سلطان حرکات نمایشی با توپ فوتبال

عباس فرید متولد جنوب ولز و با اصلیتی پاکستانی از مشهورترین ارائه کنندگان حرکات نمایشی در دنیاست .
 او در سال 2003 با حضور در برنامه ای که از سوی شرکت نایکی ترتیب یافته بود ، با بیش از سی هزار رای بینندگان تلویزیونی به مقام قهرمانی در رسیدو لقب سلطان حرکات نمایشی به او داده شد.

فرید از آن پس در تیزرهای تبلیغاتی و مسابقات زیادی شرکت کرده است . اما با توجه به این تکنیک ناب او در هیچ تیم حرفه ای فوتبال انگلستان عضویت ندارد !

 جهت نمایش ویدئو در یوتوب اینجا کلیک کنید.
جهت دانلود ویدئو اینجا کلیک کنید.

 

+236
رأی دهید
-45

mahdi_tala - لندن - انگليس
خدایش این جاش تو منچستر یونیتد ...
شنبه 5 آذر 1390 - 10:40
ehsan.joia - کالیفرنیا - آمریکا
حرکات زیبا مگر حیف که پاکستانی است ، حرکات پاکستانی ها ارزش دیدن ندارد :)
شنبه 5 آذر 1390 - 10:46
khosh bavar - يزد - ايران
عباس، خدا باید بدادت برسه ! زیرا خبر نداری که در این وب سایت با آن جمله عربیت که با بنام خدا شروع شده بهانه یی برای اهانت و حقارت از سوی " روشنفکران " هست ! پس خودت را آماده انتقاد " تاریکفکران " این وب سایت بکن ! راستی‌، یک شخص عرب زبان چطور باید " واژه " بنام خدا را استفاده کند که با بسم الله شروع نشود، زیرا کافران ( غیر مسلمانان = مسیحیآن ) هم گاهی اوقات از واژه " GOD " استفاده می‌کنند ?! بهرحال عباس هنر بسیار زیبایی داشتی که امیدوارم مورد اهانت و سرزنش " روشنفکران ایرانی‌ " قرار نگیری !
شنبه 5 آذر 1390 - 10:52
az mast ke bar mast ! - سر د - نر و ژ
ایول، . .
شنبه 5 آذر 1390 - 10:59
naseem - بخارست - رومانی
بابا این پاکستانیا دیگه آخرشن به خدا. اصلا نمی شه در موردشون قضاوت کرد. ای ول حال کردم!!!!!!!!!!!!!!!!
شنبه 5 آذر 1390 - 11:12
esiiiiiii - برلین - آلمان
بگو ایرانی‌ هست لطفا عرب سوسمارخور نباشه
شنبه 5 آذر 1390 - 11:28
omid311 - بیلسکو بیاوا - لهستان
صد در صد چپ دسته.شرط میبندم
شنبه 5 آذر 1390 - 11:45
سيامك - وپرتال - المان
بابا تو دیگه کى هستى؟دمش گرم.ایول به این تکنیک.
شنبه 5 آذر 1390 - 12:10
romano - تهران - ایران
انسان بزرگترین و پسترین موجود این کره خاکی.
شنبه 5 آذر 1390 - 12:20
red apple - دوبی - امارات
ehsan.joia-کالیفرنیا با احترام نمیشه ما ایرونیا انقدر ایراد گیر نباشیم :چون ایرانیه.چون پاکستانیه .چون مسلمونه.چون حجاب داره.شاید فتوشاب.....یکم بیطرفانه به مسایل نگاه کنید این همه سختگیری چرا؟
شنبه 5 آذر 1390 - 12:44
moy1215 - ژنو - سوئیس
منم با نظر خوش باور موافقم ولی‌ من از این روشن فکرای امروزی که به نظر من فقط باید بهشون بگی‌ عقده‌ای‌های امروزی متنفرم آصلا به شما چه ربطی‌ داره که اون پاکستانی یا از هر کجایی دیگه مهم اینکه انسانیت داشته باشه چیزی که این روزا کمتر پیدا می‌شه ...
