خودکشی مرد جوان به 15 خانه خسارت زد!

کلیه وسایل و ملزومات درون خانه ای که انفجار در آن صورت گرفته، به طور کامل در آتش سوخته و تلفات جانی به غیر از زخمی شدن شش نفر که به بیمارستان 15 خرداد ورامین منتقل شده اند، وجود نداشته است.
 

مهر: مرد جوانی که شب گذشته و امروز با همسر خود درگیری لفظی پیدا کرده بود، با باز کردن شیر گاز خوراک پزی قصد خودکشی داشت که منجر به انفجار خانه خودش و تخریب 25 تا 100 درصدی 15 خانه شد.

حدود ساعت 15:45 دقیقه عصر امروز به مأموران سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قرچک اطلاع داده شد که انفجار مهیبی در حدفاصل میدان فردیس تا میدان شهید ستاری و در مجتمع مسکونی ثامن الحجج(ع) روی داده است.

مأموران آتش نشانی به سرعت و در فاصله کمتر از سه دقیقه خود را به ساختمان مذکور رسانده و متوجه شدند که مرد جوانی شیر گاز را باز کرده و بعد از چند دقیقه در حالی که گاز فضای خانه را پر کرده بود، کبریت را مشتعل کرده و باعث انفجار دستگاه گاز خوراک پزی و به تبع آن خانه مسکونی خودش شده که این انفجار به گفته مسئول آتش نشانی قرچک باعث تخریب 25 تا 100 درصدی حداقل 15 خانه در اطراف این واحد مسکونی شده است.

داود مهدی زاده در این خصوص به خبرنگار مهر که در صحنه حادثه حضور داشت، گفت: دیوارهای سمت حیاط خلوت این واحد مسکونی فرو ریخته و تنها ستونهای آنها باقی مانده و تا شعاع 50 متری این واحد، یا دچار تخریب دیوارها شده اند و یا شیشه های آنها فرو ریخته است.

کلیه وسایل و ملزومات درون خانه ای که انفجار در آن صورت گرفته، به طور کامل در آتش سوخته و تلفات جانی به غیر از زخمی شدن شش نفر که به بیمارستان 15 خرداد ورامین منتقل شده اند، وجود نداشته است.

همسایه های این واحد منفجر شده نیز اظهار داشتند: حدود نیم ساعت تا 45 دقیقه قبل از این حادثه، وقتی تهدیدهای مرد جوان را دیدیم، با پلیس 110 تماس گرفته و موضوع را اطلاع دادیم اما مأموران در محل حاضر نشدند که در نهایت منجر به این حادثه دلخراش شد.

عملیات امداد و نجات مأموران آتش نشانی و هلال احمر ادامه دارد و خبرهای تکمیلی در خصوص این حادثه ارسال خواهد شد.

+97
رأی دهید
-89

morgan123 - واشینگتن - امریکا
در پارکینگ یکی از شعبات مکدونالد بودم که برخورد لفظی بین دو کودک سیاه پوست در گرفت بعد از سپری شدن سه تا چهار دقیقه چهار اتومبیل پلیس در محل حاظر شدند و دو کودک را دستگیر کرده و با خود بردند آن روز من بسیار متعجب شدم چرا که فکر میکردم این دعوای کودکانه که دخالت پلیس را لازم نداشت ولی بعدها دریافتم که بسیاری از قتلها در پی همین پرخاشهای کودکانه حادث میشود و باید بدون فوت وقت جلوی آن را گرفت و هر چند عجیب نیست اما جای تاسف دارد که ماموران ایرانی تنها در مورد دختران فراری بسرعت وارد عمل میشوند شاید در سودای اینند که از این سفره مال یغمایی نسیب ببرند یا حداقل کار همراه تفریح عایدشان شود!
یکشنبه 6 آذر 1390 - 04:22
bita tehrani - ويكتوريا - كانادا
"حدود نیم ساعت تا ۴۵ دقیقه قبل از این حادثه، وقتی تهدیدهای مرد جوان را دیدیم، با پلیس ۱۱۰ تماس گرفته و موضوع را اطلاع دادیم اما مأموران در محل حاضر نشدند که در نهایت منجر به این حادثه دلخراش شد.".. چه مأمورین با وجدانی! من پیشنهاد می‌کنم در چنین مواقعی به پلیس که زنگ میزنید،بگید اینجا پارتی مختلط هست یا مثلا یه عده‌ای دارن شعار می‌نویسند....مامورا مثل برق میان!
یکشنبه 6 آذر 1390 - 06:46
seven11 - بوداپست - مجارستان
همسایه های واحد مسکونی باید به پلیس 110میگفتند چند نفر ضد ولایت وقیح اینجا درحال تهدید کردن هستند ویا جشن گرفته اند اونوقت پلیس ها مثل مور و ملخ میریختند اونجا.
یکشنبه 6 آذر 1390 - 07:09
az mast ke bar mast ! - سر د - نر و ژ
bita tehrani - ویکتوریا - کانادا. seven11 - بوداپست - مجارستان. قربون دهنتون ، ،
یکشنبه 6 آذر 1390 - 14:19
bawafa1385 - هامبورگ - المان
اصولا وظیفه شناسی تو خون مامورین جان بر کف و همیشه در صحنه است . پلیس که حاقظ نظم وانظباط جامعه است وطبیعتا با اولین گزارش باید در محل وقوع جرم باشد بدلیل داشتن مسئولیت های دیگر در محل حضور پیدا نمیکند . اما مامورین اتش نشانی انهم در یک منطقه عقب مانده اجتماعی وشهری مانند ورامین ظرف 3 دقیقه در محل حاضر میشود . حالا لطفا کسی بما بفرماید داور این کار که وقت را تحت نظر داشته و رسما اعلام کرده کدام فرد با وجدان راستگوئی بوده. اخر اخوی برادر دینی برادر متعهد تا انجا که ما خاطر مان میاد سیستم اتش نشانی در ایران همیشه بعد از پایان درگیری و اتش سوزی ها میرسند و تازه متوجه میشوند ماشین اتش نشانی فاقد اب میباشد. در اینجا مسئله بکلی فرق میکند . شاید ورامین به کهریزک نزدیک است این اقا باین نحو افاضات فرمودند. دروغ . چاخان پشت هم اندازی مالیات که نداره و ضمنا با اینگونه دروغ ها جامعه را از التهاب در میاورید خداوند شما را به بهشت هم خواهد فرستاد تا میتوانید باز هم از این دروغ ها بفرمائید من در روز قیامت شهادت میدهم که راست بوده. کجای کاری دوست با وجدان اتش نشانی
یکشنبه 6 آذر 1390 - 15:18
morgan123 - واشینگتن - امریکا
ببخشیط نصیب رو غلت نوشطم گفطم بعد آموذی نشوت!!!
یکشنبه 6 آذر 1390 - 15:51
a.ahooraei - دوسلدورف - آلمان
حالا چرا نگن امام زمان اومده اینجا و خر دجال نمیخواد بهش سواری بده و مسیح هم از دخالت در امر امتناع میکنه و حضرت صدغ الله الغیب میخواد با رئیس مأمورین امنیتی صحبت کنه، اونوقت خود خامنه ای هم در محل حاظر خواهد شد.
یکشنبه 6 آذر 1390 - 16:24
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.