهی آمین
دوشنبه 7 آذر 1390 - 18:19
sourena.de - اشتوتگارت - آلمان
کسانیکه این حرکت رو نفی میکنند ولی‌ تجاوز به زنها و مردها در زندانهای حکومت ولی‌ وقیح رو محکوم نمیکنند بهتره خفه خون بگیرند و از اظهار فضله پرهیز کنن. یه مشت مزدور حکومتی که برای چندر غاز تن‌ به هر کثافت و جنایتی میدند حق اظهار نظر در این موارد رو ندارند.
دوشنبه 7 آذر 1390 - 19:19
lucas71 - اوپسالا - سوئد
در تابستان ۲۰۱۱ گزینگ قاضی در مسافرتی که به اروپا داشت همراه با زیبا ناوک در مناطق لختی‌های هامبورگ حضور می یادبد و جویای احساسات و انگیزه‌های طرفداران این فرهنگ برهنگی می شود.
دوشنبه 7 آذر 1390 - 19:38
khosh bavar - یزد - ایران
amir58 - : دوست گرامی‌، شما فکر کردید، که آنها با کمال میل دست به چنین روسوایی زدند و منتظر " بهانه" بودند که خود را لخت نشان بدهند !؟ نه عزیز، نباید بخود دروغ گفت و بدنبال جواب راحت بود ! پس، این اشخاص درد آنچنانی‌ دارند که دست به چنین عملی‌ زدند همانند کسی‌ که بخاطر گرفتاری زندگی‌ و خصوصی خود دست به خودکشی می‌زند و دیگری بخاطر فشار زندگی‌ به اعتیاد روی میاورد و هزاران اعتراض و واکنش گوناگون ! دوست عزیز و محترم، لطفا یکبار دیگر به کامنت ۳ من توجه کن که نوشتم که حتی نواوران دینی هم در زمان خود مشکلاتی داشتند که با اعتراض دیگران مواجه بودند و آگر در این تاپیک https://www.iranianuk.com/page.php5?id=20111117133345022 به انتقادگران آن دختر مصری بنگرید، باز متوجه اعتراض بیشتر منتقدگران میشوی که به آن دختر جوان و فرشته تهمت " معروف " شدن را زدند که او قصد دارد که بدن جوانش را به دیگران نشان بدهد و باز در این عکس میبینیم که
دوشنبه 7 آذر 1390 - 19:52
khosh bavar - یزد - ایران
2): همین منتقد گران از بدن پیر ، لاغر و پشمالو این اشخاص انتقاد دارند، با توجه به اینکه این افراد اصلا مثل آن دختر مصری " بگفته " آنان خام نیستند، بلکه آنان فقط با این اعتراض " لخت و عریانشان " صدای اعتراضشان را به گوش کر دولتمردان رساندند !
دوشنبه 7 آذر 1390 - 19:52
feminism - لندن - انگلستان
ARTEMIS SW / آرتمیس جان گرچه من شخصا با اینگونه حرکتِ اعتراضی مخالف هستم ولی هرگز این اختلاف نظر و عقیدۀ من دلیلی بر چسباندن تهمت و افترای فاحشگی و بدکاره ای به آنها نمیشود ! پدرم برایم میگوید زمانی در ایران بزرگ مَرد میهن دوستی چون فریدون فرخزاد را جلف و هم جنسگرا میخواندند و صادق هدایت روشنفکر را معتاد و بنگی ، و این بخشی از فرهنگِ قدرشناسی کور دلان است !!! همین افراد خوش غیرتِ روضه خوان در این صفحه هستند که زمانیکه در پیش روی و چشمان آنها دختر جوانی بوسیلۀ باتوم بسیجیان خُرد و خمیر میشود، چون موشی بدنبال سوراخی میگردند و ذره ای از مردانگی و غیرت در وجودشان یافت نمیشود، حال آمده و عرض اندام میکنند !!
دوشنبه 7 آذر 1390 - 20:02
red apple - دوبی - امارات
جدا از هر دین و ملیت انسان سالم عاقل بالغ حتما داری شرمم هست درسته حجاب ملایی جالب نیست ولی این هرزگیه ربطی به ازادی نداره
دوشنبه 7 آذر 1390 - 20:11
feminism - لندن - انگلستان
habilian / حاجی حلبیان معلوم شد که چه معجون حال بهم زنی هستی برو زنجیر بر پشت بزن ، فرق سرت را بشکاف و گِل بر سر بمال و ناله های واعظان گوش کن تا مگر روزیت برسد !! آتش از گور حسینی که شهربانو دخت یزدگرد را ربود بلند شود !! یزدگردی که تازی نژادان از او خواستند یا جزیه بدهد و یا اسلام بیاورد و او در پاسخ گفت شما مردمانی هستید که سوسمار میخورید و بادیه نشین هستید و هرگز آنها را نپذیرفت !!
دوشنبه 7 آذر 1390 - 20:18
zahra50 - کپنهاگ - دانمارک
freedom is not .. اول فکر کردم مذهبی هستی چون زیاد خوشت نیامد از داستان رابطه خدا و مریم انتقاد کردم .بعد گفتم حزب الهی هستی چون از مسیح پسر مریم حمایت کردی.حالا میبینم نه مذهبی هستی نه حزب الهی .چرا به من بد و بیراه میگی نمیدونم ؟جدا چی بهت برخورد؟اگه کتک نمیزنی جواب بده .و اما درباره لخت شدن چون بدنشون مال خودشونه و من آدم دموکراتی هستم انتقادی ندارم ولی خودم واسه اعتراض راههای دیگه ای انتخاب خواهم کرد.
دوشنبه 7 آذر 1390 - 20:20
feminism - لندن - انگلستان
free-dom-is-not-free doom / دوست من این گوشه ای از حال نزار اسلامیون و روضه خوانان است ، شما ببینید این حاجی حلبیان ها از قم هستند که ننگی بنام رژیم اسلام فاشیستی را تا به حال نگه داشته اند و بدون شک از تنظیم کننده ها و لیدرهای تجاوزهای دسته جمعی هستند !!
دوشنبه 7 آذر 1390 - 20:32
Dionysos - پارسی - فرانسه
خطاب به کاربرهایی که به آرتمیس و فمینیسم افکار متعفن خودشون رو نسبت دادند عرض می کنم تشریف ببرید فکری برای زنان مسلمانی بکنید که از فقر و بدبختی حاضر به تن فروشی و صیغه اسلامی شدند. اگه هنوز کلمه شرافت رو به خاطر دارید برای دختران و پسرانی که مورد تجاوز پاسدارها و اطلاعاتی ها و بسیجیها قرار گرفتند کاری بکنید. شما مالیات نمی پردازید برای مجانی حرف زدن، بله عادت شماست که مجانی حرف بزنید و برای بدن دیگران هم اظهار نظر بکنید. مایه تاسفه که اعتراض این آدمها رو با برهنگی جنسی و روسپی گری یکی می کنید. امیدوارم همه شما اسلام زده ها و تنگ نظرها از درد بی درمان اخلاق فروشی شفا پیدا کنید!!
دوشنبه 7 آذر 1390 - 20:34
a.ahooraei - دوسلدورف - آلمان
Howakhshatar- کسی ضدیت نداره اگر شخصی مایل هست که فیلم پورنو بازی کنه , مسیله خودش هست اما با اون کارش گفته که چیکارست اما کسی نباید بخودش اجازه بده که بعنوان یک حرکت انقلابی و ملی و نمایندگی و یا حرکت سیاسی دست به اعمال غیر اخلاقی بزنه.
دوشنبه 7 آذر 1390 - 21:57
mehran_alman65 - هامبورگ - آلمان
سلام مهران هستم از هامبورگ من بسیار خوش حالم از این کار ۲کهنمه ایرانی‌ که از خودشون مایه گذاشتن که من به جرات بگم من جرعته چنینکری رو ندارم در ختمه که اینها معلومه روحشون به خودشون تعلق داره نه مثل خانمهای که با چادر تو زندان بازجویئ می‌کنن و جسهنو و رهشنو زیره چادر به آخوندها تقدیم می‌کنن ممنون
دوشنبه 7 آذر 1390 - 21:57
silencio - پاریس - فرانسه
این است واقعیت بدن! و راه فراری ازش نیست! چه بخوایم چه نخوایم این واقعیت بدن فیزیکی‌ ماست! سالهاست این تن‌ فیزیکی‌ رو پنهان می‌کنیم ، حتی ذهن خود را پنهان می‌کنیم! کلا به ۲ رویی و ماسک زدن عادت گرفتیم! و از واقعیت وجودی خویش فرار می‌کنیم! تمام این تابو‌ها زادهِ ذهنه و در طی‌ اعصار شکل گرفته و چنان ریشه قوی داره که به این زودی‌ها مردم از این توّهم‌ها خلاص نمیشن***
دوشنبه 7 آذر 1390 - 22:12
Royan - بوخوم - آلمان
habilian - قم - ایران,. برای من هم دعا کن. چون من هم یک آتئیست هستم و خیلی هم بابت آن خوشحالم که آتئیست هستم.
‌سه شنبه 8 آذر 1390 - 01:38
Dara va sara - پرت - استرالیا
reedom-is-not-free doom - ملبرن - استرالیا..درود بر شما..و دیگر روشنفکران که اینگونه جواب مذهبیون کوته نظر را داده اید.
‌سه شنبه 8 آذر 1390 - 02:30
freedom-is-not-free doom - ملبرن - استرالیا
zahra50 - کپنهاگ - دانمارک. دوست عزیز سلام،درست متوجه شدی من هیچ گونه اعتقادات دینی ندارم فکر کنم سؤ تفاهم پیش اومده! چون دیدم به خاطر نام کاربری به "مسیح پسر مریم" طعنه زدی من هم نگاه به نام کاربریت کردم و فکر کردم شما حزب الهی هستی‌! و ماجرای پهلوی شکسته زهرا و تماشا کردن علی‌ رو به طعنه گفتم! لول!در هر صورت من ازت معذرت می‌خوام
‌سه شنبه 8 آذر 1390 - 02:55
freedom-is-not-free doom - ملبرن - استرالیا
feminism - لندن - انگلستان. دقیقا این ننگ رو با همین دهه محرم که habilian داره پزش رو میده پیش میبیرن! اگر جشنی مثل ۴شنبه سوری ۱۰ روز طول می‌کشید باور کنید انقدر دختر و پسر‌ها برای محرم سر و دست نمیشکستن و بازار این خزعبلات انقدر داغ نمی‌شد!این‌ها به قدری خوش خط و خال شدن که ازای حسینی رو به خورد مردم ایران میدن که تو حمله اعراب نیاکانشون رو به بردگی برده! این‌ها ناموس مردم رو به خاطر فقر با ۴ کلمه عربی‌ و به اسم صیغه میزنن زیر بغلشون و می‌برن آب از آب تکون نمی‌خوره! ولی‌ اگه یه زن لخت بشه و اینا نتونن بهش تجاوز کنن غیر قابل هضمه براشون! به همین سادگی‌!.
