حجاب در اروپا - طنز

 جهت نمایش ویدئو در یوتوب اینجا کلیک کنید.
جهت دانلود ویدئو اینجا کلیک کنید.

حجاب در اروپا - طنز   
  

+464
رأی دهید
-1085

ukguy4u - لندن - بریتانیا
خداوندا اروپا را از شر اسلام حفظ بفرما!
جمعه 4 آذر 1390 - 23:00
my2011 - اکسفورد - انگلستان
اسلام به خطر افتاد!!!
جمعه 4 آذر 1390 - 23:00
BIRMINGHAM - شیراز - ایران
خدایی دمشون گرم!!!!حالا رگ گردن بزنه بیرون
جمعه 4 آذر 1390 - 23:01
با احترام - منچستر - انگلستان
من ا ز حجاب این جوری بدم می اید اما مسخره کردن عقاید کسی خوب نیست همه مذهبها چیزهای عجیبی دارند مثل موی یهودها گردنبد مسیحها اما اگر ما خود را با فرهنگ میدانیم نباید عقاید کسی را مسخره کنیم
جمعه 4 آذر 1390 - 23:28
feminism - لندن - انگلستان
یا حبیبی , ماشاء الله به آن الساقین ماشاء الله :))) آفرین به شما دختران با این ایدۀ جالب . الانه که التعرق شرم اسلامیون سرازیر بشه !! شعر چادر زنده یاد ایرج میرزا بیادم آمد : دو دست او همه بر پیچه اش بود _ دو دست بنده در ماهیچه اش بود )( بدو گفتم تو صورت را نکو گیر _ که من صورت دهم کار خود از زیر .
جمعه 4 آذر 1390 - 23:18
eqqe - بوگوتا - کلومبیا
اون خط نستعلیق که نوشتی دانلود از مدیافایر منو کشته ایران یوکی// آورین آورین
جمعه 4 آذر 1390 - 23:37
AMIR VADAX - لندن  - انگلستان
من از مسخره کردن عقاید مسلمونا لذت می برم. دمشون گرم
شنبه 5 آذر 1390 - 00:28
bestofthebest - كي يف - اكراين
لول !!
جمعه 4 آذر 1390 - 23:35
toopchiyan1986 - london - uk
خط نستعلیق منو نکش اما پاهای این دخترا
شنبه 5 آذر 1390 - 00:08
Norway-104 - اسلو - نروژ
با اینکه این ویدیو کلیپ طنز است ولی من حقیقت آن را با چشم خودم دیدم و حتی آن را لمس کردم. من با یکی از این دختر ها دوست شدم ... وقتیکه علت حجابی بودنش را سوال کردم اینطور به من حواب داد, عزیزم حجاب به من میاد، اینطور نیست ?
جمعه 4 آذر 1390 - 23:04
داثوش - کی یف - اکراین
خدا بود خدا!!!. دمشون گرم خدایی کار باحالی کرده بودن:دی
شنبه 5 آذر 1390 - 01:20
onsore ahriman - مارسی - فرانسه
آی لاو دت !
شنبه 5 آذر 1390 - 01:17
mounes - ادليد - استراليا
خوب منم توی استرالیا زندگی‌ می‌کنم حجابم دارم ولی‌ به خاطره این که بهم میاد حجاب ندارم به خاطره این که خدا رو دوست دارم حجاب دارم
شنبه 5 آذر 1390 - 01:47
gharibe UAE - ابوظبی - امارات
AMIR VADAX - لندن - انگلستان تو که از مسخره کردن مسلما نان خوشت میاد چرا خودت حمصه کلیپی نمیسا زای‌ و پخش کنی‌ بر اجرا ش هم حتما کسی‌ داری که بت کمک کنه. هرکس به چیزی پیبند هست و آنهم برای خودش محترم است. Norway-104 - اسلو - نروژ تو با اون دوست نبودی اگر کسی با کسی دوست باشه حرفاشو تو دلش نگاه میداره نه اینکه اینجوری رسواش میکنه پس سعی کنیم ان باشیم که هستیم
شنبه 5 آذر 1390 - 02:42
IRANI AZAD-1361 - اصفهان - ایران
کـــــیـــــف کــــردم ..... خیلی معنی داشت "درود بر آزادی" البته اگه بعضی ها معنی واقعی آزادی رو بفهمند.
شنبه 5 آذر 1390 - 03:45
IRANI AZAD-1361 - اصفهان - ایران
این لباس ها چقدر خوش به حالشون شده تو ایران که لباس ها افسردگی گرفتن از بس که ...
