حمله‌ به علیا ماجده المهدی در میدان التحریر

علیا ماجده المهدی دختر مصری که تصاویر برهنه‌ی خود را وبلاگش منتشر کرده بود در میدان التحریر توسط اسلام‌گرایان افراطی مورد حمله و ضرب و شتم قرار گرفت.  جهت نمایش ویدئو در یوتوب اینجا کلیک کنید.
جهت دانلود ویدئو اینجا کلیک کنید.
 

+125
رأی دهید
-251

sebil - خراسان-خراسان - ایران
چند وقت دیگه خبر مرگشم خواهیم خوند.
جمعه 4 آذر 1390 - 15:35
romano - تهران - ایران
این دقیقا تکامل مردم مصر را نشان می‌دهد اگر 10 سال قبل بود این دختر در همین چند ثانیه اول به قتل رسیده بود خیلی لذت بردم این فیل را دیدیم هم از تقییر مردم هم از شجاعت دختر برای حرفش.
جمعه 4 آذر 1390 - 15:36
Azadikhah - تكسل - هلند
شهامت این دختر بیست ساله کم‌نظیر است. البته این که او زنده است و سایر حاظرین در میدان او را نجات می‌دهند نشان می‌دهد اوظاع مصر خیلی جلوتر از ایران امروز است.
جمعه 4 آذر 1390 - 15:39
greentree - تهران - ایران
این اوباش‌های بی‌ سواد و بی‌ ادب اسلامی چه قدر تنفر انگیز هستند همه جا
جمعه 4 آذر 1390 - 15:40
greentree - تهران - ایران
وقتی‌ حرکت این اوباش‌های اسلامی رو میبینی‌ تازه انسان به ارزش اسرائیل پی‌ میبره
جمعه 4 آذر 1390 - 15:45
porharfi - آرنم - هلند
.:اِی پرندگان خوشبخت که. آزادانه پرواز میکنید و از چشمانتان چیزی پنهان نیست!!..ما رااز شـــرّ وبــــلای دیــــــــــن پرستان ِ دروغین امانی نیست!!..از چشمانمان این فیلم پنهان ست!.
جمعه 4 آذر 1390 - 15:38
ARTEMIS-SW - .پاريس - فرانسه
در عین حال که به شهامت این دختر آفرین می‌گویم ولی‌ فکر می‌کنم در آن جامعه که مثل ایران در طی‌ چند دهه عقب گرد وحشتناکی‌ کرده کار درستی‌ نبود اگر به فیلم کنسرت‌های امّ کلثوم ۴۰-یا ۵۰ سال پیش بنگرید حتا یک زن محجبه نیست!!! و اکنون!! به هر حال درنتیجه ی اختناق اسلامی و بازگشت اخوان المسلمین این کار بسیار خطرناک بود. با امید آزادی به خصوص در کشورهای طاعون زده ی اسلامی.!!!
جمعه 4 آذر 1390 - 15:52
Dionysos - پارسی - فرانسه
یک خبرنگار زن فرانسوی هم بهش تعرض شد و مورد حمله اوباشان اسلامگرای مصری قرار گرفت. اینها مریض جنسی هستند، خاک بر سرشون.
جمعه 4 آذر 1390 - 15:56
potatis - مالمو - سوئد
من واقعا از گفتم هر حرفی‌ عاجزم، شجاعت و مبارز بودن این دختر در میان مردمانی که اکثرا دارای مغز‌های کپک زده و فسیل شده هستند باعث نوعی احساس خجالت می‌شه در خودم که هرچند در مبارزات ۸۸ سهم کوچکی داشتم ولی‌ مثل اکثر مردم زود عقب کشیدم و مردونه ایستادگی نکردم، گاهی وقت‌ها انسان‌هایی‌ مثل علیا‌ باعث تحسین همگان می‌شند، یادمه که در انقلاب ننگین ۵۷ چطور جسد سوختهٔ زنی‌ رو که به جرم بدکاره بودن(البته به ادبیات ایرانی‌!) در خیابان‌های تهران میچرخاندند و مردم هم کوچکترین ناراحتی‌ از خود نشان نمی‌دادند حالا حداقل توی مصر چند تا آدم حسابی‌ پیدا شد که این دختر رو نجات بده.
