علم‌الهدی: رهبری در روی کره کره زمین منحصر به آیت‌الله خامنه‌ای است

مرکز خبر حوزه نوشت:
 
عضو خبرگان رهبری، ولایت را مهمترین شاخص شناخت حق از باطل دانسته و گفت: امروز حجت بر ما تمام است؛ زیرا این شاخص وجود دارد.

به گزارش سرویس استان های مرکز خبر حوزه، آیت الله سید احمد علم الهدی، در جمع طلاب و روحانیون بسیجی مشهد در مدرسه علمیه عالی نواب، به حضور جریان‌های فتنه در کشور اشاره کرد و اظهارداشت: امروز گاهی فضای سیاسی و اجتماعی ما با همه مدیریت و شفاف سازی رهبری، آنقدر تاریک و غبارآلود می‌شود که در مقایسه با دوران دفاع مقدس از حساسیت بیشتری برخوردار است.
 
امام جمعه مشهد با بیان این که عرصه شهادت در بعضی از زمان‌ها مسیری روشن، روان و آسان است، اما در برخی مواقع به خاطر پیچیدگی موقعیت های اجتماعی و سیاسی، طی نمودن این مسیر آسان نیست، اظهارداشت: البته این سفره فیض بسته نمی‌گردد، ولی پیچیدگی های آن موجب گمراهی انسان‌ها می شود.
 
وی با بیان این که امروز تهاجم شفاف و مشخص نیست، گفت: برخی افراد از خط و جاده شهادت منحرف می‌شوند و آن را گم می‌کنند؛ مهم این است که در این مسیر حضور داشته باشیم؛ نه این که فقط فعلیت آن یعنی شهادت را بجوییم.
 
عضو خبرگان رهبری، لباس روحانیت را نشانه آمادگی برای شهادت و تلاش در مسیر و خط شهادت عنوان کرد و افزود: حضور در مسیر شهادت باید توأم با تصمیم و هدف جدی و ایستادگی باشد.
 
وی، ولایت را مهمترین شاخص شناخت حق از باطل دانسته و گفت: امروز حجت بر ما تمام است؛ زیرا این شاخص وجود دارد.
 
عضو مجلس خبرگان رهبری بابیان این که نباید در زمینه خدمت در خط انقلاب و نظام شک کنیم، ایران را در مقابل همه کفر دانست و افزود: امام زمان (عج) در زمان غیبت ما را به مجتهد جامع الشرایط رجوع داده‌اند.
 
آیت الله علم الهدی تصریح کرد: در دو اجلاس قبل مجلس خبرگان، تمام نمایندگان، شهادت دادند که رهبری در روی کره زمین منحصر به حضرت آیت الله العظمی خامنه‌ای است.
 
وی به ماجرای عاشورا و محرم اشاره و خاطرنشان کرد: هیچ سکویی متعالی تر و نمایان‌تر از سکویی که در سایه ولایت معصوم (علیهم السلام) باشد، نیست؛ ولی در این ماجرا فقط عده ای اندک حضور داشته و در مقابل حداقل 30 هزار تا حداکثر 120 هزار نفر قرار گرفته بودند.
 
وی افزود: این افراد که با معصوم (علیه السلام) مقابله نمودند، داعیه بندگی خدا را داشتند، ولی به خاطر غبارآلودگی و تیره بودن فضای سیاسی و اجتماعی، منحرف شدند.
 
آیت الله علم الهدی با اشاره به آیه "مباهله"، اظهارداشت: این روز ثابت کرد که جوهره ارزشی امت اسلام بنای بر پیامبراکرم (صلی الله علیه و آله و سلم) و ولایت است.
 
وی با بیان مختصر جریان مباهله، ابرازداشت: دعوت عام این آیه در خصوص حضور حضرت زهرا (سلام الله علیها)، حضرت علی (علیه السلام) و حسنین (علیهما السلام) بود.
 
عضو شورای برنامه ریزی مدیریت حوزه علمیه خراسان افزود: نکته قابل توجه این است که نقطه نهایی سیر زندگانی مادی و مقصد آخرین که این معصومین (علیهم السلام) در عرصه جهان پیمودند، مسأله شهادت بود.
 
امام جمعه مشهد ادامه داد: شهادت فیضی است که اگر در رهگذر زندگانی یک انسان قرار گیرد به عنوان یک فرصت انسان را از دیگران ممتاز می کند.
 
