وزیر دفاع ایران: جنگیدن را به آمریکا یاد می‌دهیم

 

در ادامه پاسخ مقام‌های نظامی ایران در مقابل تهدید‌ها و تحریم‌های اسرائیل و کشورهای غربی، احمد وحیدی گفت که جمهوری اسلامی چنان قوی است و جنگی نشان آمریکا خواهد داد که جنگیدن را یاد بگیرد.

وزیر دفاع ایران یکشنبه، ششم آذر در «رزمایش ۵۰ هزاری نفری فدائیان انقلابی جهان اسلام در بوشهر» افزود: بسیجیان جان‌ بر کف در صورت حمله به اسرائیلی‌ها، فرصت نفس‌کشیدن نیز به آن‌ها نمی‌دهند.
 
به گزارش فارس، این مقام ارشد نظامی ایران همچنین تاکید کرد که دشمن پیش از حمله باید به این سوال پاسخ دهد که در جنگ با ایران، برای چه مدت نبرد و چه میزان غرق شدن ناو‌ها و کشتی‌های خود آمادگی دارد.
 
هفته گذشته، یحیی رحیم‌صفوی، مشاور عالی نظامی رهبر جمهوری اسلامی، از مقام‌های سیاسی ایران خواسته بود در مقابل تهدید دشمن، تهدید عملی انجام دهند و به شعار و حرف‌زدن اکتفا نکنند.
 
حملات لفظی و تهدیدهای مقام‌های نظامی ایران در مقابل تهدید‌های غربی که با توجه به گزارش جدید آژانس انرژی اتمی، معتقدند ایران در پی دستیابی به سلاح‌ هسته‌ای است، در هفته‌های گذشته، شدت گرفته است.
 
آقای رحیم صفوی چند روز پیش نیز اسرائیل را تهدید کرد چنان‌چه به ایران حمله کند، حماس و حزب‌الله لبنان، تل‌آویو، پایتخت اسرائیل را موشک‌باران خواهند کرد.
 
از طرف دیگر، دیروز، شنبه فرمانده هوا فضای سپاه گفت که «حرکت مذبوحانه و شیطانی» غرب، موجب شد که با دستور رهبری، «تغییری در راهبرد دفاعی داشته باشیم و در مقابل تهدید دشمنان، تهدید خواهیم کرد.»
 
اشاره او به اظهارات آیت‌الله علی خامنه‌ای که در واکنش به اخبار حمله به ایران گفته بود چنانچه کسی فکر تجاوز به ایران در مخیله‌اش خطور کند، باید خود را آماده دریافت سیلی‌های محکم و مشت‌های پولادین کند.
 
به گفته امیرعلی حاجی‌زاده، آمریکا به خاطر اسرائیل، در پی استقرار سپر موشکی در ترکیه است و اما دنیا و ملت ترکیه را فریب داده و گفته که «ناتو به دنبال ایجاد این سپر موشکی است.»
 
دولت ترکیه، از همسایگان عمده و موثر ایران، ۱۱ شهریور امسال پس از تصمیم اعضای پیمان آتلانتیک شمالی مبنی بر نصب سپر موشکی، موافقت خود را با نصب این سامانه در خاک کشور خود اعلام کرد.
 
سیستم راداری سپر دفاعی ناتو امکان آن را می‌دهد تا موشک‌هایی که به سوی هدف‌های مورد حفاظت ناتو پرتاب شده باشد ردگیری و قبل از اصابت به هدف، منهدم شوند.
 
این مقام ارشد نظامی تاکید کرد اگر ایران مورد تهدید قرار بگیرد، سپاه پاسداران اول سپرهای موشکی ناتو در ترکیه را خواهد زد و سپس اهداف بعدی را مورد حمله قرار می‌دهد.
 
پیش‌تر، وزیر امور خارجه ایران صراحتا اعلام کرده بود که استقرار سپر موشکی در ترکیه موجب نگرانی ایران شده و وزیر دفاع ایران تاکید کرده بود که ایران هیچ تجاوزی از هیچ نقطه‌ای را علیه منافع کشور تحمل نخواهد کرد.
 
دیروز همچنین یک مقام ارشد سپاه پاسداران اسرائیل را تهدید کرد که درصورت حمله به ایران، تاسیسات هسته‌ای این کشور هدف حمله ایران قرار خواهد گرفت.
 
 یدالله جوانی، معاون سیاسی پیشین سپاه پاسداران به خبرگزاری ایسنا گفت که اگر ایران مورد تهاجم دشمن قرار بگیرد، صرفاً در موضع حرکت‌های پدافندی در درون جغرافیای خود عمل نمی‌کند، بلکه با عملیات آفندی می‌تواند ضربه متقابل را در درون خاک دشمن به دشمن وارد کند.
 
پیشتر نیز یکی از فرماندهان سپاه ایران در واکنش به تهدید‌های اخیر اسرائیل در حمله نظامی به ایران گفته بود که حمله آنها به ایران آرزوی بزرگ ما است زیرا با انرژی نهفته‌ای که داریم می‌توانیم آنها را به «زباله‌دان تاریخ» بفرستیم.
 