شنبه 5 آذر 1390 - 03:47
robo - لوس آنجلس - امریکا
با احترام - منچستر - انگلستان/// بد نیست بدونید تمام این موارد که در مورد دیگر ادیان فرمودید مورد انتقاد و طنز قرار گرفته، لطفا مثل دیگر هموطنان مذهبی مسلمان تا کسی چیزی مینویسه این احترام به عقاید دیگران رو پیش نکشید! مگر مسلمانان به عقاید ما که قبولشون نداریم احترام میگذارند؟
شنبه 5 آذر 1390 - 04:13
soltane qalbha - دبی - امارات
با احترام. عزیز من با حرف شما کاملا موافقم،،خوشم اومد ممنون. feminism،،،فکر کنم خیلی‌ کمبود داری تو زندگیت دلم به حالت می‌سوزه که از نظر تو و اون چندتا دیگه از کاربرها که زندگی‌ رو تو شهوتو هوس میبنین اصلا هیچ چیزی از زندگی‌ و عقاید و اخلاق و شخصیت نمیدونین،،مطمئنأً اینقدر مورد تمسخر واقع شودی که الان داری اقدهتو با این حرفا و این کارا خالی‌ میکنی‌.
شنبه 5 آذر 1390 - 04:15
romano - تهران - ایران
من برای دوستانی که اینرو تحسین می‌کنن متاسفم در اینکه در اسلام جهل وجود داره و باید ریشه کن بشه شکی نیست ولی این لباسیه که مادرهاتون مادربزرگهاتون و میلیونها زن چه درست و چه غلط اونرو می‌پوشن آیا درسته که ما تا به این حد تحقیر راضی بشیم آیا شما فکر میکنید یکنفر را با تحقیر و توهین می‌توانید تربیت بکنید. آیا فکر نمی کنید که این مثل این می‌مونه که دونفر مثل آفریقاییها آرایش بکنن و تو خیابون مردم قصاب و بقال بهشون بحالت تمسخر نگاه کنن. اینطوری شما خودتون رو عاشق آزادی و دموکراسی می‌دونید همین الان یکی از فعالترین احزاب ترکیه رو صدر کاره و زن آقای اردوغان با حجاب میاد (کاری به درستیش ندارم) ولی هیچ کدوم از ترکها اینطور ملت خودشون رو تحقیر نمی‌کنن من واقعا متاسفم و عمیقا از آینده ایران بخاطر تند رویهای عده‌ای از شما مخصوصا در خارج از ایران می‌ترسم تنها ملتی که در کره زمین خود را اینگونه تحقیر می‌کند و کوچک می‌شمارد تعدادی از ایرانیها هستند کما اینکه تنها ملتی که کاسه داغتر از آش امام خدا پیغمبر شده‌اند بیشتر از خود عربها همین ایرانیها هستند. ادامه..
شنبه 5 آذر 1390 - 04:43
romano - تهران - ایران
و غربیها چقدر در شناخت ما باهوشند تمنا می‌کنم درس اعتدال و مبارزه با افراط یاد بگیریم (شما اگر اینجا من بنویسم "یاد بگیرید" همه زورتان می‌یاید و مخالفت می‌کنید پس باید بنویسم بگیریم چطور توقع دارید به ملتی توهین کنید و او حرف شما را بپذیرد). اصولا من به انقلاب 57 ایران افراط (نه اختشاش نه هرج و مرج نه ...)اول می‌گویم و افراط دوم هم این مقطع کنونی است و ما ایرانیها عجیب اعتقاد داریم که باید از ریشه یک چیزی را علاج کنیم ولی همیشه از ریشه می‌کنیم. همه ما بنوعی احمدی نژاد و خامنه‌ای افراطی هستیم و تا مرگ از سرزمین دیکتاتوری کوچک فکر خود دفاع می‌کنیم. آزادی و دموکراسی بدون احترام به خود و دیگری غیر ممکن است روز شکرگذاری بنوعی کاری زیبا در تاریخ امریکا بود روزی که همه یاد گرفتند احترام بگذارند و دست از دعوا بردارند و شاکر باشند. تمرین کنیم وگرنه تولد مجدد ملت را فراموش کنیم.
شنبه 5 آذر 1390 - 04:53
مهدیار - تهران - ایران
سنار دست هر هرزه ای بدی این کار رو با کمال میل انجام میده تو یوروپ
شنبه 5 آذر 1390 - 05:32
پیازچه - تهران - ایران
دمشون گرم! خیلی جالب بود.
شنبه 5 آذر 1390 - 05:38
green apple - لارستان - ایران
با ارادت منچستر لندن باهات موافقم
شنبه 5 آذر 1390 - 07:40
morteza-bikhial refigh - گرگان - ایران
هیچ اجباری در دین نیست اما حجاب داشتن بهتر از نداشتنه...