جمعه 4 آذر 1390 - 16:06
bahram siua - شیراز - ایران
من برای این جمعیت فقط احساس تاسف می کنم
جمعه 4 آذر 1390 - 16:13
morteza-bikhial refigh - گرگان - ایران
به ما چه که این عربهای وحشی چی سرشون میاد؟؟
جمعه 4 آذر 1390 - 16:53
dkdk - اسلیس - دانمارک
گرینتری - تهران - ایران متاسفم از تفکر کاملا‌ نادرست و حقیرت.مثل اینه که بگویی لجن بهتر از مرداب است.اسرائیل کثیف تر آذین حرفهاست.البته تعدادی آاسلام گرا عقده‌ای و ابله ابروی انسانهای خوب را هم برده اند.
جمعه 4 آذر 1390 - 18:10
faramarz_zj - يوته بوري - سوئد
سلام من اینو برای تمام اون کسایی مینویسم که فک می‌کنن هرزگی آزادیه.آزادی به لخت شدن نیست .اگه راست میگید به خواهر و مادرتان بگید که اینجوری عکس بزارن تو فیس بوک تا ببینیم آزادی یعنی‌ چی‌.مگه تو مصر حجاب دارن یا چی‌؟ عربا وحشیان آره اینو قبول دارم ولی‌ عکس لخت گذاشتن معنای ش چیز دیگس.متاسفم برای شما‌ها که به یه harzeh میگید مبارز.....ولی‌ به ندا هم همین همین لقبو میدید.
جمعه 4 آذر 1390 - 21:46
tiger.man - گیلفورد - بریطانیا
انهایی که حماقت این دختر را تحسین میکنند لطف کرده وعکس لخت خودشون را هم منتشر کنند، اگر کار این دختر که در تحسین برانگیزه شما شجاعتش را داشته باشید وانجام بدید اگر نه چرا تایید میکنید؟!!!!!!!!
جمعه 4 آذر 1390 - 21:55
zahra50 - کپنهاگ - دانمارک
چرا زنها برای مبارزه یا کار یا وارد شدن به جامعه و یا گرفتن حقوق تساوی باید لخت بشن ولی مردها برای رسیدن به همه اینا زنها رو لخت میکنن؟ من سر در نمیارم با لخت شدن با چی مبارزه میکنیم .کاش خودمون یه کمی بیشتر به بدنمون احترام میگذاشتیم .البته از این خوشحالم که یه عده ای برای نجات این خانم داوطلب شدن.ضمنا امیدوارم ولایتی ها از کامنت من سوءاستفاده نکنن.
جمعه 4 آذر 1390 - 22:14
zahra50 - کپنهاگ - دانمارک
potatis دوست عزیز این خانم بدکاره نیست مقایسه درستی نکردید.ولی همان خانمی که اشاره کردید به جرم بدکاره بودن سوزانده شد نفرینش مردم رو گرفت .الان سن فاحشگی تو ایران اسلامی به 14 رسیده.سربلند باشی
جمعه 4 آذر 1390 - 22:19
parvaz39 - هامبورگ - آلمان
از قرار معلوم مصریها هم شورش کردند نه انقلاب. اون کسی‌ که یک بار عمل اشتباه انجام میده خوب هنوز اسمش انسان هست اما اون کسی‌ که برای بار دوم و یا چندمین بار، اسمش چی‌ بود ؟؟؟
شنبه 5 آذر 1390 - 00:28
IRAN+ISRAEL+USA 4EVER - مونیخ - آلمان
درود بر این خانم شجاع، درد بلاش بخوره فرق سره خجسته خانم زنه علی‌ گدا و هر چی‌ فاطی کماندو ی بو گندو. اخوان مسلمین هم که کارش معلومه، بدتر از خمینی هندی زاده بی‌ سواد.
شنبه 5 آذر 1390 - 00:15
shahram407 - تهران - ایران
بقول شاعر:(( ابر است بر جای قمر زهر است برجای شکر...)) باعث تاسفه. که بیحیایی جای حجب، پرده دری جای عفت و معصومیت جای بی عفتی رو گرفته و بدتر از اون بعضی ها هم زیر علم همین بی حیایی سینه میزنند.دلم نمیخواد اینو بگم اما خب بقول ابن هموطن ای کسانی که با کار این خانم موافقین. اگر خانم هستین عکس لخت خودتوت رو اگه هم اقا هستین عکس لخت زن و خواهر مادرتون رو بگذارین اینجوری بیشترین خدمت رو به این خانم میکنین!!!!
