با دستور دادستان استان گیلان ,بازیکنان چوکا دستگیر شدند و در بازداشت هستند

بازیکنانی که داور بازی را کتک زده بودند در بازداشت به سر می برند.


بازیکنان چوکا که بیست روز قبل سعید شمس(داور بازی آنها با شهرداری دزفول)را کتک زدند با حکم دادستان استان گیلان بازداشت شدند.
امشب خانی پور سرپرست تیم چوکا وقتی روی خط برنامه نود آمد این خبر را تایید کرد و گفت:«بله،متاسفانه ماموران آمدند و بازیکنان ما را دستگیر کردند.آنها در حال حاضر در بازداشت هستند و نمی دانیم چه اتفاقی قرار است بیفتد.»
در این لحظه فردوسی پور گفت که آیا آنها به دلیل کتک زدن داور دستگیر شده اند یا نه که خانی پور در ابتدا گفت:«نمی دانم!»اما وقتی فردوسی پور سوالش را تکرار کرد او گفت:«بله فکر می کنم به خاطر همین اتفاق بوده است.»

+156
رأی دهید
-20

Norway-104 - اسلو - نروژ
دست دادستان استان گیلان درد نکه، اینها مستحق مجازات هستند تا دیگر از این ...... ها نخورند که داور بازی را کتک بزنند.
‌سه شنبه 1 آذر 1390 - 00:10
bawafa1385 - هامبورگ - المان
این فوتبال هم شده یک دردسر برای مردم . طرف برای سلامتی خود و جامعه میره ورزشکار میشه و عد ه ای هم مسلما قهرمان خواهند شد . همینکه باینها گفتند قهرمان یا بازیکن تیم و یا حرف های دیگر .بجای انسان بودن یا ورزشکار بودن شروع بحرکاتی میکنند که ادم از دیدن ان شرم میکند. حتما شما ماجرای داور بین المللی المان که یک ایرانی سر افراز بنام اقای رفعتی بود شنیده اید از دست همین روزنامه نگار های عقد ه ای و یا ورزشکاران بی تربیت دست بخود کشی زد. خدا را شکر که فعلا نجاتش دادند. انسان هر چقدر که بمقام اجتماعی بالاتر برسد باید افتاده تر باشد . حال چه حسابی در این فوتبال است که بوی گند بی تربیتی و بی ادبی ورزشکاران همه را دیوانه نموده . شاید از پول زیادی است که از باشگاهها میگیرند . یعنی اضافه شدن کا یا جو این نوع جانوران
‌سه شنبه 1 آذر 1390 - 00:10
oshtoleshang - مشهد - ايران
حقشونه . واقعا رفتارشون غیر انسانی بود
‌سه شنبه 1 آذر 1390 - 03:30
rezafox - دبی - امارات
خوب چهار تا ایرانی بر طبق عادت ایرانی و اخلاق ورزش ایران از یارو داور خوششنون نیومد و گرفتنند زدنش خیلی بی رحمانه و با رفتاری ... دور از هرگونه انسانیت و اخلاق این درست /// اما ایا این جرم به این حد است که بازداشتشون کنند؟ هر جرمی یک مجازاتی داره که متناسب با نوع جرمه // جریمه نقدی محرومیت مادام العمر و.. اما بازداشت و احتمالا زندان و شاید فردا هم اعدام؟؟ معقول است؟؟
‌سه شنبه 1 آذر 1390 - 02:04
souroosh - ساری - ایران
Norway-104 - اسلو - نرو. دوست و هم وطن عزیز همان گونه که شما خودتان در جریانید این کشور این قدر مشکل دارد که این اقدامات دردی دعوا نمی کند. سیستم حکومت ضالم مشکل دارد.این بازیکنان همه از نسل جوان و دستاورد حکومت و اموزش و پرورش است.بیا ببین در مدارس چه خبر است.عمق فاجعه را در ان مکانها جستجو کن که کسی به فکر درس خواندن نیست .حتی این بحران در دانشگاها وحشتناک بیشتر است.این است پاداش شما مردمی که سی و دو پیش فریب خوردید و ما جوانان را به این روز انداختید و اکنون رفته اید خارج و می گویید لنگش کن.( عذر من را بپذیر اگر تند صحبت کردم).
‌سه شنبه 1 آذر 1390 - 05:19
shahram407 - تهران - ایران
من یک تیکه از فیلمو تو اینترنت دیدم خدایش به نامردی داور رو دوره کرده بودند و. داشتند میزدنش اگه کارت اشتباهی هم داده بود حقش نبود اونجور میزدنش. حتی وقتی داشت خودشو از حلقه بازیکنان خشمگین خارج میکرد ول کنش نبودند و دنبالش افتادند برای زدن. باید اقدام محکوم و فانونی علیه تیمشون و کلیه بازیکنان ضارب اعمال بشه.
‌سه شنبه 1 آذر 1390 - 10:05
IRANI AZAD-1361 - اصفهان - ایران
آبروی ایران و ایرانیه از نوع با فرهنگ را بردن تمام دنیا این درگیری را دیدن بعضی مواقع باید حق داد به او ضرب المثلی که میگه از ماست که بر ماست ببینید که داور را به قصد کشت دارن میزنن نه یکی نه دوتا بلکه هر کی میرسه حتی از درون تماشاچی ها خوبه با دادن یک کارت زرد شروع شد اول نه کارت قرمز مستقیم.
‌سه شنبه 1 آذر 1390 - 14:15
ekman - شیراز - ‫ایران
‫خانی پورسرپرست تیم روی خط آمد و تأئید کرد و گفت:«بله متأسفانه مأموران آمدند و بازیکنان ما را دستگیر کردند».این سرپرست بی همه چیز تر از بازیکنانش(که حیف است کلمه بازیکن را برای آنها بکار ببرند)شاید توقع داشته که افراد تیمِ اوباشان (نه تیم فوتبال) مورد تفقد قرار بگیرند و جایزه هم بگیرند،چون از دستگیری یک مشت لاتِ بی پدر و مادر متأسف است.با استفاده از فیلم موجود،باید تمامی ضاربین را دستگیر و به شکلی که شخصیت نداشته شان خرد شود،در خیابان بگردانند،بعد تنبیهی شدید باضافه زندان و جریمه نقدی و محروم از هرگونه فعالیت ورزشی و اجتماعی بصورت مادام العمر،پرداخت خسارت به داور بیچاره که مورد حمله قبیله آپاچی ها قرار گرفته،آنهم همان مبلغی که ضاربین را جریمه میکنند،نه اینکه مبلغ جریمه را فدراسیون و یا کسان دیگر هاپولی کنند،غیر از این سنگ روی سنگ بند نمیاد و فردا کسی جرأت نمیکنه که داوری بازی ای را تقبل کنه،و یا به بازیکنی کارت زرد و یا قرمز نشان دهد.
‌سه شنبه 1 آذر 1390 - 19:50
بهروز كياني - تهران - ایران
این بازیکنان لاط و لوط ما ظاهراً آدم بشو نیستن! فکر می کنم یه چند ماه آب خنک و سوء سابقه براشون خوب باشه.
‌چهارشنبه 2 آذر 1390 - 07:22
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.