فیروز آبادی : هر کس به فکر تجاوز به خاک ایران باشد، خود را برای سیلی‌های محکم آماده کند

مهر نوشت : رئیس ستاد کل نیروهای مسلح با تاکید بر اینکه از بسیجی انتظار این است که تقوای پرهیز و ستیز داشته باشد، گفت: بسیجی انحراف را تحمل نمی کند.


سرلشکر حسن فیروزآبادی رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در رزمایش 50 هزار نفری بسیجیان که امروز صبح در مقابل لانه جاسوسی آمریکا برگزار شد، طی سخنانی اظهار داشت: بسیج منحصر به عرصه های جنگ نبوده و متناسب با زمان سازندگی، تولید علم و سایر عرصه ها در قالب بسیج عینیت پیدا می کند.


وی افزود: استراتژی تشکیل بسیج کمر آمریکا و صهیونیست ها را شکست و امروز نیز آنها باید بدانند هر کس قصد تجاوز به ایران را داشته باشد باید خود را آماده سیلی های محکم سپاه و بسیج کند.


فیروزآبادی مهمترین قدرت بازدارنده در این مقطع زمانی را نزدیکی دلها میان ملت ایران عنوان کرد و گفت: راهبرد اصلی دشمنان انقلاب متوجه نقاط قوت این نظام نورانی است و می دانند که در صدر نقاط قوت ایران ولایت فقیه و در کنار آن سپاه و بسیج و همچنین رکن چهارم قدرت ایران وحدت کلمه ملت ایران است.


وی با بیان اینکه دشمنان طی 33 سال گذشته حملات خود را متوجه این 4 رکن اقتدار نظام کرده اند، افزود: امام (ره) در اول انقلاب سپاه را شکل دادند تا نیروهای انقلابی در آن سازمان پیدا کنند و  از شعارهای انقلاب و ولایت فقیه حمایت کنند.


وی ادامه داد: پس از تسخیر لانه جاسوسی آمریکا، امام فرمان تشکیل ارتش 20 میلیونی را دادند که این ارتش همواره باید آمادگی دفاع را داشته باشد.


رئیس ستاد کل نیروهای مسلح گفت: بسیج در آن مقطع تشکیل شد و برای دفاع از اصول انقلاب اسلامی با حضور در جبهه ها میثاق خون بست.


سرلشکر فیروزآبادی با تاکید بر اینکه بسیج فقط برای زمان جنگ تشکیل نشده بود افزود: بسیج جایی است که هر کدام از جوانان و نوجوانان می توانند به واسطه آن پا به عرصه اجتماعی گذاشته و با مدرسه عشق پیوند برقرار کنند.


وی به رزمایش امروز بسیجیان اشاره کرد و گفت: این رزمایش در حمایت از بیداری اسلامی و جنبش وال استریت و هر آنکس که فرهنگ اخلاص را دریافته برگزار شد به شمار می رود.


رئیس ستاد کل نیروهای مسلح به فعالیت های فرهنگی دشمن در جبهه جنگ نرم اشاره کرد و گفت: امروز دشمن با شبیخون فرهنگی می خواهد حیا و حب وطن را از ملت ایران بگیرد و از همین بابت باید هوشیار بود.


وی در ادامه سخنان خود به بحث ولایت و رهبری ملت ها اشاره کرد و گفت: رهبر معظم انقلاب اسلامی امروز همه ابعاد زندگی انسانهایی که در مسیر سعادت هستند رهبری می کند و هر آنکس که در مسیر اهداف انقلاب تلاش کند، کار آن را یک عبادت به شمار می آورد.


وی در ادامه با تاکید بر اینکه انتظار از بسیجیان در شرایط امروزی این است که تقوای پرهیز و ستیز داشته باشند گفت: تقوای پرهیز ممانعت از انحراف از ولایت فقیه، نظام و خطوط اصلی تعیین شده از سوی رهبری است که بسیجی در هر کجا که چنین انحرافی بوجود آید در مقابلش می ایستد و انحراف را تحمل نمی کند.


