یک زن دیگر قربانی اسیدپاشی شد

این بار هم یک جوان خواستگار وقتی با پاسخ منفی زن جوان مطلقه کرمانشاهی برای ازدواج رو‌به‌رو شد، با اسیدپاشی از وی انتقام گرفت.

                                                     یک زن دیگر قربانی اسیدپاشی شد
به گزارش «جام‌جم»، رسیدگی به این پرونده شامگاه اول مهر امسال در پی تماس مردمی مبنی بر اسیدپاشی در خیابان رودکی کرمانشاه در دستورکار ماموران پلیس امنیت قرار گرفت.
ماموران با اعزام به محل در تحقیق از همسایه‌ها متوجه شدند فرد نقابداری به زن جوان حمله‌ور شده و پس از اسیدپاشی فرار کرده است.
پس از حادثه نیز یک مرد جوان به زن مصدوم نزدیک شده و با ادعای این که شوهر اوست وی را به بیمارستان منتقل کرده است.
با شروع تحقیقات در این زمینه ساعاتی بعد یکی از مسوولان بیمارستانی در کرمانشاه با مرکز پلیس تماس گرفت و خبر داد مرد غریبه‌ای، زنی را که مورد اسیدپاشی قرار گرفته به بیمارستان آورده و آنها به وی مظنون و مانع خروج او از بیمارستان شده‌اند. در پی این تماس، ماموران مرد جوان را دستگیر و به مرکز پلیس منتقل کردند.
مرد جوان خود را همسر زن مصدوم معرفی و عنوان کرد نمی‌داند چه کسی به صورت همسرش اسید پاشیده است.
متهم، خواستگار شاکی بود
در مرحله بعدی تحقیقات، خانواده زن آسیب‌دیده شناسایی و به پلیس اطلاعات ـ امنیت استان کرمانشاه احضار شدند.
آنها گفتند مرد متهم، شوهر دخترشان نبوده و فقط چند بار به خواستگاری او آمده است.
با به دست آمدن این اطلاعات، روند رسیدگی به پرونده وارد مرحله جدیدی شد و با دستور قضایی بازپرس شیرزادی، رئیس شعبه 9 دادسرای کرمانشاه، تحقیقات وی‍ژه‌ای از متهم آغاز شد.
این در حالی بود که مسوولان بیمارستان اعلام کردند زن جوان بشدت آسیب دیده و احتمال کورشدن وی وجود دارد.
آخرین ملاقات شاکی با متهم
در ادامه تحقیقات معلوم شد مرد 23 ساله‌ای خواستگار زن آسیب‌دیده بوده و از وی پاسخ منفی شنیده است و شب حادثه نیز در تماس با زن جوان از او خواسته تا برای آخرین بار با او ملاقات کند.
در جریان این ملاقات هم زن جوان به درخواست ازدواج او پاسخ منفی داده و خواسته است برایش مزاحمت ایجاد نکند. در این هنگام وقتی آنها از هم دور شده‌اند فرد نقابداری بلافاصله به او حمله کرده و پس از اسیدپاشی متواری می‌شود.
با توجه به این که متهم همچنان اسیدپاشی را انکار می‌کرد، سرانجام اوایل آبان‌ماه در ادامه بازجویی‌های پلیسی مدعی شد با اجیر کردن یکی از دوستانش، نقشه اسیدپاشی را عملی کرده است.
اعتراف به اجیر کردن اسیدپاش
متهم در اظهاراتش به پلیس گفت: زن جوان ـ مصدوم حادثه ـ دختر یکی از همسایه‌های قدیمی‌مان بود.دو ماه پیش از حادثه متوجه شدم او از شوهر معتادش جدا شده و همراه دختر 9 ساله خود با پدر و مادرش زندگی می‌کند. ابتدا در خیابان برای این زن ایجاد مزاحمت می‌کردم تا این که تصمیم به ازدواج با وی گرفتم.