‌سه شنبه 8 آذر 1390 - 03:16
yalda1989 - تهران - ایران
من نمیفهمم این مردا چی میگن این وسط میان لخت میشن,از کی تا حالا مردها انقدر حامی حقوق زنان شدن؟! حالا که پای لخت شدن اومد وسط به فکر حمایت از زنها افتادن ؟!ما که میدونیم مردها چه موجوداتین همش مغزشون تو این چیزا سیر میکنه,اکثر مردها مثل اینکه بدشون نمیاد زنها لخت بشن مثل اینکه خیلی هم استقبال میکنن که دست به این حمایت ها زدن. حالا اگه علیا ماجده یه جور دیگه(غیر از لخت شدن)اعتراض میکرد انقدر دیگران به خصوص مردها ازش حمایت میکردن؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
‌سه شنبه 8 آذر 1390 - 04:49
bita tehrani - ویکتوریا - کانادا
راستی‌ حاجی habilian - قم - ایران/قبل از اینکه تشریف ببری قمه زنی‌ اینها،این را بخوان و برو.صفاش بیشتره! "ما از تبار قریش,هواخواهان ما عرب و دشمنان ما ایرانیها.هرعربی از هر ایرانی بهتر و بالاتر.هر ایرانی از دشمنان ما هم بدتر.ایرانیها را باید دستگیر و به مدینه آورد,زنانشان را فروخت و مردانشان را به بردگی وغلامی اعراب گماشت."حسین بن علی,سفینه البحار و مدینه الاحکام والاثار,صفحه 164.
‌سه شنبه 8 آذر 1390 - 04:54
bita tehrani - ویکتوریا - کانادا
دوستان عزیز،feminism / free-dom-is-not-free doom /ARTEMIS/Azadikhah/khosh bavar / تشکر از همه شما.واقعا این همه توضیح را برای چه کسی‌ باید داد؟ اون میرزاده عشقی‌ که فکر کنم کیبردش سوخت از آب دهانش(تصور اعتراض کردن الناز جون!) اون از Geelongcat و kokex و رفیقشون که انگار تسبیح به دست دم مدرسه دخترانه وایسادن و عقده های جنسی‌ شونو خالی‌ می‌کنن.اون هم حاج آقا حلبیان که به فکر زنجیر و قمه و پلو قیمه شبش هست! یا اونایی که قضیه را ناموسیش می‌کنن و باز یاد خواهر و مادر همدیگه میفتن! خانمها،آقایان،هموطنان این فقط یک ''اعتراض ''بود.من تاییدش نمیکنم،همانطور که هیچ ایرانی‌ تاییدش نکرد.اصلا برهنگی در فرهنگ ما جایی‌ ندارد.فقط لطف کنید فریاد اعتراض‌شان را بشنوید،ما هم میدانیم پشم و پیلی و چربی‌ اضافی زشت است! کسی‌ هم نه قربان صدقه رفت نه کف زد و سوت کشید.بی‌ زحمت چشم‌هایتان را بشویید! همینطور گوش‌هایتان را...
‌سه شنبه 8 آذر 1390 - 04:34
saeed_national - تبریز - ایران
باباجون اصلا بنا را بر این بزاریم که این حرکت دمو کراسی خواهانه هست.(که نیست).خوب تا اینجاش که مشکلی نیست؟ شما تو سایت این خانم یه گشتی بزنید. ایشان اصلا و ابدا ثبات شخصیتی ندارند.هر جایی که میره اونجا زودی رنگ عوض میکنه.یک روز شب تا ساعت دو نصف شب ،نماز شب میخونه.وقتی میره المان اونجا زودی خودشو به گروههای لخت میچسبونه . میره پیش کومله و بین اونها میرقصه.یک روزی هم عکس مریم و مسعود را میزنه رو تیشرتش و جلف بازی در میاره.شما کی و کجا دیدین که یک موجود ماده (در بین حیوانات)برای اعمال جنسی پیشقدم بشه؟! باباجونه من اینجور اعمال با شرم و حیا همراهه شما چرا همه چی را باهم قاطی میکنینن (خطاب به اونهایی که موافق با این نوع حرکات هستند) دموکراسی بها داره .بهاش زندان و شلاق و مرگ و....است نه اینکه شب تو خونه با دوربین گوشی دوتا عکس از چیزت بگیری و بزاری در وبلاگت و فرداش ببینی به دموکراسی رسیدی.خواب دیدی خیر باشه.
‌سه شنبه 8 آذر 1390 - 05:23
*پسر شجاع* - تهران - ایران
هرکی میخواد از کار اینا حمایت کنه ..لطفا شعار الکی نده ..خودش دست بکار شه ..
‌سه شنبه 8 آذر 1390 - 07:47
kokex - ‫فرانکفورت - ‫آلمان
سعید جان فدای درک و شعورت
‌سه شنبه 8 آذر 1390 - 07:55
ARTEMIS-SW - .پاریس - فرانسه
. Dionysos - پارسی - فرانسه. گرامی‌ من نیز چون فمینیسم با این عمل موافق نیستم می توانستند با بیکینی همین پیام را برسانند--- ولی‌ زبانم لال اگر بخواهم برچسب روسپیگری(((که شرفش ۱۰۰۰ برابر کار ملایان است)) بدهم!! این شگرد اینهاست عوامل کثیف ملا و دینش------سیرجانی به خاطر شعر خدا نشناس شد معتاد و همجنس باز فرخزاد هم همینطور فروغ فرخزاد فاحشه-بختیار و هدایت معتاد و هر کسی‌ که دینشان را افشا کرد!! بگذار در لجن فکری خود غرق باشند.
‌سه شنبه 8 آذر 1390 - 07:02
bita tehrani - ویکتوریا - کانادا
یعنی‌ اون کامنت من بدتر از مزخرفات میرزاده کوفتی یا اون گربه نره بود که نذاشتی؟؟؟؟؟. ادمین جااان
‌سه شنبه 8 آذر 1390 - 07:43
*پسر شجاع* - تهران - ایران
Neda02 - اتاوا - کانادا. فکر کنم یکی ازش پنهانی برای سو استفاده عکس گرفته ..برای همین آمادگی نداشته ..:)
‌سه شنبه 8 آذر 1390 - 08:02
*پسر شجاع* - تهران - ایران
leila leila - گوتنبرگ - سوئد. کاملا حرفت رو قبول دارم ..با کارهای امثال اینها آخوندها سعی دارند بی حجابی رو مساوی با برهنگی معرفی کنن ..در حقیقت کار اینها کمک به افراطیهای مذهبی هست..
‌سه شنبه 8 آذر 1390 - 08:05
kambizian - تهران - ایران
نصف میل جنسیم از بین رفت
‌سه شنبه 8 آذر 1390 - 08:19
bita tehrani - ویکتوریا - کانادا
ادمین جان ببخش زود قضاوت کردم.کامنت دوم را اول گذاشتی،ما مخلصیم :))))))))
‌سه شنبه 8 آذر 1390 - 08:45
feminism - لندن - انگلستان
Dionysos / دوست گرامی این گروه افرادی هستند که زنان را همشیره و خواهر صدا کرده و در پستو با این همشیره ها به نیّتِ قربت الی الله دو رکعت نماز تجاوز جنسی بجا میآورند ! البته سواد و دانششان نیز در حدِ چگونه وارد شدن به بیت الخلا و تنقیه کردن است، و بهمین دلیل است که اینگونه رمیده شده اند و زوزۀ وا مصیبتا بر سر داده اند !! ضمنأ از هم اندیشی و همفکری شما نیز تشکر میکنم .
‌سه شنبه 8 آذر 1390 - 08:58
feminism - لندن - انگلستان
bita tehrani / مرسی بیتای عزیز ، انیشتین میگوید عقاید دشمنانِ حقیقت خطرناک تر از دروغ است . این عدۀ ملول و بستوه آمده از خویش ، از کاروانِ قبیلۀ اندوه هستند که از بس به ناله های واعظان که چون باد بیصدای معده میماند، گوش کرده و بر سر و سینه زده اند رنگ و رویشان نیز چون همان صدای ناله شده است. حاجی حلبیانِ پیشانی سیاه هم از قرار طوطی حسین بی لشگره که مکتب لغت شناسی در این سایت دایر کرده !! به هر حال از لطفت سپاسگزارم عزیزم.
‌سه شنبه 8 آذر 1390 - 08:39
Dionysos - پارسی - فرانسه
saeed_national - تبریز - ایران، خواب دیدی خیره!!! مگه اینها برای اعمال جنسی پیش قدم شدند و به شما تعارف کردند؟ مگه شما وقتی در خانه لخت می شید فقط برای عکس گرفتن از چیزتونه؟! عجب استدلالی! حتما سر در حمام عمومی اسلامی محله تون نصب کن مبادا کسی سرزده وارد بشه!!!!
‌سه شنبه 8 آذر 1390 - 09:13
Dionysos - پارسی - فرانسه
bita tehrani - ویکتوریا - کانادا، دوست عزیز شما نوشتید هیچ ایرانی کارشون رو تایید نکرد. درست نیست دوست عزیز! من به عنوان یک ایرانی کارشون رو تایید می کنم و انتقادهای دیگران از برهنگی هیچ اهمیتی برای من نداره و ترسی هم از آدمهای ضعیفی که پشت ماسک زهد و اخلاق فروشی مخفی شدند ندارم. برهنگی الهام بخش هنرمندان و نقاشان و مجسمه سازان زیادی بوده. برهنگی خلاف طبیعت انسانی نیست و کسانی که با نمایش بدن برهنه مخالفند چیزی از فرهنگ و هنر و روانشناسی بشری نمی دونند. اون چیزی که طبیعی نیست ترس و شرم از برهنه شدنه. شاد باشید
‌سه شنبه 8 آذر 1390 - 09:48
سعید احمدلو - آنکارا - ترکیه
این خوب است که آدمها نظراتشان را بدهند ولی موضوع این است که در کشور مصری که حق سنگسار و چند همسری قانونا و شرعا و حتی عرفا در کشورشان ترویج می شود بهتر است این فرد در این رابطه کاری کند . خانم سیبا هم احتمالا چند روز دیگر نظرش عوض شود و بچه هایش را غسل تعمید کند
‌سه شنبه 8 آذر 1390 - 10:08
habilian - قم - ایران
bita tehrani - ویکتوریا - کانادا: ترجمه صحیح حدیث چنین است:. «اگر قرآن بر غیر عرب نازل شده بود اعراب ایمان نمی آوردند در حالی که قرآن به عربی نازل شده و غیرعربها به آن ایمان آورده اند پس این برتری برای غیر عرب ها است.»لازم به ذکر است که در ترجمه ارسالی شما عجم را به ایرانی ترجمه کرده در حالی که به همه غیرعربها اطلاق عجم می شود. در ادامه، تمام مطالبی را که در کتاب سفینه البحار درباره واژه عجم آمده است برای شما ارسال می کنیم تا مغرض بودن مترجم فوق روشن شود:. 1. امام صادق(ع) هر کسی که شیعه ما باشد ممدوح است اگر چه غیر عرب باشد و هر کس دشمن ما باشد مذموم است اگرچه عرب باشد. 2. امام علی(ع) در دفاع از ایرانی ها به عمر می گوید:این ایرانیان دانشمندانی بزرگوار هستند و با ما از در دوستی وارد شده اند و مایل به پذیرش اسلامند. 3. امام رضا(ع) می فرماید:خداوند نعمت دین اسلام را به ایرانی ها می دهد و از بستگان پیامبر(ص) آنرا هدر می کند (بنی امیه و بنی عباس و ...). 4. امام باقر(ع) می فرمایند:یاران امام زمان(ع) 313 نفر از فرزندان عجم هستند.
