غیبت مرد در مراسم دفن مادرش برای ازدواج مجدد!

غیبت مرد در مراسم دفن مادرش برای ازدواج مجدد!زنی در دادگاه گفت: همسرم به بهانه سفر کاری خارج از کشور در مراسم تدفین مادرش شرکت نکرد تا در غیاب من بتواند زن دیگری را به عقد خود درآورد.

به گزارش ایسنا، زنی در دادگاه‌ خانواده حضور یافت و خطاب به قاضی دادگاه گفت: خواهان جدایی از همسرم هستم، زیرا او لیاقت زندگی با من را ندارد، او فردی است که تنها هدفش خوش‌گذرانی و بی‌مسوولیتی است.

وی ادامه داد: شوهرم از لحاظ شغلی در سطح بالایی قرار دارد و همین امر باعث شده است که او فکر کند هر کاری که می‌خواهد، می‌تواند انجام دهد، اما من با اینکه فرزندی یازده ساله دارم اما حاضر نیستم با همسرم به زندگی ادامه دهم.

زن جوان، دلیل جدایی‌اش را این‌گونه شرح داد: سال گذشته برای مراسم تدفین مادرشوهرم به شهرستان رفتم و در آن زمان همسرم به دلیل به وجود‌آمدن سفرکاری در ایران حضور نداشت. زمانی که بعد از گذشت چند هفته به تهران بازگشتم متوجه شدم در این مدت همسرم نه تنها به خارج از کشور نرفته، بلکه در زمان غیبت من، زن دیگری را به عقد خود درآورده است.

وی درحالی که گریه می‌کرد، افزود: من در دوران زندگی مشترک همیشه همان طوری رفتار کردم که همسرم خواسته بود، اما او به راحتی به زندگی‌مان پشت کرد و دختر یازده‌ساله خود را نادیده گرفت و تسلیم هوس‌هایش شد.

زن جوان خاطرنشان کرد: همسرم حتی برای مادر خود احترام قائل نشد و سفر به خارج از کشور را بهانه کرد تا در مراسم مادرش شرکت نکند، اکنون خواهان جدایی از همسرم هستم، زیرا نمی‌توانم با فردی که به راحتی به همه چیز پشت می‌کند، زندگی کنم.

وی بیان کرد: همسرم از نظر مالی در وضعیت خوبی قرار دارد و به همین دلیل خواهان دریافت تمامی مهریه‌ام هستم.

قاضی دادگاه بعد از شنیدن اظهارات زن به دلیل عدم حضور مرد در دادگاه حکمی مبنی بر طلاق صادر نکرد.

+120
رأی دهید
-44

bawafa1385 - هامبورگ - المان
اینگونه بچه عقد ه ائی های عقب مانده بیچاره و منزوی و بی احساس و بی عاطفه قابلیت داشتن نام مرد یا نام انسان یا نام شوهر و یا نام پدر را ندارند. اینگونه جانوران معمولا بدلیل نوع تفکرات احمقانه خود که خیال میکنند پول یا سرمایه عامل خوشبختی.اینها انقدر بیچاره و بدبخت و نادان ناتوانند که نمیدانند انتخاب زن دوم یعنی رفتن بگورستان زندگی است . اینگونه بی شرم ها خیال میکنند در بغل زن دوم راحت تر و خوشبخت تر از زن اول خواهند بود. اینگونه بی شرف ها که عامل یکنوع فساد روی زمین هستند انقدر احمق و بیچاره تشریف دارند که نمیدانند زن دوم با یک برنامه ویرانگری و چپاول و ضمنا پر کردن کیسه گشاد خود اینگونه مرد ها را انتخاب میکنند. والا کدام زن با شعور یا زن منطقی صاحب صلاحیت خانوادگی است که با اطمینان از بودن یک زن راضی بازدواج با این کره خر ابله نادان عقب مانده بشود امکان نیست و امکان ندارد
‌پنجشنبه 3 آذر 1390 - 16:15
avdish - شیفلد - انگلیس
دستش درد نکنه آفرین به تو شیر زن
‌پنجشنبه 3 آذر 1390 - 16:49
a.ahooraei - اهواز - ایران
اگه واقعیت داشته باشه, الحق که باید دوتا تی پا توی پشت یک همچین مردی زد که زن به این خوبی داره که واسه مراسم مادرش میره و اون خودش الواطی میکنه. عجب زمونه ای شده؟ ای بابا دیگه از این زنها کم گیر میاد خداییش.
‌پنجشنبه 3 آذر 1390 - 17:46
robo - لوس آنجلس - امریکا
قبل توجه دوستان عزیزی که معتقدند صیغه رو خداوند اسلام برای محکم کردن ستون خانواده قرار داده!
‌پنجشنبه 3 آذر 1390 - 19:40
Neda02 - اتاوا - کانادا
robo - لوس آنجلس - امریکا دوست عزیز ذهن خودتو درگیر این دری‌وری‌هایی که می‌شنوی نکن. این‌ها از این سفسته‌ها زیاد دارن. می‌گن نماز ستون دینه. ستونی که با یک صدای مشکوک می‌ریزه ستونه آخه؟
جمعه 4 آذر 1390 - 03:20
robo - لوس آنجلس - امریکا
Neda02 - اتاوا - کانادا// باهات موافقم دوست گرامی
جمعه 4 آذر 1390 - 20:34
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.