معامله احمدی نژاد با رهبری در جریان رای اعتماد مجلس به وزیر اقتصاد

جرس: به گزارش منابع خبری جرس از تهران در حالی که بعد از برملا شدن اختلاس سه هزار میلیارد تومانی مقامات بانکی همه قرائن از استیضاح وزیر اقتصاد دولت احمدی نژاد خبر می داد، علی لاریجانی در مخالقت با این استیضاح سخن گفت و شمس الدین حسینی در تاریخ ۹ آبان ماه از نمایندگان مجلس رای اعتماد گرفت و وزیر باقی ماند.

                                               معامله احمدی نژاد با رهبری در جریان رای اعتماد مجلس به وزیر اقتصاد 

چرخش ۱۸۰ درجه ای علی لاریجانی رئیس مجلس در پی تماس دفتر رهبری و ابلاغ پیام آقای خامنه ای به وی بوده است. محمود احمدی نژاد شب قبل از استیضاح با مقام رهبری ملاقات می کند. از مفاد این ملاقات خبری در دست نیست. اما بلافاصله بعد از این ملاقات طولانی علی لاریجانی باخبر می شود که باید از وزیر اقتصادی که در زمان وزارت وی بزرگترین اختلاس تاریخ ایران اتفاق افتاده است دفاع کند و دفاع هم می کند و به وکلا هم حالی می کند که به وی اقتدا کنند و آنها نیز چنین می کنند.

به گزارش منابع خبری جرس محافل سیاسی تهران بر این عقیده اند که عقب نشینی رهبری در برابر احمدی نژاد به دلیل اسناد محرمانه ای است که احمدی نژاد از دفتر رهبری در دست دارد. رای اعتماد نمایندگان به وزیر اقتصاد حق السکوتی است که آقای خامنه ای برای افشانشدن اسناد محرمانه یادشده به باند رئیس دولت می پردازد. در تاریخ جمهوری اسلامی هیچگاه رهبری تا این اندازه ضعیف نبوده است.

+134
رأی دهید
-21

MwwwM - استکهلم - سوئد
سلام. این جریان به خاطر اینه که تو دزدی اون سه هزارتا مجتبی پسر محترم رهبر هم سهم بسزا داشتن.
جمعه 27 آبان 1390 - 16:01
Alborzi - کرج - ایران
به به عجب سالی بود این سال نود هر روزش افتضاحی جدید برای حکومت اسلامی .
جمعه 27 آبان 1390 - 16:54
a.ahooraei - اهواز - ایران
حالشو ببرن , اونایی که از رهبرشون دفاع عاجلانه میکنند.
جمعه 27 آبان 1390 - 17:41
بیداری اسلامی - تهران - ایران
اینها همه اش چرندیاتی است که رسانه های دشمن منتشر میکند شما نباید گول بخورید.
جمعه 27 آبان 1390 - 18:33
shayan mir - کوآلالامپور - مالزی
همه اینها نشان از شکسته شدن بت خامنه ای در ایران دارد.از سرکشی کردن احمدی نژاد در برابر خامنه ای تا مجبور شدن خامنه ای برای ارتباط با مجلس و مجبور کردن مجلس برای رای به وزیر بنابراین،این بازی دوسر باخته برای رژیم.در هر دو صورت در جایگاه خامنه ای تزلزل ایجاد شده.
شنبه 28 آبان 1390 - 03:50
mhroo - کاردیف - انگلستان
آقای بیداری اسلامی شما نمیدونی‌ پشت پرده چهخبرا هست برا اینکه بتونی‌ رئیس یه کاری تو مملکت باشی‌ یه سیاست کثیفی باید داشته باشی‌ که این از ایران هم مستثنی نیست .
یکشنبه 29 آبان 1390 - 12:20
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.