حملات لفظی ایران و اسرائیل در شرایطی ادامه دارد که کشورهای غربی ازجمله فرانسه، آلمان و آمریکا نسبت به پیامدهای حمله نظامی به ایران هشدار داده‌اند.

+124
رأی دهید
-99

mhroo - کاردیف - انگلستان
وای دوباره این سبک مغزا نشستن پای منقلو حرفهای پا منقلی زدن بیچاره مردم ایران که چه کسانی‌ باید ازشون دفاع کنند یه مشت آدم معتاد سبک مغز خوش باور . ؛((
یکشنبه 6 آذر 1390 - 19:16
differenta - استکهلم - سوئد
زنده باد سپاه
یکشنبه 6 آذر 1390 - 19:20
islam zoda - تورنتو - کانادا
باز این میلیاردر‌های سپاه صحبت از جنگ کردن. اگه خدای نکرده وقتش اومد، سوراخ موش‌های شما که قویتر از صدام و قذافی نخواهد بود که..تفاله‌های مفت خور..
یکشنبه 6 آذر 1390 - 19:32
1k adame sadegh - تورنتو - كانادا
با کدام وجود.غرب فقط گفت حمل نظامی رو میز هست.شما‌ها دارید خودتونو جر میدید هر روز.
یکشنبه 6 آذر 1390 - 19:35
sourena.de - اشتوتگارت - آلمان
باز نشئگی تریاک این جانورها بالا زد و هذیون گفتند؟!!! آرزوی ارتش ۲۰ میلیونی رو خمینی به گور برد حالا شما با ۵۰ هزار اوباش میخواین چیکار کنید؟!!!
یکشنبه 6 آذر 1390 - 20:05
a.ahooraei - دوسلدورف - آلمان
من نمی فهمم این نفهم ها از کدوم قدرتی حرف میزنند اگه این جوونها به جنگ نه بگن بعد میخوای مامانت را یا آبجیتو یا همین چند هزار نفر ساندیس خورای کم عقلت را بفرستی جنگ و پیروز برگردی.
یکشنبه 6 آذر 1390 - 20:12
fdsa60 - تهران - ایران
بیخود نبود که هیتلر میگفت گوبلز رهبر ارتش دوم من است. فکر میکنم حمله به ایران اشتباه بزرگی است چون ایران از هر وسیله ای برای حمله استفاده می کند.و در خیلی از کشورها حمام خون راه می اندازد.
یکشنبه 6 آذر 1390 - 20:19
بیداری اسلامی - تهران - ایران
بله کاملا درسته. بحمدالله ایران فقط بخش کوچکی از داشته هایش را رسانه ای کرده است. اگر جنگ شود فقط یکی دو هفته زمان کافی ست تا امریکا؛ اسرائیل و متحدانشان با خاک یکسان شوند.
یکشنبه 6 آذر 1390 - 20:27
zamanphp - اصفهان - ایران
همین بوزینه رو کم داشتیم که برای آمریکا خط و نشان بکشه
یکشنبه 6 آذر 1390 - 21:06
baas - روتردام - هلند
حرف مفت نزنی مسلمان نیستی‌.
یکشنبه 6 آذر 1390 - 21:11
ekman - شیراز - ‫ایران
‫سگی که مدام پارس کند ، نمیگیرد.صدام هم خیلی رجز میخواند،قذافی هم کُرکُری میخواند،ولی نتیجه چی شد !!!؟ کشورشان توسط بیگانگان ویران شد.حال اگر اینان کمی به ایران و ملت علاقه میداشتند،درچنین موقعیت حساسی به جامعه بین المللی گزک نمیدادند ، همکاری میکردند و با شفافیت در امور هسته ای ایران را از خطر وقوع جنگی نابرابر نجات میدادند،چون اگر جنگی رخ دهد،لاجرم بعد از مدتی کوتاه مجبور به سرکشیدن جام زهر خواهند شد(آقای خامنه ای)،که آنوقت دیر است و باید دنبال سوراخ موش بگردند.
یکشنبه 6 آذر 1390 - 21:34
mhroo - کاردیف - انگلستان
آره مثل جنگ ایرانو عراق که میگفتن ۴۸ ساعت بصره رو فتح میکنیمو از این حرفا ۸ سال جوونا رو دادن جلو توپو تفنگ بیچاره مردم حالا هم حئّ حرف الکی‌ میزنن آخه ما اتم میخوایم برا چی‌ ؟؟؟ بابا اگه برا برق میخوان نیروگاه بزنن که ما کلی‌ آفتاب داریم ازش برق بگیرن چرا این همه سال کلی‌ پول خرج کردن برا این اتم لعنتی با این همه خفت خاری این همه تحریم که بیچاره مردم باید تقاصشو پس بدن ؟ این جز لج و لج بازی چیز دیگست ؟ به خدا که اگه یه کم آینده نگر بودن مردم بهتر میتونستن زندگی‌ کنن انشاالله خدا خودش به داد مردم برسه انشاالله ...
