رحیمی: تا الان نشنیده ام حتی دشمنان از بسیج شاکی باشند

معاون اول رییس جمهور با بیان اینکه دشمنان انقلاب و نظام 32 است که کشور ما را تحریم کرده اند تاکید کرد: به کوری چشم دشمنان و شادی ملت اعلام می کنم همه تحریم ها را یکی پس از دیگری دور زده ایم.

به گزارش ایرنا 'محمدرضا رحیمی' که روز شنبه در نشست شورای اداری استان همدان سخن می گفت با بیان اینکه دشمنان تحریم ها را در دستور کار خود قرار دادند تا به خیال خود زحمت ما را در تهیه کالاها فراوان کنند، افزود: هم اکنون با دور زدن تحریم ها از راه هایی اجناس مشمول تحریم را تهیه می کنیم که حتی ارزان تر از زمانی تمام می شود که آن کالاها تحریم نبودند.

به گفته وی، هدف دشمنان از تحریم ایران مایوس کردن مردم از نظام و انقلاب است.

معاون اول رییس جمهور بالاترین رسالت مسوولان در قبال مردم را خدمت بی منت به آنان اعلام کرد و گفت: بالاترین عنوان برای ما نوکری مردم است و به آن افتخار می کنیم.

وی با اشاره به نتایج مثبت مسکن مهر در کشور یادآور شد در سال 86 بساطی راه انداختند که قیمت مسکن را بالا ببرند و می خواستند نارضایتی ایجاد کنند اما خداوند راه را نشان داد و رییس جمهور با یک اقدام انقلابی و حذف قیمت زمین از مسکن طرح مسکن مهر را شروع کرد.

معاون اول رییس جمهور از اجرای 2 میلیون و 600 هزار واحد مسکن مهر در کشور خبر داد و گفت: از این تعداد 1 میلیون و 800 هزار واحد در شهرها و 800 هزار واحد در روستاهها ساخته می شود.

معاون اول رییس جمهور با اشاره به هفته بسیج گفت: وجود بسیج برای کشور برکت و عزت فراوان به بار آورده است.

وی گفت: تا الان نشنیده ام حتی دشمنان از بسیح شاکی باشند و اگر رویشان شود دوست دارند بگویند کاش ما هم بسیجی بودیم.

معاون اول رییس جمهور خطاب به مردم همدان گفت: قول هایی که در سفر چهارم دولت به مردم داده شده است انجام می شود و هرچه بتوانیم برای مردم همدان کار کنیم کم انجام داده ایم.

وی ایجاد 2 میلیون و 500 هزار شغل در کشور را کار سختی دانست و تصریح کرد: همه مسوولان کشور در تلاش هستند تا تعهدات لازم را در این خصوص انجام دهند و اگر بتوانیم ریشه بیکاری و فقر را در کشور برداریم کار بزرگی کرده ایم.

