دیدار رئیس جمهور ترکیه و همسرش از انگلستان1

دیدار عبدالله گل رئیس جمهور ترکیه و همسرش از انگلستان 

 

+143
رأی دهید
-234

sardar asad - کپنهاگ - دانمارک
خاک تو سر این آدم عوضی‌ که هم از توبره میخوره هم از آخور
جمعه 4 آذر 1390 - 23:09
daykenedi - استکهلم - سوئد
والله نوش جونش
شنبه 5 آذر 1390 - 00:23
birmingham - شیراز - ایران
الهی جنتی قربونتون بره!!!
جمعه 4 آذر 1390 - 23:12
ekman - شیراز - ‫ایران
این دیگه چه لباسی پوشیده !
شنبه 5 آذر 1390 - 00:33
amoo uk - ليدز - انگليس
ترکیه با کجاها در حال ارتباط و پیشرفتش به کجا رسیده ۱۶ کشور اقتصادی دنیا بدون داشتن نفت یا سنگ معاد‌ن ،،ایران به هر کشوری که بدهکاره و تروریسته مدارا می‌کنه
شنبه 5 آذر 1390 - 00:44
hamedo131 - منچستر - انگلستان
اتاترک و رضا شاه هر دو با هم شروع به اصلاحات و مدرن کردن کشورهاشون کردند. ۸۰ یا ۹۰ سال از اون زمان می‌گذره. حالا ببینید ترکها کجان و ما کجایم! خوب البته از ماست که بر ماست.
شنبه 5 آذر 1390 - 00:53
IRAN+ISRAEL+USA 4EVER - مونیخ - آلمان
کفشِ لیدی گاگا رو پاش کرده؟! بی‌ چاره کویین که چه جانورانی را باید تحمل کنه؟!
شنبه 5 آذر 1390 - 01:06
compatriot - تورنتو - کانادا
سرشو پوشانده ولی‌ .. گنده اش را بیرون انداخته. این هم یک نوع مسلمانیه دیگه. به این میگن نون به نرخ روز خور!
شنبه 5 آذر 1390 - 01:23
kabootar - لاهور - پاکستان
اگر این خانم ایرانی می بود در هر عکس یک مدل لباس می پوشیذ.
شنبه 5 آذر 1390 - 02:41
morid - بوشهر - ایران
مبارک- بن علی-قذافی- عبدالله صالح-ملک حسین.ملک عبدالله واکثر دیکتاتور ها با این پیرزن عکس گرفته اند و مثل عبدالله گل خوش خوششانشون شد.حیف از ادم ازاده نیست که بیاد با ملکه عهد بوق عکس بگیره.یا مثلا شاه ایران وباباش چقدر بااین ننه پیره عکس گرفتند اخرشم آواره جزیره موریس و پاناما و.....شدند.
شنبه 5 آذر 1390 - 03:20
siavoosh - سیدنی - استرالیا
ترک ها (مقصود ترکیه) فکر میکنند دیگه خیلی کسی شدن، با او غرور کاذبشون، ولی وقتی باهاشون صحبت می کنی تازه میفهمی چه مخ ها پوسیده و مذهبی امملی دارن!!!
شنبه 5 آذر 1390 - 03:40
بهروز كياني - تهران - ایران
بیاین گیر بدین بگین چرا روسری داره؟ ولی نگین مملکتش چقدر با سابق فرق کرده! نگین که آزادیش تو خاورمیانه جز بهترین هاست! چون شماهم تعصب ضداسلام دارین. به امید جهانی بدون تعصب.
شنبه 5 آذر 1390 - 04:44
sattar57 - خوزستان - ايران
هم بهتر ازما
شنبه 5 آذر 1390 - 04:50
romano - تهران - ایران
دوستان ملت خود را تحقیر نکنید راه بالا رفتن تو سری و تبعیض نیست که دونفر چادر تو اروپا بپوشند و با دامن کوتاه راه می‌روند ما هزارتا باریکلا می‌گوییم این فرمول افراط است این فرمول بچه آفریقایی که مادرش مورد Rape واقع شده خود اینکار را مجددا انجام می‌دهد. اگر میخواهید که جای اینها باشید (که بودیدی الان براتون آرزو شده) باید اول به خودتان خوب یا بد احترام بگذارید با منطق و سپس بدون خشونت صفات تند را از خود کم کنید. تا خود را قبول نداشته باشی دیگران نیز ترا قبول نخواهند داشت.