‌سه شنبه 8 آذر 1390 - 10:07
Dionysos - پارسی - فرانسه
فمینیسم و آرتمیس عزیز، من پشیزی به نظر این اسلام زده های پامنبری بها نمی دم. حربه اینها اینه که برهنگی رو با برهنگی جنسی و صد البته همون روسپی گری شرعی اسلامی که ازش لذت می برند یکی کنند. این اسلام زده های بدبخت باید از احکام جنسی اسلام و امامان شیعه خجالت بکشند نه آدمهای برهنه. من برهنگی رو تایید می کنم و به این اخلاق فروشهایی هم که برهنگی این افراد رو به جنسی تعبیر می کنند توصیه می کنم خودشونو به روانپزشک معرفی کنند. شاد باشید
‌سه شنبه 8 آذر 1390 - 10:36
habilian - قم - ایران
feminism - لندن - انگلستان : فمنیست ها کلا به 2 گروه تقسیم میشن اولی زنای مطلقه ای که اینقدر از همسرشون اذیت شدن که نسبت به مردا نوعی عقده دارن و فمنیسم میشن دومی زنای بد هیکل,زشت و بد اخلاق و چروک که چون مردا محل ... نمیزارن پر از عقده و کینه اند. من فکر نکنم فمنیسم جان هیچ مردی تا حالا باهات رابطه داشته و حتی دوست پسر داشته باشی برایه همین پر از عقده ای اگه یه دختر نرمال بودی باهات بحث میکردم ولی نیستی چون همه رو یه جور نگاه میکنی.در مورد تو فکر کنم گزینه دومی صحیح باشه ولی خداوکیلی بد نیست با یه پسر باشی تا دنیا به روت باز بشه و روشن تر به مسائل نگاه کنی البته اگه پسری بخواد با تو باشه.بعدش تو رو جون ...میشه این قدر لفظ قلم و ادبی کامنت نذاری,تو همون کلمات عادی رو درست بنویس ادبی نوشتنت پیشکش.
‌سه شنبه 8 آذر 1390 - 11:00
Azadikhah - تکسل - هلند
دانمارک؛ یک هنرمند ایرانی منقد اسلام تهدید به مرگ شد. اطلاعیه. بار دیگر یکی از اعضای انجمن ایران آزاد در دانمارک تهدید شد. این بار فیروزه بذرافکن, هنرمند و بلاگ نویس ایرانی -دانمارکی توسط شخصی در سایت فیس بوک تهدید به مرگی فجیع شده است. این شخص در نامه ای سراسر تهدید آمیز ابراز تمایل کرده تا بعد از تجاوز به فیروزه وی را قطعه قطعه کرده و گوشت وی را غذای سگها کند. پلیس دانمارک بعد از شکایت فیروزه در حال تحقیق و شناسایی فرد مذکور می باشد. خوشبختانه این تهدید در کار فیروزه اثری نداشته و فیروزه با عزمی راسختر در دفاع از آزادی بیان به کارهای هنری و بلاگ نویسی خود ادامه خواهد داد
‌سه شنبه 8 آذر 1390 - 11:16
Azadikhah - تکسل - هلند
تهدیدها و حملات افراد وابسته به سفارت جمهوری اسلامی و مسجد امام علی وابسته به رژیم ایران در کپنهاگ در این چند ماه اخیر و با شروع ابراز مخالفت علنی ایرانیان پناهنده به پروژه بنای مسجدی بزرگ که از حمایت مستقیم رژیم ایران برخوردار است افزایش چشمگیری داشته است. منشی اول سفارت در کپنهاگ کسانی را که در مورد ارتباط مسجد امام علی و رژیم ایران دست به افشاگری زده اند تروریست خطاب میکند, امام جمعه مسجد این افراد را منافق میخواند, سخنگوی مسجد تظاهر کنندگان معترض به کشتار مردم ایران در سال اخیر را تهدید میکند و مزدوران رژیم که مسجد امام علی را به پایگاه ولایت فقیه در دانمارک تبدیل کرده اند به افرادی که در حال جمع آوری امضا و پخش اطلاعیه هایی در مخالفت با اجازه ساخت مسجد هستند حمله فیزیکی می کنند. این فشارها و تهدیدها نه تنها خللی در اراده ما برای افشای هر چه بیشتر جنایات رژیم ایران و دفاع از آزادی بیان و حقوق انسانها وارد نکرده, بلکه ما را مصمم کرده تا با توانی بیشتر در این راه کوشا یاشیم
‌سه شنبه 8 آذر 1390 - 11:17
daniall - نانت - فرانسه
Dionysos - پارسی - فرانسه من نمیدونم اسم این طرز فکرتو چی‌ می‌شه گذشت.بابا ما هم با اسلام (مشخصا با هر چیزی به عنوانِ دین یا به شکل مذهب که از طرف حکومت در زندگی‌ مردم دخیل باشه)مخالفیم بذارن اعتقاد و باور قلبی بمونه ولی‌ دیگه دلیل نمی‌شه این مخالفت از ما ادمهایی احمق بسازه. این طرز فکرت واسه خودت(فقط خودت)محترم هزاران مثل تو هستن که من حتا مستندی در موردشون دیدم استدلالهای خودشونم دارن که به برهنگی معتقدن.تو که از فرهنگ حرف میزنی‌ باید بدونی که کنار گذاشتن فرهنگ یعنی نادیده گرفتن سیستم ارزشی، افکار، عقاید و به هم ریختن تمام ملاکهای اخلاقی و اجتماعی، بی هویت شدن و درهم ریختگی ارزش ها و سردرگمی یک فرد ومثل تو.حرفی نزن که تا این حد احمق به نظر برسی .من اصلا به کار این زن به عنوان مبارزه نمیتونم نگاه کنم به هیچ وجه. امثال تو هم اینقدر بی سواد و بی هوییت و عقب مونده ذهنی هستید که در حالی که مصداق بی فرهنگی هستید نمیدونم چه اصراری دارید به دیگران درس فرهنگ و هنر و روانشناسی بدید اونهم اینقدر مضحک.
‌سه شنبه 8 آذر 1390 - 11:30
*پسر شجاع* - تهران - ایران
Dara va sara - پرت - استرالیا. میشه بفرمایید لخت شدن در جزیزه لختیها در هامبورگ چقدر شجاعت میخواد ؟!..به نظرم برای اینکار نیاز به حماقت هست نه شجاعت! ..هرکسی اگه حماقت داشته باشه یا عقل درست و حسابی نداشته باشه این کار رو میتونه بکنه ..یه بار تو یکی از محلات جنوب تهران یه زن میانسالی رو دیدم که شلوارشو پایین کشیده بود و ادارا میکرد ..کسی کاری بهش نداشت فقط میگفتند بیچاره قاطی کرده عقل درست و حسابی نداره!..
‌سه شنبه 8 آذر 1390 - 11:35
Shirzan48 - بروکسل - بلژیک
آرتمیس‌سؤ - .پاریس - فرانسه .. درود بر شما عزیزم حقیقتا مطالعات , ثابت نظر و جدی بودن شما همیشه قابل تحسین است . موفق و پیروز باشی‌ .
‌سه شنبه 8 آذر 1390 - 12:41
Azadikhah - تکسل - هلند
saeed_national - تبریز - ایران:این لخت شدن ها و عکس گرفتن ها هم در اینترنت هنر خاصی نمی خواد. این ها فقط یک اعتراضه به تفکری که برای نوع زندگی و پوشش دیگران می خواد حد و معیار قرار بده. چه دلیلی داره که بقیه به معیاری که تو داری پایبند باشند. کی همچین اجازه ای به شما داده. آزادی هر انسان باید تا جایی باشه که به دیگران آسیب نزنه. در بقیه ی موارد آزاده.
‌سه شنبه 8 آذر 1390 - 12:10
freedom-is-not-free doom - ملبرن - استرالیا
habilian - قم - ایران. مطلبی که در مورد زنان فمنیسم نوشتی‌ با زنان کور مذهبی‌ که سیبیل‌هاشون از بنا گوش در رفته و خیک رو زیر رو چادر مخفی‌ می‌کنن بیشتر جور در میاد! تو که باید این جور زن هارو خوب بشناسی!؟ در ضمن تو که به فمنیسم برای روشن تر نگاه کردن به مسائل پیشنهاد بوی فریند میکنی‌ یه فکری به حال هم...ات بکن! فقط برای باز شدن ذهنشون ها! نکنه خدای نکرده روشن فکری برای زنان اقوام شما قدغنه!؟.
‌سه شنبه 8 آذر 1390 - 12:10
zahra50 - کپنهاگ - دانمارک
freedom is not دوست و هموطن بسیار عزیزم منم معذرت میخوام و امیدوارم منو ببخشی.سربلند باشی
‌سه شنبه 8 آذر 1390 - 13:59
habilian - قم - ایران
freedom-is-not-free doom - ملبرن - استرالیا : فمنیسم جون خودتی بابایی؟؟؟ چرا با چندتا نام کاربری میایی کامنت میزاری ؟ کم کم داره ازت خوشم میاد بیشتر کامنت بزار دلمون شاد بشه b:
‌سه شنبه 8 آذر 1390 - 14:23
Dara va sara - پرت - استرالیا
سر شجاع* ..مشکل اینکه به اشخاصی اسلام زده ای چون تو از همون بچهگی یاد دادن که لخت شدن بده و اگه زن لخت دیدی باید بهش تجاوز کنی چون انکاره است. برای تو عکس سکسی با یک عکس علمی لخت یک معنی و مفهوم رو میده.. لپ کلام که این خانم عملی را انجام داده که تو و امثال تو سالها طول خواهد کشید که معنی واقعی ان را بفهمید. برای لخت شدن باید از یک سدی که افکار جامعه اسلامی در ذهن در طول عمر درست کرده عبور کنید.برای شکستن ان سد احتیاج به یک شهامت خاصی است که هر کس نداره. خود شما حتی در جزیره لختیها هم جرعت این کار را ندارید. به افکار بیمار و پلیدت نگاه کن..زن هم مثل مرد ادرار میکنه ولی ایا دیدن یک زن درحالت ادرار کردن نشان از بیمار بودن اوست ؟
‌سه شنبه 8 آذر 1390 - 14:31
saeed_national - تبریز - ایران
Dionysos - پارسی - فرانسه.دوست عزیز نکنه خودت باور کردی که واقعا فرانسوی تشریف داری.مثلا میخواهی ادای روشنفکری در بیاری که اره از نظر جنابعالی لخت بودن یک امر طبیعیه (مثلا براتون جا افتاده.).تو اگه یک کم .... از خانومی که یک زمانی تا ساعت دو نیمه شب نماز میخونده اینقدر حمایت نمیکردی.چرا که ایده اش کاملا متضاد با نوشته های حضرتعالیه.ولی چه کنم که همش بلدین با کلمات ور برین.در ثانی شما بچه تر از اون هستین که بفهمین که این خانم چرا دست به این حماقت زدند،سرکار میخواستن کلیپها و دست نوشته هاشون را زودتر ترویج کنند.غافل از اینکه به کاهدون زدند.شما به من جواب بدین ببینم ،این سایت که یک سایت خارجی و هیچگونه محدودیتی در انتشار اخبار نداره (اقا بالاسر نداره که فردا بهش گیر بدهند)چرا انجای این خانم را داخل یک کادر مستطیلی سفید قرار داده؟کسی جلوشو گرفته؟! نه عمو عرف اجتماع ایرانی این اجازه را بهش نمیده.
