تکرار جنایت میدان کاج ، این بار در خیابان شریعتی

تکرار جنایت میدان کاج ، این بار در خیابان شریعتی

در حالی که ضارب از محل گریخته بود، کارآگاهان سعی کردند با تحقیقات میدانی ردی از او به دست آورند اما این کار نتیجه‌ای دربرنداشت و کارآگاهان همچنان به تحقیقات خود ادامه می‌دادند که پسر جوانی نزد آنها رفت و خبر داد از دوستان محسن است و قاتل را می‌شناسد.

به گزارش شرق جنایت میدان‌کاج سعادت‌آباد این‌بار در خیابان شریعتی تهران تکرار شد و مردی به خاطر رقابت عشقی با مردی دیگر او را با ضربات چاقو به قتل رساند.

در جنایت میدان‌کاج که آبان سال گذشته رخ‌داد مردی به نام یعقوب وقتی فهمید زن مورد علاقه‌اش با مردی دیگر به نام محمدرضا نیز رابطه دارد با وی قرار گذاشت و او را در محل حادثه با ضربات چاقو کشت. یعقوب بعد از دستگیری و محاکمه به قصاص در ملاء‌عام محکوم و حکم وی زمستان همان سال اجرا شد. این‌بار نیز مردی به نام آیدین با همین انگیزه و همین شیوه دست خود را به خون‌آلوده کرد اما این پرونده پایانی متفاوت داشت. چراکه متهم قبل از دستگیری به زندگی خودش پایان داد.
شامگاه پنجشنبه هفته گذشته افرادی که از تقاطع خیابان شریعتی و خیابان دولت می‌گذشتند، شاهد نزاع دو جوان بودند یکی از این دو، چاقو در دست داشت و ضرباتی را به‌طرف مقابل وارد کرد، دقایقی بعد موضوع به مرکز فوریت‌های پلیسی اطلاع داده شد و تیم ویژه‌ای از کارآگاهان به دستور بازپرس شاهنگیان- بازپرس ویژه قتل تهران- به محل جنایت رفتند تا در این رابطه تحقیق کنند.

آنها فهمیدند مقتول پسر جوانی به نام محسن است که به دلیل اصابت چاقو به نقاط حساس بدن و خونریزی شدید جان‌باخته است.
 در حالی که ضارب از محل گریخته بود، کارآگاهان سعی کردند با تحقیقات میدانی ردی از او به دست آورند اما این کار نتیجه‌ای دربرنداشت و کارآگاهان همچنان به تحقیقات خود ادامه می‌دادند که پسر جوانی نزد آنها رفت و خبر داد از دوستان محسن است و قاتل را می‌شناسد.

این جوان که خودش نیز زخمی شده بود به کارآگاهان گفت: «محسن با زنی رابطه داشت و چند روز قبل فهمید آن زن با پسری به نام آیدین نیز دوست است. آنها به این دلیل که درباره این موضوع با هم صحبت کنند قرار ملاقات گذاشتند، من هم همراه محسن رفتم در آنجا آیدین را دیدیم و بین او و دوستم مشاجره‌ای درگرفت. با بالاگرفتن درگیری آیدین با چاقو به من حمله کرد و ضربه‌ای زد در این هنگام محسن، آیدین را گرفت تا من فرار کنم من به سرعت از آنجا دور شدم اما ساعتی بعد وقتی موضوع را پیگیری کردم فهمیدم دوستم کشته شده است.»

کارآگاهان بعد از به‌دست‌آوردن این سرنخ تحقیقات خود را ادامه دادند و فهمیدند محسن چند روز قبل از قتل هنگامی که با زن مورد علاقه‌اش بیرون رفته بود، تلفن همراه او را کنترل کرد و به دوستی وی با آیدین پی برد و بعد از آن بقیه وقایع رقم خورد. ماموران آن زن را بازداشت کردند اما نتوانستند ردپایی از آیدین به دست بیاورند تا اینکه روز جمعه از یکی از بیمارستان‌ها با پلیس تماس گرفتند و از مرگ مشکوک پسر جوانی خبر دادند. ماموران وقتی به بیمارستان رفتند، فهمیدند متوفی همان آیدین است.

تحقیقات فاش کرد، این جوان بعد از فرار از صحنه قتل با خوردن قرص برنج به زندگی‌اش پایان داد. به این ترتیب، پرونده وارد مرحله تازه‌ای شد و در حال حاضر زن جوان در بازداشت به‌سر می‌برد.

