حمله دزدان نقابدار به یک مرکز تجاری

نیمه‌شب شنبه همین هفته مردی با مرکز فوریت‌های پلیسی 110 شهرستان ملارد تماس گرفت و اطلاع داد که سارقان نقابدار با حمله‌ور شدن به مجتمع تجاری مروارید در بلوار رسول اکرم(ص) در منطقه سرآسیاب ملارد، اموال پنج مغازه را سرقت کرده و متواری شده‌اند.

به گزارش جام جم، ماموران عازم محل حادثه شده و مشاهده کردند، شیشه‌های سه مغازه فروش تلفن همراه، یک طلافروشی و یک مغازه فروش لوازم آرایشی در طبقه اول مجتمع تجاری شکسته و طلا، پول و گوشی‌های تلفن همراه سرقت شده است.
 
نگهبان آویزان از نرده‌ها
 
در تحقیق از صاحبان مغازه‌های مجاور، معلوم شد پنج مرد نقابدار، نگهبان مجتمع تجاری را بشدت کتک‌زده و با دست و پای بسته از نرده پله‌های طبقه سوم آویزان کرده و متواری شده‌اند.
 
به این ترتیب پرونده‌ای در این ارتباط تشکیل و جستجو‌ها برای دستگیری دزدان نقابدار مسلح آغاز شد.
 
مالباخته از ماجرای سرقت گفت
 
در پی این حادثه روز گذشته یکی از مالباخته‌ها که صاحب مغازه فروش تلفن همراه بود، به خبرنگار ما گفت: صبح یکشنبه وقتی وارد مجتمع تجاری شدم، چند مامور را دیدم که می‌گویند در این محل سرقت شده است.
 
وی افزود: در ادامه متوجه شدم به مغازه من نیز دستبرد زده شده و 14 میلیون تومان پول و گوشی‌های گران‌قیمت درون مغازه‌ام به سرقت رفته است.
 
وی اضافه کرد: از مغازه یکی از همسایه‌هایمان 25 میلیون تومان پول و تعدادی گوشی تلفن همراه و از مغازه طلافروشی حدود دو کیلوگرم طلا و از گاوصندوق مغازه فروش لوازم آرایشی نیز پنج میلیون تومان سرقت شده است.
 
مالباخته گفت: مدت‌ها بود که از صاحبان اصلی مجتمع تجاری خواسته بودیم زنگ خطر و دوربین مداربسته در محل نصب کنند، اما تاکنون اقدامی نشده بود.
 
سایه دزدان روی دیوار
 
نگهبان مجتمع تجاری نیز که مورد حمله سارقان نقابدار قرار گرفته بود، درباره شب حادثه گفت: آن شب مرد طلافروش آخرین مغازه‌داری بود که مرکز تجاری را ترک کرد. من نیز پس از قفل کردن در ورودی، به سمت راه پله‌ها رفتم تا نزد خانواده‌ام که در اتاقک سرایداری طبقه سوم مجتمع بودند، بروم که سایه دو مرد را روی دیوار دیدم.
 
وی افزود: سراسیمه از پله‌ها پایین آمدم و دو مرد نقابدار را دیدم. خواستم با داد و فریاد از همسایه‌ها کمک بخواهم، اما آنها با قمه به سمتم حمله‌ور شدند و کتکم زدند.
 
مرد نگهبان یادآور شد: در این هنگام سه مرد نقابدار دیگر نیز به آنها پیوسته و مرا بشدت کتک زدند. آنها مرا با افشانه، بی‌هوش کرده و با انتقال به طبقه سوم، دست و پایم را به نرده‌ها بستند.
 
وی گفت: متوجه نشدم سارقان چطور از مغازه‌ها سرقت کردند.

+56
رأی دهید
-90

reza.paris - تهران - ايران
سازمان بسیج و سپاه میداند
‌سه شنبه 1 آذر 1390 - 20:07
ekman - شیراز - ‫ایران
سرایدار مشکوک حرف می‌زنه
‌چهارشنبه 2 آذر 1390 - 00:36
rezafox - دبی - امارات
همین// نکته مهم رو ذکر نکردید که پرونده به شعبه xx فرستاده شد و در حال بررسی است
‌پنجشنبه 3 آذر 1390 - 14:11
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.