‌سه شنبه 8 آذر 1390 - 14:39
saeed_national - تبریز - ایران
Dionysos - پارسی - فرانسه.در کامنت بلاییم هم نمیدونم معنی نوشته هام واقعا نفهمیدی یا اینکه خودت را به ... زدی.عمو منظور من این بود که حتی جنس ماده حیوانات هم در اینجور مسائل احساس شرم دارند. چه برسه به انسان که خودش را اشرف مخلوقات خطاب کرده .-به شما تعارف کردن -منظورت از این نوشته چیه؟اخه عزیزم حرف زدن بلد نیستی ،حرف نزدن را هم بلد نیستی؟!
‌سه شنبه 8 آذر 1390 - 14:40
feminism - لندن - انگلستان
habilian / حاجی حلبیانِ پیشانی کِپره بسته میبینم که راهی را برای تبلیغ شغل شریفت که همانا بارکِشی محبت میباشد پیدا کرده ای !! شما بهتره که در حفظ پستو و همشیره ها را کوشا باشی و به کار دیگران ...نفرمائید.
‌سه شنبه 8 آذر 1390 - 14:46
Dionysos - پارسی - فرانسه
daniall - نانت - فرانسه، ... خودتی بچه مسلمون! چون اگه... نبودی و راست می گفتی که هویت و فرهنگ اسلامی ایرانی برات مهمه نمی اومدی مقیم فرانسه بشی!! بیسواد و بی هویت تویی، چون اگه بی هویت نبودی نمی اومدی یه کشور دیگه ادعای هویت از دست رفته اسلامی بکنی و با قوانین یک فرهنگ دیگه زندگی کنی. اونی که تناقض داره تویی نه من. اگه تایید برهنگی نظر منه و محترم پس....می کنی حرف بیجا می زنی. اگه به حرفت اعتقادی نداری پس خیلی شکر خوردی ادعای احترام می کنی. خیلی زورت اومده بسیجی به جای موندن تو فرانسه برگرد ایران مدافع فرهنگ ایرانیت باش. اگه فرصت طلبی پس برو بمیر عقب مونده ذهنی اسلام زده!
‌سه شنبه 8 آذر 1390 - 15:20
Dionysos - پارسی - فرانسه
saeed_national - تبریز - ایران، روشنفکر شاید از نظر معیارهای اسلامی شما نباشم اما اینجا از نظر فرانسویها باسواد و روشنفکرهستم. بله آقا لخت بودن یک امر طبیعیه. امر دیگه ای داشتید؟ عزیز جان اگه بلد بودی درست حرف بزنی نمی گفتی که اینها از چیزشون عکس گرفتند. اول خودت طرز صحبت کردن رو یاد بگیر بعدش درس اخلاق بده.
‌سه شنبه 8 آذر 1390 - 15:27
ARTEMIS-SW - .پاریس - فرانسه
Shirzan48 - بروکسل - بلژیک. سپاس بانوی گرامی---- فقط جای تأسف است جلوی چشم همین شعار دهندگان داخل --بیش از ۱۰۰ جوان کشته شد---خفه خون مرگ!! ندای عزیز و آخرین نگاهش را دیدند خفه خون به پسر و مرد تجاوز شد-خفه خون- اعدام سنگسار-شکنجه خفه خون-----حال عریان شدن یک زن((دلیلش هر چه هست)) اینها را دیوانه کرده باور کنید اکثر اینها مشتری پرو پا قرص فیلمهای پورنو گرافیک هستند ....اینجا----جانماز---آب‌کشی‌-!!!!! شاد باشی‌-!!
‌سه شنبه 8 آذر 1390 - 15:50
freedom-is-not-free doom - ملبرن - استرالیا
habilian - قم - ایران. حاج جان شما الان اینجا چیکار میکنی‌!؟ این هیئت و عزاداری‌ها چی‌ شد پس؟ اصلا اون‌ها هیچی‌ مگه تو الان نباید بالای دیوار سفارت انگلیس باشی‌؟ این شور حسینی پاچه انگلیس رو که بد گرفت میترسم ولی‌ آخرش از یقه تون بزنه بیرون! ازامام نقی‌در باره اهمیت شور حسینی پرسیدند. فرمود: همانا از شعور دوری جویید که گر بر شور غلبه یابد بساط عاشورا و قیمه پلو را براندازد :)))
‌سه شنبه 8 آذر 1390 - 16:25
Dionysos - پارسی - فرانسه
habilian - قم - ایران، عیال شما که فمینیسم نیست به خاطر خوشگلی زیاده که برقع سرش می کنه؟! یا از اینکه ممکنه مردم با دیدنشون سکته کنند؟! بلا به دور!!!
‌سه شنبه 8 آذر 1390 - 16:43
saeed_national - تبریز - ایران
ARTEMIS-SW - .پاریس - فرانسه.شما که ماشالله هزار ماشاالله زبونتون اندازه قدتون درازا داره کجا بودین؟ میومدی جلوشون وا میستادین دیگه.همه میخوان حاضرش را صاحب بشن.مواظب باش تو گلوت گیر نکنه.کی و کجا به شما گفتند یکی که مخالف لخت شدن یک خانم به بهانه دموکراسیه ،نباید فیلم پورنو ببینه؟حداقل هنرپیشه پورن اینقدر عرضه داره که هویتش را قایم نمیکنه.ولی این خانم چی؟! داره به بهانه دموکراسی از ترویج سایتش بهره برداری میکنه.
‌سه شنبه 8 آذر 1390 - 17:00
daniall - نانت - فرانسه
Dionysos - پارسی - فرانسه من اصلا قصد احترام به نظرتو نداشتم اونجا هم تاکید کردم که.حالا زیادم آدم قابل بحثی‌ نیستی‌ من فقط می‌خواستم بگم حماقت حدو مرز نداره اگرم داشته باشه برای امثال تو قابل تشخیص نیستش.اینکه من بسیجی‌ باشم یا نباشم تشخیصش به عهده خودت چون موضوع زیاد مهمی‌ نیست واسم من میگم اگر فرهنگ نباشه،یه سری هنجارها از بین میره ادم دچار سردرگمی می‌شه(بی فرهنگ مثل تو) نه میتونه درست با چیزی مخالفت کنه نه می‌تونه حقشو از کسی‌ بگیره،هر کسی‌ گفت که این خانم کارش نهایت حماقته که از فرهنگ اسلامی دفاع نکرده که.این خانمم یکی‌ مثل تو هر دو دچار آنارشیسم فکری.شماها از چه قماش و فرقه ای هستید من موندم.یا سنت پایینه یا سوادت یا هردوش مضاف به اینکه از نظر منطقم تعطیلی‌.این که از برهنگی خوشت بیاد یا نیاد واسه خودت مهمه منتها زیادی جوگیر نشو که اونو به هنر و فرهنگ و روانپزشکی بشری !!!ربط بدی.در ضمن بهت توصیه میکنم اینقدر ساده لوحانه کامنت نذار واسه خودت یکمی ارزش قائل شو هر فکر یا مطلبی به ذهن اشفتت رسید رو زود اینجا ننویس بچه جون.
‌سه شنبه 8 آذر 1390 - 17:06
a.ahooraei - دوسلدورف - آلمان
Freedom is not free doom- ببخشید عزیز شما افکارتون به اعمالتون نمیخوره مثلاً اسم کاربری که انتخاب کردی با گفته هایتان چفت نمیشه، بگذریم و اما دوست گرامی مگه بنده تز نویس این صفحه هستم که فکر کنم همگی باید رهرو افکار و عقاید من باشن و یا نوع برخوردشون یا درکشون مثل من باشه، عزیز جون شما پیچ بینی و من پیچش مو. بگذار یکسری از واقعیات را واست توضیح و بشکافم شاید به من حق بدید. قبل از اون در مورد این عمل بگم که ایشون اختیار داره جسم خودشون هستند و اما مایی که دم از آزادی و دمکراسی میزنیم و دنبالشیم نباید جوری برخورد کنیم که با هرج و مرج اشتباه گرفته بشه، شما یک نگاهی به تاریخ اروپا بکنید و ببینید چگونه و چه کسانی انقلابیون ضد کلیسا بودند و با چه تدبیری دست کلیسا را از سر ملت کوتاه کردند، عزیز من لخت که نشدند و برن توی خیابون، آنها حرفشون را زدند و مردم را آگاه کردند و برای آزادی از بند مذهب فریاد زدند و مردم را بیدار کردند و گفتند شما آزادید در داشتن مذهب اما نیازی به داشتن روحانیون در دولت نیست، بهر حال بریم سراغ جو و فرهنگ آلوده به فرهنگ تازی کشور خودمون. ..ادامه.. 
‌سه شنبه 8 آذر 1390 - 18:16
*پسر شجاع* - تهران - ایران
Dara va sara - پرت - استرالیا. این ... رو نگه دار برای خودت و دوستای لختت که ...لخت بودن خوبه لول..خیالت راحت! من اگه همفکرای تو رو لخت ببینم حالم بهم میخوره و هیچ جاذبه ای جنسی ندارن ..همونطور که از اینا حالم بهم خورد..در ضمن این افکار عقب مونده امثال تو هست که همه چیز رو جنسی و سکسی می بینه ..برای من مرد و زن فرقی نداره همانقدر که رفتار این زن رو تایید نمیکنم ..رفتار اون همفکر پشمالوتم تایید نمیکنم ..تو طرز فکرت اونقدر خرابه که نفهمیدی که ادارا کردن عیب نیست بلکه در یک محیط عمومی شلوار رو پایین کشیدن و ادرار کردن ناپسنده ..البته ظاهرا ...... اینکارا خوبه ..