+103
رأی دهید
-43

mehdikhoda - پادربورن - آلمان
به نظر من اینجور موقع‌ها باید اون زن رو هم یه گوش مالی بدن تا دیگه هوس نکنه با احساسات و زندگی‌ مردم بعضی‌ کنه
دوشنبه 30 آبان 1390 - 14:52
seven11 - بوداپست - مجارستان
حصرت روح الله موسوی الخمینی دامنت برکاته (ره) سی سال پیش فرمودند :::: مملکت اسـ... همه چیزش اسـ...ه:::
دوشنبه 30 آبان 1390 - 15:25
*Fanoos* - ايران - ايران
تعصبات احمقانه که از نسلی به نسل دیگر داره منتقل میشه دلیل اینه که این تیپ قتلها در کشور ما زیاد اتفاق بیفته. پس باید نتیجه بگیریم با اعدام کردن در ملاعام این کارا آمارش کم نمیشه . تا وقتی که مشکل اصلی پیدا نشه بازم از این اتفاقات پیش میاد.باید فرهنگسازی بشه
دوشنبه 30 آبان 1390 - 14:57
supergamer - کاشان - ایران
عاقبت هوس بازی همینه
دوشنبه 30 آبان 1390 - 15:28
سید ابوالقاسم واعظ - اندونزی - جاکارتا
تیترگزاری مزخرف خبر برای جذب خواننده. آدم فکر می کند باز هم یک قتل در ملا عامل، با بی خیالی مردم و بی عرضگی پلیس. اما وقتی خبر را می خوانی می بینی قضیه چیز دیگری است. همه می دانند عامل نصف قتل ها پول است و عامل نصف دیگر سکس.
دوشنبه 30 آبان 1390 - 15:28
احمد صافی - اسلو - نوروی
اشکالی نداره زنان موجودات لطیف اند ..حالا میره باز تا دو جوان دیگر را بکشه
دوشنبه 30 آبان 1390 - 15:28
a.ahooraei - اهواز - ایران
فردا خانم میاد اروپا و عده ای از هم ملیتی ها هم میگن اشکال نداره گذشتش واسه من مهم نیست و از این ببعد مهمه! آقا جون کسیکه توی سنین جوانی بتونه این همه خوب زیرآبی بره توی سنین متوسطه که واست اقیانوس اطلس را زیرآبی میره. حالا بگین : بگیرید و بکشید, آیدین از ترس اینکه کتک نخوره چاقو کشیده و محسن را زده و خودکشی کرده و خانم فردا میره دوتا دیگرو هم سر کار میذاره. مقصر هم نیست چونکه آقایونی احمق تشریف دارند که واسه اینجور دخترها ارزش قایلن و اغلب دخترها دیگه دخترهای سابق نیستند و اوضاع خیلی بی ریخته.من که تجربه کردم هرکه میخواد جانماز آب بکشه میتونه اما یه روز دستش مثل همین خانم رو میشه.امیدوارم خانم را نکشن چونکه مقصر نیست و احمق زیاده.
دوشنبه 30 آبان 1390 - 15:06
mojtaba hashemi - دبی - امارات عربی متحده
بیشتردخترای شهری خاین هستن البته نمیشه گفت دخترندزنن همشون
دوشنبه 30 آبان 1390 - 16:03
Camran - بـغداد - عــــراق
امان از دست زنهای ایرانی‌...امثال این زنها اگر خارج بودن چیکار میکردن..هرچند نمونه‌هاشون اینجا کم نیست . بابا چی‌ از جون مردها میخواید، دوستان بخدا واقعیت زور داره ولی‌ همشون از بیییخ اعدام...زنده با د کدبا نو‌ های شریف ایران زمین
دوشنبه 30 آبان 1390 - 16:05
domino - بندرعباس - ایران
به راحتی اون زن ول نکنید تا درس عبرتی باشه واسه بقیه.
دوشنبه 30 آبان 1390 - 18:06
domino - بندرعباس - ایران
به راحتی اون زن ول نکنید تا درس عبرتی باشه واسه بقیه.
دوشنبه 30 آبان 1390 - 18:08
domino - بندرعباس - ایران
به راحتی اون زن ول نکنید تا درس عبرتی باشه واسه بقیه.
دوشنبه 30 آبان 1390 - 18:08
parmida_alman - فرانکفورت - آلمان
چقدر باید یک پسر یا یک مرد که البته مرد نمی‌شه اسمشو گذشت بدبخت باشه که این تو مغز معیوبش بره که فقط همون دختر که می‌تونه بهش علاقه داشته باشه........ریشه خرابه.....