شنبه 5 آذر 1390 - 07:51
ARTEMIS-SW - .پاريس - فرانسه
یکی‌ از زیباترین و گویاترن ویدئوهائی بود که دیده‌ام و مفهوم شعر ایرج میرزا در سالهای دور!!!!!-اسلامیون پنهان و عیان جوش آوردند چرا که استثمار زن و تحقیر او بقای سلطنت فکری آنهاست!!! بسوزیدددددد
شنبه 5 آذر 1390 - 08:10
juventus4ever - تورین - ایتالیا
با مسخره کردن عقاید و سنتهایی هر مذهب یا هر فرهنگی‌ اصلا موفق نیستم ، کار اشتباهی‌ بود
شنبه 5 آذر 1390 - 08:25
ARTEMIS-SW - .پاريس - فرانسه
romano - تهران - ایران. آقا چرا تند می‌روی در کدام خراب شدهٔ ایران حجاب به این صورت بود؟بله قبل از رضا شاه و زمان قاجاریه!!!!!! چند سالی‌ است تعدادی زنان شبیه دراکولا در اروپا پیدا شیده اند که سر تا به پا سیاه و تنها قسمت کوچکی از چشمان آنها پیداست- اینها مورد نفرت همه هستند و این ویدئو در انتقاد از آن عفریته‌ها درست شده!!
شنبه 5 آذر 1390 - 08:27
arezoo - نيبرو - سوئد
این طنز نیستش اعتراض ۲ دختر فرانسوی در رابطه با نقاب‌ و چادر در فرانسه است.
شنبه 5 آذر 1390 - 08:38
Dara va sara - پرت - استرالیا
gharibe UAE - ابوظبی - امارات...soltane qalbha - دبی - امارات-مهدیار - تهران - ایران...اگه در ارائه منطق و افکارتان همچون اربابان اسلامیتان احتیاج به هر گونه قمه. زنجیر. چاقو. دشنه و بالاخره گونی گونی فحش و ناسزا دارین. میتوانید فقط به مسجد سر کوچه تان خبر داده. تا بسیجیان و فارغ التحصیلان در رشته اسلامی بقیه کار را انجام دهند....این چه وضع کامنت گذاشتن شماست ؟؟؟؟؟؟و حقا که منطق اسلام در شخصیت شما ریشه دوانده.
شنبه 5 آذر 1390 - 08:33
mellita - اربيل - كردستان عراق
این تیپا پیش ماهم هستش ولی نه دیگه تا این حد.
شنبه 5 آذر 1390 - 09:11
borzoopersia - بیرمنگهام - انگلستان
همین فرداست که زمین لرزه تمام اروپا را خراب کنه. زمین لرزه که هیچ این عرش لرزه میاره. الآن خدا و فرشته ها دارند مثل بید میلرزند و هیچ غلطی هم نمی توانند بکنند و چون زور خدا و همدستانش به اروپا نمیرسه از سر در ماندگی عراق و افغانستان و لیبی و سوریه و لبنان و ایران و مصر را به هم می ریزه. زنده باد آزادی ومردم سالاری.
شنبه 5 آذر 1390 - 09:28
toopchiyan1986 - london - uk
جناب رومانو تهران ایران با کماله احترام برای نظریاتتون ما همه انسانیم فقط یه سوال دارم شما به چه علت جبهه غرب و شرق باز می‌کنید؟شما اگر یه مقدار منطق را بیشتر به کار بگیری لزومی برای تعصبات مذهبی‌ و ملی‌ نخواهد بود .همین ترکیه چرا از ما پیشرف تره؟
شنبه 5 آذر 1390 - 09:16
Azadikhah - تكسل - هلند
اعتقادات هر کسی‌ مورد احترام است ولی‌ وقتی‌ این اعتقادات به حالت افراط در بیاد و از حالات عادی خارج شود مورد تمسخر قرار می‌گیرد.
شنبه 5 آذر 1390 - 10:00
پسرشجاع - تهران - ایران
خدایش کارشون زشت بود در واقع اعتقادات دیگران را نباید به سخره گرفت من با این کار کاملا مخالفم. ببینید حتی شهامت اینکه چهره فیلم برداران و عکاسان را هم نشان بدهند ندارند چون خودشون هم می دانند که به ارزشها و باورهای دیگران توهین کردند
شنبه 5 آذر 1390 - 10:01
zahra50 - کپنهاگ - دانمارک
بر اساس پرینسیب های دموکراسی هر کسی میتونه با هر پوششی در جامعه حاضر بشه .اگر قراره در اروپا مهد دموکراسی کسی محدود بشه چون حجاب داره پس چه فرقی بین استبداد آخوندی و دموکراسی غربی هست.این دو دختر هم نباید مورد سرزنش قرار بگیرن چون توهین به باورهای کسی نکردن فقط ابراز عقیده کردند.
