سردار حاجی زاده:‌ اشتباه اسرائیل در قبال ایران آرزوی بزرگ ماست

خبرگزاری فارس: فرمانده نیروی هوافضای سپاه درخصوص تهدیدات اخیر رژیم صهیونیستی برای حمله به ایران، گفت: خیلی وقت است انرژی نهفته‌ای وجود دارد که علاقه‌مندیم با خرج آن، دشمنان اسلام را برای همیشه به زباله‌دان تاریخ بفرستیم.

                                                  سردار حاجی زاده:‌ اشتباه اسرائیل در قبال ایران آرزوی بزرگ ماست

سردار امیرعلی حاجی‌زاده فرمانده نیروی هوافضای سپاه در گفت‌وگو با خبرنگار دفاعی خبرگزاری فارس، با رد برخی شبهات مبنی بر دخالت سرویس‌های خارجی در حادثه اخیر یکی از پادگان‌های سپاه، گفت: خود آنها هم به‌خوبی می‌دانند که این اتفاق، یک حادثه کاری بوده و خیلی هم خوشحال نباشند چون به هر حال امثال شهید تهرانی‌مقدم در مجموعه سپاه بسیار زیاد است.

حاجی‌زاده درخصوص تهدیدات اخیر رژیم صهیونیستی برای حمله به ایران نیز اظهار داشت: از آرزوهای بزرگ ما این است که آنها دست به این کار بزنند چون خیلی وقت است انرژی نهفته‌ای وجود دارد که علاقه‌مندیم آن را خرج کنیم و دشمنان اسلام و مسلمین را برای همیشه به زباله‌دان تاریخ بفرستیم.

فرمانده نیروی هوافضای سپاه در پایان تصریح کرد: ارتقای توان موشکی ما به هیچ وجه متوقف نمی‌شود و این کار برای همیشه ادامه خواهد داشت.
 

+156
رأی دهید
-39

mnm - اينچن - كره
شهرکه بی قانون میشه ..قورباغه هفت تیر کش میشه ..اخ ابلح جنگ چه فایده برای ما دارد .جز بدبختی
دوشنبه 30 آبان 1390 - 08:35
mohsen2011 - تهران - ایران
سلام ،تو که راست میگی‌ ، جون عمّت ، اونجای آدم دروغ گو ؟؟؟!!!
دوشنبه 30 آبان 1390 - 08:45
garfield - تهران - ایران
بدبخت همین انفجار ملارد رو که کار اسرائیل بوده جرات ندارین اعلام کنین چون از در گیری مثل سگ میترسین. تو اگه مردی همین رو اعلام کن بعد انرژیتو(!) خرجش کن. زر زیادی نزن.
دوشنبه 30 آبان 1390 - 09:17
آرمان144 - میسور - هند
اگرچه حالم از این سیاستمداران بهم میخوره و هر روز نفرینشام میکنم ولی اینو مطمئنم که اگه اسراییل به ایران حمله کنه در کمتر از 6 ساعت با خاک یکسان میشه.مگه وسعت اسراییل چقدره.اگه حمله اتفاق بیفته دیگه هیچ نفتی از طرف کشورهای عربی صادر نمیشه چون هیچ کشتی دیگه از خلیج فارس نمیتونه کار انتقال نفت رو انجام بده چون تنگه هرمز بسته میشه.از طرفی هر کدوم از کشورهای عربی هم که پایگاه امریکا در اون باشه مورد هدف ایران قرار میگیره و اونوقت که فاجعه میشه.
دوشنبه 30 آبان 1390 - 09:23
iSam - لندن - انگلستان
آره تو راست میگی چون همتون آرزوی جنگ دارید تا از غافله در برید ولی کور خوندید دونه دونتون رو ملت تیکه تیکه میکنند.
دوشنبه 30 آبان 1390 - 10:44
love-iran - چابهار - ایران
garfield - تهران - ایران. خوبه که یک پیشگو هم داریم که اتفاقات رو حس میکنه از دور ممنون
دوشنبه 30 آبان 1390 - 11:08
garfield - تهران - ایران
آرمان144 - میسور - هند همین کشور کوچیک همزمان با 6 تا کشور عربی جنگید و بسرعت همه رو شکست داد. کشورهایی که ما فقط با یکیشون 8 سال جنگ فرسایشی داشتیم. عزیزم زمان گنده تر، برنده است خیلی وقته گذشته :)
دوشنبه 30 آبان 1390 - 11:57
amir58 - مشهد - ایران
این کثافتها ازخداشونه که جنگ بشه چون تمام مشکلات اقتصادی روبحساب وضعیت جنگی میزارند وتمام پرونده های فسادو اختلاسشون روازبین میبرند وازترس ازدست دادن حکومت باهم متحدمیشن.ولی کورخوندند
دوشنبه 30 آبان 1390 - 12:55
آرمان144 - میسور - هند
garfield - تهران - ایران.دوست من همانطور که خودت میدونی ما در طی 8 سال جنگ فقط با عراق نجنگیدیم خیلی از کشور ها به عراق کمک میکردند . اگه میتونستن به ایران حمله کنند تا الان حمله کرده بودند.غربی ها میدونن که قدرت ایران در چه وضعی است.من هم همیشه مخالف ایران رژیم بوده ام و هستم .خدا میدانید که چه ظلمی در حق مردم کشور ما روا داشته اند.رژیمی که اسلام رو فدای حکومت کرده و از آن به عنوان یه ابزار برای داشتن قدرت استفاده میکنند.
دوشنبه 30 آبان 1390 - 14:18
حمله نظامی - رشت - ایران
حرفهای ایشان تنها بدرد جیره خواران خودشان میخورد،سردار بیسواد آنقدر نادانی که نمیدانی اسراییل هیچگاه تنها حمله نخواهد کرد بلکه او بهمراه متهدانش تو وجانیانی که 30 سال اسلام عزیز را برای منافع مالی به بازی گرفتید و دین فر وشی کردید و بسیاری از جوانان این کشور را به خاک و خون کشیدید از بین خواهند برد،هرکس از راه دین بیت المال و مابع یک کشور را به تاراج ببرد خود به تاراج میرود
دوشنبه 30 آبان 1390 - 19:09
afc30 - تهران - ایران
راست می گه ترسی از جنگ نداره مردم بد بخت قراره اسیب ببینند کشته بشند
دوشنبه 30 آبان 1390 - 19:13
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.