دوشنبه 30 آبان 1390 - 17:52
piki82 - تورین - ایتالیا
دلم میسوزه برای این مردهای ساده لوح که طبق معمول به خاطر یک زن....خودشون رو به کشتن میدن !!! واقعا ارزش داره آخه !! اگر 1% ذات زن رو میشناختی اون رقیب ت رو یه ماچ هم میکردی میگفتی مال تو !! :)
دوشنبه 30 آبان 1390 - 18:21
a.ahooraei - اهواز - ایران
Fanoos-خانم خوشحالم تغییرات فکری..فرهنگی کردین و تقاضا دارین که دیگه در ملآ عام نکشند و یا اصلآ نکشند, خیلی خوشحالم, مرسی. حالا نظرتون راجع به این خانمهای خیانتکار چیه؟ چه جوری باید اینها را باهاشون کنار اومد که از تعصبات خشک و بیجا و ساده لویی و خلوص نیت جوونها سوء استفاده نکنند؟
دوشنبه 30 آبان 1390 - 18:43
massoudoslo - اسلو - نروژ
میشه کسی بگه قرص برنج چیه که این مرد خودش را باهاش کشته !؟
دوشنبه 30 آبان 1390 - 18:54
bawafa1385 - هامبورگ - المان
بسیاری از مرد های ایرانی بدلیل مشکلات اجتماعی و فرهنگی که دارند در اولین بر خورد و اولین همنفس شدن با یک زن فورا عاشق سینه چاک ان اکله میشوند غافل از اینکه طرف یک کاسب بمعنی واقعی خودش میباشد .اینگونه ام المومنین های کاسب در اب کشیدن جانماز بسیار ماهر ومسلط به حرفه تخصصی خود میباشند لذا بسیاری از مرد های ایرانی زود باور وضمنا زن ندیده با اولین برخورد و اشنائی با یک کاسب حبیب خدا حاضر ند تمام زندگی خود را فدای این حوریان نمایند تا شاید در ان بهشت برین از جوب عسل بهتر و بیشتر استفاده کند غافل از اینکه ایشان یک کاسب است وکاسب حبیب خداست و یک کاسب دارای مشتریان فراوانی است بابا . نازنین. عزیز بسیاری از اینگونه ام المومنین ها کاسب حرفه ای هستند. زیاذ باور نکنید این قوم راکاسب هستند .
دوشنبه 30 آبان 1390 - 19:11
feminism - لندن - انگلستان
متاسفانه زنانی که برای مرهم گذاردن بر جراحات درونی خود و همچنین سرگردانی ها و خلاء های روحی که گریبانش هستند، دیگری را نیز به مرداب متعفن و گندیدۀ وجودشان کشانده و باعث نابودی و فنایش میشوند !! تهوع آور است !! شاید فقط حدود یکسالی میشود که از حادثۀ جانگداز میدان کاج گذشته که باز دو جوان دیگر در دام فریب و دروغبافی زنی دیگر افتاده و متاسفانه قربانی شده اند !!
دوشنبه 30 آبان 1390 - 21:16
پرستو33 - تهران - ایران
ببینید اون زن یه احمق بوده. اما اونایی هم که سر یه زن .. اینکارو کردن احمق تر بودن. واقعا اخر بیشعوریه تو کشوری که اینهمه زن و دختر خوب و خانم هست ادم سر یه زن خیانتکار زندگیشو به لجن بکشه. این مردا کشته ی جهل خودشون شدن. و صد البته این چیزی از گناه اون زن هوسباز کم نمیکنه. عجب زنها ی ناجوری پیدا میشن . اون اقای محترم جناب مجتبی هاشمی هم حق نداره به زنهای شهری توهین کنه. دلیل نداره عقده ی دهاتی بودنشو اینجوری نشون بده. زنهایی تو همین تهران کثیف زندگی میکنن که اخر شرافت و کرامت هستن.
دوشنبه 30 آبان 1390 - 21:09
fataneh - واشنگتن - امریکا
وری بد
دوشنبه 30 آبان 1390 - 21:26
*Fanoos* - ايران - ايران
