جوانفکر، اژه ای و متکی را تهدید کرد: سکوت کنید ،اگر پرده ها بیفتد

آقای متکی و اژه‌ای بهتر است ساکت بمانند. عزتشان در سکوت‌شان است. اگر پرده‌ها بیفتد مردم خیلی چیزها را می‌فهمند.

                                                             جوانفکر، اژه ای و متکی را تهدید کرد: سکوت کنید ،اگر پرده ها بیفتد

به گزارش انحراف روزنامه اعتماد در مصاحبه­ ای با علی­ اکبر جوانفکر مشاور مطبوعاتی رئیس­ جمهور و مدیرمسول ایران نوشت:
*ماجرای جریان انحرافی به هفت ماه اخیر باز می‌گردد نه دو سال گذشته. من هم همین سوال را از آنها می‌پرسم؛ یکی بین آنها پیدا شود و بگوید جریان انحرافی یعنی چی؟ از چه چیزی منحرفیم؟ بله؛ ما از این دوستانمان منحرفیم، از باورها و رفتارها و برداشت‌های آنها منحرفیم. ما آنها را قبول نداریم. رفتار و منش آنها را قبول نداریم و از آنها منحرفیم، اینها درست است و اگر منظورشان از جریان انحرافی انحراف از باورهای خودشان باشد، تایید می‌کنیم.
*مگر نگفتند ما رمال یا جن‌گیر هستیم، چرا اثبات نکردند؟ مگر نگفتند ۱۵۰ میلیون دزدی کردیم پس چی شد سندش؟
*چرا ملک‌زاده را ۶۰ روز انفرادی بردند؟ چرا آزادش کردند؟ مشکل جسمی در انفرادی پیدا کرد. زنش سقط جنین کرد. چه کسی جواب این ظلم را می‌دهد؟*انفرادی قانونی است؟ جرم ملک‌زاده و بقیه افرادی که از طیف ما گرفتند چه شد؟ دادستان باید جواب افتراهایی که به ما زد را بدهد.
*کی وزارت اطلاعات در حوادث بعد از انتخابات دست ما بود؟ اگر بود که با درخواست استعفای مصلحی موافقت نمی‌کردیم. اژه‌ای هم وزیر اطلاعات ما نبود.
*مشایی بازجویی نشده اما دیگر نمی‌گذارند تحرک سیاسی داشته باشد. چقدر آدم بیگناه به خاطر مشایی دستگیر شده؛ برای چه؟ چون مشایی را مردم دوست دارند، تخریبش می‌کنند؟
*آقای متکی و اژه‌ای بهتر است ساکت بمانند. عزتشان در سکوت‌شان است. اگر پرده‌ها بیفتد مردم خیلی چیزها را می‌فهمند.
*رییس‌جمهور با اژه‌ای مناظره کند که چه؟ درست است رییس دولت با وزیر اطلاعاتش مناظره کند؟ آقای احمدی‌نژاد که نمی‌تواند حرف‌هایش را بزند….رییس‌جمهور سند رو نمی‌کند به خاطر منافع نظام، اما بپرسند آقای احمدی‌نژاد و آنهاچقدر دارایی و مایملک دارند؟ واقعا رسیدگی شود نه اینکه برسند به آقای x یا y ودوباره بگویند ولش کن.
*از چه می‌ترسند؟ در ستون طنز روزنامه ایران برای اینکه قافیه‌های شعر درست شود نوشته شد ۱۴۰ هزار سند رو می‌کنیم؛ وحشت کردند گفتند بروید جلوی روزنامه ایران بگیرید و اجازه ندهید منتشر شود!
*با من تماس گرفتند که پذیرش استعفای مصلحی را از روی ایرنا بردار گفتم شما کی هستید؟ گفتند ما می‌گوییم‌ بردارید و نظر آقا است. گفتم نظر آقا را باید روابط‌ عمومی یا دفتر معظم له اعلام کنند و… گفتم نه همین که ما می‌گوییم! گفتم عمل نمی‌کنم. گفتند که خودت باید با دستگاه قضایی روبرو شوی و از فردای آن روز فشارها شروع شد.
