اریکسون در جزیره کیش است , دنیزلی پیشنهاد پرسپولیس را نپذیرفت

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس اعلام کرد دنیزلی به علت مشکلات خانوادگی، پیشنهاد سرمربیگری این تیم را نپذیرفته است.
 

 اریکسون در جزیره کیش

محمد رویانیان شامگاه چهارشنبه گفت: چهار مربی مطرح خارجی همراه با استیلی از گزینه هایی هستند که قرار است فصل آینده هدایت تیم فوتبال پرسپولیس به آنها سپرده شود.

وی در خصوص مذاکره با دنیزلی سرمربی سابق تیم سرخپوشان، توضیح داد: دنیزلی از گزینه های جدی بود که برای سرمربیگری فصل آینده این تیم در نظر گرفته شده بود و به همین منظور جمشید زارع قائم مقام باشگاه پرسپولیس برای مذاکره با وی عازم ترکیه شد.

رویانیان با بیان اینکه دنیزلی پیشنهاد مطرح شده را نپذیرفت، تأکید کرد: دنیزلی در تماس تلفنی که روز عید قربان با من داشت، دلیل نپذیرفتن این پیشنهاد را مشکلات خانوادگی و همچنین برای حفظ سلامتی و دوری از کارهای پر فشار و استرس زا عنوان کرد.
 
مدیر عامل باشگاه فوتبال پرسپولیس به مذاکره انجام شده با اریکسون نیز اشاره کرد و گفت: در این نشست که چهارشنبه در هتل مارین جزیره زیبای کیش انجام شد، اریکسون در ارتباط با باشگاه پرسپولیس، تیم های پایه و پتانسیل های این باشگاه پرسش هایی را مطرح کرد که ما نیز به طور شفاف به همه آنها پاسخ دادیم.

رویانیان در پاسخ به این پرسش که استیلی از جریان این مذاکرات، اظهار بی اطلاعی کرده است، اظهارداشت: به نظر من استیلی، در جریان مذاکرات من با افراد مختلف هست و تأکید می کنم این مذاکرات مغایرتی با وضع موجود ندارد و هیچ تأثیری هم نباید بر روی بازی ها داشته باشد.

مدیرعامل تیم فوتبال پرسپولیس با بیان اینکه ما برای انتخاب سرمربیگری فصل آینده این تیم معیارهایی را در نظر گرفته ایم، ادامه داد: استیلی همراه با چهار مربی دیگر در لیست من بودند و هستند، طبیعتاً هر کدام از این افراد با معیارهای ما مطابقت بیشتری داشته باشد، انتخاب خواهد شد.

وی در پایان با تاکید بر این مطلب که پرسپولیس این فصل، تیم من نیست، یادآور شد: فصل من، فصل آینده است؛ فصلی که در آن من بتوانم پیش بینی کنم، انتخاب کنم، تصمیم بگیرم و تیم را ببندم.

گفتنی است؛ اسون گوران اریکسون امروز پنجشنبه کیش را به مقصد دوبی ترک و نظر خود را در مورد پیشنهادات مطرح شده از سوی مدیر عامل باشگاه پرسپولیس متعاقباً اعلام خواهد کرد.

+110
رأی دهید
-36

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.