گفتگو با یکی از هواداران جمهوری اسلامی در برلین

 


 
رادیو زمانه : در نخستین روز از این همایش، در حالی که تنها چند ساعت از آغاز سخنرانی‌ها می‌گذشت، حدود پانزده نفر از مسلمانان مقیم آلمان در برابر ساختمان محل همایش گردهم آمدند. این گروه معترض، عموماَ پرچم‌های بحرین و فلسطین را در دست داشتند و به دعوت از شخصیت‌های مخالف دولت ایران، به شکل آرام اعتراض می‌کردند.
 
یکی از تظاهرکنندگان که از شهروندان آلمانی بود به «رادیو زمانه» گفت: «ایران از ملت‌های مظلوم جهان مانند بحرین دفاع می‌کند و ما مخالف حمله اسراییل به ایران هستیم. ما خواستار صلح در جهان هستیم.» دیگر شرکت‌کنندگان، با توجه به زبانی که از آن استفاده می‌کردند دارای اصالت عرب یا ترک بودند و حاضر به گفتگو با «زمانه» نبودند.
 
در این گروه، تنها یک ایرانی وجود داشت که امکان گفتگویی کوتاهی با او پدید آمد. این جوان ایرانی‌تبار که در آلمان به دنیا آمده به رادیو زمانه گفت که به عنوان یک مسلمان، فضای داخل ایران برایش مناسب‌تر است و تصمیم دارد از سال آینده برای همیشه به ایران برود. امیر، برای نمونه گفت: «در آلمان نمی‌توانم همه جا غذا بخورم چون بسیار از رستوران‌ها غذای حلال ندارند، یا مجبور هستم در زمان راه رفتن، زمین را نگاه کنم چون زنان لخت هستند اما در ایران همه پوشیده هستند.»
 
 
ویدئوی این گفتگوی کوتاه در زیر قابل تماشا است. تنها باید توضیح داد که این گفتگو بدون برنامه‌ریزی و در لحظه شکل گرفته در نتیجه در لحظاتی کادر تصویر دارای مشکلاتی است. همچنین در بخشی از مصاحبه، به دلیل مداخله یکی از شرکت‌کنندگان در همایش در گفتگو، درگیری لفظی کوتاهی بین این فرد و مصاحبه شونده پیش آمد. همچنین به دلیل بزرگ شدن این هموطن در اروپا در چند مورد در گفتگو، برای درک بهتر او از واژه‌های انگلیسی استفاده شده است.

ویدئو و گفتگو: پژمان اکبرزاده / زمانه

 جهت نمایش ویدئو در یوتوب اینجا کلیک کنید.
جهت دانلود ویدئو اینجا کلیک کنید.

لینک دانلود مدیافایر


 

 


 

