جنایت هولناک در خیابان قعله مرغی

جنایت هولناک در خیابان قعله مرغیپدر معتاد پس از آتش زدن دو دختر خردسالش خود را به آتش کشید.

سرگرد حجت الله مرادی رئیس کلانتری 161 ابوذر در گفتگو با مهر جزئیات قتل دو کودک توسط پدرشان را تشریح کرد. حدود ساعت 8 شب گذشته وقوع یک مورد آتش سوزی در خیابان قعله مرغی به ماموران پلیس اطلاع داده شد. پس از حضور ماموران در صحنه آتش سوزی و اطفای حریق ماموران کلانتری در یکی از اتاقها با سه جسد سوخته رو برو شدند. پس از بررسی های بیشتر مشخص شد یکی از اجساد مرد و دو جسد دیگر دو دوختر بچه بودند.

در ادامه با تحقیقات تخصصی هویت احمد صاحبخانه و تینا 9 ساله و مبینا 8 ساله شناسایی شد. بااعلام نظر کارشناسان آتش نشانی مبنی بر حریق عمدی تحقیقات وارد فاز جدیدی شد.

ماموران با بررسی سابقه زندگی احمد متوجه شدند او هشت ماه قبل در جریان درگیری با همسرش او را به شدت مجروح کرده و سپس اقدام به خود زنی کرده است. اما احمد با ابراز پشیمانی و دادن تعهد قول داده بود دیگر همسر و فرزندانش را مورد آزار و اذیت قرار ندهد.

ماموران کلانتری با مراجعه به همسایه ها و پرس و جو متوجه شدند هرگاه همسر مرد معتاد سرکار بوده است او با فحاشی کودکان را مورد ضرب و شتم قرار می داده است. یکی از همسایه ها در این باره گفت: صبح بار دیگر احمد کودکانش را به باد کتک و فحاشی گرفته بود. ابتدا اعتنایی به موضوع نکردیم اما پس از مدتی متوجه دود و آتش سوزی شدیم.

ماموران در ادامه با برسی اجساد متوجه شدند مرد جنایتکار برای اینکه فرزندانش هنگام آتش سوزی فرار نکنند یکی از کودکان را میان پای خود قرار داده و دست کودک دیگر را محکم نگه داشته است. همچنین دو کودک جزو دانش آموزان ممتاز بودند.

سرگرد مرادی در پایان گفت: با حضور شاهنگیان بازپرس ویژه قتل اجساد به پزشکی قانونی منتقل و پرنده نیز برای بررسی بیشتر با دایره ویژه قتل پلیس آگاهی ارسال شد.