آیت‌الله علم‌الهدی در پایان یادآور شد: باید از یادواره شهدا بیاموزیم که در مسیر شهادت حرکت کنیم

+38
رأی دهید
-169

شنقول - ساتهمپتون - انگلیس
یه لباس بابا نوئل تنش کنید با یه کلاه قرمز ، به خدا خود خود خودش ! حالا از سانتا بودنش بگذریم ، با اینا چه کردن که این چرتو پرتارو مجبور شدن بگن ، یا چه بهشون میدن و یا موادش خیلی‌ مواد بوده
‌سه شنبه 1 آذر 1390 - 19:48
حزب فقط حزب علي - اصفهان - ایران
حزب فقط حزب علی/رهبر فقط سید علی
‌سه شنبه 1 آذر 1390 - 20:08
porharfi - آرنم - هلند
میشه ؟1 بار هم شده ..این سایت وقتی عکس پشم و عمامه چاپ میکنه ..بنویسه//صاحب ِ این پشم و عمامه //مــــُـــــرد!!...
‌سه شنبه 1 آذر 1390 - 20:06
darkoob-1390 - قم - ايران
آقای حیف نون ،شما اگه بیل زنی‌ برو اون حیاط پشتیتو بیل بزن (تا جا داره!)،درضمن آقای حیف اسم اون رهبرت هم خودش الان دنبال سوراخ موش میگرد تو رو نمیدونم خلاصه که اوضاع داره خراب می‌شه ،رهبرت که ترسیده .....،تو رو نمیدونم!
‌سه شنبه 1 آذر 1390 - 20:00
mhroo - کاردیف - انگلستان
آقای حزب فقط حزب علی‌ لطفا حضرت علی‌ را با دزدا و قاتلا و بی‌ ادبا قاطی‌ نکن خواهش می‌کنم .
‌سه شنبه 1 آذر 1390 - 20:36
بیداری اسلامی - تهران - ایران
باید آفرین گفت به این آیت الله. درود بر تو مرد خدا که حرف دل ما را زدی.
‌سه شنبه 1 آذر 1390 - 20:37
potatis - مالمو - سوئد
porharfi - آرنم - هلند.این لامصب‌ها مثل سگ ۷ تا جون دارند
‌سه شنبه 1 آذر 1390 - 20:44
sascha - سن هوزه - امريكا
اول تشکر از سایت که تایپ‌رو آسونتر کردن برای کاربرها چون فارسی تایپ کردن خیلی‌ طول می‌کشید واقعا ممنون،،،، بعدشم اگه یه گزینه برای دوست داشتن یا موافق بودن با نظر دوستان (مثل فیس بوک )بذارین خیلی‌ عالی می‌شه
‌سه شنبه 1 آذر 1390 - 20:45
1k adame sadegh - تورنتو - كانادا
می‌خوام ببینم اگر عضو خرهای رهبری نبودی باز هم همین اراجیف را باز هم به هم میبافتی
‌سه شنبه 1 آذر 1390 - 20:57
firozi - بغداد - عراق
بنظرم اگر اعلام کنند رهبر کهکشان راه شیری میباشد بهتره .یهو دیدی در سایر کرات حیات پیدا شد که هم اونا منتظر اقا باشند هم بی رهبر نمیرند والا اونا چه جروی برن بهشت
‌سه شنبه 1 آذر 1390 - 21:07
omide por jalal - لس‌انجلس - آمریکا
قابل توجه ، حزب علی‌، اتفاقا از نشانه‌های دجّال این است که مردم دنیا او را به رهبری کل دنیا بر میگزینند، در ابتدا همه او را تکریم کرده از او تمجید میکنند، ولی‌ در آخر او به همه خیانت کرده، آنها را نابود می‌کند، و ندانسته بأعث از بین رفتن و تضعیف حکومت خود میشود ! این دقیقا با اوضاع امروز خامنه‌ای مطابقت می‌کند! همانطور که قبلان هم گفتم خامنه‌ای و محمود سایه‌ای از دجّال هستند!.
‌سه شنبه 1 آذر 1390 - 21:25
mahnik - هف - آلمان
حزب فقط حزب علی سوراخ فقط سید علی چلاق
‌سه شنبه 1 آذر 1390 - 21:39
amoo uk - ليدز - انگليس
هر کسی‌ گفت رهبری خوب بدونید فرزندان نا اهلشان یا خودشان ،دزدی ،تجاوز،جنایت تو کا سه شونه‌ کلا ضعف دارن،مثل خود علی‌ گدا
‌سه شنبه 1 آذر 1390 - 20:53
Taraneه - کبک - کانادا
ایشون فقط می‌تونن رهبره آدمای بیسوادو چاپلوسی مثل شما باشن . در ضمن فقط مردم ایران هستن که صبورند و شما شیاطین رو تحمل می‌کنن. اگه تو ۱ کشوره دیگه بودید باید با ریشتون کفش مردم رو واکس میزدید.
‌سه شنبه 1 آذر 1390 - 22:02