+93
رأی دهید
-283

Alborzi - کرج - ایران
زود پاشو بیا ایران خودمون درستت میکنیم اصلا غصه نخور .بیا تا اسلام واقعی رو نشونت بدیم چیزی ورای شعارها و تبلیغات .فقط یادت باشه مجازات ارتداد اعدامه !!!
‌پنجشنبه 26 آبان 1390 - 16:53
greentree - تهران - ایران
ایران احتیاج به متخصص داره آخه این افراطیهای مسلمون چه به درد ایران میخورند اینها یک مشت عقب افتاده هستند ،طالبان هم از این افراد زیاد داشت
‌پنجشنبه 26 آبان 1390 - 16:55
omidvaram - تهران - ایران
اگه جای رفیق خبرنگار بودم میزدم یارو رو جرش میدادم، مگه از پول باباشون به این کشور اون کشور کمک میکنه خ..مال
‌پنجشنبه 26 آبان 1390 - 16:49
habilian - قم - ایران
حتما حتما باید برگردی ایران تا از مواهب اسلامی بودن ایران بهره کاملو ببری.بیا پیش خودم قم(مرکز شیعه جهان)تا بفهمی چقدر این دولت اسلامی و الهی هستش و مردم درکمال راحتی و خوشی و مذهبی بودن زندگی مرفه و سالمی دارن و هیش کس هم به فکر مسائل جنسی و این جور مسائل نیست.
‌پنجشنبه 26 آبان 1390 - 17:19
hameshehbahar - انگلستان - انگلستان
اره حتما برگرد ایران میشی وزیر!!! شاید هم جیره یوروت قطع شده باید برگردی !!!
‌پنجشنبه 26 آبان 1390 - 17:22
Dionysos - پارسی - فرانسه
این دقیقا همون رابطه بیمارگونه مسلمانان نسبت به جنس مخالف و برهنگی ست که بنده در تاپیک دختر مصری نوشتم. مشکل عمده مردان مسلمان سکس و جنس مخالف هست. چرا یک مرد مسلمان با دیدن یک زن تعادل فکری و روانیش رو از دست می ده و نمی تونه به هیکل زن نگاه بکنه؟ مگر یک مرد مسلمان هیکل مادر و زنش رو نمی بینه؟ چه فرقی بین هیکل مادر یک مرد مسلمان و زن بیگانه ست؟ مگر یک مرد مسلمان زن یا همسر خودش رو برهنه ندیده و اگر مشکلی در مورد سکس نداره چرا دیدن اندام یک زن دیگه تحریکش می کنه تا حدی که مجبوره چشمانش رو به زمین بدوزه؟ جامعه اسلامی ایران به خاطر مرز بندی میان زن و مرد و ایجاد اندیشه ضد زن و منع روابط جنسی آزاد مسبب تمام انحرافات و عقده های جنسیست. البته مردان مسلمان با چنین تفکری آزادی عمل بیشتری در ایران دارند!!
‌پنجشنبه 26 آبان 1390 - 17:27
mehr47 - تهران - ایران
اونها که دارن سنگ جمهوری اسلامی به سینه میزنن به من بگن آیا همین حکومت سفاک مثل همین آلمانهای از خدا بی خبر اجازه میدن مردم اینقدر با امنیت بیان حرفشونو بزنن؟؟ برین جمع کنین عوضی های مفت خور. میگه چرا از ما دعوت نکردن؟ اوشگول خان ایندفعه بیا ایران برو حوزه برادرای آخوند یه فشارت بدن حالشو ببری
‌پنجشنبه 26 آبان 1390 - 17:29
مانش رومشکانی - کرماشان - ایران
از لطف اسلام عزیز من که نمیتوانم ویدئو را ببینم ولی این کوته فکر بی مغز باید جایش را با من عوض کند و من حاضرم 50-60 میلیون هم به او بدهم تا به جایش در آلمان زندگی کنم.خلایق نالایق
‌پنجشنبه 26 آبان 1390 - 17:44
Benika - برن - سوئیس
واقعا بهتره که زودتر گورشو گم کنه و به جهنّم بره
‌پنجشنبه 26 آبان 1390 - 17:47
mohsen2011 - تهران - ایران
سلام این شخص لبنانی است و امیر حسین نام دارد و چند بر با اوو کنتاکت داشته ام
‌پنجشنبه 26 آبان 1390 - 18:17
Dionysos - پارسی - فرانسه