شنبه 5 آذر 1390 - 04:54
Azadikhah - تكسل - هلند
کشوری که اندازه استان فارس ایران هست چه قدرتی‌ داره این استعمارگر پیر !morid - بوشهر - ایران:بنده خدا این حکومت به اصطلاح اسلامی ایران هم ساختهٔ همین ننه پیر(به قول شما)هست..این استعمار گرن اگر ببینند کسی‌ به نعفشون نباشه از قدرت میندازنش پایین.خیالت راحت باشه
شنبه 5 آذر 1390 - 08:33
mehdikhoda - پادربورن - آلمان
من خودم به چشم خودم دیدن زن ترکه روسری سر کرده با مینیژوپ این هم از اینا
شنبه 5 آذر 1390 - 07:25
porharfi - آرنم - هلند
ای تـــُرک لبانت ...بگیر از ایتالی و یونان عبرت ...نیــــا جان ِ مادرت در اتحاد باروباه. مکارت...//
شنبه 5 آذر 1390 - 08:32
دنیای وحشی - تهران - ایران
متاسفانه یکی از اخلاق مزخرف ایرانیها اینه که مدام درحال غر زدن و ایراد گرفتن و مسخره کردن و تحقیر دیگران است . به جای اینکه مدام از دیگران عیب بگیرید سعی کنید مشکل خودتان را رفع کنید .بااین همه ادا و اصول غر زدن تا اینجا که نه تنها به جایی نرسیدین بلکه هی مدام دنده عقب هم دارید به عقب برمیگردین .این زن بیچاره مگه چی پوشیده که این همه ایراد میگیرید؟ به این قشنگی و شیکی و بامتانت لباس پوشیده تازه اگر غیر از این باشه هیچ ربطی به شما نداره مگه هم وطن یا فامیل شماست که بهش گیر دادین .ای بابا هیییییییییییییی.جداااا حال بهم خور هستین .
شنبه 5 آذر 1390 - 08:38
Danial001 - استکهلم - سوئد
بهروز کیانی - تهران - ایران...گل گفتی آقا بهروز. بعد حالا همین آدما میخوان تو ایران دموکراسی هم درست کنند. جالب اینه که بیشترشون هم تو اروپا زنگی میکنن و قاعدتا باید اینو یاد گرفته باشن که احترام به حقوق و عقاید و دین دیگران از اصول دموکراسی هستش. شمایی که به مسلمان ها و افراد با حجاب توهین میکنید هیچ فرقی با این چپ روهای افراطی (راسیست ها) ندارید.
شنبه 5 آذر 1390 - 10:25
morid - بوشهر - ایران
romano-تهران-ایران- حرف حساب زدی و خوب امدی.کارت 20.
شنبه 5 آذر 1390 - 12:34
bawafa1385 - هامبورگ - المان
با اینکه برای سران کشور های تازه بدوران رسیده کلاس های اموزشی در نحوه راه رفتن سان دیدن غذا خوردن حرف زدن و هزار مطلب مورد نیاز اجتماعی توسط مربیان مسلط بامور جهانی گذاشته میشود و بار ها این بزرکواران ان را تمرین میکنند و یا برای یک مسافرت و یا دید وبازدید رسمی برنامه از چند ماه قبل چیده شده و حتی نوع لباس پوشیدن در ساعات مختلف مهمانی از قبل اماده شده مع الوصف باز میبنیم که این برادران ترک ما بسیاری از انها را رعایت نمیکند یا فراموش میکنند . از جمله شما در تصویر ذوق زدگی جناب پرزیدنت ترکیه را در هنگام سواری و یا حرکت کالسکه هاو یا این جناب خارج از عرف دیپلماتیک در حال خاراندن بدن خود که احتمالا شپش هائی که قبل از پرزیدنت شدن در ایشان جا خوش کردند میتوانید ببنید و مهمتر همسر گرانمایه ایشان در نحوه راه رفتن که خارج از عرف دیپلماتیک ومراسم رسمی است بخوبی میبینید . باور کنید من انسان منفی گرا و منفی بافی نیستم ولی میخواهم این مطلب را برسانم
شنبه 5 آذر 1390 - 13:50
bawafa1385 - هامبورگ - المان