+136
رأی دهید
-66

omide por jalal - لس‌انجلس - آمریکا
مرد جنایتکار!!؟؟ پس با این حساب خامنه‌ای و سگهای کاسه لیسش را باید خود شیطان نامید که سالهاست ایران را به آتیش کشیده اند! گناهه این مرد نیز به گردن خامنه‌ای نوشته خواهد شد!.
‌سه شنبه 1 آذر 1390 - 09:26
feminism - لندن - انگلستان
ما گلهای خندانیم فرزندان ایرانیم :(((
‌سه شنبه 1 آذر 1390 - 09:43
pull.over - دوحه - قطر
آقا جون بازم حالا بزن اعدام کن.اگه دردی دوا شد!!! نمیشه بابا چرا نمیفهمین.. مرد باشید و مواد مخدر رو از ایران بیرون کنید. چقدر تا حالا آدم کشته شده به خاطر همین مواد کوفتی! اون مرد کرد که سه تا دخترش رو کشت،اون یکی میدان کاج، حالا هم این و هزار یک نمونه ی دیگه!! متاسفم..جمهوری اسلامیه دیگه! البته مقصر ما هم هستیم. ما میخوایم این رژیم نباشه ولی خو نه مثل مردم! مردم کشورهای دیگه بلند شدند و خون دادند و .. و ما مو سفید کردیم پشت کامپیوتر ها و نظرهایمان!
‌سه شنبه 1 آذر 1390 - 09:37
delmorde - یوتوبوری - سوئد
در هیچ کجای کشورهای مسیحی کودکان به پدر یا مادر معتاد سپرده نمی شوند الا کشورهای اسلامی که برای جان انسانها کوچکترین ارزشی قائل نیستند. چون قوانین دین شان پر از خشونت است و فرزند را متعلق مطلق به پدر میداند و هیچ حقی برای مادر و اجتماع قائل نیست درحالیکه فرزندان دارای حقوق اجتماعی هستند و پدر مادر درمقابل قوانین درمورد بزرگ کردن فرزندانشان باید پاسخگو باشند. اما در اسلام این نکات نادیده گرفته شده زیرا اسلام و قوانینش از قبیله ها گرفته شده. در قبایل مرد اختیارداره مطلق افراد خانواده است و انها را مانند وسایل منزل مطلق به خود میداند بنابراین باید این اختیار را از پدرها گرفت و باشرایطی که قوانین اجتماع تعیین می کند به مادران داد. از زمانی که دین در اجتماع دخیل شد جنایت پشت جنایت دیده و شنیده میشود.
‌سه شنبه 1 آذر 1390 - 09:42
پیازچه - تهران - ایران
هر روز بدتر از دیروز!
‌سه شنبه 1 آذر 1390 - 09:53
az mast ke bar mast ! - سر د - نر و ژ
جسد اینجور کثافت‌ها حتی نباید تو خاک پاک ایران زمین دفن بشه !!!!!!!!!!!
‌سه شنبه 1 آذر 1390 - 10:00
ARTEMIS-SW - .پاريس - فرانسه
جنایت- اعدام -جنایت- اعدام- این شده ایران!!
‌سه شنبه 1 آذر 1390 - 10:02
bawafa1385 - هامبورگ - المان
از اینگونه جانوران بی پدر مادر بی شرف بی عاطفه نامرد فراوان دیده میشود. اینگونه جانوران معمولا دارای همسرانی بسیار انسان و بسیار تحمل پذیر دارند .خوب بمتن خبر دقت کنید مادر بیچاره برای در اوردن یک لقمه نان سر کار رفته که این بی شرف معتاد . پست بی عاطفه دست باین جنایت زده . همیشه سیب سرخ اسیر دست چلاق بوده . این چه معمائی است من نمیدانم
‌سه شنبه 1 آذر 1390 - 10:46
*Fanoos* - ايران - ايران
az mast ke bar mast ! - سر د - نر و ژ با کامنت شما صد در صد موافقم هموطن عزیز . ARTEMIS-SW - .پاریس - فرانسه آره واقعا خیلی ناراحت کننده است که چرا ایران ما به این حال و روز در اومده !!!!
‌سه شنبه 1 آذر 1390 - 11:03
آینه - لندن - انگلیس
وای خدا چه به روز ایران اومده. وای که آتیش گرفتم فقط از تجسم سوختن اون دو طفل معصوم. ..........آخوند که چه به سر ایران آوردی هر روز خبر کشتن تجاوز اسید دزدی ............ ای کاش سایت اجازه میداد هر چی از دهنم در میاد رو نسار این آخوندها میکردم.
‌سه شنبه 1 آذر 1390 - 11:18
ايدين - کرج - ایران
بیداری اسلامی-تحویل بگیر ایرانی که شماها بهش افتخار میکنید واز رهبر دزدش دفاع میکنی
‌سه شنبه 1 آذر 1390 - 13:38
nemat420 - لندن انتاریو - کانادا
آخه دلمرده جان چه ربطی‌ با اسلام و مسیحیت داره .اون زمان که مواد مخدری نبوده.در کشور‌های غربی هم هیچ قانونی بر اساس مسیحیت نیست بلکه بر اساس دموکراسی و قانون اساسی‌ کشور هست. مجبورت که نکردن کامنت بذاری.کمی‌ مطالعه کن باعث میشه دلزنده بشی
‌سه شنبه 1 آذر 1390 - 13:58
bita tehrani - ويكتوريا - كانادا
nemat420 - لندن انتاریو - کانادا/گویا شما را مجبور کردن که کامنت بذاری و از شاهکار محمد دفاع کنی‌! حق با شماست هیچ چیز به جز شکم و زیر شکم ربط به اسلام عزیز ندارد،به قول خودتان اون زمان مواد مخدّر نبود،چند تا از آخوند‌ها این ماده کوفتی را حرام کردن؟این‌ها که برای قدم گذاشتن به آبریزگاه‌ها و ثواب آروغ زدن هم حلّال و حرام ساختن! شما را به خدا ما را بیشتر از مطالعات خودتون بهره مند کنید و از گمراهی نجات دهید.
‌سه شنبه 1 آذر 1390 - 15:38
anti sandis - كنت - انگليس
الهی بمیری مموت با این مدیریت جهانی
‌سه شنبه 1 آذر 1390 - 16:58
mehdi0606 - وین - اتریش
وقتی‌ یه مملکتی صاحب نداشته باشه نتیجش همینه
‌سه شنبه 1 آذر 1390 - 17:06
nemat420 - لندن انتاریو - کانادا
بیتا تهرانی‌-ویکتوریا-کانادا. چرا یوهو جوش آوردی بیتا جون.البته من که در کامنتم از چیزی دفاع نکردم فقط گفتم که نه دولت‌های غربی بر اساس مسیحیت حکم میکنند و نه دولت ایران بر اساس اسلام.که همه اینو میدونند .شما هم بهتره خودتو وکیل وسیی دیگران ندونی.خودش بلده جواب بده.
‌سه شنبه 1 آذر 1390 - 17:14
hovakhshatare - تهران - ایران
جالبه که وقتی خبر یک جنایت که توی اون یک زن مستقیم یا غیر مستقیم دخالت داشته نوشته میشه هزار نفر کامنت می‌ذارن و انواع و اقسام جملات توهین‌آمیز رو درباره‌ی زنان می‌نویسند که اصلا زنها فقط باعث بدبختی‌اند و .. اما وقتی یه مرد مثل این مرد حیوان‌صفت یک چنین جنایت فجیعی رو مرتکب میشه، توی کامنت‌هایی که گذاشته میشه فقط از همون عامل جنایت ابراز تنفر میشه نه این که کل مردها رو باعث و بانی بدبختی بشر بدونن! در صورتی که بیش از 90 درصد جنایات رو در ایران مردان انجام می‌دن. ما مردم ایران هنوز با دید انسانی و نگاه برابر به زن و مرد فاصله‌ی زیادی داریم.
‌سه شنبه 1 آذر 1390 - 23:39
bita tehrani - ويكتوريا - كانادا
nemat420 - لندن انتاریو - کانادا/من وکیل وصی‌ کسی‌ نشدم،ولی‌ گویا شما وکیل وسی!‌ اسلام هستی‌.
‌چهارشنبه 2 آذر 1390 - 04:29
vudvudak - لس آنجلس - امریکا
مرد جنایتکار؟ مرد جنایت نمیکنه، نامرد جنایت میکنه
‌چهارشنبه 2 آذر 1390 - 07:56
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.