‌سه شنبه 8 آذر 1390 - 18:53
*پسر شجاع* - تهران - ایران
راستش یه سوالی برام پیش اومد ..دوستانی که تجربه دارن لطفا راهنمایی کنن..تو جزیزه لختیها وقتی کسی بیرون میاد کارت بانکیش رو کجا میذاره ؟!..تنها چیزی که بفکرم میرسه اینه که با یه نخ به گردنش آویزون میکنه ..
‌سه شنبه 8 آذر 1390 - 19:03
*پسر شجاع* - تهران - ایران
freedom-is-not-free doom - ملبرن - استرالیا. نمیدونستم تو جزیره لختیها اینترنت هست..بابا بیخیال D
‌سه شنبه 8 آذر 1390 - 19:06
saheletanhai - اسلو - نروژ
من با لاله_خانوم - مونترال - کانادا. موافقم صد درصد.
‌سه شنبه 8 آذر 1390 - 19:15
a.ahooraei - دوسلدورف - آلمان
Freedom- not/ شما یک نگاه بنداز به همین صفحه و ببین چند نفر نظر دادن و تعداد مخالفین چند در صدن؟ با فرض اینکه شما ، ما اکثریت را احمق و بی اطلاع فرض کنید و منم به شما حق بدم و بگم راست میگی ما املیم . اما بگذار قدری عمیق تر بریم. اولاً دلیلی نداره که یا زیاده روی در چپ گرایی کنیم و یا بر عکس در راست گرایی، عرض شود که، شما شاید حس کرده باشی و بدونی که خود من رابطه ای با مذهب ندارم و یک آته ایست هستم که سخت پایبند به اخلاقیات و رفتار و کردار انسانی هستم و تنها تمایز انسان از حیوان را همین میدانم که انسان بعلت قدرت درک و شعور و فهمش از حیوان برتر هست و باید از این استعداد استفاده کند و خوب و از بد تشخیص بده. بگذریم، اوایل انقلابی که لوث رفت و به انحراف کشیده شد یکعده از جوانان اون روزها بعلت اینکه در جامعه ما کمتر کسی از دمکراسی خبر داشت و یا حرفش را میزد، قشر جوان ما و حتی قشر روشنفکر ما دو جناح و آلترناتیو برای رسیدن به رستگاری و آزادی و زندگی بهتر می شناخت، یا اسلام و دین محمدی و یا کمونیست ،ادامه....
‌سه شنبه 8 آذر 1390 - 19:16
a.ahooraei - دوسلدورف - آلمان
Freedam- not/بودن. اسلام را که کمونیست ها رد می کردند و با آن مجادله داشتند وقشر واقعاً روشنفکر اون زمان هم که عامل بدبختی و پس روی می پنداشتند، در نتیجه اسلامیون روبروی دو قشر. حالا قشر کمونیست که یا از طریق طبلیقات روسی و یا از طریق گروهی که" هیچ شناختی جز حربه کمونیست بودن و در مقابل این فقر جامعه وایستادن چیز دیگری نداشتند " بین جوانان متداول شده بود در اون جامعه بمانند مرض طاعونی شده بود که ٧٠٪ بیسواد و قریه و دهات نشین کشور ما از اون بر حذر بودن و ملاها هم بکمک این ٧٠٪ همین را استدلال و همه را یا فراری و زندان و یا قلع و قم کردند. ادامه...
‌سه شنبه 8 آذر 1390 - 19:24
a.ahooraei - دوسلدورف - آلمان
Freedom- notتونستند یواش یواش بر تمام قدرت حکومتی غلبه کنند. قشر روشنفکر واقعی اون زمان که اغلب قریب به اتفاق آنها یا فراری و یا دستگیر و نابود شدند ،مدام این قشر هوادار کمونیست و یا اسلامیست ها را هشدار میدادند که اولاً این ملت اسلام با خونشون اجین شده و فکر کمونیست کردن آنها را از سر بیرون کنید قبل از اینکه ملاها ازش حربه درست کنن و توی سرتون بزنن، اما گوش ندادند و در نهایت نابود و نیست شدند و یا توبه کردند و برخی هم همکاری چرا که ایده الوژی ضعیف بود و اغلب این ملت مذهبی و اگر چه شاید از نظر شما و خیلی های دیگر از ما، اینها عقب مانده و یا پس مانده اند اما قشر زیادی از این جامعه را تشکیل میدن و باید مواظب باشیم و اینجور چیزها را نمی پذیرند و ملاها هم همینا رو حربه میکنند و از طریق همین ملت توی سر من وشما میزنند.   /
‌سه شنبه 8 آذر 1390 - 19:31
a.ahooraei - دوسلدورف - آلمان
هیچوقت هیچ دست آویزی دست این آخوندها ندیم که از طریق اون با احساسات مذهبی ملت بازی کنند و با ما رو در روشون کنند. شما یک نگاه عمیق به خانوادت و اطرافیان و فامیلت بنداز و ببین چه تعداد از آنها با بسم الله دستشون را میشورند و با قل و .... از در خونه بیرون میرن. اینها بی اطلاعند و اول با شمشیر اسلام را به خوردشون دادند و بعد هم واسشون جا انداختند.
‌سه شنبه 8 آذر 1390 - 19:39
freedom-is-not-free doom - ملبرن - استرالیا
a.ahooraei - دوسلدورف - آلمان. اولا اسم کاربری من دقیقا به این معنی که آزادی به معنای آزادانه مجازات کردن نیست یعنی‌ دقیقا کاری که شما انجام میدید!حداقل در مورد نام کاربریم اجازه بدید خودم صاحب نظر باشم! خواهشا بحث رو طولانی‌ نکنید من و شما در بالا حرفهامون رو زدیم! از نظر من برهنگی با هرزه گی‌‌ فرق می‌کنه اگه موافقی که هیچ اگر نه دیگه این صغری کبری چیدن شما رو متوجه نمی‌شم!احساس معصوم بودن پیدا کردید و میخواید من رو از اشتباهم متوجه کنید‌!؟
‌سه شنبه 8 آذر 1390 - 23:22
خشایارشا - تهران - ایران
به خاطر بیاوریم که انسان برهنه به دنیا میآید و برهنه هم میمیرد, حتی اگر فاطمه زهرا باشد. لباس پوشیدن انسان به خاطر پنهان کردن بدن او از دید دیگران آغاز نشد. بلکه به خاطر حفظ بدن از سرما و گرما بود. اینکه طبیعتا همه خانمها سینه و آلت تناسلی زنانه و مردان هم آلت مردانه دارند, امریست که همه از آن مطلعند. اگر این خانم محترم اینگونه عریان در مقابل دوربین ایستاده است, میخواهد بدین طریق تو دهنی آبداری به پوشش خانمها بتوسط اسلام در ایران اشاره کند و من این عمل اورا بسیار محترم و با ارزش میدانم. این کار او از کار هزاران فاطی کماندوهائی که در خیابانها راه میافتند و مزاحم آزادی این وآن میشوند مقدس تر است. این را آینده نشان خواهد داد. در ضمن این خانم در نجابت از تمام فاطی کماندو های رژیم منفور اسلامی بر تراست.
‌چهارشنبه 9 آذر 1390 - 01:15
bita tehrani - ویکتوریا - کانادا
Dionysos - پارسی - فرانسه/برداشت من از نوشته‌های اکثر کاربران آن بود که نوشتم،شاید لفظ ''همه'' را نباید استفاده می‌کردم.با اینکه من از اصول اخلاقی‌ خودم شرمنده نبوده و نیستم ولی‌ شجاعت شما را تحسین می‌کنم.
‌چهارشنبه 9 آذر 1390 - 03:13
freedom-is-not-free doom - ملبرن - استرالیا
*پسر شجاع* - تهران - ایران. باور کن حتی با این مغلطه کردن و تیکه‌های مسخره و پز دوست دختر‌های نداشته ات! هم حرفی‌ واسه گفتن نداری! یکبار قبلا هم گفتم به نظر من جواب دادن بهت باعث می‌شه احساس کنی یه چیزی حالیته و حرفی‌ برای گفتن داری و اون موقعست که این تفکرات ابلهانه ات ریشه اعتقادات به خودش میگیره! ؛)
‌چهارشنبه 9 آذر 1390 - 05:23
bita tehrani - ویکتوریا - کانادا
حاجی آقا حلبی این که شما نوشتی‌ چه ربطی‌ داشت به اونی‌ که من نوشتم....اصلا بی‌خیال حاجی،خودشو عزیزت نکن،سینتو بزن....(حالا ایرانی‌ نه،عجم...چه فرقی‌ کرد!!)
‌چهارشنبه 9 آذر 1390 - 05:47
Dionysos - پارسی - فرانسه
daniall - نانت - فرانسه، بسیجی عقب مونده ذهنی! من نگفتم که آدم محترمی هستی و قصدت محترمانه حرف زدن بود. جماعت بسیجی چیزی که نمی شناسه شرافت و احترامه، شکر زیادی خوردی که به خودت اجازه دادی در باره من اظهار نظر کنی! بسیجی تو ازفرهنگ؟ هنجار؟ چی حالیته؟! قمه زدن برای حسین و حسن و کلاهبرداری و چند همسری و صیغه و تجاوز و دزدی و اسلام فروشی و هزار حقه بازی دیگه اگه اسمش فرهنگ ایرانی و هنجاره می شه به حماقت بی حد و مرز آدمهایی مثل تو که دچار جمود فکری هستند پی برد که هنوز در رویای بوی قورمه سبزی و آش رشته در غرب فرهنگ فرهنگ می کنند. دیروز به بهانه اسلام دهنها رو می بستید حالا شما بسیجی ها که برای سفارت ایران در غرب جاسوسی و آدم فروشی می کنید کت خودتون رو از روی استر پوشیدید و می خواهید به اسم فرهنگ ایرانی دهن مردم رو ببندید و به مردم بقبولونید که باید در قالب فکری شما زندگی کنند و گرنه بی هویت و بی فرهنگ هستند!
‌چهارشنبه 9 آذر 1390 - 07:12
Dionysos - پارسی - فرانسه
daniall - نانت - فرانسه، آخه بسیجی فرصت طلب و نون به نرخ روز خورکه معلوم نیست چطوری کارت اقامتت رو در فرانسه تمدید می کنی! منطق تو بی منطقیه آدم مریض ! اون کسی که از بچگی در بسیج استخدام شده و مغزش شستشو داده شده و هنوز در کودکی معلق می زنه شما بسیجی ها و سفارتیها هستید که هنوز نمی دونید در غرب برهنگی آزاده و ربطی به قماش خلافکاران جنسی بسیجی نداره!! شما اسلام زده ها مریض هستید چون برهنگی برای شما آدمهای بیمار فقط درسکس و جنسی تعبیر می شه برای همینه که باید خودتون رو به روانپزشک معرفی کنید. اینقدر کوته فکر و عقده ای هستی که فکر می کنی کسانی که به زندگی شخصی دیگران احترام می گذارند و با دیدن برهنگی تحریک نمی شوند، یا باید بچه باشند یا آنارشیست!! بیسواد و ... خود تو هستی که فرانسه مثلا زندگی می کنی اما نمی دونی آزادی بیان و زندگی شخصی چیه!!
