دو کارتن‌خواب در آتش سوختند

مدیر روابط‌ عمومی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مشهد از وقوع آتش‌سوزی در یک چادر برزنتی و مرگ دو کارتن‌خواب خبر داد.
 

حسین خاکپور به ایسنا گفت: ساعت 30/21 جمعه‌شب گذشته حریق یک چادر در میدان شهدا به آتش‌نشانی گزارش ‌شد که با وجود لغزندگی معابر و بارندگی، ماموران آتش‌نشانی در مدت سه دقیقه به محل حادثه اعزام شدند.
 
وی ادامه داد: در حالی که صدای انفجار از درون این چادر طعمه حریق شده به گوش می‌رسید، آتش‌نشانان آتش را مهار کردند و پس از آن جنازه یک زن و یک مرد کارتن‌خواب درون چادر سوخته شده کشف شد.
 
خاکپور خاطرنشان کرد: علت آتش‌سوزی طبق بررسی‌های اولیه سرایت آتش از وسیله گرم‌کننده این افراد به چادر بوده و صدای انفجارها نیز ناشی از آتش‌گرفتن اسپری گاز فندک بوده است، زیرا این دو کارتن‌خواب ضایعات و آشغال‌ها را در این چادر جمع‌آوری می‌کردند.

+104
رأی دهید
-55

raha.parvaz - تهران - ایران
واقعا ناراحت شدم
یکشنبه 6 آذر 1390 - 01:17
robo - لوس آنجلس - امریکا
(( زیرا این دو کارتن‌خواب ضایعات و آشغال‌ها را در این چادر جمع‌آوری می‌کردند. ))پس باید خامنه ای هم جزو ضایعات و اشغال ها بوده باشه، ما که تو ایران فقیر نداریم !!!
یکشنبه 6 آذر 1390 - 04:21
Neda02 - اتاوا - کانادا
رهبرش لعنتیشون در عوض ۱۰۰ تا جون سگ داره نمی‌میره. اوه ببخشید از همه سگ‌های نازنین دنیا معذرت می‌خوام.
یکشنبه 6 آذر 1390 - 04:52
پندار نیک - ایلام - ایران
مگه توی ایران کارتن خواب هم داریم!ننگ و نفرین بر انتری نژاد کودن دروغگوی پست و رهبر تازی خون آشام و پلیدش که با چپاول دارایی های هنگفت ایران،چنین سرنوشتی را برای زندگی مردم بیچاره رقم زدن که جون آدمی براشون ذره ای ارزش نداره!
یکشنبه 6 آذر 1390 - 05:56
*Fanoos* - ايران - ايران
کاش به فکر این هموطنان ایرانی خودمون هم بودیم تا سومالی و لبنانو عراقو و افغانستان. !!!!!!
یکشنبه 6 آذر 1390 - 10:34
Azadikhah - تكسل - هلند
خدا رحمتشون کنه. امیدوزرم باعث و بانی‌ این کار به جزای عملش برسه
یکشنبه 6 آذر 1390 - 14:06
a.ahooraei - دوسلدورف - آلمان
ای لعنت به شرفتون که همین غربی هایی که شما فهاشی شان میکنید به همین بی سرپناه ها و آواره های ایرانی و خارجی چه سرپناه هایی و چه امکاناتی میدن و شما مال این ملت را به غارت می برید و اونا باید زیر و روی کارتن و توی خونه هایی از حلبی و خشت بخوابند و شما مالیاردها صرف اسلحه سازی کنید که از منافع خودتون دفاع کنید و مشتی احمق بی بته و بی اصالت هم با شما دزدان "دانسته به عمل " همکاری کنند.
یکشنبه 6 آذر 1390 - 14:41
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.