سیف الاسلام به قانقاریا دچار شده

پزشکی که اخیرا سیف الاسلام را مورد معاینه قرار داده اعلام کرد: شرایط دستان وی بسیار وخیم است و دچار بیماری قانقاریا شده تا جایی که لازم است دو انگشتش قطع شود.
به گزارش خبرگزاری مهر به  نقل از شبکه خبری العربیه، "آندره موراخوفسکی" پزشک اوکراینی که اخیرا پسر قذافی را مورد معاینه قرار داده تاکید کرد: شرایط دو انگشت دست راست به علت ابتلا به قانقاریا بسیار وخیم است و اگر قطع نشود، اوضاع وی خطرناک خواهد شد.


وی که سه روز پیش از شرایط جسمی سیف الاسلام مطلع شده، گفت : این زخم در حالت خوبی قرار ندارد و باید انگشتان وی قطع شوند. دو انگشت دست راست وی به بیماری قانقاریا دچار شده و بافتهای آن از بین رفته است.


این پزشک اوکراینی تاکید کرد: انگشت میانی دست راست سیف الاسلام به جراحی احتیاج ندارد ولی انگشت شست و اشاره وی کاملا از بین رفته و از آنها چرک بیرون می آید که نیاز فوری به جراحی دارد.


خاطرنشان می شود سیف الاسلام پس از بازداشت با انگشتان بانداژ شده روی صفحات تلویزیون ظاهر شد که اعلام کرد در پی بمباران ناتو به این حال و روز افتاده است.


قانقاریا به‌ معنای‌ بافت‌ مرده‌ است،‌ این بیماری وقتی‌ ایجاد می‌شود که‌ زخم‌ عفونت‌ پیدا کند یا بافت‌ در اثر وارد آمدن‌ آسیب‌ دچار تخریب‌ شود. قانقاریا می‌تواند در هر نقطه‌ای‌ از بدن‌ رخ‌ دهد، اما شایع ‌ترین‌ قسمتها عبارتند از انگشتان‌ پا، پا، و ساق‌ پا، انگشتان‌ دست‌، دست‌، و ساعد دست‌ است. قانقاریا در مراحل‌ اولیه‌ معمولاً با درمان‌ آنتی‌بیوتیکی‌ و جراحی‌ برای‌ برداشتن‌ بافت‌های‌ مرده‌ معالجه‌ می‌شود. اما بدون‌ درمان‌ قانقاریا می‌تواند منجر به‌ عفونت‌ مرگبار شود.

+188
رأی دهید
-41

Azadikhah - تكسل - هلند
ظالمان به چه روزی می‌افتند.آخوندها در ایران عبرت بگیرید
شنبه 5 آذر 1390 - 08:27
bahram siua - شیراز - ایران
میگم این قانقاری که مال حیووناست. بخصوص در بز و گوسفند
شنبه 5 آذر 1390 - 08:59
پیازچه - تهران - ایران
ای بمیری !!
شنبه 5 آذر 1390 - 09:13
Negah* - فرانکفورت - المان
به امید خدا همه آخوندا قانقاریا بگیرند..امین
شنبه 5 آذر 1390 - 10:08
m.noor - شارجه - امارات
فرانکفورت آلمان گًل گفتی م.نون
شنبه 5 آذر 1390 - 10:38
miss dorna - دبی - امارات متحده عربی
جریان همون دنیا داره مکافاته ،همینه، به نظر من که بهشتو جهنم تو همین دنیاست!!!
شنبه 5 آذر 1390 - 11:53
Nur_ir - هامبورگ - المان
Negah* - فرانکفورت و bahram siua - شیراز - و bahram siua - شیراز - . دوستان عزیز / گل گفتید / نوبت خامنه ای و مجتبی کی میرسد
شنبه 5 آذر 1390 - 12:14
كيارش 88 - تورنتو - كانادا
به امید روزی که ببینیم خواری دروغگو های ایران رو مثل این کثافت لیبی
شنبه 5 آذر 1390 - 20:26
nader46 - لندن - انگلیس
این همان انگشتی بود که با اون،ناتو و مردم را تهدید میکرد!!!!!!!ناگفته نماند که یک دادگاه مستقل در لیبی‌ به جنایت و تجاوزات،بی‌ شمار,,انقلابی ‌ها به غیر نظامی‌ها تشکیل شده،،گزارش‌های زیادی از وحشیگری و درنده خوئی‌ها و تجاوز‌های جنسی‌ این اسلامی‌ها به زن و بچه و اسیران،وجود دارد.حق هم چین مردمان وحشی ،،باید وحشیهای از خود بدتر،،مثل این پسر و پدر باشه..مردم لیبی‌ باید همیشه مدیون آمریکا و ناتو باشن،،اما مسلمون جماعت ناسپاس هستش،،در عراق و افغانستان که اولش با گل و شیرینی از آمریکا پذیرایی‌ میکردن!!!,,اما تا اوضاع آروم می‌شه ،،میشن دشمن خونخوار آزاد کننده هاشون،،آره دیگه: از علی‌ آموز اخلاص عمل!!!!!زپپرشک
یکشنبه 6 آذر 1390 - 13:37
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.