شنبه 5 آذر 1390 - 10:39
mardi dar meh - لندن - بریتانیا
دمشون گرم خیلی‌ کارشون جالب بود ارزش و اعتقادو باور باید یه مبنای منطقی‌ عقلی داشته باشه هر خرافاتی که اعتقادو باور نمی‌شه باید همین کارهارو کرد دستشن درد نکنه
شنبه 5 آذر 1390 - 11:02
با احترام - منچستر - انگلستان
تشکر می کنم انهایی که با حر ف موافق هستند اما صحبت من با مخالفها ما نباید به عقاید همدیگر احترام بذاریم چه مسلمان چه یهودی چه مسیحی چه بی دین لطفا به هم احترام بگذارید
شنبه 5 آذر 1390 - 11:03
romano - تهران - ایران
ARTEMIS-SW - . دوست عزیز من در مورد حذف اسلام دینی بحثی ندارم باید حذف مطلق بشه و حتی آنهایی که این فاشیزم رو انجام دادن دونه دونه باید دستگیر بشن و به دست عدالت سپرده بشن. در مورد ایران همچین حجابی نداریم هیچ خانمی هم آنرا قبول ندارد. اما اگر به ایران تشریف بیاورید می‌بینید مردم به این دین علاقه دارند و چیزی از فرهنگ آنهاست بنابراین بهترینکار ایجاد هماهنگی بین فرهنگ و نقاط ضعف و قوت آن با نکات نو و آرمانیست کاری که هند و حتی نهایت چین کمونیزم هم انجام دادند و چرا دور ترکیه. ضمنا اگر می‌خواهید آینده مثبت و رشک برانگیزی در دموکراسی این ناحیه داشته باشید باید حتی برای همین متعصبهای بسیجی هم در آینده گروهی چیزی در چهارچوب قانون پیش بینی کنید(برای تندی برخورد قاطع) حتی شاهزاده رضا پهلوی بارها در مورد این قضیه صحبت کرده‌اند و در دنیا آنرا به عفو عمومی می‌شناسند. ادامه..
شنبه 5 آذر 1390 - 10:57
chabuk - اسلو - نروژ
مفهوم این کلیپ این هست که خیلی‌ از زنان مسلمان چادر به سر می‌کنن ولی‌ زیر چادر به هر خلافی دست میزنن .
شنبه 5 آذر 1390 - 11:05
Afshin London - لندن - انگلستان
اعتقاداتی که پایه و اساس منطقی و علمی ندارند و جهت کنترل و سرکوب مردم و از روی جهل و ناآگاهی رواج پیدا کردند مسخره کردن داره، خوبم داره. دم AMIR VADAXهم گرم.
شنبه 5 آذر 1390 - 11:08
Taraneه - کبک - کانادا
سالهاست که تو ایران اسلامگراها به زور سر زنان و دختران روسری و چادر می‌کنن و با این کارشون به همه آقایون و خانمها توهین می‌کنن بین زنان و مردان دیوار میکشند که حتا جنبه دیدن همدیگرو ندارند. درصد زیادی از زنها به زور و اجبار حجاب دارند، اونوقت شما نگران از بین رفتن دموکراسی به خاطره این ویدئو هستید؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
شنبه 5 آذر 1390 - 11:17
romano - تهران - ایران
از مواضع خود چشم پوشی نکنید ولی اولین اصل را حق حیات و بخشش همراه با احترام برای همه بخواهید برای خواسته های خودتان هم باید پایداری کنید. مردم ایران خصوصا جوانان شنونده حرفهایی هستند که آرام و معتدل است و دوران رمبو ته چاه جمکران برای آنها درعین اعتقاد دینی سر آمده. دیگر گوشها برای کسانی که تند، خشن و فحاشند سنگین شده‌اند من هر روز با این قضیه در بین جوانان در ارتباطم. تمنا می‌کنم همینطور که من سعی در آرام کردن و تشویق به تحمل دارم شما هم با همه دوستان فامیل ایرانیان اینگونه بحث و برخورد کنید (منظورم شمای نوعیست) ولی درعین حال یک موج عظیم راه بیاندازید آنچیزی که امروز به آن نیازیم مبارزه بدون خشونت در بین خودمان ولی با دشمن سخت، سفت و محکم! فاشیزم دینی یکی از سیاهترین و قدیمیترین انواع فاشیزم است تقسیم دو منطقی به خوب و بد است حد وسط هم ندارد! تنها دشمن آنهم عقل و اعتدال است. آنموقع که به ریش گالیله در دادگاه می‌خندیدند بعدها جواب عقل و اعتدال را به شکل امروز گرفتند. جنون دینی دشمنی مانند خود ایجاد می‌کند کما اینکه در کشورهای اسلامی می‌بینیم حتی روشنفرانش هم مثل اروپا معتدل نیستند.تشکر
شنبه 5 آذر 1390 - 11:10
romano - تهران - ایران
toopchiyan1986 دوست عزیز ترکیه پیشرفته تر نیست من اینرا با تکیه به ارتباط و شغلم می‌گویم ترکیه از شما توسعه یافته تره بگید درست است دلیلش هم اینست که ایران گروگان است. میزان دارایی مالی ایرانیهای آمریکا 3000 میلیارد دلاره! و جالبه نصف همین هم دارایی تخصص به عدد بالا اضافه کنید! من جبهه شرق و غرب باز نمی‌کنم من می‌گویم می‌خواهید به خواسته‌هایتان برسید اول از همه تو سر مردم نزنیم به سر دشمن بکوبیم او در میان دعوای ما به دزدی خود مشغول است مردم مصر ایرنا آموختند که دختر را تحریر نکشتند.عکس بسیجیانشان را در تهران نگاه کنید این بسیج زمان جنگ است! بحث بر سر چادر، موسوی و شاهزاده پهلوی و .. حتی برای گریه و زاری حسابی انجام شده و باید موج راه انداخت این موج تنها با همدلی و قبول دیگری بدست می آید بخود بگویید ایران این است خوب یا بد باید آزاد شود و دموکرات بقیه را هم تحمل می‌کنم بقول معروف بزغاله در رحم مادرش است ما فکر زنگوله گردنش اروپا هم نفت را تحریم کرد ما هنوز خوابیم بعد عیب دنیا می‌کنیم این جنگ آغاز شده. بزنید پشت این احمقها باید بفهمند چه کسی بچه خلف خانه بود به ناحق رانده شد. تشکر
شنبه 5 آذر 1390 - 11:28
tehran11 - تهران - ایران
واقعا برای این سایت که زمانی اسلوبی داشت و به عقاید شخصی دیگران احترام میگذاشت متاسفم. از قدیم گفته اند اگر احترام بذاری احترام میبینی.