massoudoslo - اسلو - نروژ قرص برنج ترکیب خطرناکی و بسیار کشنده از فسفیدهاست که برای جلوگیری از آفت‌زدگی برنج انبار شده مصرف می‌شود , و من ماندم با همه این اوصاف این سوال مطرح است که سمی که اصولا باید فقط در دسترس کشاورزان و تاجران برنج باشد، چرا به راحتی در دسترس جوانان و بچه‌های مدرسه‌ای قرار دارد و چرا در داروخانه‌ها و عطاری‌ها عرضه می‌شود؟!!!
دوشنبه 30 آبان 1390 - 22:00
Norway-104 - اسلو - نروژ
آن زن هیچ گناهی نداره، او این حق را داره چند تا دوست پسر داشته باشه و بعد از شناخت آنها یکی را انتخاب کنه که بیشتر با هم توافق دارند، همانطوریکه همه مرد ها این کار را میکنند. به نظرمن اینجور قتلها و اسید پاشیها نشان از بی فرهنگی و عقب افتادگی ما ایرانی ها است که در هیچ جای دنیا موسوم نیست...
دوشنبه 30 آبان 1390 - 22:43
hovakhshatare - تهران - ایران
واقعا که تمام مردهای احمق ایرانی رو باید ریخت توی یه گودال و زنده به گورشون کرد! هرچی می‌کشیم از دست همین مردهای احمقه.
دوشنبه 30 آبان 1390 - 23:10
گلیا - تهران - ایران
پمیشناختمش پسره یک بچه 20 ساله بوده که عقلش نمیرسیده آخه اگه عقلش میرسید که نمی بایست برا یک هرزه خودشو و دوستشو بکشه الان دو تا خلنواده داغدارن
‌سه شنبه 1 آذر 1390 - 03:33
*پسر شجاع* - تهران - ایران
من کلا طرفدار آزادی مخصوصا در این جور روابط هستم ..این 2 نفر هم احمق بودند که بخاطر این دختر به جون هم افتادن ..مطمنم اگه احساسات رو کنار میذاشتن ..متوجه میشدند که میتونستن انتخابهای خیلی بهتر از اون دختر رو داشته باشن..
‌سه شنبه 1 آذر 1390 - 06:23
مونا سماوات - تهران - ایران
سلام، من از فامیل های نزدیک آیدین هستم، واقعیت این چیزی نیست که اینجا نوشته شده، واقعیت اینه که آیدین یک پسر 21 ساله بسیار ساده و آقا بود که با دختر این خانم اوزی که 50 ساله بوده یک دوستی ساده مثل همه دوستیهای دختر و پسرای این دوره زمونه داشته ولی به دلیل اختلاف با اون دختر خانم قطع رابطه می کنه مادر این دختر که در عین داشتن همسر با محسن 26 ساله رابطه مشروع داشته محسن و 3 نفر دیگر را در حالیکه مست بودند اجیر می کنه تا به آیدین گوشمالی بدن ساعت 2/5 نیمه شب با همراه آیدین تماس می گیرند و اور را به خیابان می کشانند و 4 نفری او را کتک می زنند و او به خاطر دفاع از خودش مجبور به استفاده از چاقو می شه و اون جوون به قتل می رسه. این حقیقتی بمود که جوان نازنینه ما رو هم به کام مرگ کشاند. امیدوارم این زن چوب این همه کثیف بودنشو بخوره. آمین
‌سه شنبه 1 آذر 1390 - 07:50
piki82 - تورین - ایتالیا
Norway-104 - اسلو - نروژ. ها ها ! خندیدیم واقعا !!! آره اون زن حق داره چند پسر رو بزاره سر کار...همه رو 1 2 سالی بازی بده...بچاپه..بعد هم از یکیشون بیشتر خوشش بیاد و بقیه رو بپیچونه !! :)))))) این حرفها چیه !! عقل هم خوب چیزیه !
‌سه شنبه 1 آذر 1390 - 08:50
گلیا - تهران - ایران
مونا سماوات - تهران - ایران. هر چی شنیدی باور نکن . آخه چه ربطی داره حرفات به هم . بعدشم اگه خانواده دار و آقا بود نه چاقو با خودش حمل می کرد نه نصف شب از خونه به خاطر روابط نا مشروع مادر دوست دختر قبلیش با دوستش از خونه میزد بیرون و اینقدر ترسو بود که زود خودشو کشت. ساده دل !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
‌پنجشنبه 3 آذر 1390 - 03:44
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.