شنبه 5 آذر 1390 - 12:45
sardar asad - کپنهاگ - دانمارک
بسیار زیبا بود ولی‌ به این حرکات نمایشی نمی‌شه گفت تکنیک چون اصلا نمی‌شه از این حرکت توی زمین استفاده کرد.
شنبه 5 آذر 1390 - 13:17
sardar asad - کپنهاگ - دانمارک
بسیار زیبا بود ولی‌ به این حرکات نمایشی نمی‌شه گفت تکنیک چون اصلا نمی‌شه از این حرکت توی زمین استفاده کرد.
شنبه 5 آذر 1390 - 13:18
sheitonbala - وین - اتریش 
آفرین :)
شنبه 5 آذر 1390 - 14:21
ايدين - کرج - ایران
Khosh bavar-ایران یزد- یه کلام از مادر شوهر ! خودتم کم مشکل نداریا (یزد) ...خلاصه که اقا یا خانم یزدی تو اول مشکل خودتو حل کن بعد به فکر پاکستانی یا مسلمان یا ...باش !
شنبه 5 آذر 1390 - 13:06
srei_2003 - تورنتو - کانادا
چقدر نژاد پرستیم ما بابا اونم آدم خیلیم قشنگ کار کرده حداقل انتحاری که نشده کار خوبم کرده ابرومونو یبار حفظ کرده
شنبه 5 آذر 1390 - 14:35
bache shapoor - يوسدال - سوئد
خوش باور- ایران- یزد دوست گرامی‌ اول اینکه بیشتر اون تاریک فکران به قول شما با خدای زنده و یکتا ایمان و اعتقاد دارن فقط میماند کلمه! فارسی، عربی‌، انگلیسی‌، و ... بوت پرست‌ها هم به اون چیزی که میپرستیدند و میپرستند میگن خدا!!! البته این کلمه خدایی که نوشتم به فارسی نوشتم که متوجه بشیم. اگه خارجیها هم کلمهٔ خدا رو به زبون خودشون تلفظ می‌کنن باید دید که منظورشون کدوم خداست! دوم اینکه قبل از ما تاریک فکران شما خودت اولین کسی‌ بودی که به این کلمه و جمله اعتراض کردی!!!
شنبه 5 آذر 1390 - 15:13
massoudoslo - اسلو - نروژ
فکر نکنم بیشتر از این بشه بلا سر یه توپ بیاری . کارش عالی بود .
شنبه 5 آذر 1390 - 15:57
neima - انگلیس - کاونتری
ehsan.joia - کالیفرنیا - آمریک. تا کی تا کجا و تا چه حد ملیت وقومیت یک انسان برای امسال تو مهم است.افغانی پاکستانی ایرانی یا هر کی .خجالت بکش.
شنبه 5 آذر 1390 - 17:08
sakhte zan - پاریس - فرانسه
اگر ورزش به اسم یا مسلمانی هست نباید کسی  ورزش کار پشه
شنبه 5 آذر 1390 - 17:56
islam zoda - تورنتو - کانادا
عالی‌ بود..
شنبه 5 آذر 1390 - 19:11
leila leila - گوتنبرگ - سوئد
خوش باور دامتون گرم که زیبا گفتید
شنبه 5 آذر 1390 - 19:38
soltane qalbha - دبی - امارات
red apple،،،،،،،،. عزیز جان واقعا از کامنتی که گذاشتی خوشم اومد حرف نداشت متاسفانه همینه ایرادو انتقدهی بی‌معنی. ولی‌ کامنتت ایولا داره بخدا براوووووووو. khosh bavar،،،،،،. عزیزم حرفتو کاملا قبول دارم افسوس انایی که باید بفهمن نمفهمن گلم
شنبه 5 آذر 1390 - 20:21
رضا هراتی - ملبورن - استرالیا
خدایی بعضی از ایرانیان خیلی حسود هستند .چرا؟ چرا اینقدر خود خواه و مغرور وحسود هستند بعضیها مثل ehsan.joia - کالیفرنیا - آمریکا.این جور ادمها ابروی ایران و ایرانی را میبرند.