شنبه 5 آذر 1390 - 12:00
feminism - لندن - انگلستان
Soltane ghlbha / سلطان قلبهای پوسیده و زنگ زده، دلِ تیره ات به حال زار و نزار خودت بسوزد مُلا صلواتی ؛ ... !!! در ضمن نگارش فارسی را از ته حلق چون زبان عربی نمی نویسند عقده ایی _ (اقده ای) از قرار با تماشای این کلیپ العرق از سر و رویت ریخت و شرمسار شدی_ (شودی ).
شنبه 5 آذر 1390 - 11:39
ARTEMIS-SW - .پاريس - فرانسه
بانوی گرامی‌ این ویدئو بر ضد حجاب نیست بر ضد روبنده است که زن را به صورت هیولا در میاورد من فکر می‌کنم کسیکه تا این حد افراطی معتقد به حجاب است خوب به عربستان سعودی برود چه اجباری دارد به اروپا بیاید! در ضمن فراموش نکنید حجاب پوشش نیست القای یک عقیده ی منحط از عربستان ۱۴۰۰ سال پیش است به این مفهوم((چون همه ی مردان بیمار جنسی‌ هستند و از موی من تحریک و به فکر تجاوز می‌‌افتند پس این عامل تحریک را مخفی‌ می‌کنم))) این نظر من است!!شاد باشید
شنبه 5 آذر 1390 - 12:53
soltane qalbha - دبی - امارات
dara va sara،،،، هر وقت یاد گرفتی‌ به عقاید دیگران احتران بذاری کامنت بذار یا کامنت گذاشتن من به تو اصلا ارتباطی‌ نداره پس الکی‌ خودتو ننداز وسعت . شما‌ها دیگه شورشو تو مسخره تمامی ادیان در اویردید،عزیز جان اینجا مردم نظر میدان عقده خالی‌ نمیکنن پس بهتره واسه خالی‌ کردن اقدهت بری جای دیگه یا یاد بگیر به هر عقیده‌ای که میخونی‌ نظر ندی
شنبه 5 آذر 1390 - 12:53
khosh bavar - يزد - ايران
جالب و قابل بحث و فکر ! زیرا با این منطق و استدلال، همه اروپاییها که مینی‌ ژوپ میپوشند ، به چشم مردهای مسلمان بدکاره و بی‌ عفت هستند ! چه خوب می‌بود که اگر " جهان " را بتوان به این آسانی تفسیر کرد !
شنبه 5 آذر 1390 - 13:41
morgan123 - واشینگتن - امریکا
پسر خیلی شجاع - تهران - میدونی چرا صورتشنو نشون نمیدن ؟ چون میدونن هر انتقادی مذهبیون را خشمگین میکنه و اسلامیون هر گاه عصبانی یشن تیغ میکش و حکم الله مهربان!!! را با بریدن گلو اجرا میکنند. دوستان من فکر میکنم کسی که هر نقدی به عقایدش اونو عصبانی میکنه تنها دلیلش اینه که خودش هم در مورد عقیده و باورش مطمئن نیست این بخصوص در مورد باورمندان مذهبی صدق میکنه.
شنبه 5 آذر 1390 - 14:49
saye sard - گوتبورگ - سوئد
اینجام خیلی‌ هستن همه ازشون فرار می‌کنن ولی‌ ایرانیا اصلا همچین حجابی ندران فقط سومالیها عرب‌ها و افغانیها از این هجبا میپوشن.منکه میگم لعنت به هر چی‌ عربه که باعث شدن کشور عزیزمون به این روز بیفته .