قوانینی مثل چند همسری و صیغه و مخفی کردن یک زن در چهاردیواری حرم شخصی مرد و پرداختن به سکس نوروتیک در شریعت اسلام، نشون می ده که اسلام به خلاف ادعاهای تبلیغ کنندگان اسلام هیچ سنخیتی با مفهوم رستگاری بشر که اساسا هدف مذاهب باید باشه، نداره. در قوانین شرعی اسلامی مربوط به جایگاه زن و ازدواج موقت و بهره وری جنسی از زنان، تنها چیزی که وجود نداره معنویت و وجدان رستگاریست. تمام این قوانین مهجور اسلامی وعده بهشتی از لذتهای ممنوعه رو به مردان بیمار و منحرف جنسی می دهند. تزریق فرهنگ میزوژینی اسلامی به زنان و مردان مسلمان فاجعه باره و علت انحرافات جنسی در بین مسلمانان هست، نتیجه اون هم افزایش قتل و تعرض و طلاق در ایران اسلامیست.
‌پنجشنبه 26 آبان 1390 - 17:56
a.ahooraei - اهواز - ایران
بچه مضلف خیلی زود میخواست به زور متوسل بشه. اینها همه بی منطق و وحشی هستند. چهره اش سراسر تنفر و خشم بود. اینها خودشون هم میدونند که بی منطقند و نمیتونند منطقی صحبت کنند. خیلیه که یه کسی اینجا بدنیا بیاد و هنوز کله پوک باشه و از این فاشیست ها حمایت بکنه.
‌پنجشنبه 26 آبان 1390 - 18:23
sourena.de - اشتوتگارت - آلمان
من از زنهای آلمانی‌ تقاضا می‌کنم بخاطر این جوان از فردا با چادر سیاه بیرون بیایند تا ایشان تحریک نشوند و مغازه‌ها هم گوشت حلال بفروشند.
‌پنجشنبه 26 آبان 1390 - 18:25
Azadikhah - تكسل - هلند
خیلی از این بچه ها روی سادگی، ناآگاهی و حتا بحران هویت جذب اسلام گراهای افراطی میشن. این بچه هم معصوم هست. به چهره اش نگاه کنید. هیچ شباهتی به حیواناتی که در خیابان های تهران به جان مردم می افتند ندارد.. حیف. باید با آرامش و متانت با این بچه ها صحبت کرد و آگاهشان کرد. برخوردش را در آغاز همین مصاحبه مقایسه کنید با پایان کار.
‌پنجشنبه 26 آبان 1390 - 18:17
Rahsaba - کلاگنفورت - اتریش
طرف خیلی بیغه.. می گه ما اینجا نشستیم برای اینکه ما اینجا وایسادیم . یعنی اینا جز این هالو چهار تا فارسی زبان نداشتند که بفرستن چراگاه؟
‌پنجشنبه 26 آبان 1390 - 19:17
Rahsaba - کلاگنفورت - اتریش
ای خدا مردم از خنده خدااااااااااااااااااا شفا بده شفااااااااااااااااااااا
‌پنجشنبه 26 آبان 1390 - 19:26
آشی - لندن - انگلیس
رادیو که نباید تصویر داشته باشه. لااقل این آقا با ادب داره نه مثل خیلی از ضد آخوندها که بی تربیت را از حد گذراندن.
‌پنجشنبه 26 آبان 1390 - 19:32
mahdi_tala - لندن - انگليس
به‌‌ به‌‌ چقدر طرفدار .....
‌پنجشنبه 26 آبان 1390 - 20:04
poriyaye_vali - دوحه - قطر
بالاخره باور 88 رو هم دیدیم!!!
‌پنجشنبه 26 آبان 1390 - 20:00
klopatra7 - دوسلدورف - آلمان
این جور جوانها اینجا متاسفانه دچار بحران هویت می شوند که البته از ایرانیها این مدلیش کمه. و به خاطر سرخوردگی و قبول نشدن در این جامعه آن طرفی میروند. البته خوب لازمه جامعه دموکراتیک اینه که اینها را هم به عنوان جزیی از جامعه قبول کنیم تا وقتی که آزارشون به کسی نرسیده. البته من از زندگی این فرد اطلاعی ندارم و این نکته رو به صورت کلی گفتم
‌پنجشنبه 26 آبان 1390 - 19:58
allah - تهران - ایران
این همین جوری هم با این همه خشونت طالبانیه، یک کم دیگه میگذشت با اون بنده خدا درگیر میشد ، در ضمن ایشون اینقدر به چشمان و"ایمان" . خودشون شک دارن که فقط باید به زمین نگاه کنن؟ خوب بره تو مسجد معتکف بشه دیگه از ایران هم مطمئن تره !!!!