‌چهارشنبه 9 آذر 1390 - 07:37
Dionysos - پارسی - فرانسه
خطاب به همه بیمارانی که به آزادی بیان و عقاید کاربرهای موافق برهنگی و حریم زندگی شخصی دیگران اهانت و تعرض کردند!!! کسی که فرهنگش همون فوبیهای اسلامی از بدن برهنه باشه و با دیدن برهنگی تحریک بشه از اختلالات روانی رنج می بره و مریضه. کسی که به بهانه فرهنگ ایرانی و تحریک احساسات ملی گرایی مردم و تلقین حس گناه به دیگران به خاطر تایید برهنگی، می خواد دهن همه رو ببنده فرقی با حکومت اسلامی نداره. هر فردی خودش قادر به فرهنگ سازی هست و می تونه فرهنگ شخصی خودش رو داشته باشه و این مساله نه تنها شرم آور نیست بلکه به دیگران ربطی پیدا نمی کنه. در جا زدن در نقصهای یک فرهنگ خودکشی و عقب افتادن از زمان حاله. به بیماران جنسی که فحاشی کردند توصیه می کنم حتما بیماریشون رو جدی بگیرند و سری به روانپزشک بزنند!!
‌چهارشنبه 9 آذر 1390 - 07:52
Dionysos - پارسی - فرانسه
به سایر کاربرهای مودب که موافق نبودند عرض می کنم که آب به اسیاب جمهوری اسلامی نریزید. ما قرار نیست از فرهنگ اسلامی به فرهنگ اسلامی ایرانی پناه ببریم. زندگی شخصی دیگران متعلق به خودشونه و کسی که تابو شکنی می کنه باید حمایت بشه. فرهنگ اینده رو تک تک بچه های ایران خواهند ساخت. فرهنگ ایران اینده تکثر گراست نه بسته در یک قالب خاص از پیش تعیین شده و محصور به سنتهای گذشتگان. مرگ بر جمهوری اسلامی و درود به تمام مبارزانی که علیه اسلام و تحجر اسلامی تابوشکنی می کنند.
‌چهارشنبه 9 آذر 1390 - 07:57
Dionysos - پارسی - فرانسه
freedom-is-not-free doom - ملبرن - استرالیا، دوست عزیز تاپیک مسلمانان شاد نیستند بسته شد و پاسخم رو اینجا می نویسم. بله دوست عزیز گاهی حوصله دارم نه همیشه، اما هرگز مهدیاری نکردم! اسلام به مسلمان اجازه بلوغ فکری رو نمی ده، برای همینه که یک مسلمان باید همیشه مقلد باشه. من ایرادی نمی بینم که یک بار هم که شده مسلمانی رو شاد کنم و بهش این احساس رو منتقل کنم که آدم بالغیه و باید مسوولیت حرفها و اعمالش رو به عهده بگیره و برای هر ادعایی که می کنه سند و مدرک داشته باشه. من به پاسخهای یک مسلمان آشنا هستم، غالبا از قبول واقعیت سر باز می زنند، چون به بلوغ فکری نرسیدند.
‌چهارشنبه 9 آذر 1390 - 08:11
Dionysos - پارسی - فرانسه
2ـ در یک فرمول استدلال پسر شجاع رو خلاصه می کنم : . نبودن تصویر زن در تخت جمشید = نبودن قانون ارثیه برای زن در ایران و یونان و رم و مصر و عربستان باستان،، نبودن تصویر زن در اسلام و دیوارهای کعبه یا سایر بناها = بودن قانون ارثیه در اسلام!!! نمایش مدرک و سند معتبر و رفرنس برای اثبات حق ارثیه زن و قانون ارثیه در تمدنهای باستانی = وظیفه غیر مسلمانان ،،،، اثبات ادعای نبودن حق و قانون ارثیه زن در تمدنهای باستانی و بودن ارثیه در اسلام = معافیت مسلمانان از نمایش مدرک و سند!!! پسر شجاع برای دختر پرونی تایلند و اوکراین هم رفته فقط جزیره لختیها مونده که به یاری الله اونجا هم خواهد رفت تا ناکام از دنیا نره!! البته حمام عمومی رو هنوز در ایران امتحان نکرده، شاید هم کرده الله اعلم!!!!
‌چهارشنبه 9 آذر 1390 - 08:27
Dionysos - پارسی - فرانسه
بیتا تهرانی، دوست عزیز لطف دارید. من درک می کنم که همه آدمها تمایل به برهنه شدن در انظار عموم رو ندارند. اما برهنگی برای مسلمانان هم امر غریبی نیست. تنها مشکل مسلمانان اینه که دچار فوبی برهنگی هستند به خاطر دستورات اسلام. حمامهای عمومی و خزینه ها در گذشته و امروز هنوز هم بین مسلمانان طرفدار دارند. مسلمانها در خزینه و حمام شورت پایشان نبود و لباسهای زیر محصول غربی ست. حتی امروز هم در برخی از روستا ها و شهرهای ایران مثل قزوین این رسم هست که عروس و داماد رو به حمام می برند تا بدن برهنه اش را ببینند مبادا مشکل فیزیکی داشته باشه. در قزوین مردها با هم به حمام عمومی می روند و داماد رو می شویند! این مسائل در ایران هست فقط تابوست. کسی جرئت نمی کنه از برهنگی حرف بزنه اما در مکانهای سر بسته تا معاینه آلت جنسی طرف هم پیش می روند!! برهنگی غیر جنسی یک هنره و الهام بخش هنرمندانه. همه مردم هنرمند نیستند. کسانی که هنرمندند باید حمایت بشوند. باید تابوها رو شکست و از قضاوت دیگران نترسید. شاد باشید
‌چهارشنبه 9 آذر 1390 - 10:55
Dionysos - پارسی - فرانسه
habilian - قم - ایران، حاجی هابیلیان، قابیل خیلی وقته به سر شما زد و الان باید در بهشت موعود با محمد و آدم و حوا برهنه بگردی و شیر و عسل تناول کنید! به زنی که معتقد به فمینیسم هست فمینیست می گویند نه فمینیسم!!! البته شکی نیست که عیال و همشیره های شما فمینیست نمی تونند باشند، چون خیلی خوشگلند و مردها هم زیاد بهشون محل می گذارند!! برای همین زیر حجاب و برقع مخفی شدند تا مردها کمتر بهشون محل بگذارند! حاجی جان حالا مشکل از مردهاست یا از عیال و همشیره های شما؟! زمان آدم و حوا هابیل و قابیل شورت نداشتند، چه فاجعه ای بود! علت درگیری قابیل و هابیل شاید برهنگی و دعوا سر برگ انگور بود! اون موقع هنوز لحاف ملا از فیضیه قم صادر نمی شد!!!
‌چهارشنبه 9 آذر 1390 - 11:11
feminism - لندن - انگلستان
Geelongcat / بسیار بجا بود که قبل از روضه خواندن برای دیگران مادرتان را از این کار برحذر میداشتید ولی خب کاریست که شده و ازقرار ایشون میل شدیدی به این کار داشت :)))) از شواهد معلوم است که تو نیز نتونستی جلودارش باشی !!! البته سن و سال ایشون در حد مادر ِ پدربزرگ من که اکنون در قبر آرمیده میباشد ولی با داشتن پسر فاسد فکری چون تو که برایش تبلیغ میکند چنین مطلبی انتظار میرود :))))) در ضمن خدایتان را نیز..... بفرمائید شاید مغزتان شفاف تر بشود !!!
‌چهارشنبه 9 آذر 1390 - 12:13
daniall - نانت - فرانسه
من فکر می‌کنم این حرفهات ربطی‌ به من یا هیچ کس دیگه‌ای نداره.تو الان با خودت و افکارت درگیری.به خودت وقت بده که ذهنت از این کشمکشی که درش هست رها بشه اونوقت راحت تر می‌شه بهات صحبت کرد.در ضمن من احتیاجی به تمدید اقامت ندارم.تو فکر کن من بسیجی‌ و مسلمان و جاسوس مزدور.حالا اینارو فاکتور بگیر ببین دیگه چی‌ میتونی‌ بهم بگی‌؟؟هیچی‌ درسته؟قدرت جوابگوییت تا زمانی عمل میکنه که همین چیزهارو بگی.از نظر تو هر کی سیبیل داشت باباته ولی زمان ,این پریشانی افکار و این کشمکش ذهن رو حل می‌کنه البته امیدوارم این مقطعی باشه که واسهٔ خیلیام پیش میاد،حس عقلگرایی حس خوبیه منتها اگه توام با منطق نباشه معجونی‌ می‌شه مثل تو که به مرور حجم شنیده ها و مطالعات با قدرت تجزیه و تحلیل مغز همخونی نداره و نتیجش میشه این.در ضمن یک مطلب رو(حتی جفتگیری قورباغه و اردک)نمیشه با شماها بحث کرد که توش عین پیره زنها نفرین نکنید و فوری پای اسلام و بسیج نکشید وسط.متاسفم که میبینم امثال شما هم از نظر شخصییتی هم بلوغ فکری تا این حد در مضیقه هستن.
‌چهارشنبه 9 آذر 1390 - 13:17
feminism - لندن - انگلستان
Dionysos / دوست عزیزم شما در نظر داشته باشید که همسران کنونی این حاجی .. .... دیروز آنها میباشند> ناگفته نماند که همسران اینها هم زنانی هستند که یا بوی پیازسرخ کرده و سیر میدهند و یا اینکه همواره در حال انجام وظیفۀ تمکین هستند که همانا جهاد زن در اسلام است. بیجهت نیست که وقتی زیبا روئی را میبینند زیر پایشان خالی میشود و شروع به سبحان گفتن اللهشان میکنند !! اینها چه دانند از حق و حقوق زن و احترام به آن ! رهبر دینشان ... در یکی از احادیثش میگوید : بهترین زنانتان، آن زن زایا ، بسیار مهربان و پاکدامن است که براى شوهرش خودآرایى مى کند و از غیر او خود را محفوظ نگه مى دارد، حرف شوهرش را مى شنود و فرمان او را اطاعت مى کند. یعنی در رختخواب باش و تولید توله کن و یا اینکه برقع بپوش و از شوهرت که همانا فرمانده ات میباشد ،فرمانبردای کن .