فیروزآبادی ادامه داد: تقوای ستیز نیز این است که هر بسیجی در هر کجا که هست همواره خود را برای مقابله با دشمن آماده نگاه دارد.


وی در پایان گفت: به برکت تقوای پرهیز و تقوای ستیز است که انقلاب ما 32 سال با صلابت تمام ایستاده است.

+77
رأی دهید
-165

ghafas - مشهد - ایران
شما سیلی نمی زنی که.. غلتک می فرمایی
جمعه 4 آذر 1390 - 23:25
Norway-104 - اسلو - نروژ
زرشک !!!!!!
جمعه 4 آذر 1390 - 23:06
ari jojeh - تهران - ایران
شما کافیست که ضامنو بکشی، تا دنیا به ... کشیده بشه !!!
شنبه 5 آذر 1390 - 00:16
همه فن حریف - تهران - ایران
دوباره این بشکه نطق کرد. بابا استراتژی ، بابا تانک ، بابا تاپاله کمر آمریکا و صهیونیست ها رو شکستی؟ کی؟ چجوری؟
شنبه 5 آذر 1390 - 02:08
بهروز كياني - تهران - ایران
ایشان در ادامه دستی به شکم گنده اش کشید و گفت: هر کی بیاد و حمله کنه، خودم می خورمش!
شنبه 5 آذر 1390 - 04:08
robo - لوس آنجلس - امریکا
نمونه این سیلی همونی بود که تو انبار ملارد زدین دیگه؟ در رین وضیعت وخیمه!
شنبه 5 آذر 1390 - 04:21
garfield - تهران - ایران
برو بمیر بابا. خیکی.
شنبه 5 آذر 1390 - 05:16
shahab46 - هانوفر - المان
هی ته لشکر نگاه کن ببین خیس نیستی‌ (با عرض معذرت از خوانندگان)
شنبه 5 آذر 1390 - 07:15
ARTEMIS-SW - .پاريس - فرانسه
تهوع-تهوع-تهوع!!!!!!!
شنبه 5 آذر 1390 - 09:02
ali1111 - تهران - ایران
ولی‌ من واقعا از این بشکه میترسم...
شنبه 5 آذر 1390 - 10:00
gol andam - زوريخ - سويس
داره می‌‌ترکه ،،،بشکه
شنبه 5 آذر 1390 - 10:39
hassan5 - تهران - ایران
اقای خامنه ای چند کیلو نخود بده جناب سر لشکر بخوره بعد سرلشکر را دولا کرده و باسنش را بسمت امریکا نگهدارد وهر وقت که خواست تیر اندازی بکنه یک مشت بزنه توی شکم جناب سرلشکر مطمئنا با مجموع ساچمه های پرتابی وحشت امریکا صد برابر میشه
شنبه 5 آذر 1390 - 13:13
sajad1000 - بروکسل - بلژیک
بیشعور هنوز فکر میکنه جنگ مثل زمان قبل از اختراع اسلحه گرم هست که نیروهای دو لشکر رو در روی هم قرار میگرفتند و نفر به نفر درگیر جنگ تن به تن میشدند. بیشتر از 30 ساله دارن به دنیا سیلی میزنند تو خیالشون دیوانه های حـ.... خودشون و کردن دلقک دنیا. واقعا هم که دنیا رو چه خطر بزرگی تهدید مکنه اگه دست این سگان هار دیوانه به سلاح اتمی برسه
شنبه 5 آذر 1390 - 14:34
atena10 - تهران - ایران
ولی اگر خدایی جنگ بشه چه اتفاقی می افته خدا کنه نشه، مثل جنگ ایران و عراق یا شاید بدتر ، ما که توی سن و سال 7-8 ساله بودیم جنگ شد حالا بچه هامون هم توی این سن باید شاهد جنگ باشند اصلا خدایی این دهه 50 شانس ندارندا
شنبه 5 آذر 1390 - 14:36
IRAN+ISRAEL+USA 4EVER - مونیخ - آلمان
این بشکه خودش ۱ بمب ساعتی‌، اگه توی بیت رهبره چلاق بترکه دیگه احتیاج به حمله نظامی نیست
شنبه 5 آذر 1390 - 16:06
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.