‌پنجشنبه 26 آبان 1390 - 20:18
بیداری اسلامی - تهران - ایران
درود بر تو جوان عاقل و برومند. خدا حفظت کند.
‌پنجشنبه 26 آبان 1390 - 20:23
koroush bozorg - تهران - ایران
ببین ما چقدر بد بخت شدیم که اسم مقدس ایران را چه کسانی‌ به زبان میارند. تو اصلا میدونی‌ ایران یعنی‌ چی‌ ؟ همون بهتر که بری پیش ساندیس خور‌های دیگه .
‌پنجشنبه 26 آبان 1390 - 20:45
آریان هامبورگ - هامبورگ - آلمان
وقتی ما نمیتونیم نظرات و عقاید مخالف تفکرات خودمان را قبول کنیم، چطوری به خود جرات میدهیم که از آزادی، مخصوصا آزادی بیان دفاع کنیم؟. این بدبخت و یا خوشبخت، یک انسان هست که نظرات و عقاید خود را دارد و بیان کرد. اینکه حکومت ایران، یک حکومت ضد مردمی است، عقیده ی من و شاید شماها باشد. اما دلیلی نمیبینم که دیگران هم، باید هم عقیده با ما باشند و مثل ما فکر کنند. بیائید و بیائیم به آزادی بیان و اندیشه، احترام بگذاریم
‌پنجشنبه 26 آبان 1390 - 20:29
hamedo131 - منچستر - انگلستان
جمهوری اسلامی تو برلین هم ایستگاه صلواتی پخش ساندیس داره؟!
‌پنجشنبه 26 آبان 1390 - 20:52
Niayesh2012 - الدنبورگ - آلمان
معلومه که نباید از اینجا خوشت بیاد... اینهمه سرویس گرفتی از دولت آلمان...تحصیل رایگان...حقوق بیکاری....کلی حمایت و کمک از دولت...دیگه کاری نداری اینجا....به اندازه کافی استفاده کردی...حالا موقع بهره برداریه....بعدشم...ایران آزادیش از اینجا بیشتره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ایران بهتره...چون همه جا غذاش حلاله .....زنا پوشیدن....؟؟؟؟؟؟؟ واقعاً چه استدلال منطقی و قابل قبولی...؟؟؟؟!!!! کل حرفاش فقط روی دو کلمه می چرخه...شکم و زیر شکم....با عرض معذرت از دیگر ان
‌پنجشنبه 26 آبان 1390 - 20:52
koroush bozorg - تهران - ایران
آریان هامبورگ - هامبورگ - آلمان چرا باید به آزادی بیان این آقا احترام بگذاریم؟. چرا جوانهای ما در وطن خود از آزادی بیان که حقشان است محروم باشند ؟
‌پنجشنبه 26 آبان 1390 - 20:53
zagrosxan - اوسلو - نروژ
زود برگرد تا خامنه‌ای مثل محمر قذافی بلای سرش نیومده اون وقت اسلامو هم خوبتر می‌شناسی‌ و از این گ...که خوردی پشیمانی خواهی‌ شد گوساله هیچ ایرانی‌ مسلمان نیست و هیچ مسلمانی ایرانی‌ نیست
‌پنجشنبه 26 آبان 1390 - 20:54
Hamid1970 - ارواين - امريكا
یک مقداری از ٣ میلیارد مانده امیر لطفاً شماره حساب بانکی.١٠ سال در المان بودم همه جا غذای مسلمانی و مسجد هم بود.
‌پنجشنبه 26 آبان 1390 - 21:02
دنیای وحشی - تهران - ایران
مشکل از این جوان نیست که دوست دارد درسرزمینی که مطابق با اعتقاداتش و باورهای دینی اوست زندگی کند .فقط بایستی امیدوار بود که او قادرباشد چنین سرزمینی را برای زندگی کردن آن هم دراین روز و روزگار که بسیار آشفته هست پیداکند و سلام مارا هم برساند .چون بنده هرچه که دور دنیارا گشتم تابه امروز موفق نشدم چنین سرزمین موعودی را پیدا کنم که واقعا اکثریت پاک باشند و به دوراز حرام زندگی کنند بلکه هرجا که ادعایش از این خصوص بیشتر بود از هرحیث بدتراز بقیه جاها بود. والبته دریافتم هرسرزمینی که ادعای مذهبی بودن و پاکی را ندارد باوربفرمایید بهتراز بقیه بود.
‌پنجشنبه 26 آبان 1390 - 20:52
Azim-Maki - کوالالامپور - مالزي