bawafa1385 - هامبورگ - المان
خدا پدر ان مامور ثبت احوال را بیامرزد که نام فامیلی درستی برای شما جناب علم الهدی انتخاب کرد ومن هم شهادت میدهم که این سفره فیض در واقع سفره اقا امام رضا ثامن الحجج بسته شدنی نیست. خدا بکند که ان سفره پر فیض باز باشد و شما ها از نعمات اقای ما هم برخوردار شوید. تا کور شود هرکس نمیتواند این سفره باز را ببینید . اما تا اینجا درست حاجی .ولی خدائیش خودت ببین چقدر و چه تعداد از شهادت در همین مقوله وعظ کردی. چقدر از مواهب شهادت گفتی . حالا ترا بهمان امام هشتم که جلوی چشم اقا هستی و داری وعظ میکنی بمن بگو تا حالا چند نفر از بستگان تو بدرجه رفیع شهادت نائل شدند. هرکس دروغ بگوید امام هشتم وسط کمر را بشکند. وببین چند هزار خانواده در استان خراسان بدرجه شهادتی که شما میفرمائید نائل شدند. چه خانواده هائی جوانان خود را از دست دادند. اگر از خانواده شما یک نفر بدرجه رفیع شهادت که شما ادعا میکنید رسیده باشند بمن نشان بدهی پیاده تا مشهد خواهم امد باور کن. مرد هست و حرفش باور کن
‌سه شنبه 1 آذر 1390 - 22:17
darkoob-1390 - قم - ايران
حزب فقط حزب علی - اصفهان - ایران. حیف که سنت قد نمیده وگرنه اونموقه که همین سید علی‌ دستور داد که از لبنان و فلسطین و سوریه یه مشت تخم و ترکهٔ از جنس خودشان رو سفارش دادن چطور ایران زمین ما پر شد از... امثال شما و الان موقع اون رسیده که برای رهبر تبلیغ کنید ،اون رهبرت که جان ناچیزی داره ..
‌سه شنبه 1 آذر 1390 - 20:26
bawafa1385 - هامبورگ - المان
اقای حاجی علم الهدی عزیز توجه بفرما میگویند در زمان حضرت موسی یک نفر ادعای پیغمبری کرد واین حرف بگوش موسی رسید. دستور احضار ان مردک را صادر کرد و چون امد حضرت موسی از ان پرسید مردک موسی من هستم و پیغمبر خدا من هستم تو ادعای پیغمبری میکنی . ان طرف پاسخ داد: یا موسی من ادعا پیغمبری کردم اما برای این گاو و گوسفند ها نه برای شما. من پیغمبر این گاو وگوسفند ها هستم یا موسی. خالا حکایت کار شماست. در جوار امام هشتم هستی ودر جلوی چشم اقا یعنی امام هشتم دروغ میفرمائید که از گنبد اقا هم بزرگتر . اخر مرد حسابی حرفی بفرمائید بکنجد. این چه فرمایشاتی هست که بلغور میفرمائی. رهبر ما را بمکه راه نمیدهند که برای یکبار انجا بزیارت خدا مشرف شود ولی شما در جلوی چشم اقا امام رضا دروغ میفرمائی به بزرگی کره زمین. اخر درست نیست این نوع سخنوری یک مقدار از وجهه رهبر ما کم میکند عزیز . دروغ بفرمائید . ولی در جلوی چشم اقا امام هشتم گناه داره عزیز. نکن این کار را
‌سه شنبه 1 آذر 1390 - 22:28
ekman - شیراز - ‫ایران
لباس روحانیت را نشانه آمادگی برای شهادت و تلاش در مسیر و خط شهادت عنوان کرد ‫!!!زرشک،لباس روحانیت با اون جیب های گَل و گشادش فقط آفریده شده برای دزدی سرمایه های ملی،که حقیقتا از دزدی کوتاهی نمیکنند.ا
‌چهارشنبه 2 آذر 1390 - 00:47
massoudoslo - اسلو - نروژ
با وفا ۱۳۸۵ .هامبورگ .آلمان . قشنگ گفتی عزیز .
‌چهارشنبه 2 آذر 1390 - 05:07
بهروز كياني - تهران - ایران
واقعاً جای تاسف داره که آدمی که خودشو روحانی می دونه (که کاملا هم جسمانیه! از همه نظر: پول،سهمیه،صیغه!)، یه همچین حرفی بزنه. البته انتظاری هم نمی شه داشت.
‌چهارشنبه 2 آذر 1390 - 07:13
ARTEMIS-SW - .پاريس - فرانسه
رهبر مغز خر خورده‌های جهان!! و داخل!!
‌چهارشنبه 2 آذر 1390 - 08:44
hamtarane - سیدنی - استرالیا