وی اضافه کرد: زن جوان و خانواده‌اش و حتی خانواده خودم راضی به این وصلت نبودند و هر بار از آنها پاسخ منفی می‌شنیدم بنابراین برای انتقام گرفتن از زن جوان، از یکی از دوستانم خواستم با تهیه اسید، به محل قرار من با زن جوان بیاید و با اسید به وی حمله‌ور شود.
در پی اعتراف متهم، نقابدار اسیدپاش نیز چند روز پیش دستگیر شد.متهم با انتقال به مرکز پلیس به اسیدپاشی اعتراف کرد و گفت: از سوی جوان خواستگار اجیر شده است.

بنابر این گزارش،دو متهم پرونده با قرار قانونی از سوی بازپرس شیرزادی، رییس شعبه 9 دادسرای کرمانشاه روانه زندان شدند. تحقیقات تکمیلی از آنها ادامه دارد.

+99
رأی دهید
-63

baas - روتردام - هلند
فرهنگ وحشی اسلام.
یکشنبه 29 آبان 1390 - 09:43
*Fanoos* - ايران - ايران
اعدام هم نمی تواند درس عبرت برای اینگونه افراد لجن باشد ,. این طور آدمای لجن و کثافت را باید در ظرف اسید غوطه ور کرد تا کلا تجزیه بشون. تا لذت زندگی را بفهمندآخه تا کی باید شاهد این موضوع ها باشیم . !!!!
یکشنبه 29 آبان 1390 - 09:56
dokhtareariai - رشت - ایران
یعنی‌ چی‌؟ این چه وضعشه؟ یعنی‌ جرات نکنیم به کسی‌ بگیم نه؟؟؟؟
یکشنبه 29 آبان 1390 - 09:56
*Fanoos* - ايران - ايران
ترا خدا اسم این جانورها را خواستگار نزارید . بگوئید هوس باز این جرات رو کی به اینها داده که خیلی آسون میتونن این کار رو بکنن ؟ اگه جلوی چشم مردم همینها را با اسید قصاص میکردند هیچکس حتی توی خوابش هم نمیتونست تصور کنه که یه روز دست به چنین کاری بزنه. !!!. واقعا این بار نباید بخشیده بشه وگرنه این کار ادامه پیدا میکنه !.
یکشنبه 29 آبان 1390 - 09:59
topo0l.mopo0l - کرج - ایران
baas - روتردام - هلند. به اسلام ربطش نده حوششششششششششششششششششش
یکشنبه 29 آبان 1390 - 10:03
*Fanoos* - ايران - ايران
" ترحم بر پلنگ تیز دندان ستمکاری بود بر گوسفندان ".
یکشنبه 29 آبان 1390 - 10:04
darkoob-1390 - قم - ايران
هر چه هست "از ماست که برماست"
یکشنبه 29 آبان 1390 - 10:07
shirzan - برلین - آلمان
آخه چرا خرید و تهیه اسید باید اینقدر راحت باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
یکشنبه 29 آبان 1390 - 10:46
bookiak - دبی - امارات
*Fanoos* - ایران - ایران,,, فکر کنم گزینه ظرف اسید را باید برد مجلس و تصویبش کرد
یکشنبه 29 آبان 1390 - 11:09
az mast ke bar mast ! - سر د - نر و ژ
dokhtareariai - رشت - ایران. عزیزم حالا شما صبر کن خواستگار بیاد، بعدا غصه جواب منفی‌ دادن رو بخور ! . :-))))) تیجانه قوربان . .
