مهرجویی، حامد بهداد، لیلا حاتمی با جارو و لباس نارنجی!

فیلمبرداری جدیدترین فیلم داریوش مهرجویی در حالی در خیابان اقدسیه تهران ادامه دارد که تا کنون تمام بازیگران این فیلم جلوی دوربین رفته اند.

بر اساس آخرین اخبار فیلمبرداری این فیلم تا اواسط آذر ماه ادامه دارد.
 
از آخرین تغییرات گروه بازیگران فیلم می توان به اضافه شدن مهیار پورحسابی بازیگر نقش تمایل در سنتوری و کامشاد کوشان کارگردان ایرانی مقیم آمریکا که در مستند همدان برای مهرجویی بازی کرده اشاره کرد. همچنین دو بازیگر به بازیگران این فیلم پر بازیگر مهرجویی اضافه خواهند شد. وضعیت نارنجی پوش برای حضور در سی امین دوره جشنواره فجر نامعلوم است و همه چیز به تصمیم داریوش مهرجویی بستگی دارد.

نارنجی پوش نوشته مشترک مهرجویی و وحیده محمدی فر بر اساس طرحی از وحیده محمدی فر داستان تحول یک عکاس است که تلاش دارد با پاکیزگی محیط اطراف، به تطهیر روح و روان خود بپردازد و در نهایت به پاکیزگی روح دست یابد.

نقش اصلی (عکاس) نارنجی پوش را حامد بهداد بازی می کند. لیلا حاتمی، طناز طباطبایی، فردوس کاویانی، اردشیر رستمی، امید روحانی، محمدجوادجعفرپور، مهیار پورحسابی، کامشاد کوشان، علی عابدینی، کیانوش گرامی، سیمون سیمونیان، علی اصغر طبسی، شاهین جعفری، امید علیمردانی و میتراحجار بازیگرانی هستند که تاکنون مقابل دوربین «نارنجی پوش» رفته اند.

فرخ مجیدی (مدیر فیلم برداری)، نظام الدین کیایی (صدابردار)، فریور معیری (طراح چهره پردازی)، مهدی بدرلو (مدیرتولید)، فواد بور بور (مدیر تدارکات)، مرتضی اتابکی(عکاس)، علی اظهری (تصویربردار پشت صحنه ) و رضا درمیشیان (مجری طرح) از عوامل پشت دوربین «نارنجی پوش» هستند.

 

+301
رأی دهید
-38

گلرخ - دالاس - آمریکا
آقا مهرجویی کارش درسته ..
‌چهارشنبه 2 آذر 1390 - 02:05
nikroo - لوس آنجلس - آمریکا
فعلا دنیا به کام این بازیگر‌های ایرانیی است چابلوسی و نون به نرخ روز خوردنو دست مزدهای کلان. دوره پهلوی هم این آخرها همین طور بود دنیا به کام گوگوش و داریوش و غیره بود حالا مهناز افشار و گلزارو لیلا حاتمی و غیره و مردم بینوا هزاران مشکل داخل ایران دارن
‌چهارشنبه 2 آذر 1390 - 03:25
babak1362 - تبریز - ایران
nikroo - لوس آنجلس - آمریکا آی گفتی دمت جزبز(گرم) پهلوی هم یه عوضی مثل همینا بود با این تفاوت که اینا پیشرفته ترن
‌چهارشنبه 2 آذر 1390 - 10:14
morteza-bikhial refigh - گرگان - ایران
بنظرم تازه شغلشون پیدا کردن چون ارزششون بیشتر از همین لباس شهرداری پوشیدن نیست...
‌چهارشنبه 2 آذر 1390 - 15:54
minav60 - تهران - ایران
مگه لباس شهرداری در نظر شما چه ارزشی داره؟ در ضمن چرا ارزش اینا بیشتر نیست؟
‌چهارشنبه 2 آذر 1390 - 19:16
mo1365n - کاشان - ایران
چرا فکر می کنیم هر کی تو ایران مونده جیره خوار و عوضیه هر کی هم از ایران رفته مستقل و آزاد اندیشه پس کی این وسط خوبه؟. از مهرجویی یا لیلا حاتمی کجا چاپلوسی یا خیانت دیدین که این طوری درموردشون قضاوت میکنید؟
‌چهارشنبه 2 آذر 1390 - 21:35
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.