کاریکاتور جدید خانواده درگیر - دخالت بشر دوستانه

 

خانواده درگیر ۲۳۷ - دخالت بشردوستانه

+152
رأی دهید
-89

red apple - دوبی - امارات
دوستی خاله خرسه بلا بدور
یکشنبه 6 آذر 1390 - 20:00
juwan 2000 - روتردام - هلند
این جوری‌ها هم نیست .... عراق ،لیبی‌. افغانستان ، کوسوفو ، و غیره ........
یکشنبه 6 آذر 1390 - 21:32
ghafas - مشهد - ایران
اوباما حمله نکن آدم باش
یکشنبه 6 آذر 1390 - 22:12
omide por jalal - لس‌انجلس - آمریکا
حتا اگر هم اینتیجهٔ ها،لهٔ آمریکا به این حد خرابی‌ به بار نیبرد، من با دخالته نظامی، به خصوص امریکاییش کاملا مخالفم! اولا معتقدم آمریکا اگر به واقعه خواستار رفتن این رژیم باشد فقط کافیست از جنبشهای مردمی حمایت کند، دوما بهتری نتیجه‌ای که دخالته آمریکا خواهد داشت، آمدن رژیمی‌ خواهد بود مثل همین رژیم، چون خود این‌ها هم با دخالته آمریکا و چراغِ سبزِ پرزیدنت کارتر سر کار آمدند!
یکشنبه 6 آذر 1390 - 22:55
toopchiyan1986 - london - uk
امید پر جلال درست میگید چرا آمریکا توی جاهایی که منفعت ندارند دخالت نظامی نکنه؟ روبرت موگابه سالیانه سال سر کار هست چرا آمریکا دخالت نظامی نکرد آنجا؟ چون منفعت نداشت براشون
دوشنبه 7 آذر 1390 - 00:58
شروین1360 - کوالالامپور - مالزی
توجه داشته باشین که مسبب تمام اینها جمهوری اسلامی است. روزیکه به سفارت آمریکا حمله کردند و کارکنانش رو گروگان گرفتند، ایران به آمریکا اعلان جنگ داد. سفارت یک کشور جزو خاک اون کشوره. بی اخلاقی هایی که جمهوری اسلامی در روابط بین الملل داشته هیچ کشوری نداشته. همه اش از طرز تفکر آخوندی است که خود بزرگ انگاری و بد و بیراه گفتن به دنیا رو رواج داد.
دوشنبه 7 آذر 1390 - 01:37
مهدیار - تهران - ایران
این بابا بزرگه بد داره قاطی می کنه. چند شماره قبل موسوی رو فراموش کرده بود امروزم که دیگه قاط زده
دوشنبه 7 آذر 1390 - 02:56
sattar57 - خوزستان - ايران
ما که تا صد سال دیگه اهل بیدار شدن نیستیم حتما باید منظر بمونیم یکی بیاد بیدارمون کنه که اینم هزینه داره
دوشنبه 7 آذر 1390 - 03:56
porharfi - آرنم - هلند
زیر فشار مَردُم ِبدهکار ِآمریکایی...جونت که هیچ نفتت با ارزشه مَردُم ِ ایرانی!!//اونــــــــــــــــو بـــده!!//
دوشنبه 7 آذر 1390 - 04:13
amidjan - تهران - ايران
کاش حمله کنه نسل ما ایرانیها رو از رو زمین برداره اگر ایران و ایرانی بود مرد. ایرانی که خون ایرانی تو رگش باشه نیست فقط اسمه فقط اسم هیچ جرئت و جربزه ای در وجودمنون نیست.
دوشنبه 7 آذر 1390 - 05:20
کامران تندر - سان فرانسیسکو -
دو مشکل اساسی در این قضیه وجود دارد. آول اینکه پرنده ما چنان درگیر آب و دان است که فکر پرواز را از سر بدر کرده است. دوم اینکه خود قفس یا قفسبان ما برای دنیا تهدیدی جدی محسوب میشود. به عبارت دیگر میتوان گفت قفس ما مایل است خود را بسط داده و دیگر ملل جهان را در پناه لطف خود گیرد و خود نیز به این مهم اعتراف دارد. لذا شما خود بفرمایید آیا چاره‌ای برای جهان باقی میماند جز آنکه قفس و پرنده را یکجا خرد کند؟
دوشنبه 7 آذر 1390 - 06:59
Kamran Tondar - سان فرانسیسکو -
با جنگ مخالفم ولی لطفا تحلیل زیر را بخوانید و اگر در اشتباه هستم مرا راهنمایی بفرمایید.دو مشکل اساسی در این قضیه وجود دارد. اول اینکه پرنده ما خیال پرواز را از سر بدر کرده و در تکاپوی یافتن آب و دان است. دوم اینکه خود قفس ما چندان بی خطر برای اطرافیان نیست و همواره سعی دارد سایه مهرش را بر سر جهانیان افکنده و خود را بسط دهد یا به عبارت دیگر می‌خواهد آنرا صادر کند. از اینرو جهانیان را چاره‌ای جز خرد کردن قفس و پرنده با هم بر جای نمانده است.
دوشنبه 7 آذر 1390 - 07:45
bavar88 - آمستردام - هلند
omide por jalal - لس‌انجلس - آمریکا. شما به کار کاسه لیسی‌ از اربابت باش کار مردم ایران را به خودشون واگذار و زور نزن...
دوشنبه 7 آذر 1390 - 13:42
mnbbi - کیف - اکراین
درست میگه. همون جنگ عراق کلی‌ مرا برد قرون وسطی . با بهونه کمک بشر دوستان همه زیربنهای ندشتمونو نبود می‌کنن. با این بهونه میان ولی‌ بهونه رفتن ندارن. بعد کلی‌ باید وقت بذاریم اینا رو از ایران بیرون کنیم. البته اگه تا اون موقع چیزی ازش مونده باشه
دوشنبه 7 آذر 1390 - 14:01
بهروز كياني - تهران - ایران
juwan 2000 - روتردام - هلند. اتفاقاً اینجوری ها هم هست! چرا که کارتون داره اینو میگه که در صورت حمله نظامی و جنگ، غیر نظامیان آسیب هم می بینند و اجتناب تاپذیر است. دقت کنید به بزرگی باتو و سطح گسترده تخریب به نسبت قفس. حالا فتوای ساندیس خوری برای من صادر نکید بالاغیرتاً، من فقط تفسیر کردم. به امید ایران آزاد.
‌چهارشنبه 9 آذر 1390 - 04:27
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.