شنبه 5 آذر 1390 - 15:48
soltane qalbha - دبی - امارات
فمینیسم. وااااای چه حرفهای شرمساری خیلی‌ بم بر خورد هاهاهاها،،،آخه توی بی‌فرهنگو چه به فرهنگ و این حرفا خدا روزیتو جای دیگه بده،،،از اینکه واست متأسفم شک نکن،،دلم واقعا واسه اینکه دوست داری با بی‌ادبی خودتو مطرح کنی‌ تو این سایت می‌سوزه اخییییییییییییییی
شنبه 5 آذر 1390 - 16:03
IRAN+ISRAEL+USA 4EVER - مونیخ - آلمان
به هر نحوی فرقه ضد انسانی‌ اسلام به تمسخر کشیده بشه من باهاش موافقم
شنبه 5 آذر 1390 - 16:16
nader46 - لندن - انگلیس
ARTEMIS-SW - .پاریس - فرانسه ::دوست عزیزم،،بهترین توصیف واسه اینگونه حجاب اسلامی همون هیولاست،،چرا که من به چشم خودم در یکی‌ از اتوبوس‌های لندن دیدم که چگونه یه بچه در کالسکه و دیگری به همراه مادر،،از دیدن دوتا از این هیولا‌ها چنان جیغ وحشتناکی‌ سر داده بودن که نگو،،جالب این بود که این دو تا مسلم ،با اینکه میدونستن علت گریه و وحشت بچه‌ها چیست،،اما با پر رویی از جاشون تکون هم نخوردن،با اینکه جا و صندلی خالی‌ هم زیاد بود.من خودم از دیدن اینها دلهره میگیرم انگار که جن دیده باشم،،بازم دم مردم این جا‌ها گرم که به اینها توهین یا حمله نمیکنن،،حالا برعکس این جریان را در کشور‌های اسلامی ببینید ،که سنی و شیعه که هردو از یک پیامبر و دین و خدا نشخوار می‌کنن چشم دیدن همدیگرو ندران و شدیدا هم به خون هم تشنه هستن,,حالا دیگه رفتار مسلم با غیر مسلم که دیگه واویلا
شنبه 5 آذر 1390 - 16:07
islam zoda - تورنتو - کانادا
جالب بود...اسلام تو خطر افتاد. اون خانومهایی که از این کلیپ ناراحتند نظرشون راجع به صیغه شدن چی‌ هست؟
شنبه 5 آذر 1390 - 16:51
Dionysos - پارسی - فرانسه
آزادی پوشش این نیست اسلام زده های متعصب که تا دیروز برای برقع بالای منبر آزادی پوشش می رفتید؟! ناراحتید لحافو بکشید رو سرتون!!
شنبه 5 آذر 1390 - 17:24
Royan - بوخوم - آلمان
خوب راست میگین دیگه نمونه حجاب اسلامی ترکها که هرچی قلنبه سلمبه دارند میندازند بیرون بعد کله هاشونو مثل بچه قنداق میکنند آخه این حجاب به چه دردی میخوره؟ اگر واقعا مسلمونه بشینه تو اندرونی حال آدم و از قیافه اش به هم نزنه, مثل این زنیکه که رفته انگلیس با اون لباسهای فضائی اش , ملکه انگلیس حجابش کامل تر است چون کمتر جلب توجه میکنه و لباسش هم گشاد تره.
شنبه 5 آذر 1390 - 18:38
feminism - لندن - انگلستان
soltane qalbha / ابو سلطان تو که برای Dara va sara روضه خوانی میکنی و لالائی بلدی چرا خوابت نمیبره ، و خودت را بیجهت (: وسعت :) وسط می اندازی !! اینجا کاربران نظرات خود را درج میکنند مثل تو " فتوی " صادر نمیکنند ، بنابر این در این سایت جائی برای تخلیۀ (: اقدهت :) عقده هایت نمیباشد بیاموز کامنت دیگران را تفسیر نکنی !! بفرمائید نماز زلزلۀ این کلیپ را اقامه کنید تا وقت نمازتان "فوت" یعنی قضا نشود !!
شنبه 5 آذر 1390 - 19:16
leila leila - گوتنبرگ - سوئد
زیاد با کارشون موافق نیستم .. این یعنی تمسخر ۱ میلیارد از انسنی روی کرهٔ خاکی که دست کم نیم میلیرشون زن هستن و شاد ۲۵۰ میلیونشون محجب .. این یعنی تمسخر و حقیر شمردن چنین جمعیت بزرگی‌ از جهان که شاد مادرها، مادر بزرگها خواهرها دوستان و خیلی‌ از کسانی‌ که به ما نزدیک هستند و دوستشون داریم حتا با وجود حجابشون
شنبه 5 آذر 1390 - 19:49
ARTEMIS-SW - .پاريس - فرانسه
nader46 - لندن - انگلیس. گرا می --- اتفاقا منهای هیولا بودن-- خیلی‌ هم زرنگ هستند ۹۰ در سد این تندروها چون کشورهای اروپأیی را کافر می‌دانند هر حقه بازی را مجاز می‌دانند. در کشورهای اسکاندیناوی با دانستن قوانین-- با این ظاهر مسخره برای استخدام مثلا به یک هتل شیک می‌‌روند طبیعی است که جواب رد میشنوند آنوقت ادعای خسارت مالی میکنند و در خیلی‌ از موارد هم موفق میشوند و همین کثافتکاریها در گسترش نژاد پرستی‌ ر ل مهمی‌ دارد!!!
