انتقاد شدیدکاخ سفید ازعکس بوسه اوباما و چاوز

کاخ سفید از عکس بوسه مونتاژ شده باراک اوباما، رئیس‌جمهوری آمریکا و هوگو چاوز، رئیس‌جمهوری ونزوئلا در یک تبلیغات تجاری انتقاد کرد.

                                                        انتقاد شدید کاخ سفید از عکس بوسه اوباما و چاوز

به گزارش رویترز، اریک شولتز، سخنگوی کاخ سفید گفت: "کاخ سفید استفاده از تصویرباراک اوباما را در تبلیغات تجاری، اقدامی نادرست می‌داند."

شرکت بنتون اعلام کرده است در برنامه تجاری خود از عکس‌های مونتاژ شده بوسه اوباما و چاوز و همچنین نیکلا سارکوزی، رئیس‌جمهوری فرانسه و آنگلا مرکل، صدراعظم آلمان استفاده خواهد کرد.

فروشگاه زنجیره‌ای پوشاک بنتون همچنین اعلام کرد: "تحت فشار واتیکان، عکس مونتاژ شده بوسه پاپ بندیکت شانزدهم و یکی از امامان دانشگاه الازهر را از تبلیغات خود حذف می‌کند."

شولتز گفته است: "کاخ سفید از مدت‌ها پیش اعلام کرده بود که استفاده از تصاویر و نام رییس‌جمهور آمریکا را برای اهداف تجاری سرزنش می کند."

فروشگاه‌های زنجیره‌ای "یونایتد کالرز آو بنتون" یک شرکت جهانی لباس و مد است که مرکز اصلی آن در کشور ایتالیا است.

شرکت پوشاک بنتون در سال ۱۹۶۵از سوی چهار عضو یک خانواده ایتالیایی تاسیس شده است. این شرکت دارای بیش از هفت هزار مرکز فروش در بیش از ۱۲۰ کشور جهان است.

+569
رأی دهید
-258

لیلا - تهران - ایران
بیداری اسلامی همین طور هر چیز عوضی را نشانتان دادند و باور کردید!!!!!!!!
شنبه 28 آبان 1390 - 16:36
امیر40 - باکو - اذربایجان
یعنی خاک بر سرت خاموشی اسلامی .گوسفند از تو باهوشتره
شنبه 28 آبان 1390 - 16:57
freedom-is-not-free doom - ملبرن - استرالیا
فمینیسم - لندن - انگلستان. ممنونم چون دقیقا سوال من رو پرسیدی! یعنی‌ واقعا به همین راحتی‌ می‌شه سر این همه آدم رو که فکر کردن این عکس واقعیه کلاه گذشت!؟
شنبه 28 آبان 1390 - 17:18
hammed - بناب - ایران
آای داد بیداد اوباما هم مثل احمدینژاد همگنس گرا ‌ست
شنبه 28 آبان 1390 - 17:35
khosh bavar - يزد - ايران
garfield - : دوست گرامی‌ و عزیز، جواب شما در مورد این تاپیک : https://www.iranianuk.com/page.php5?id=20111119084336025 را میتوانید با کمک از این مطلب در اینجا شاید آسانتر و بهتر متوجه بشوید که نباید در مورد قضاوت " تبعیض " قائل شد و همه را " بای " با یک چشم و یک منطق نگاه کرد و جواب داد ! با سپاس از همراهی و همکاری شما و تا بعد شاد ولی‌ خوش باور نباشیم !.
یکشنبه 29 آبان 1390 - 07:13
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.