یکشنبه 29 آبان 1390 - 11:17
بیگلی بیگلی - مشهد - ایران
*Fanoos* - ایران - ایران - شعر رو خیلی خوب اومدی
یکشنبه 29 آبان 1390 - 11:36
a.ahooraei - اهواز - ایران
به هیچ عنوان هیچگونه توجیه عاقلانه ای برای کار این مردک وجود نداره و این یک شخص روانی و بیمار هست. اما خودمونیم بعضی وقتها این خود خانمها نیستند که دیر دوزاریشون می افته و دیر تشخیص میدن که با همچین مردی بعد از همون برخورد اول دیگه نباید همکلام و هم سخن و روبرو بشن! چرا با این بیمارها دوباره و دوباره دیدار میکنند؟ همون جوری که تأکید کردم این مرد مقصر اما آیا ممکنه مرد بیماری یکباره تصمیم بگیره و بره یک دبه یا پیت اسید بخره و توی خیابون بگرده و یه دختر را انتخاب کنه و اسید بهش بپاشه؟ اغلب کرم میتونه از خود درخت هم باشه و باعث آفت اون بشه. البته دوباره بگم اون آقا مریضه و یک جنایتکار هست اما خانمهای سالم و محترم هم باید تشخیصشون را قوی تر کنند.
یکشنبه 29 آبان 1390 - 11:45
*Fanoos* - ايران - ايران
bookiak - دبی - امارات اره که امیدوارم خانواده این دختر کوتاه نیان و پافشاری کنن بر قصاص این مجرم اسید پاش به شیوه که اعلام کردم تا بلکه شاید درس عبرتی شه برای همگان
یکشنبه 29 آبان 1390 - 11:51
az mast ke bar mast ! - سر د - نر و ژ
shirzan - برلین - آلمان. به همون دلیل که خرید و تهیه تریاک و هروئین و اینجور چیزا مثل آب خوردنه ، مگه شما تاحالا شک هم داشتی ؟ ماها که اینوریم یکم بی‌ خبریم عزیز !
یکشنبه 29 آبان 1390 - 12:01
golly47 - فوكشتاد - المان
این دستور خود رژیمه که اسید بپاشند روی زنهایی که خواسته آخوند را برآورد نکنه این آخرو عاقبت آنهاست در غیره این صورت اگر بخوان از این کار سریع جلوگیری میکردند
یکشنبه 29 آبان 1390 - 13:53
golly47 - فوكشتاد - المان
دیوانه چوو دیوانه ببیند خوشش آید
یکشنبه 29 آبان 1390 - 14:01
marde.irani - مشهد - ایران
خداییش گاهی وافعا زبان قاصره از توصیف جنایت های این چنینی .. هر روز داره این کار نکبت بار بیشتر و بیشتر میشه ...
یکشنبه 29 آبان 1390 - 15:40
sheitonbala -        وین - اتریش 
واقعا باعث تاسفه متأسفم
یکشنبه 29 آبان 1390 - 15:47
new-iran - منچستر - انگلیس
*Fanoos* - ایران - ایران . موافقم....قصاص کردن این جور آدما واقعا عین عدالته.
یکشنبه 29 آبان 1390 - 16:23
*Fanoos* - ايران - ايران
new-iran - منچستر - انگلیس دوست عزیز منم خوشحالم که نظر من نظر شما هم اس. شاد باشید
یکشنبه 29 آبان 1390 - 19:40
ekman - شیراز - ‫ایران
‫ساده ترین مجازات برای اینگونه افراد این است که ظرفی از اسید آماده نمایند،و عضو ناشریف او را در ظرف محتوی اسید بگذارند و از فرد اسید پاشیده شده هم دعوت نمایند که جهت شنیدن ضجه و زاری فرد اسید پاش حضور داشته باشد.اگر با اسید پاشی بر چهره زنی قصد آسیب رساندن به زیبایی ظاهری او را دارند که خیلی هم برای افراد ،بخصوص زنان،اهمیت دارد،در عوض و انجام قصاص و بازداری اینگونه به اصطلاح مردان،باید درست دست به نقطه ضعف آنها،که همانا داشتن مردی است،بگذارند و از مردی ساقطش نمایند تا درس عبرتی شود برای سایر مردنما ها.مردیِ مردِ اسید پاش در برابر زیبایی زنِ قربانی اسید پاشی.