شنبه 5 آذر 1390 - 20:43
setroos - کیف - اوکراین
چه جیگرهایی...کی حاضره یکی از این جیگرها زنش بشه؟؟؟نه واسه اقامت...واسه اینکه مادر بچه هاش بشه :)))))
شنبه 5 آذر 1390 - 22:57
dkdk - اسلیس - دانمارک
مونس - ادلید - استرالیا درود به‌‌ شرفت خیلیها تن‌ که هیچ شرف و ناموس خود را هم به حراج میذارند که البته از گروه خاک بر سر و بیچاره گانند.البته هم کیشانش نیز شاد میشوند.
شنبه 5 آذر 1390 - 23:36
اميراردلان - تهران - ايران
درود بر زنان و مردان آزاد انسان محکوم به آزادی میباشد (نظر خودم هست) بدرود
یکشنبه 6 آذر 1390 - 03:29
afgbidin - کرک - ایرلند
خوب که چه؟ اینها که میگن به همه ادیان احترام میگذارن و همه چی‌ شون درسته. یک زن با حجاب اگه این‌هارا ببینه چه احساسی‌ خواهد داشت؟ همانطور که از نام کاربری من معلوم است، به هیچ دینی اهتقاد ندارم و حتا نفرت هم دارم از دین. ولی‌ همهٔ انسانها حق دارن که هر جور لباس که دوست دارن بپوشن.
یکشنبه 6 آذر 1390 - 04:04
مهدیار - تهران - ایران
Dara va sara - پرت - استرالیا. آقای لفظ قلم کجا من بد و بیراه گفتم ؟
یکشنبه 6 آذر 1390 - 05:21
Dara va sara - پرت - استرالیا
کاش مسخره کردن و توهین کردن این شکلی باشه.. طرف رو آفتابه لگن میندازن تو گردنش تو شهر میچرخونن. بعدشم میخوان ادبش کنن. طرف رو وسط شهر شلاق میزنن. بعدشم میخوان ادبش کنن... دوتا خانم چادر سر کردن. بی احترامی شد به عالم و ادم.
یکشنبه 6 آذر 1390 - 06:53
فقط علی کریمی - منامه - بحرین
من به همه ی دوستانی که روضه خوندن یه چیز بگم.اونایی که از اسلام بد میگن/من حجاب و اختیاری پذیرفتم نه به اجبار تازه من تو محیطی هستم که همسایه هام انگلیسی و روسی اند تازه با هم رفت وامد هم داریم نه من به اونا ونه به عکس بی احترامی نمیکنیم.
یکشنبه 6 آذر 1390 - 07:52
فقط علی کریمی - منامه - بحرین
از قدیم گفتن: با خدا باش پادشاهی کن /بی حیا باش هرچه خواهی کن/. تازه اینقد از دولت ایران بدم میاد که باعث شده شما ها چنین فکرهایی در مورد اسلام بکنید.
یکشنبه 6 آذر 1390 - 07:56
demokrasi-solh - صحنه - ایران
تمامی نظرات رو خوندم واقعا مطلب یاد گرفتم هرکسی در حده سطح فکریه خودش نظرشو گفته تبادله آرایه موافق و مخالفه که باعثه رشده فکری میشه چیزی که متاسفانه در تمامی کشورای دیکتاتوری جلوش گرفته میشه همینه بهمین خاطرم مطمئنم رشده فکری در اونجا کمتره چون متاسفانه مخالف ، سانسور و شکنجه و.. حذف میشه
یکشنبه 6 آذر 1390 - 09:45
Dionysos - پارسی - فرانسه
فقط علی کریمی - منامه - بحرین، تو اصلا خودت هم فهمیدی چی گفتی؟!! تو از ایران بدت می یاد ربطش به افکار دیگران به اسلام چیه؟!! حالا اگه کسی نخواد مثل شما باخداها پادشاهی بکنه باید پادشاه بحرین رو ببینه؟! نمی دونستم بحرین چند تا پادشاه داره!!!
یکشنبه 6 آذر 1390 - 12:27
Dionysos - پارسی - فرانسه
فقط علی کریمی - منامه - بحرین، این خدای شما که اینقدر دست و دلبازه و شاهتون کرده، می شه لطف کنه سند بحرین رو به ایران برگردونه? شاه شدن ما پیشکش!
