دایی: این اتفاقات طبیعی است!

علی دایی پس از تساوی ۲ بر ۲ تیمش مقابل سایپا گفت: این اتفاق‌ها در فوتبال طبیعی است. بازیکنان ما خیلی بی‌تجربگی کردند و صحبت‌های کادر فنی را گوش نکردند و دچار غفلت شدند.

                                                       دایی: این اتفاقات طبیعی است!  

متاسفانه در دقایق پایانی ۲ گل دریافت کردیم و ۳ امتیاز را از دست دادیم. باید بیشتر دقت کنیم تا از این پس گرفتار این حوادث نشویم.

سرمربی راه‌آهن تصریح کرد:‌ تمام سعی‌مان را می‌کنیم تا بازی‌ها را ببریم. در این دیدار نیمه اول خوب شروع کردیم و اگر خوش‌شانس بودیم می‌توانستیم گل‌های‌مان را بیشتر کنیم.

دایی درباره اعتراض به داوری مسابقه در جریان بازی گفت: امید عالیشاه را چند بار کنار خط زدند اما داور خطا نگرفت. در پنالتی دوم هم داور می‌توانست دروازه‌بان حریف را اخراج کند. در هر صورت خودمان این امتیازات را از دست می‌دهیم و نمی‌توانیم بازی برده را حفظ کنیم و اعتراضی نسبت به داوری ندارم.

وی ادامه داد: بی‌تجربگی بازیکنانمان باعث می‌شود در دقایق پایانی گل بخوریم. این نهمین مساوی فصل ما بود و باید دیگر به فکر پیروزی باشیم. در تمام بازی‌ها برای کسب ۳ امتیاز می‌رویم اما اتفاقات فوتبال باعث شده به هدف خود نرسیم. با وجود اینکه امروز هم مستحق پیروزی بودیم خودمان ۳ امتیاز بازی را از دست دادیم.

دایی در مورد عملکرد تیم ملی در مرحله مقدماتی رقابت‌های انتخابی جام جهانی گفت: از حالا نمی‌توان در مورد دور بعد اظهارنظر کرد، چون بازی‌ها به مراتب سخت‌تر است و باید بیشتر تلاش کنیم و کار سخت‌تری خواهیم داشت.

+49
رأی دهید
-74

zoroye iran - وين - اتريش
دایی رو دوست دارم ولی‌ پارسال چندتا بازی برده رو در دقایقه پایانی رو با مساوی یا باخت تبدیل کرد
شنبه 28 آبان 1390 - 00:33
ashkan_m2013 - استانبول - ترکیه
1 برد تو 13 هفته با قوی ترین راه آهن این 10 سال اخیر و با دستیاران و بازیکنان محبوبش :))بهونه تیمو دیر جمع کرده هم که داره مشکل نداره دیگه با اطمینان به کارش ادامه میده:)))
شنبه 28 آبان 1390 - 09:17
Aryamehr babak - تهران - ایران
خدایی تو عمرم گلزنی وتموم کننده واقعیه فوتبال مثل علی دایی ندیدم ونخواهد امد-این اقارو دنیا دنیا قبول دارن الا ما ایرانیها ما فقط کارمون شده مسخره کردن این بابا این درسته-این اقا چون حقش رو از این فدراسیون در پیتی میخواست ندادن جاش گفتن چندتا علی دایی دیگه بهش معرفی کنیم تا کوتاه بیاد-من جایه دایی باشم میرم پشتم وهم نمیبینم-در هر صورت خیلی دوستش دارم ولی حیف که پرسپولیسیه حیف
یکشنبه 29 آبان 1390 - 16:46
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.