یکشنبه 6 آذر 1390 - 21:41
ايدين - کرج - ایران
بیداری اسلامی-تریاکش خوب بوده که بازی در میاری ؟ با کدام پشتوانه ؟شما که مردم خودتونو میکشید شکنجه میدید گشنه نگه میدارید شلاق میزنید حالا یکی پیدا شده کمک کنه مردم هم به امریکا خوش امدید میگن من تو ایرانم و مطمین باش همه با اغوش باز از امریکا استقبال میکنند اخه از شماها بهترن چون شماها به ناموس خودتونم رهم نمیکنید و تو زندانها به مرد و زن تجاوز میکنید .
یکشنبه 6 آذر 1390 - 23:00
ali1111 - تهران - ایران
بن لادن، میلسویچ، صدام، قذافی بگیر تا پینوشه و برس به هیتلر و موسیلینی...یعنی‌ نمیخواهید از تاریخ درس بگیرید.
یکشنبه 6 آذر 1390 - 23:28
pashmakjon - عالمو - آمریکا
بیداری اسلامی ،،،،،تو نظر ندی بهتر نیست ؟؟ با اون اسم مسخره که داری،،،بیداری اسلامی ههههههه کدوم اسلام که بیدارش تو باشی‌،،، واقعاً که برات متاسفم.
دوشنبه 7 آذر 1390 - 03:24
ktkntiuk - مونيخ - المان
بابا چقدر ز‌ر می‌زنی تو اه. تو اینقدر از طرف ملت شریف ایران گنده .. نکن که بهت نمیاد. اگر هم قدرت نظامی شما یکی‌ زیاده، جنگ که بشه ، خود ملت شما رو ریشه کن میکنند. آقارو باش !
دوشنبه 7 آذر 1390 - 03:07
massoudoslo - اسلو - نروژ
جنون .
دوشنبه 7 آذر 1390 - 05:06
بهروز كياني - تهران - ایران
تروخدا یادشون ندین! یادشون ندین چه جوری با اف 5-4-14 بپرن! یادشون ندین چه جوری سوار تانک چیفتن بشن یا ‍‍‍‍ژ3 دست بگیرن! یادشون ندین که اونوقت تحریم قطعات هواپیما بیشتر می شه بدبخت میشیم! خیلی وقیحین واقعاً
دوشنبه 7 آذر 1390 - 05:14
imanfaz - تهران - ایران
قشنگ شما ترسو ها بی عرضه صدای ترقه میشنوید فرار میکنید مثل ابومازن کشورهای عربی با کت شلوارو کراوات ناموستون میفروشید ما مثل حزب الله حماس مرد میدانیم دیددید جنگ 8 ساله 33 روزه 22 روزه خدا با مجاهدین است نه با شما تو فیس بوک اینترنت خودتونو خفه کردید.
دوشنبه 7 آذر 1390 - 06:06
amidjan - تهران - ايران
بن لادن و صدام و قذافی و جدیدا بشار اسد هم از این .. خوری زیاد کردن اما پای عمل که رسیده خودشونو خیس کردن یادتونه صدام میگفت چیکار می کنم توی سه هفته آمریکا رفت تا بغداد حالا هم حرف زدن و خالی بستن که کاری نداره تا روزش برسه.
دوشنبه 7 آذر 1390 - 06:06
Azadikhah - تكسل - هلند
از این لافها و خالی‌ بندیها هم زیاد در جنگ با عراق کردید و فقط جوانان گًل این مملکت را به کشتن دادید ولی‌ اینو بدونید که بسیجی‌ اون موقع با الان زمین تا آسمان فرق داره.این بسیجی‌ زن و بچه و جوون رو با باتوم میزنه و اون بسیجی‌ خالصانه برای کشورش جنگید گر‌ چه که آخوندها سؤ استفاده از این جنگ برای بقائی خودشون کردند.به امید ایرانی‌ آباد و آزاد بدون جنگ و خونریزی
دوشنبه 7 آذر 1390 - 09:51
Azadikhah - تكسل - هلند
imanfaz :حزب الله و حماس پولشو از جیب ملت ایران میگیرند زیاد بلوف اونها رو نزن چون اونها خودشون دست نشانده این دولت ریاکار اسلامی ایران تشریف دارند!اسرائیل ۴۵ کیلومتر در خاک لبنان بود و حزب الله هم مردم را سپر کرده بود.اینه این مردانگی و شجأتشان؟جنگ ۸ ساله رو هم که امام جام زهر رو نوشید و رفت!اینها پیروزی نیست اینها همش شکست هست!
دوشنبه 7 آذر 1390 - 14:09
مانفرد - مومبای - هندوستان
یادش رفته مثل پهن از بولیوی انداختنش بیرون و از ترس زرد کرده بود.
دوشنبه 7 آذر 1390 - 18:26
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.