یکشنبه 6 آذر 1390 - 12:41
nader46 - لندن - انگلیس
به نظر من درست ,,کپی‌ برداری از مدل حجاب گذاشتن عرب‌ها در اینجاست البته مقداری شدیدتر..دوستانی که در لندن زندگی‌ می‌کنن ، زیاد این مساله را دیدن،،که زن‌های عرب فقط به گردن بالا حساس هستن اونم به جز صورت،،فقط مو پیدا نباشه،وگر نه صورت‌هاشون انواع رنگ روغن و کرم‌های پشت چشم زیر چشم،بغل پلک ,چانه‌ها ,زیر چانه, ابرو، لب‌ها، لپ‌ها و.... با یک روسری که اونم مدل دار و رنگی‌ هست که موها را کاور کنن،،جاهای دیگه مهم نیست!!این که باسن‌هاشون تو شلوار‌های جین چسبناک و یا آستین کوتاه تنگ که برجستگی‌های سینه هاشون،،همهٔ ملتو به خودشون میخ می‌کنن،،مهم نیست!!فقط حواسشون به موهاشونه که نکنه یک تار مو بیرون باشه و در آن دنیا از همون یک تار مو بر فراز جهنم آویزون بشن .
یکشنبه 6 آذر 1390 - 14:37
zufash_dk - سیلک بورگ - دانمارک
اسلام رو این ملا ها به گند کشیدن ،اسلام دین یگانه ای هست و هیچ نقصی هم نداره ،خوب شماهایی که بدتون میاد دیگه مسلمون نباشین ی دینه دیگه رو انتخاب کنین دیگه چرا آتیش میگیرین که بقیه اسلام و حجاب رو انتخاب میکنن ؟ پس بدونید که شما عقده دارین ،تو هر دینی که برین هست که به ادیان دیگه توهین نکنین تو اسلام هم همین طوره،مشکل از اسلام نیست مشکل از کسی هست که اسلام رو به نفع خودشون اجرا میکنن .
دوشنبه 7 آذر 1390 - 12:26
kozet - دبی - امارات
با احترام - منچستر - انگلستان:. با نظرات کاملا موافقم
دوشنبه 7 آذر 1390 - 17:01
kozet - دبی - امارات
خب اگر آنها یاد نگرفته اند ما با رفتارمان باید یاد بدیم که به عقاید احترام بزاریم شاید روی همه ی گونه ها اثر نکنه اما روی یک مورد هم اثر کنه خوبه
دوشنبه 7 آذر 1390 - 17:09
silencio - پاریس - فرانسه
حجابو ول کن! پا‌ها رو بچسپ* ؛)))
دوشنبه 7 آذر 1390 - 22:40
toopchiyan1986 - london - uk
با تشکر از جوابتان و احترام به شغلتان که من نمیدانام چیست و لازم نیسیت توی دنیا بگید. ولی‌ ترکیه سالهای سال جزو کشورهای اروپأ به حساب میاد ایران چی‌ تروریست؟آذربایجان ارمنستان و و و چرا ایران نه ؟ ما گروگان کدام دشمن هستیم؟
‌چهارشنبه 9 آذر 1390 - 03:51
zebelkhan - لوس آنجلس - آمریکا
mounes - ادلید - استرالیا. تمام عقب مانده های ذهنی و فناتیکهای مذهبی هم مثل جنابعالی همین عقیده را دارند. اولا که باید قبل از چنین ادعایی وجود خدا را اثبات کنی که هرگز نمیتوانی! دوم اینکه باید ثابت کنی به چه دلیل خدای خیالی از زن خواسته حجاب داشته باشد آنهم به این شکل مسخره؟ ثالثا چرا بقیه ادیان که جلوتر از اسلام مدعی پیام از جانب خدای دروغین و وحی و کتاب آسمانی و بقیه این لاطایلات بوده اند دم از حجاب نزده اند؟ بیخود نیست این آخوندهای بی وطن یک عمر بر گرده این ملت سوارند. امثال شما هالوهای مخبط اسلامی این میدان را به این اراذل دادید. آخر در استرالیا با آن دختران زیبا و سکسی چه کسی به تو نگاه میکند که خودت رو گونی پیچ میکنی و اینقدر خودت و حجاب مسخره ات را جدی گرفته ای؟! که خدای خیالی دوستت داشته باشد؟! مرده شور ببرد آن خدای خیالی ابلهی که چنین خواسته ای را از مخلوق خودش دارد!! من هیچ ارزشی برای این افکار جاهلانه و پوچ و امثال شما تهی مغزان مذهبی قائل نیستم و هر چه زودتر نسل شما عقب ماندگان ذهنی منقرض شود دنیا رودتر به آرامش و صلح میرسد.
جمعه 11 آذر 1390 - 17:18
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.