شنبه 5 آذر 1390 - 21:24
Azadyyy - لینشوپینگ - سوئد
یا مادره ابالفضل . پشمام ریخت .
شنبه 5 آذر 1390 - 23:33
dkdk - اسلیس - دانمارک
خوش باور - یزد - ایران خیلی‌ مسخره بود آن کلمیه روشن فکرانت.خاک بر سر روشن فکری که کسی‌ را به‌‌ دلیل باور و عقیدش بهش توهین کنند.بابا خجالت بکشید.تا کی‌ می‌خواهید به‌‌ دیگران توهین کنید به‌‌ دلیل عقیده و باور آنها؟مسخره اینه که تهی مغزان را روشن فکر میخوانید شاید روزی بیاید که همه به‌‌ عقیده ‌یک دیگر احترام بزارند.
شنبه 5 آذر 1390 - 23:24
daykenedi - استکهلم - سوئد
چشم حسودا کور!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
یکشنبه 6 آذر 1390 - 00:33
amir-amir - تورنتو - كانادا
هر فردى در مسئله خاصى استعداد داره که اگر روى آن تمرین انجام دهد مثل ایشان حرفه اى خواهد شد شناخت استعداد خودش هم یک مسئله اى است که نصیب خیلى ها نمى شود
یکشنبه 6 آذر 1390 - 04:36
khosh bavar - يزد - ايران
@ قابل توجه دوستان، قصد اهانت به هیچکس را ندارم زیرا این اهانت کردنها کمکی‌ برای راه حل مشکلات ما نیست و فقط خواستم با این اشاره کردن به این موضوع که همان وجود " خدا که کاملا شخصی‌ " هست بپردازم ! قابل توجه " روشنفکران " ایرانی‌ که مثلا در زمان قبل از انقلاب که اگر مثلا " برق " قطع میشد، شعار " مرگ بر شاه " سر میدادند و وقتی‌ که برق دوباره می‌آمد " صلوات " میفرستادند و " خوش باوران " ایرانی‌ را مجبور به تقلیدی از " منطق " خودشان را میکردند، با توجه به اینکه وقتی‌ ایدیسون برق را کشف کرد، در فرمول برق " اثری " از فاکتور " مرگ بر شاه و یا صلوات " نبود, یعنی‌ روشنفکران شاه را مقصر همه بلاهای شخصی‌ خود میپنداشتند یعنی‌ از سردرد که با آسپرین
یکشنبه 6 آذر 1390 - 04:54
khosh bavar - يزد - ايران
2): درمان میشد گرفته تا سردرگمی شخصی‌ خود, و این گونه فکر کردن و عقیده‌شان را بر خوش باوران ایرانی‌ تحمیل میکردند که شاه بانی‌ سردرد آنان و حتی باعث شکست عشق آنان از دوست دختر سر کوچه‌شان هم هست ! ! و از طرفی‌ به عنوان مثال اگر یک فوتبالیستی وقتی‌ که ۱ گًل میزند و بر روی سینه ش " صلیب " می‌کشد، نباید " روشنفکران " به او اهانت کنند و یا اصلا به او اصلا اهانتی نمیکنند ولی‌ اگر یک فوتبالیست " ایرانی‌ و یا عرب زبان " بعد از گًل زدنش " ادای " فوتبالیستهای معروف را در بیاورد و عوض صلیب کشیدن " با دستهای باز " بسوی آسمان از خدا / الله تشکر کند، نه ایندفعه بخاطر " حرکت دست " از طرف اسلامیون " مورد سرزنش و توبیخ قرار نمیگیرید، بلکه ایندفعه نوبت " روشنفکران " ایرانی‌ هست که او را مورد توبیخ و سرزنش قرار میدهند ! پس دوستان روشنفکر، همانطوری که ما به کافر بودنتان احترام میگذاریم و شما را مجبور به قبول کردن وجود خدا نمیکنیم، پس هستند کسانی‌ که از روی " عرفانی " بوجود خدا / الله / پروردگار معتقد هستند ! و از طرفی‌ به دوستانی که فقط به وجود " هستی‌