یکشنبه 29 آبان 1390 - 21:36
zhandark - نیوکسل - انگلستان
*Fanoos* - ایران - ایران کاملا موافقم باهات
یکشنبه 29 آبان 1390 - 22:06
Taraneه - کبک - کانادا
ا.اهورأیی - اهواز - ایران اگر ۱خانم با مردی که بهش خیانت کرده بود این کارو کرده بود باز هم میگفتی‌ کرم از خود درخته؟ متاسفم که همیشه با بین این جملات از حق مظلوم میگذارید و طرفدار ظالم میشید.
یکشنبه 29 آبان 1390 - 22:35
amoo uk - ليدز - انگليس
آخه چه معنی‌ داره ،دختر جوون با ۱۰۰۰ آرزو به این روز بیفته ،،بیکاری ،،فقر فرهنگی ،نبود قانون زندگی‌ مردم تباه کرده،
یکشنبه 29 آبان 1390 - 22:39
bawafa1385 - هامبورگ - المان
اینگونه جانوران درنده عقد ه ای که برای دستیابی بیک زن نهایت درنده خوئی خود را نمایان میسازند باید با شد مجازات محکوم شوند . تا دیگران بدانند ازدواج و تشکیل خانواده و قبول مسئولیت خود دارای شرایط و ضوابطی است که با هوی و هوس تفاوت بسیار دارد . در این پرونده واقعا ان قصاص اسلامی بر روی این کرگدن درنده خو باید اعمال شود
یکشنبه 29 آبان 1390 - 23:11
Mossadegh - لندن - انگلیس
دل هر انسانی از خواندن این خبر بدرد میاید.. اینگونه افراد در چه محیطی رشد میکنند که اینطور فکر میکنند که با شنیدن ( نه ) باید کشت یا از بین برد!!! حالا بنظر شما حداقل محکومیت از بین بردن این افراد روانی از جامعه نیست؟؟؟
دوشنبه 30 آبان 1390 - 01:04
sia_sefid - تهران - ایران
بیخودی شلوغش نکنید .. چند روز پیش تی وی پرشیا یه برنامه راجع به اسید پاشی پخش میکرد .. بیشترین اسید پاشی تو کشور آلمان اتفاق افتاده که تو سال 2008 به 25 مورد در یک سال رسیده!! .. این چیزا تو همه ی دنیا هست .. به سیاست ربطی نداره .. این اتفاقات یه بحث کاملا اجتماعیه !! نباید عادی باهاش برخورد کرد .. به نظرم استفاده از قانون وحشی گری قصاص اعراب تو این مورد بیشتر از بقیه موارد صلاحیت اجرایی داره
دوشنبه 30 آبان 1390 - 07:58
bi khodaa - کپنهاگ - دانمارک
تو سرزمینی که اسلام و قرآن و گفته‌های محمد.... روی در و دیوار نوشته شده باشه،مردمی که شب و روز ۱۷ بار به سوی سرزمین عربستان سر خمّ میکنند ،سرزمینی که خرد و دانش جاشو داده به نام خدا و کیش و خرافات،،جایی که مرد و زن خوابیدن با آدمهای گوناگون را در هر جا و زمان آزادی می‌دانند،،چشم داشت بیشتری نمی‌شه از آن مردمان داشت،،ننگ بر ..امید آزادی ایران و ایران دوستان و ایران پرستان
دوشنبه 30 آبان 1390 - 05:11
*Fanoos* - ايران - ايران
zhandark - نیوکسل - انگلستان دوست عزیز از لطف شما ممنونم
دوشنبه 30 آبان 1390 - 09:33
Royan - بوخوم - آلمان
*Fanoos* - ایران - ایران فانوس جان منهم با نظرت موافقم.
دوشنبه 30 آبان 1390 - 17:10
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.