چقدر اوضاع شبیه اواخر کار صدام حسین و قذافی شده..دقت کنید به حرفهایی که نوکران رژیم میزنند...یعنی آخر عاقبت اینها هم همون جوری میشه
‌چهارشنبه 2 آذر 1390 - 09:08
ghafas - مشهد - ایران
بلاهت هم منحصر به تو خرفت خاک بر سر
‌چهارشنبه 2 آذر 1390 - 10:37
koroush007 - نهران - ایران
. حزب فقط حزب علی/رهبر فقط سید علی. عشق فقط عشق لی لی شلوار فقط شلوار لی. امیدوارم خوشت بیاد. چون علی(ع ) مرد صداقت و عدالت بود نه مرد دروغ وتزویر بهد اسم کارش بذار مصلحت و بصیرت
‌چهارشنبه 2 آذر 1390 - 13:50
Shomali - لاهیجان - ایران
جای بسی تاسف وتاثر است برای ماایرانیان درقرن21!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!. نمونه های بارزی از ارازل واوباش حاکم برایران!
‌چهارشنبه 2 آذر 1390 - 15:22
hameshehbahar - انگلستان - انگلستان
ایشون یادشون رفت بگه رهبر شیره ای های جهان هم هستند!! اینقدر شکسته نفسی نکنید والا
‌چهارشنبه 2 آذر 1390 - 15:35
sebil - خراسان-خراسان - ایران
چاپلوسی تا چه حد.یدفعه بگو خامنه ای خداست.تمام یونیورسم اون خلق کرده.والسلام و علیکم و ......
‌چهارشنبه 2 آذر 1390 - 15:55
zebelkhan - لوس آنجلس - آمریکا
بیداری اسلامی - تهران - ایران. حزب فقط حزب علی - اصفهان - ایران. این رهبر معتادان جهان سگ علی عظمی و حسن خرس الله در لبنان را میتوان به یک گاری دو اسبه بست و جهت بارکشی از آنها استفاده کرد. شما نوکران اعراب ضد ایرانی هم تا مدت کوتاهی به کاسه لیسی و ساندیس خوری مشغول باشید که بزودی نسخه شما مزدوران بسیجی را با اربابتان یک جا خواهند پیچید و خواهیم دید که چطور سگ علی عظمی را مانند صدام و قذافی از سوراخ بیرون میکشند. البته اگر سرلشگر بشکه آبادی از فرط گرسنگی اربابتان را نخورده باشد!
‌چهارشنبه 2 آذر 1390 - 17:04
فضول میرزا - استكهلم - سوئد
خاک بر سر تو و اون رهبر چلاقت!
‌چهارشنبه 2 آذر 1390 - 18:27
حزب فقط حزب علي - اصفهان - ایران
امیدوارم همه کسانی که منتقد نظام ایران هستند مثل خیلی از شما بی ادب و بی منطق و بی همه چیز نباشند. من به عنوان یکی از طرفداران نظام و رهبری حاضرم با شماها منطقی بحث کنم و حتی خیلی از انتقاداتم قبول می کنم. ولی یکی از شماها جنم داره بیاد بحث منطقی و بدون توهین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
‌چهارشنبه 2 آذر 1390 - 19:30
ايدين - کرج - ایران
بیداری اسلامی- شماها واقعاً پر رویید اگر یک روز تو تهران بگردی میبینی روزی چند حواله رهبرت میشه حدود ٧٠ میلیون تا !اره دیگه کار هر کس نیست جواب اینهمه بده فقط کار رهبر چلاقتونه
‌چهارشنبه 2 آذر 1390 - 23:32
1k adame sadegh - تورنتو - كانادا
حزب فقط حزب علی - اصفهان - ایران بابا شماها منطق هم حالیتونه و ما نمیدونستیم هاهاهاهاهاهاها
‌پنجشنبه 3 آذر 1390 - 01:00
mosibat - انگلستان - انگلستان
با شماها دیگه اخرشین خدایا به این بندگان شفا بده
‌پنجشنبه 3 آذر 1390 - 02:00
mamat - ایلام - ایران
حزب فقط حزب علی - اصفهان - ایران . من حاضرم
‌پنجشنبه 3 آذر 1390 - 07:18
mamat - ایلام - ایران
حزب فقط حزب علی - اصفهان - ایران . من حاضرم
‌پنجشنبه 3 آذر 1390 - 07:20
mortimer - اصفهان - ایران
نه اصلا این طور نیست./چین و کره شمالی(کمونیستی) هم رهبر دارند./دیدی خامنه ای exclusive نیست!
‌پنجشنبه 3 آذر 1390 - 16:10
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.