یکشنبه 6 آذر 1390 - 04:56
khosh bavar - يزد - ايران
3): و یا به وجود نیستی‌ " معتقد هستند، توجه آنان را مثل همیشه که در این وب سایت عنوان کردم به نظریه دانشمند کانادایی ایرانی‌ تبار که بخاطر تحقیق و تکامل دادن به این فرضیه معروف شده و جایزه هم گرفته, جلب می‌کنم که طبق " فرضیهٔ فازی " علاوه بر وجود " یک و صفر که همان هستی‌ و یا نیستی‌ " را میتوان در نظر گرفت، باید فاکتور دیگری را در مّد نظر داشت که همان نیمی از یک و نیمی از صفر هست، یعنی‌ نیمی از هستی‌ و نیمی از نیستی‌ را باید مورد توجه قرار داد، پس اگر به وجود خدا اعتقاد دارید، باید هم به نبود او هم اعتقاد داشته باشیم و یا طبق فرضیهٔ فازی به نیمی از وجود خدا و نیمی از وجود نبود او ! پس همانطوری که میبینیم که تا به امروز از وجود " انرژی تاریک و مواد نامرئی " خبری نبود، متوجه وجود این عناصر و فاکتورها در " گیتی‌ " هستیم ! جان کلام اینکه، همانطوری که میبینیم، موضوع خدا / الله / GOD و نبود خدا / یک موضوع شخصی می‌باشد که اصلا هیچ نقشی‌ در سرنگونی
یکشنبه 6 آذر 1390 - 04:57
khosh bavar - يزد - ايران
4): سیستم اسلامی کمکی‌ نخواهد کرد و اگر خوش باوران ایرانی‌ را بی خدا / بی‌ الله کنیم، با طرفداران ادیان دیگر که همان یهودی / مسیحیی هستند چکار باید کرد، یعنی‌ به آنها اجازه رفتن به کنیسه و کلیسا را داد ولی‌ ایرانی‌ جماعت فقط اجازه " زل " زدن و افسوس خوردن این ادیان را داشته باشد !؟ پس همواره شاد و باهم باشیم !
یکشنبه 6 آذر 1390 - 04:57
red apple - دوبی - امارات
ممنون soltane qalbha انصاف اینکه انسانهارو با قابلیتهاشون بشناسیم
یکشنبه 6 آذر 1390 - 07:59
sina.parsi - هوستون - امریکا
ایول به تو
یکشنبه 6 آذر 1390 - 08:20
خلیج همیشه فارس - انگلیس - انگلیس
khosh bavar - یزد - ایران . درود بر تو دوست خوب حرفهات تمامش درست هست . همیشه پیروز شاداب و سلامت باشی .
یکشنبه 6 آذر 1390 - 18:24
khosh bavar - يزد - ايران
خلیج همیشه فارس -: و مثل همیشه با درود بیکران بر شما و همه دوستداران خلیج همیشه فارس. پس همواره شاد و باهم هوشیار باشیم !
یکشنبه 6 آذر 1390 - 20:41
gol andam - زوريخ - سويس
khosh bavar - یزد - ایران عزیز مثل همیشه هورااااااااا ،،،شاد و سلامت باشی
یکشنبه 6 آذر 1390 - 21:30
SIAVASHOMA - منچستر - انگليس
واقعا زیبا .چه کنترلی. عباس آقای پاکستانی‌ دمت گرم .
یکشنبه 6 آذر 1390 - 23:03
khosh bavar - يزد - ايران
پارمیدا عزیز، مرسی‌ از توجه و تشویق امید دهنده شما که منو بدجوری معتاد کرده ولی‌ واقعا خوشحالم که اسم عزیزانی چون شما را میبینم، پس تا هورااااااااا بعدی شاد و هوشیار باشیم !
دوشنبه 7 آذر 1390 - 03:40
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.