وزیر بهداشت ایران: با مصوبه جدید قلیان‌ها مخالفیم

مرضیه وحید دستجردی، وزیر درمان، و آموزش پزشکی ایران در واکنش به آزاد شدن مواد دخانی در قهوه خانه ها گفته است که مصوبه خروج قهوه خانه ها از آئین نامه اجرایی قانون جامع کنترل و مبارزه با دخانیات دقیقا مخالف پیشنهاد وزارت بهداشت است.

                                                         وزیر بهداشت ایران: با مصوبه جدید قلیان‌ها مخالفیم

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران، ایسنا، وزیران عضو کمیسیون امور اجتماعی ایران، آئین نامه اجرایی قانون جامع کنترل و مبارزه ملی با دخانیات را اصلاح و قهوه خانه ها را از شمول آئین نامه اجرایی قانون جامع کنترل و مبارزه با دخانیات خارج کردند.

+118
رأی دهید
-35

bawafa1385 - هامبورگ - المان
خانم وزیر . که خدا سلامتش نگهدارد. خدا بایشان طول عمر بدهد. خدای تبارک وتعالی هر چه رحمت است از ایشان دریغ نکند.بدلیل زحمات شبانه ورزی که برای بهداشت و درمان کشور کشیده یک مقدار از ان قیافه ملکوتی افتاده. من گمان میکنم بخاطر عبادت مستمر و شبانه روزی است که ایشان متحمل میشوند . در هر حال خانم وزیر در کمیشیون امور اجتماعی پیشنهاد داده که فقط چپق بکشید و از کشیدن قلیان خود داری کنید. چون چپق نه تنها ضرر ندارد بلکه برای قلب و طول عمر هم مفید میباشد . خدا ترا سلامت نگهدارد وزیر نازنین درمان. که تمام درد ها را درمان میکنی
شنبه 28 آبان 1390 - 20:51
feminism - لندن - انگلستان
bawafa1385 / باوفا جان خانم وزیر به سبب انجام سجده های طولانی که همراه با اشک ریختن ، ضجه و ناله همراه است مقداری از قیافۀ ملکوتی اش کاسته شده :)) ناگفته نماند که ایشون مصرف ویسکی اسلامی آب زمزم را جایز دانسته و توصیه میفرماید !
شنبه 28 آبان 1390 - 21:20
Taraneه - کبک - کانادا
چهرش که اصلا بهداشتی نیست.از رنگ لباشون هم پیداست که خودشون هم چپق دوست دارند.
شنبه 28 آبان 1390 - 23:14
yashainiran - ایران - ایران
با مصوبه جدید قلیان‌ها مخالفیم ولی با خود قلیان مخالف نیستیم!
یکشنبه 29 آبان 1390 - 04:54
massoudoslo - اسلو - نروژ
خانوم وزیر شما که روی قلیان تنها بدبختی موجود در ایران اینقدر حساس هستید فردا زبانم لال چه میکنید اگر کاندوم در ایران به مجلس کشیده شود !!؟ بلینک نمیزارم
یکشنبه 29 آبان 1390 - 09:53
rezasangi - کوالالامپور - مالزی
واقعا الان موقع این حرفهاست؟ یا باید......
دوشنبه 30 آبان 1390 - 17:54
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.