‌چهارشنبه 9 آذر 1390 - 13:44
*پسر شجاع* - تهران - ایران
freedom-is-not-free doom - ملبرن - استرالیا. بیخدای بیسواد ! ..واقعا مثل اینکه بدجور دچار توهم هستی فکر کردی علی آباد هم شهریه !! لول ..آخه بدبخت! تو کی هستی که جوابهات ارزشی برای من داشته باشه. برو کشکتو بساب که خیلی پیاده ای ..وگرنه جوری ...که تا عمر داری یادت نره ..کامنتت آخر توهم بود :) ..حالا تو زیاد حساس نشو که گفتم خوش تیپم جناب رفتار شناس! ..برای سلامتیت خوب نیست..لوول :)
‌چهارشنبه 9 آذر 1390 - 14:52
Dionysos - پارسی - فرانسه
daniall - نانت - فرانسه، حرفهای من دقیقا به خود تو و بسیجی هایی که فحاشی کردند مربوط می شه.جانماز آب نکش کامنتهای قبلیت هست آقای مدافع جمهوری اسلامی و اسلام!! اون کسی که با خودش درگیره تویی نه من. من هرگز در زندگیم مسلمون نبودم که بخوام نوستالژی اسلام و فرهنگ قرون وسطایی اسلامی رو با خودم فرانسه بیارم. مثل تو فرهنگ مقلد اسلامی ندارم و توی غرب هم برای فرهنگ مقلد اسلامی عربده کشی نمی کنم!! فرهنگ ایرانی خوبه؟ پس فرانسه چه شکری می خوری؟ برگرد هر چه زودتر به فرهنگ ایرانیت برس و قمه بزن تو سرت، آدم مریض! برای اینکه خیالت رو راحت کنم تا امشب با آرامش بخوابی: خوابش رو ببینی که من روزی از اسلام دفاع کنم و تواب بشم و بگم تو راست می گی برهنگی بده!! اینجا اتاق شکنجه و اعتراف نیست اقای بازجو! امیدوارم آخرین تو دهنی من به تو موثر باشه : مخالف برهنگی هستی به درک! مگه تو کی هستی که من بخوام باهات تعارف کنم و بترسم و عقایدم رو مخفی کنم؟! برهنگی مورد تایید من و خیلی از دوستان ایرانی منه، نمی تونی باور و تحمل کنی به درک، برو بمیر! سی سال دیگه هم جواب من به تو همینه!!
‌چهارشنبه 9 آذر 1390 - 15:07
Dionysos - پارسی - فرانسه
feminism - لندن - انگلستان، دوست عزیز تمام دغدغه اسلام سکس و حذف دگرباش و دگر اندیشه، بعد اینها برای برهنگی اینجا با عربده کشی و تلقین حس گناه از نوع آدم و حوا!!! به کاربرهای دیگه می خوان مردم رو عقب بفرستند. با سرنگونی جمهوری اسلامی تبلیغات و شستشوی مغزی اینها تمامه، تا قبل از اون باید به این عقب مونده ها تو دهنی زد. احترام سرشون نمی شه. کافیه فقط از ناموسشون حرف بزنی گورشون رو گم می کنند چون خودشون هم می دونند از چه قماشی هستند و نقطه ضعفشون ناموسشونه!! شاد باشید
‌چهارشنبه 9 آذر 1390 - 15:37
daniall - نانت - فرانسه
چه خفن توهم میزنی‌ باور کن توهمت از تو همین اینترنت تو حلقم.حالا مزدور و جاسوس و و بچه مسلمون و بسیجی‌ رو فاکتور گرفتی‌ بجاش بازجو اضافه شد؟loooooooolعزیزم مخلص کلام اینکه ادم با عقلش باید صحبت کنه.تو همونجوری که فکر میکنی‌ می‌نویسی و حرف میزنی‌ و قاعدتاً هر جوریم حرف میزنی‌ عمل میکنی‌ پس همین طرز فکر و طرز نوشتن میتونه تا حدودی شخصیتتو نشون بده.یکمی سعی‌ کن منطقی‌ باشی‌ اینکه از برهنگی خوشت میاد اون بالا هم گفتم اصلا عیبی نداره واسه بار چندم میگم فقط سعی‌ نکن که هر کی‌ مخالفش بود رو از فرهنگ یا هنر دور بدونی چون اینطور خیلی‌ احمق به نظر میای.حالا این دفعه جز این چیزی که گفتی‌ میتونی‌ چیزی بگی‌؟احتمالا میای میگی‌ تیر خالص زن ;))))))) در ضمن یک کامنت از من بیار که از جمهوری اسلامی یا اسلام دفاع کرده باشم.مطمعنا پیدا نمیکنی پس میتونی جز حرف بسیجی و اسلام یک حرف جدید بزنی هر چند نه سوادش رو داری نه فرهنگش رو توهم هم که میزنی در حد لالیگا ک)))
‌چهارشنبه 9 آذر 1390 - 16:17
feminism - لندن - انگلستان
Dionysos و free-dom-is-not-free doom / عزیزان این اسلامیونِ عقب افتادۀ عقده ایی که گویی خدایشان آنها را برای رجزخوانی و زر زر کردن خلق کرده اگر چاره ای داشته باشند رویِ عکس قرص ماه را هم که در آب منعکس شده، میپوشانند :)) سایت را عطارخانۀ خود کرده و از مُشک آب دوغیشان تعریف میکنند که تمامأ ضجه های غرور پایمال شده و بر باد رفته اشان است و هرزه خندیدنشان هم حکایتیست از روزگار زارشان و گویای این است که کارشان از گریه گذشته با آن میخندند ! عزیزان حیف است که انرژی و وقتِ با ارزشتان که برای این .... باطل کنید ، اینها جنون خودبینی و خودخواهی دارند، و چون جنس بی فائده ، خراب ، از رده خارج و بُنجلی میمانند که روی دستِ مادرشان باد کرده و مانده باشند از این جهت برای چپانده شدن به دیگران از خود تعریف و تمجید میکنند !! شاد و تندرست باشید.
‌چهارشنبه 9 آذر 1390 - 21:43
freedom-is-not-free doom - ملبرن - استرالیا
*پسر شجاع* - تهران - ایران. توهمات من رو هم که بگذاری کنار این تهدید کردن‌های بچه گانه ات صحت حرفهای من رو ثابت می‌کنه! و از رفتارت تعجب نمیکنم چون هیچ کودکی کودک بودن خودش رو قبول نداره و این یه امر طبیعیه!.
‌پنجشنبه 10 آذر 1390 - 05:37
saeed_national - تبریز - ایران
ببینید دوستان به تعداد مخلوقات در دنیا مرام و عقیده در جهان وجود داره. و عقیده و دیدگاه هر کسی برای خودش محترم هست.و هیچ کسی هم نمیتونه طرز فکر و مرام خودش را حالا چه صحیح و یا ناصحیح به دیگری تحمیل کنه.این یک اصل غیرقابل انکار هست. از انطرف اینکه ما در مقابل طرز تفکر یکی زودی انگشت اتهام را به طرفش بگیریم که شما فلان هستین بهمان،میشه سیاست این رژیم که در مقابل احزاب ازاد اندیش و دموکراسی خواهان و روزنامه نگاران و....که اتهامی از قبیل مامور مستکبر و ایادی استکبار و جاسوس انگلیس ووووو را بکار میبره. پس چه بهتر که از بحث خارج نشویم و در این چارچوب به بحث و تبادل نظر بپردازیم.و اما سوال من از دوستانی که موافق با لخت شدن این خانم هستند و انرا بصورت یک حرکت دموکراسی خواهانه و مبارزه با حجاب و روسری انعکاس میدهند. این خانم در سایت خودشان کلیپی از خودشان را گذاشتند که در ان عکس مریم رجوی با روسری روی تیشرتش هست . و عنوان رقص را ،رقص من تقدیم به مجاهدین خلق گذاشتند.خوب حالا شما ارتباط این روسری و سایر عکسهای لخت این خانم را چطور توجیه میکنید؟
‌پنجشنبه 10 آذر 1390 - 05:58
Dionysos - پارسی - فرانسه
daniall - نانت - فرانسه، بسیجی هفت خط این هم یکی از توهماتت برای بن لادن و اسلام : «کدوم بن لادن کدوم مسلمونا اینا هم مارو گیر اوردن.چقدر این جریان حمله ی تروریستی ساده لوحانه و خنده داره.بن لادن فلک زده رو چه گندش کردن اون بدبخت اگه قدرت داشت یک بمب تو عربستان میترکوند که فامیل خودش اونجا راش نمیدادن.»!! بدبخت تو در همین صفحه با اولین کامنتت به من فحاشی کردی و اصلا نگفتی عیبی نداره نظر شماست. بدبخت چقدر دروغ می نویسی و زر زر می کنی. تو همه رو مثل خودت احمق فرض کردی فکر می کنی منطق آب دوغ خیاریت منطق درستیه و بقیه اشتباه می کنند. بسیجی برو اول حرف زدن وتربیت یاد بگیر بعد بیا اینجا درس اخلاق بده. تو مریضی دست خودت هم نیست. بلوغ فکریت از همین منطق فرافکنی و بیسوادیت معلومه. ادعای شخصیت هم می کنی!!! تو با قضاوتت برای بن لادن بهتره از هنر حرف نزنی، چون شعورت در حد همون معصوم بودن بن لادن قد می ده! برو بمیر دروغگو! .
‌پنجشنبه 10 آذر 1390 - 08:48
*پسر شجاع* - تهران - ایران
freedom-is-not-free doom - ملبرن - استرالیا. 1)عزیز برادر ! ..میگم توهم داری ناراحت میشی !!..همینطور داری برای خودت داستان میگی لول..من تهدیدت نکردم ..به موضوع جالبی اشاره کردم که متاسفانه سانسور شد ..فقط همین قدر بدون. ..من 3 ساله عضو این سایتم و بیخداهای خیلی .. تر از تو رو دیدم ..و با خیلیهاشون در زمینه های مختلف بحث کردم که همیشه بعد از اینکه کم آوردن شروع به ... گفتن کردن ..
‌پنجشنبه 10 آذر 1390 - 10:50
*پسر شجاع* - تهران - ایران
2 )مثل همین مورد آخر که گفتم اولین قانون رسمی و معتبر که طبق آن به زنها ارث ثابت و مشخصی تعلق گرفت متعلق به قوانین اسلام هست ..و در تمدنهای قبل از اسلام اکثریت زنها {بجز موارد استثنا } جایگاه بسیار پایینی داشتند و از بسیاری از حقوق از جمله ارث محروم بودند و تا اونجایی که من تحقیق کردم از آن دوران کتبیه یا اثر تاریخی معتبری وجود نداره که به یک قانون معتبر و ثابت در مورد دادن ارث به زنها اشاره کنه ..ولی آثار تاریخی زیادی وجود داره که نشان دهنده جایگاه پایین زنان در آن دوران هست . و برای تایید آن هم مثال زدم که در تخت جمشید از آن همه نقوش تخت جمشید حتی نقش یک زن هم وجود نداره ..که کاملا نشان دهنده جایگاه بسیار پایین زنان در آن موقع بود ..ولی این همفکر مثلا باسوادت !...بجای جواب منطقی شروع به گفتن حرفهای بی ربط و بی ادبانه کرد ..