*آنها به فکر ریاست‌جمهوری بعدند؛ کی احمدی‌نژاد خواست مدودف و پوتین ایرانی بشود؟ آنها هنوز نفهمیده‌اند که قافیه سیاست را باخته‌اند!
*آخر کجای اصولگرایی اجازه می‌دهد دولتی که مورد تایید رهبری و مردم است دایما برایش بحران درست کنند؟ برایش مساله درست کنند و نگذارند کار کند. این همه سوال از رییس‌جمهور و وزرا در صحن مجلس با چه هدفی مطرح شده است؟ آنها برای این رفتار بی‌سابقه چه جوابی دارند؟ آن ظلمی که به مرحوم کردان کردند برای چه بود؟
* موسوی هم قبل از انتخابات یک مقبولیت نسبی داشت که قابل انکار نیست اما ایشان در دوره تبلیغات انتخابات، رفتاری از خودش نشان داد که به ایشان ضربه سنگینی وارد کرد؛ او می‌خواست با ایجاد فضای پرالتهاب و وارد آوردن اتهامات بی‌اساس به دولت و رییس‌جمهور، افکار عمومی را به سوی خودش معطوف کند و این تنش و التهاباتی که ایجاد کرد، نه تنها برای او سودی نداشت بلکه او را به اشتباه انداخت و پس از انتخابات رفتاری را از او شاهد بودیم که نتیجه همان آدرس دادن‌های غلط بود.
*آقای اژه‌ای هم با ما نبود. یک اتفاقی در کشور افتاد که نباید می‌افتاد، آقای موسوی یک رفتاری کرد که نباید می‌کرد، مقام معظم رهبری توصیه کردند و ایشان را فرا خواندند به رعایت مصالح کشور. رفتارهای تحریک‌آمیز آقای موسوی باعث شد یک عده به خیابان‌ها بیایند و درگیری ایجاد کردند، در این درگیری‌ها بسیاری از بچه‌های بسیجی و پلیس کتک خوردند و زخمی شدند. مگر نشدند؟ خب این اتفاق افتاد، طبیعی است که عده‌یی بازداشت می‌شوند و ممکن است در یک جایی‌ تر و خشک با هم بسوزند. اصلاح‌طلبان مرتکب اشتباهات بزرگی شدند و این اشتباهات را باید در جای خودش بررسی کرد اما حاضر نیستیم به خاطر اشتباهاتشان سر اینها را ببرند و بگویند اینها شایسته هر برخوردی هستند! من چنین چیزی را نمی‌گویم! قبول دارم که در تصمیم‌گیری و رویکردهایشان اشتباه کردند که این در جای خودش قابل طرح و بررسی است، اما این بحثی را که شما فرمودید اینطور پاسخ می‌دهم که وقتی التهاب می‌شود، وقتی تشنج و آشوب می‌شود ممکن است بعضا افراد بی‌گناه هم هدف برخورد قرار ‌گیرند و عده‌یی آسیب ببینند.
*آقای مطهری به آقای احمدی‌نژاد رای داد؟ اگر به آقای احمدی‌نژاد رای داده بود در تظاهرات آقای موسوی چه‌کار می‌کرد؟ آقای مطهری به آقای احمدی‌نژاد رای نداد. آقای مطهری چهره‌ شناخته‌شده‌ای نبود اما اسم ایشان در فهرست نامزدهای حامی احمدی‌نژاد در انتخاب مجلس قرار گرفت و ایشان به مجلس راه پیدا کرد اما بعدا نمکدان را شکست و علیه آقای احمدی‌نژاد و دولت ایشان شروع به فضا‌سازی و تبلیغات مسموم کرد.