+72
رأی دهید
-88

chaman - بوخوم - آلمان
پس مشکل شنوایی هم به مشکلات دیگرتان هم اضافه شد.
یکشنبه 6 آذر 1390 - 09:57
Bilijoe - دره گرگ - ایران
اسکله به خدا !
یکشنبه 6 آذر 1390 - 10:32
porharfi - آرنم - هلند
مُــشگل ِ کـــَری داری!!..که نشنیده ایی!!..نه تنها کـــَر .!کــــور هم هستی . بسیاری چیزها یی را که در سرزمین ویران کردید. نمی بینی!!..
یکشنبه 6 آذر 1390 - 10:57
مسلمان ایرانی - شیراز - ایران
پشت کارت عضویت در بسیج می نویسند سوء استفاده از این کارت ممنوع است، اهل دلی گفته بود خب مگه بجز سوء استفاده از این کارت کار دیگه ای هم میشه کرد؟×!
یکشنبه 6 آذر 1390 - 12:07
ali1111 - تهران - ایران
ای بدبخت...
یکشنبه 6 آذر 1390 - 12:10
Artosh - تهران - ایران
دیگه حالم به هم میخوره از دیدن این مسئولین کثیف و دزد. روز به روز ملت دچار فقر بیشتر و سقوط میشن این بی شرفها یه مشت اراجیف میبافن و تحویل خبرگزاری ها میدن...! امیدوارم هر چه زودتر به مرگ طبیعی بمیرید و وجود ننگتان از ایران عزیز برداشته شه.
یکشنبه 6 آذر 1390 - 12:21
greentree - تهران - ایران
رحیمی باید یک دروغ بگی‌ که مموتی بت بگه آفرین و رهبر هم تشویقت کنه ،این دروغی که گفتی‌ که آب از آب تکون نخورد ،الان مموتی دیگه چنان دروغ میگه که تمام بیماران قلبی دنیا بشون شوک دست معده از شدت تعجب
یکشنبه 6 آذر 1390 - 12:25
bkherebati - بوشهر - ایران
مردتیکه...این اراجیف چیه که مثل شتر نوشخار می کنی بی پدر مادر تو وامثال تو. ( افراد بالای 3پاه ) از کشور چین که شما انگلهارا با پولهای این ملت بزرگ شارژ. میکنندواکثریت مردم در فقر و بدبختی زندگی رابه سختی میگذرانند اشغال گرانی روز بروز بد تر می شود با این اوباش وچاغوکشها که در قدرتند کدام بیچاره. حتی حق هعتراض ندارد اگر صدایش را بشنوید خود وخانه وادهش را از روی زمین محو می کنید از بسیخت که نگو اکثرا مثل خودت بی پدرومادر هستند فکر می کنند مملکت فقط مال انهاست در مورد مسکن که نگو ونپرس از این نممیگردیدد برای خیلی از شماها کلاه های خوبی ساخته شد و اکثرشما به نونو نوایی رسیدیت فعلا که دور دور شماهاست ...وای از زمانی که این حکومت بدست صاحبان اصلی ( ملت بزرگ ایران ) برسد و هرکدام از شماهابدنبال سوراخ موش میگردید خفه شو ودیگر چرندیات نگو....
یکشنبه 6 آذر 1390 - 13:13
amoo uk - ليدز - انگليس
خوب شد برای اولین بر گفتی‌ فقرو بیکاری ،،مردم از برکت شما بیکار و فقیر شده اند ،،حتی دینتان میگوید فقر بی‌ ایمانی‌ و فساد میا ر‌ه،نه تحریم تسلیحاتی
یکشنبه 6 آذر 1390 - 13:18
parmida_alman - فرانکفورت - آلمان
حرا م زا ده‌‌‌ دروغگو...این‌هارا میگه که ملتو خر کنه ...بابت این دور زدن‌ها ۱۰۰ برابر پول میدان و پای مردم ۱۵۰ برابر حساب می‌کنید......خدا نبدتن کنه که این گفهدر پستین شماها
یکشنبه 6 آذر 1390 - 14:05
baas - روتردام - هلند
چون کری .
یکشنبه 6 آذر 1390 - 14:17
bkherebati - بوشهر - ایران
به به چه انسان خوبی چقدر با شخسیتی چقدر به مردم ایران کمک می کنید . چقدر در ایران ازادی هست در دنیا فقط دولت ایران است که به فکر فقراست . این برادران یسیجی چقدر خدمت گذارند برای مرد خانه میسازید حتی بعض از شما هم هز حق خودتان می گذرید از همه مهمتر برای اکثر بی کارها کار افریدید. امیدوارم همگی سلامت باشید وسالها بهمین صورت خدمت گذارباشید (چواشه )
یکشنبه 6 آذر 1390 - 14:59
a.ahooraei - دوسلدورف - آلمان
بسیجی و سپایی ،. هر دو حاصل زنایی. مرتیکه یک جنس ٥٠ دلاری را ٥٠٠٠٠دلار میخری، الدنگ اگه کسی دور میزنه واسه اینه که با صرفه تر به هدف برسه و نه با قیمت بیشتر! 
یکشنبه 6 آذر 1390 - 16:56
borzoopersia - بیرمنگهام - انگلستان
بیچاره از ترس آب و روغن قاطی کرده. حالت صورتش را خوب نگاه کنید فکر کنم شلوارش را هم زرد کرده.
یکشنبه 6 آذر 1390 - 17:19
siya41 - تهران - ایران
bkharabati. ای عزیزدل برادرسدعلی مگه دکتربهت نگفت قرصهاتوبموقع بخوری؟
یکشنبه 6 آذر 1390 - 17:39
islam zoda - تورنتو - کانادا
اگه نشنیدی، حالا گوش کن،، من از این بسیج حـ... شاکی‌ و متنفرم...
یکشنبه 6 آذر 1390 - 20:06
gol andam - زوريخ - سويس
آخه کسی‌ آدم حسابشون نمی‌کنه ،،،که بخواد بگه خوبه یا بد
یکشنبه 6 آذر 1390 - 21:33
ghafas - مشهد - ایران
مسلمان ایرانی - شیراز - ایران. مرسی دارم اس ام اسش می کنم واسه خواهرم
یکشنبه 6 آذر 1390 - 23:16
bita tehrani - ويكتوريا - كانادا
''تا الان نشنیده ام حتی دشمنان از بسیح شاکی باشند''این تعریف از بسیج بود اونوقت؟!!!
دوشنبه 7 آذر 1390 - 04:23
مسلمان ایرانی - شیراز - ایران
ghafas - مشهد - ایران خواهش میشه دوست عزیز. کار خوبی میکنی.. اینا رو بهم اطلاع رسانی بکنیم تا همه از این افراد آگاه و مطلع بشن!
‌سه شنبه 8 آذر 1390 - 18:12
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.