‌پنجشنبه 10 آذر 1390 - 10:52
*پسر شجاع* - تهران - ایران
freedom-is-not-free doom - ملبرن - استرالیا. 3)..بعد از این همه مدت بحث با شما بیخداها انجام دادم. حالا امثال تو رو خیلی بهتر از خودتون می شناسم جناب مثلا رفتار شناس :)..شما بیخداها 4 ویژگی مهم دارد 1- خیلی بی ادب تشریف دارید 2- بیسواد هستید 3- دچار توهم هستید 4 - بسیار خشک و متعصب هستید و در حقیقت روی دیگر سکه تندروهای مذهبی هستید ..هر 2 گروه تندرو و متعصب هستید ولی در 2 جهت مخالف هم! ....برای همین با هر 2 گروه {تندروهای مذهبی و شما بیخداهای متعصب ..نمیشه منطقی بحث کرد..حالا جناب رفتار شناسی که به قول خودت رشد ذهنی کردی! :)..میشه بفرمایید جوابهای یک بیخدای معتقد به برهنگی مثل تو چقدر میتونه برای من مهم باشه؟! ..که شما هر بار که برای من کامنتت نوشتی فکر کردی که در حقیقت داری بمن لطف میکنی :)لوول..این همه آدمهای محترم و با شخصیت اینجا مطلب می نویسند واقعا چطور فکر کردی که اینقدر مهم هستی ؟! ..واقعا این بزرگترین توهمی بود که از یک بیخدا تا بحال دیده بودم :)..جناب ! بهترین توصیه ای که میتونم بهت بکنم اینه . که حتما به یه روانپزشک مراجعه کن..
‌پنجشنبه 10 آذر 1390 - 10:55
mostafa1979 - تهران - ایران
زیبا که معلومه تعادل روانی نداره.زندگینامه رو که میخونی و عکسا رو که میبینی متوجه میشی.فقط باید به روانپزشک مراجعه کنه
‌پنجشنبه 10 آذر 1390 - 12:37
daniall - نانت - فرانسه
خیلی‌ گشتی تا تونستی‌ اینو پیدا کنی‌؟؛))))))) اینو من نوشتم ولی‌ ربطشو به اسلام و جمهوری اسلامی نمی‌فهمم می‌شه یکمی برام توضیح بعدی؟؛)))من فقط خواستم حماقت و ساده لوهیت رو بهت بفهمونم و در حقیقت دارم بهت لطف می‌کنم تو به جای تشکر چرا اینقدر فحش میدی؟به قول معروف آب حموم ارزونی چاه فاضل آب ولی‌ سعی‌ کن قد یک کف دست ادب و منطق رو همیشه داشته باشی‌.برات آرزو می‌کنم که به اون مرحله برسی‌.در ضمن قرار نیست که اینجا دست به یقه‌ بشیم که .میتونی‌ بیشتر خودتو کنترل کنی‌ اینجوری بهتره.من 4ساله اینجا کامنت میذارم تو تونستی همین یکی رو فقط پیدا کنی؟;))))))به جای حرص خوردن یکمی از عقل منزویت کار بکش عاقبت کور منطقی و بی سوادی فهاشی و توهین و تهمت هستش پس یا منطقی باش و با استدلال بحث کن یا سعی کن چیزی نگی.
‌پنجشنبه 10 آذر 1390 - 13:16
freedom-is-not-free doom - ملبرن - استرالیا
*پسر شجاع* - تهران - ایران. عزیزم جدا از کمبود اطلاعات تاریخی‌ باید روی کمبود محبت و کمبود توجه ات بیشتر کار کنی‌! به خاطر اینکه شاید اراجیفت ذهنیت کاربران رو برای حتی ۱ لحظه به اشتباه بندازه بهتره در مورد چگونگی‌ ارثیه زن در ایران به کتاب ایران در زمان ساسانیان/آرتور کریستنسن صفحهٔ ۳۵۷! رجوع کنی‌! البته چون میدونم کتاب خوندن تو کارت نیست متنش اینه:در باب ارث مقرر بود که زن ممتاز و پسرانش یکسان ارث ببرند. به دختران شوهر نکرده نصف سهم میدادند. البته ایشان منبعشون تاریخ نویسان ایرانی‌ و عرب بوده و تو بعضی‌ قسمت‌های کتاب غلو هم شده. ولی‌ آخر مطلب اینکه تو رو به همون خدایی که نمیشناسیش بدون مدرک حرف رایگان نزن!
‌پنجشنبه 10 آذر 1390 - 12:47
freedom-is-not-free doom - ملبرن - استرالیا
*پسر شجاع* - تهران - ایران. یک مثل قدیمی‌ هست که میگه اگر یکبار بهت گفتن اسب بی‌ توجهی‌ کن اگر بار دوم بهت گفتن اسب بگو خفه‌شو ولی‌ اگر برای بار سوم بهت گفتن اسب دیگه باید دنبال یه زین خوب بگردی! حالا شده حکایت تو! البته اگر اقتضای سنّ کمت رو فراموش کنیم چون خودت دائماً مشغول توهین،تهدید و تهمت زدن هستی‌ در نقطه مقابل توهین هم میشنوی! این عبارت "بی‌ خدا" رو هم نمیدونم کی‌ یادت داده ولی‌ الان که هنوز شخصیتت شکل نگرفته یاد بگیر که هر حرفی‌ خوب نیست بزنی‌ در ضمن هرکس ادیان رو قبول نداشت دلیل بر بی‌ خداییش نیست!.
‌پنجشنبه 10 آذر 1390 - 12:59
Dionysos - پارسی - فرانسه
daniall - نانت - فرانسه، بسیجی تو فکر می کنی کی هستی که من بخوام وقت بگذارم کامنتهای صد تا یه غاز تو اسلام زده رو پیدا کنم. همین که بن لادن از نظر تو معصومه!! مشخصه از کجا ارتزاق می کنی. بدیخت یه نگاهی به کامنتهات بنداز ببین چقدر باشخصیت و مودبی!!! کشتی خودتو با این همه ادب فاضل ابیت!!! تنها چیزی که در کامنتهات دیده نمی شه ادب و استدلال و منطقه! تو کی هستی که من با تو بحث و استدلال کنم؟! مخالف برهنگی هستی خوب به درک! من موافق برهنگی هستم به تو ربطی نداره بسیجی!! هیچ جای بحثی با تونمی مونه، اگه ... داشتی و مزدور جمهوری اسلامی نبودی منظور من رو می فهمیدی و مودبانه .... روی کولت می گذاشتی و می رفتی. اما همین وقاحت و بی شخصیتیت نشون می ده مامور جمهوری اسلامی هستی و فقط می خوای فحاشی کنی تا کسی اینجا برهنگی رو تایید نکنه! خودتی بسیجی، این حقه ها دیگه نخ نما شده! بدبخت سایبری تو مدال ... و وقاحت رو راحت گرفتی! برو بمیر عقب مونده!
‌پنجشنبه 10 آذر 1390 - 18:55
Dionysos - پارسی - فرانسه
*پسر شجاع* - تهران - ایران، اگه تو سواد داشتی در رشته خودت بیل می زدی نه تاریخ، آقای مهندس عمران!! ادب از سر و هیکل شما باخداها سرازیره فقط باید کارکنان ایرانیان یوکی در کامنتهاتون جمعش کنند و نقطه چین بگذارند!!! خیلی بده که مجانی و بدون مدرک حرف می زنی، چون بعدش بدجوری ضایع می شی و مجبوری مالیات بپردازی!!!
‌پنجشنبه 10 آذر 1390 - 19:03
Dionysos - پارسی - فرانسه
daniall - نانت - فرانسه،*پسر شجاع* - تهران، موافق برهنگی نیستید خوب به درک!! ما با برهنگی موافقیم، مفهوم شد؟! از این مساله ناراحتید مشکل خودتونه، به یه روانپزشک مراجعه کنید. ما اینجا نیستیم عقده های جنسی شما رو برطرف کنیم. غیرتتون رو برای ناموستون نگه دارید! این دو خانم و اقا ناموس شما نیستند که به زندگی شخصیشون تعرض کنید!
‌پنجشنبه 10 آذر 1390 - 19:16
Geelongcat - سیدنی - استرالیا
فمینیسم. پیداست رفتی‌ شکایت کردی تا کامنت من در مورد تو پاک بشه. ..... - تو که تحمل جواب منطقی‌ نداری - نباید به این و اون فحاشی کنی‌.
‌پنجشنبه 10 آذر 1390 - 20:06
ali313 - تهران - ایران
به قول عالم حکیم شهید مطهری اگر متمدن بودن به برهنگیست، پس حیوانات از ما متمدن ترند.
‌پنجشنبه 10 آذر 1390 - 20:51
sebil - خراسان-خراسان - ایران
این استدلال مردک مطهری که هیچ ... نبوده به درد لای جرز دیوار میخوره.اینو میگن مغلطه straw man آخه اینجا بحث برهنگی نیست.بحث حریم شخصیه که شما اسلامیون به ..گفتین زکی.
جمعه 11 آذر 1390 - 05:33
feminism - لندن - انگلستان
Geelogcat / حتما سایت جایز دیده که کامنتهای پُر از نفرت و بیجای تو را "حذف" کند ! اگر سواد خواندن نه ولی سوادِ درک و گیرایی مطالب رو داری این را چندین بار با صدای بلند بخوان و تکرار کن " نظراتی که بی ارتباط با عنوان مطلب یا نظرات دیگر کاربران باشد تأئید نخواهد شده" یعنی چی ؟! همیشه و در همه جا بیجهت برای من کامنت گذاشتی و این نشان از عقده های درونت میباشد حتی دیگر کاربران هم به این موضوع اشاره کرده و از تو ایراد گرفته اند پس بنابر این یاد بگیر در هر تاپیکی که ثبت میشه بیدلیل به دیگران حرفهای ناشایست و نامربوط نگویی. در همین صفحه هم کاربران دیگر به این موضوع اشاره کردند!!
جمعه 11 آذر 1390 - 08:08
freedom-is-not-free doom - ملبرن - استرالیا
feminism - لندن - انگلستان. دوست عزیز متاسفانه این یک اپیدمی شده که یک سری کاربران فقط و فقط به قصد منحرف کردن بحث اقدام به فحاشی یا توهین می‌کنن ولی‌ خوشبختانه چهره شون برای دوستان رو شده!.
جمعه 11 آذر 1390 - 11:20
feminism - لندن - انگلستان
freedom-is-not-free doom / دوستِ من همینقدر که دیگر کاربرانِ فهیم و دانا به کردار ناشایست و نامربوطِ این عدۀ اندک و درون تهی واقف هستند، کافیست !
جمعه 11 آذر 1390 - 14:56
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.