+76
رأی دهید
-112

پریستوک - تهران - ایران
ایشالا تو زندان به اینم تجاوز بشه
یکشنبه 29 آبان 1390 - 10:09
compatriot - تورنتو - کانادا
همه تون یک مشت دزد هسیتد که زدید به تیپ و تاپ هم. نوبت شما هم می‌رسه آقای جوانفکر. .همان جور که نوبت متکی‌ و سبزوار رضائی رسید آسیاب به نوبت.
یکشنبه 29 آبان 1390 - 10:42
artosh - تهران - ایران
امیدوارم این نبرد دزدان با هم به سود ملت ایران تمام شه.
یکشنبه 29 آبان 1390 - 11:42
mordan - سیدنی - استرالیا
بایدبجایی ۲۷بارفروکردن سرش درتوالت(حمزه کرمی و.....)توالت رابکنن توحلقش مردیکه احمق.
یکشنبه 29 آبان 1390 - 13:42
ملاصدرا - شیراز - ایران
ببینید تو این مملکت چه دزد بازاریه که همه سران حکومت همدیگر را به افشاگری تهدید میکنند و جالب اینه که همیشه مردم نامحرم پنداشته میشوند و تنها زمانی مردم "عزیز" "شریف" "همیشه در صحنه" و دارای هزاران صفت زیبای دیگر میشند که به خر کردنشان و کشاندنشان پای صندوق رای نیاز داشته باشند. امروز یک اس ام اس دریافت کردم بدین مضمون:"حتی اگر لاس وگاس بیاد جمکران؛جنتی تو خطبه های نماز جمعه یک ساعت عربی برقصه؛دوباره بنزین بشه لیتری صد تومن؛نیروی انتظامی بیاد به هر خونه یه دیش بده؛لیدی گاگا بشه مجری برنامه زلال احکام؛داریوش تو مهدیه تهران بخونه؛در انتخابات شرکت نمیکنم.
یکشنبه 29 آبان 1390 - 13:58
مانفرد - مومبای - هندوستان
اینهم یه پوفیوزیه مثل پوفیوزهای دیگه/اولشو که میخونی 180 درجه با چند خط پایینترش تفاوت داره.مرتیکه چاپلوس.جالبه که تو این مملکت همه هم سنگ یه نفر رو به سینه میزنند و اون هم بالا نشسته و به ریش همه میخنده.
یکشنبه 29 آبان 1390 - 14:06
parmida_alman - فرانکفورت - آلمان
آدم می‌مونه که این افشاگریهارو مگه ملت نمی‌بینن ! فقط شدن نظاره آگر...بابا بریزین بیرون شرح این دزدهرو بکنین مگه ما چیمون از عربها کمتره ...سوریه ۸ به داره کشته میده هنوز در میدان هستن..قابل اینکه بزنن به بهانه بمب اتم ایرانو گورستان کنن خودمون باید دست بکار شویم....اخبار همش شده جنایت و دزدیهای اینها اینهم هی‌ دارن بدتر می‌کنن چون عکسالعملی نمی‌بینن از مردم....این‌هارا باید لوله کرد چندماه فقط در فاضلاب نگاهشون داشت....بدم مس ساگ کشتشون..
یکشنبه 29 آبان 1390 - 14:25
oshtoleshang - مشهد - ايران
حضرت اشرف. تازه یادت اومده انفرادی غیر قانونیه؟ فقط زن فلانی گناه داشت سقط کرد؟ همتون سر و ته یه کرباسین. حالا که یه کم ،‌فقط یه کم الطاف شامل حالتون شده ناراحتین؟. کاش همتون از بالا تا پایین برین کهریزک تا بفهمین با مردم چکار کردین. راستی به اون دوست نفهم و گوساله تون خاتمی هم بگین مردم میفهمن و بزغاله و .. نیستن. خودشونن
دوشنبه 30 آبان 1390 - 03:44
sia_sefid - تهران - ایران
پرده ی خودتم تو زندان میزنن .. تا تو هم پردت بیوفته
دوشنبه 30 آبان 1390 - 08:00
m.noor - شارجه - امارات
با سلام به نظر من تنها راه رهایی از دست این عاشقا لها دوری از دین سیاهی یعنی‌ تشیّع است با درود م.نون
دوشنبه 30 آبان 1390 - 09:42
sinasarmast - تهران - ایران
از راه دور نشستن و آروغ زدن کار تن پرورهاست. جوانفکر نون خور مشایی منحرف است
‌سه شنبه 1 آذر 1390 - 04:59
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.