سری جدید برنامه پارازیت - قسمت سی و سوم

 

 جهت نمایش ویدئو در یوتوب اینجا کلیک کنید.
جهت دانلود ویدئو اینجا کلیک کنید.


سری جدید برنامه پارازیت - قسمت سی و سوم 
 

+239
رأی دهید
-230

cooluk - بیرمنگام - جزیره بریتانیای کبیر
سلام واقعا که درسته . حالا اگه دولت هم دزدی نکنه ملت آروم نمی‌‌شینه .من قبلا به فرهنگ ایران احترام میگذاشتم ولی‌ متاسفانه الان از بیشتره ایرانیها بیرون از ایران می‌پرسم میگه ایرانیها متاسفانه یکی‌ از بیفرهنگ و ....... یک مساله دیگر مگه چند نفر بسیجی در ایران هست من فکر می‌کنم نصف ایران بسیجی با این اوضاع . بسیجیهای که چشمشنو بستن و تجاوز در زندان تیر اندازی در خیابان سرکوب کردن مردم و هزاران تجاوز .هی‌ بسیجی‌ که امدی سرک بکشی لعنت خدا بر تو که چشمای دلتو بستی و نکار چند تا دزد شودی چشماتو باز کن .
جمعه 4 آذر 1390 - 20:40
cooluk - بیرمنگام - جزیره بریتانیای کبیر
سلام. من موندم که با این همه اطلاعاتی‌ که در اینترنت هست چرا باز هم بسیجی‌ها راه مزدوری رو ترجیح میدن !!. با این همه تهدیدات خارجی‌ خیلی‌ از ما ایرانیها میگیم ما وطن پرستیم و میگن اگه جنگ بشه از ایران دفاع می‌کنیم . وطن پرستی‌ به چی‌ میگن به کی‌ میگن اون کسانی‌ که صدها سال ما رو به عقب کشندند و دارن آینده ملت ایران رو نابود می‌کنه فکر می‌کنه داره بهش خدمت می‌شه .لعنت به هر چی‌ مزدور بسیجی .
جمعه 4 آذر 1390 - 21:31
hamid_batri - استکهلم - سوئد
بازم مثله همیشه عالی بود آفرین
جمعه 4 آذر 1390 - 22:53
hamid_batri - استکهلم - سوئد
بازم مثله همیشه عالی بود آفرین
جمعه 4 آذر 1390 - 22:36
مسیح پسر مریم - تهران - ایران
cooluk - بیرمنگام - جزیره بریتانیای کبیر بنده هم موندم که با این همه اطلاعاتی‌ که در اینترنت هست چرا باز هم امثال شما چشم بسته و جاهل موندید راه مزدوری رو ترجیح میدن !!
شنبه 5 آذر 1390 - 01:43
arman-ms - لندن - انگلیس
دستان سلام.من فکر می کنم که هرچی بسیجی داخل ایران هستش به خاطر مسایلی که داخل ایران وجود داره مجبور می شنم بسیجی بشن مثل خدمت سربازی تا بلکه بسیجی فعال بشن تا کسری از خدمت بخورن وگرنه که الان کل ایران دست بسیجی ها بود!!!
شنبه 5 آذر 1390 - 02:42
anohe - کوالالامپور - مالزی
دقایق ۱۸ و ۱۹ رو که میدیدم نمی‌‌تونستم جلوی اشکامو بگیرم .و همین دقایق حس تنفر منو از این دولت وحشی بیشتر و بیشتر میکنه . کوالا لامپور- مالزی
شنبه 5 آذر 1390 - 03:25
romano - تهران - ایران
cooluk - بیرمنگام - جزیره بریتانیای کبیر دوست عزیز بهش می گن ترس از تغییر و فوبیا. فوبیای تکنولوژی، فوبیای ارتفاع و .. نوعی هم فوبیا وجود دارد بنام فوبیای شکستن تقدس و نیاز به درمان دارن همیشه هم عمدی نیست.
شنبه 5 آذر 1390 - 04:58
پیازچه - تهران - ایران
خدایا! خدایا! تا انقلاب مهدی! از کامبیز حسینی و پارازیت!! محافظت بفرما!!
شنبه 5 آذر 1390 - 05:40
muzi - لندن - انگلستان
کا مبیز و سامان عزیز مرسی‌ از شما و خواهشٔ می‌کنم از این رشنگریها بیشتر در برنامه‌هایتان داشته باشید که نسل جوانه ما بیشتر آگاهی‌ داشته باشند و اشتباهاتی که ما در آن سالها کردیم و فریب خوردی م آنها هم این فریب را نخورند.با سپاس پاینده باشید
شنبه 5 آذر 1390 - 09:27
morgan123 - واشینگتن - امریکا
چند روز بیش در امریکا بدلیلی با پلیس سر کار داشتم رفتارشان دوستانه و حتا برادرانه بود اما همیشه کسانی هستند که از اختیارات قانونیشان سواستفاده می کنند مانند استفاده بی مورد اسیری فلفل در دانشگاه مورد اشاره به عقیده من این اشخاص را باید از کارشان اخراج کنند تا به خیل بیکاران اضافه بشن و درب والمارت از من و دیگران گدایی کنند
شنبه 5 آذر 1390 - 12:31
islam zoda - تورنتو - کانادا
عالی‌ بود، حرفهای دل مردم رو زدین، رهبر پوشالی، عقیده پوشا لی‌، مذهب پوشالی. حکومت شیطان در ایران...
شنبه 5 آذر 1390 - 16:54
islam zoda - تورنتو - کانادا
مسیح پسر مریم، ببین آقا بسیجی‌، تو چرا اسم یوزرت رو نمیذاری، عبدالله، مقلد و تفاله محمد؟...دیگه اسم مسیح رو چرا آلوده میکنی‌؟
شنبه 5 آذر 1390 - 19:25
marius111 - بو خارست - روماني
پارازیت جرأت داری دستی‌ که این جابجایی سیاسی رو در ایران انجام داد آسم ببر از کجا امدن و به کجا رفتن
یکشنبه 6 آذر 1390 - 08:08
marius111 - بو خارست - روماني
لعنت خدا ٔبر روشنفکران ما ٔبر تمامی احزاب که سال ۵۷ و دست به دست هم دادن و دوربین ‌های که همگی‌ رو به غرب رفت و از خمینی بتی نمایان کردن وووو وو کم خرد یی ما دست به دست هم داد و این مملکت را به جمهوری امام زمانی تبدیل کرد
یکشنبه 6 آذر 1390 - 07:18
avae gorbat - کلن - آلمان
مثل همیشه عالی بود ممنون به خاطر برنامه قشنگتون که همیشه فقط واقعیت رو میگین
‌پنجشنبه 10 آذر 1390 - 20:20
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.