شنبه 5 آذر 1390 - 04:55
Dara va sara - پرت - استرالیا
حقا که یه سی صدسالی عقبیم...خطاب به ان عده که حرکت این خانم را به نکاه سکس و پورنو مینگرند.. به این حرکت اعتراضی اصطلاها فیمئنسم میگویند..و کار هر کسی هم نیست. و با عکس پورنو فرق میکنه..از انجایکه این حضرات در مملکت امام زمانی رشد و نمو کرده اند. هر مسئله ای را به عنوان سکس نگاه میکنند. .. از انجایکه در کشورهای محمد رسول اللهی. زنها قشر بی توجه و کلاس دوم را تشکیل میدهند. این خانم با این عمل. اظهار توجه کرده و از جامعه خواستار ارزش دادن به وجود زن را دارد و در واقع یک مبارزه ای را با سیستم غلط جامعه انجام میدهد..نمونه این حرکت را من در تهران در یک کلیپ دیده ام.که باید ان خانم را بخاطر شجاعتش تحسین کرد. اگر باز با این عکس ارضا نشده اید. بفرمائید من عکس ننم را براتون پست کنم.
شنبه 5 آذر 1390 - 09:26
Azadikhah - تكسل - هلند
zahra50 - کپنهاگ - دانمارک :دوست عزیز این مساله ریشه در فرهنگ و سنت داره
شنبه 5 آذر 1390 - 11:08
panizl - تهران - ایران
romano لذت بردی؟ تکامل رو نشون میده؟. بابا تو دیگه اصل طالبانی! این مصر که هنوز تحمل هیچی رو نداره بهتره دیکتاتوری باشه!
شنبه 5 آذر 1390 - 13:49
Dionysos - پارسی - فرانسه
faramarz_zj - یوته بوری - سوئد،tiger.man - گیلفورد - بریطانیا، حالا کی از شما خواست عکس برهنه بگیرید متشر کنید؟! گربه دستش به دنبه نمی رسید می گفت شوره!!
شنبه 5 آذر 1390 - 17:17
arashbehdin - اتلانتا - امریکا
هرکسی آزاد است رخداد یا رفتاری را درست یا نادرست انگارد. به این میگویند ازادی اندیشه و گفتمان. در غرب نشسته اند و هنوز به روش ملایان برای مردم تعیین میکنند چه بگویند چه نگویند. روشن نیست در غرب چه یاد گرفته اند؟ دست کم اندکی رواداری و احترام به باورهای دیگران را یاد بگیرید.
شنبه 5 آذر 1390 - 21:25
Royan - بوخوم - آلمان
faramarz_zj - یوته بوری - سوئد اینو یک جای دیگر هم در مورد این خانم نوشتم, این خانم هرزه گی نکرده در واقع به افراطیون اسلامی میگه بالا تر از سیاهی رنگی نیست دلم میخواد لخت بگردم به کسی هم ربطی نداره ناراحتی نگاه نکن , چرا برای اینکه تو گناه نکنی من باید برم تو کیسه و کسی هم که این خانم را تحسین میکنه شجاعت شو تحسین میکنه و نه لخت بودنش را. کی مردم میخواهند بفهمند که بابا هرکسی برا ی خودش زندگی میکنه و نه برای دیگران .
شنبه 5 آذر 1390 - 21:06
freedom-is-not-free doom - ملبرن - استرالیا
حزب نور در پوستر تبلیغاتی خود در یکی از حوزه‌های ابتدا به جای تصویر یکی از نامزدهای زن خود برای انتخابات پارلمانی، عکس گل قرار داده بود. پس از آن و در پوستر دوم عکس گل را حذف کرد و عکس همسر این نامزد انتخاباتی را قرار داد!! حالا اگه این عوام فهمیدن اینکاره علیا‌ اعتراضی به این رفتار بوده ما هم پیشرفت می‌کنیم وگرنه با این جماعت که تا یک آدم لخت رو می‌بینن میخوان پاره پارش کنن نمی‌شه به دموکراسی فکر کرد!
یکشنبه 6 آذر 1390 - 11:08
mlowes - واشنگتن - آمریکا
آرتمیس‌سؤ - .پاریس - فرانسه. با شما کاملا موافقم. من شخصا فکر می‌کنم که در نهایت اخوان المسلمین دقیقا همون کاری رو در مصر بکنند که خمینی دجّال در ایران کرد. یعنی‌ در ۲-۳ سال آینده سوار حکومت بشن. البته امیدوارم که اشتباه بگم.
دوشنبه 7 آذر 1390 - 01:57
vampire92 - اسلو - نروژ
از هرچی‌ اسلام نفرت دارم،می‌خواهید بدونید چرا چون هر چی‌ اشغال و بیسواد است فشت قرآن و اسلام قائم شده اند
دوشنبه 7 آذر 1390 - 21:19
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.