2 / در دنیای دیپلماتیک مهم نیست که شما شئونات دیپلماسی در غذا خوردن یا راه رفتن یا حرف زدن را رعایت کرده اید یا نه .مهم ان است که شما کدخدا یا دهبان خوبی برای اداره کشوری که مسئولیت انرا بشما سپرده شده کار ائی داشته باشی . مهم این است که انسان حرف شنوئی باشی. مهم این است که از مقام چند روزه خود سر گیجه نگیری. باور کنید من انسان منفی باقی نیستم. ولی شما را بهر چه اعتقاد دارید به تصویر ماندن خانم پرزیدنت با ان کقش هایش را خوب نگاه کنید شما دقت کنید بهتر میتوانید اینگونه مسائل را پیدا کنید. ولی باز جای شکر ان باقی است که این بزرگواران با تمام اعتقاد سخت بمبانی مذهبی خود که هزاران بار با ما ایرانیها فرق میکند شعور حضور در حمع همراه با همسر خود را دارند. فقط زنهای دیپلمات های ما هستند که خدای تبارک وتعالی انها را از حضور در مجامع عمومی منع کرده. مصب ترا شکر با این قوانین ضد ونقیض شما. خداوند میفرماید زن ایرانی اگر در نزد نا محرم حضور پیدا کند من در ان دنیا چوب نیم سور تحویل ان میدهم
شنبه 5 آذر 1390 - 14:02
zagros_finland - هلسینکی - فنلاند
درسته که ترکیه اقتصادش پیشرفت کرده اما برای آآزادی و دمکراسی هنوز تو اول راه هست . کارهای در حال انجامه اما تو جامعه شون ترک فاشیست زیاده که فقط خودشون رو حق می دونند .
شنبه 5 آذر 1390 - 17:30
red apple - دوبی - امارات
اقا. خانم.مگه نمیگی دموکراسی .دوست داشته پوشیده دوست نداری چشماتو ببند
شنبه 5 آذر 1390 - 20:33
B11RAN - کاونتری - انگلستان
دموکراسی . یهنی اونیکه من مگم نه اونیکه تو مخاهی. امریکا ایران ترک وو غیره نداره هطا تو این سایط
شنبه 5 آذر 1390 - 22:47
danial nabi - استكهلم - سوئد
این یک نو خیانت به مردم فقیر انگلیس است.
یکشنبه 6 آذر 1390 - 12:05
resalat - هلسينكي - فنلاند
رد اپل - دوبی - امارات قربون آدم چیز فهم دمت گرم
یکشنبه 6 آذر 1390 - 19:18
doosteto - تورنتو - كانادا
به همهٔ دوستانی که اینجا نظر دادن.. خواهشاً ترکیه رو با جاهای دیگه مقایسه نکنین، با ایران و کشورهای هم سطح خودش مقایسه کنید و می‌بینین در سطح خودش خیلی‌ هم پیشرفته است. شماهایی که پیش داوری می‌کنین و به ترکیه اهانت می‌کنین واقع بینانه نگاه کنین آه‌ بدونین ترکیه ۱۰ ساله اخیر خیلی‌ پیشرفته، اینو من نمیگم هر کسی‌ که بیطرفانه نگاه کنه میبینهبه همهٔ دوستانی که اینجا نظر دادن.. خواهشاً ترکیه رو با جاهای دیگه مقایسه نکنین، با ایران و کشورهای هم سطح خودش مقایسه کنید و می‌بینین در سطح خودش خیلی‌ هم پیشرفته است. شماهایی که پیش داوری می‌کنین و به ترکیه اهانت می‌کنین واقع بینانه نگاه کنین آه‌ بدونین ترکیه ۱۰ ساله اخیر خیلی‌ پیشرفته، اینو من نمیگم هر کسی‌ که بیطرفانه نگاه کنه میبینه...من سالها در آمریکا، آلمان، کانادا، ترکیه زندگی‌ کردم، ترکیه هم پیشرفته‌تر و هم متمدن تر از ایران است در حال حاضر..جسارت نباشه به ایرانی‌های محترم و با شخصیت..من کلی‌ دو کشور رو با هم مقایسه می‌کنم و صحبت از گروه خاصی‌ نمیکنم.ما بالاتر بودیم یک زمانی‌ و الان نیستیم.موفق باشید همگی‌
یکشنبه 6 آذر 1390 - 23:22
felora - تهران - ایران
kabootar - لاهور - پاکستان_ به جای طعنه زدن, یاکمی بیشتر فکر میکردی یا مطالعه که حرفی برای گفتن داشته باشی!
‌سه شنبه 8 آذر 1390 - 14:17
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.