کوروش بزرگ - تهران - ایران : اسم مقدس ایران چی‌ ؟؟؟؟ خجالت بکش مگه ایران چیه؟؟؟مگه تو کی‌ هستیییی؟؟امدی اسمتوو گذاشتییی کورش بزرگ ،،تو آسان در حد این اسم هستییی ؟؟چقدر راجع به کورش میدنیییی؟؟؟؟ میدنیی چیه ما مردمو ایران خودمنو خر می‌کنیم،،کوروش و ،،، اونا ماله هزار ساله پیشن الان اگه ما داخل آدمیم, بیا راجع کورش حرف بزن
‌پنجشنبه 26 آبان 1390 - 21:21
IRAN+ISRAEL+USA 4EVER - مونیخ - آلمان
کراهت از قیافه این شخص میباره، ، دوستاش دانشگاه دارن ،همکلاسی ‌ها هم مدرسه هستند! دروغ میگه این مثله رهبر ۱ دستش علی‌ گدا . این اشغال هارا اینجا حتی بقیه اشغال‌های اسلامیست دیگر هم تحویل‌شان نمیگیرند از تعداد‌شان هم مشخصه، سر دستشون هم اسمش پی‌ یر فوگل هست که چیزی تو مایع‌های سردار نقدیه حروم زادست . اینا آب نمی‌بینن وگرنه شناگرانه خوبی‌ هستند و خیلی‌ هم خطرناک
‌پنجشنبه 26 آبان 1390 - 22:24
vampire92 - اسلو - نروژ
امیر جان تو برو آقا کارت داره،پول بلیتتم احمدی داده،ما موندم که تو با چشمهای بسته میری سر کلاس یا باز،آخه تو دانشگاه بیشترشون که بی‌ چادرن امیر جان،حتما در رشتی آخوندی تحصیل میکنی‌،برو فردا نماز جمعه رو پشت سر آقا بخون که ثواب داره،فقط مواظبش باش تو را طالبان ندزدنت
‌پنجشنبه 26 آبان 1390 - 22:28
IRAN+ISRAEL+USA 4EVER - مونیخ - آلمان
قسمت ۳: پدر ایشان از اوایل سال‌های ۱۹۹۰ توسط صادق طباطبایی جذب سفارت ایران میشوند و از آن هنگام کاره ایشان میشود تهیه لوازم و ابزار آلت نظامی مثله خریده اسلحه قاچاق برای حکومته جهلو سیاهی آخوندا، پدر ایشان ۸ ماه پیش به همین جرم به زندان محکوم شدند و بعد از ۳ سال قرار هست به ایران دیپورت شود. خوده ایشان پرونده‌های زیادی نزده پلیس دارند به جرم سرقت از بانک، سرقت از آدم‌های مسن و غیره
‌پنجشنبه 26 آبان 1390 - 22:49
IRAN+ISRAEL+USA 4EVER - مونیخ - آلمان
برای جواب دادن به سوالات یوزر‌های محترم در مورد این فرده کثیف و بقیه در خدمت هستم
‌پنجشنبه 26 آبان 1390 - 22:52
آریان هامبورگ - هامبورگ - آلمان
koroush bozorg - تهران - ایران اینکه در ایران آزادی از جوانان هم سرزمینم، سلب شده و در زندان بسر میبرن بخاطر ابراز عقاید، متاسفم این بسیار فجیع و عذاب آور است اما دوست من، این نباید دلیل بشود که ما آزادی بیان را از دیگران سلب کنیم و یا عقاید و افکارشان را به تمسخر بگیریم. اگر اینطور باشد که وای بر ما. چون راهی زیادی خواهیم داشت برای رسیدن به مفهوم آزادی .
‌پنجشنبه 26 آبان 1390 - 22:53
*پسر شجاع* - تهران - ایران
اسکول به تمام معنا!..
‌پنجشنبه 26 آبان 1390 - 23:09
gardash - لیدز - انگلستان
بیداری اسلامی - تهران - ایران ، کثیفترین انسانها(به نظر من ) :کسی که :: میدونه که همه میدونن که داره دروغ میگه ، ولی باز هم به دروغش ادامه میده .
‌پنجشنبه 26 آبان 1390 - 23:15
supernova - منچستر - انگلستان
Dionysos - پارسی - فرانسه یکم مطالعه کنی به جای اینکه این همه خطبه بخونی ، دیگه از این مشکل ها پیش نمیاد . https://news.bbc.co.uk/1/hi/health/4921690.stm
‌پنجشنبه 26 آبان 1390 - 23:22
potatis - مالمو - سوئد
تا ما مردم ایران با این سرطانی که اسمش اسلامه مبارزه نکنیم ایران روز خوش نخواهد داشت اول بیماری دین دوم بیماری نژاد پرستی‌ این دوتا مثل خوره دارن ایران رو نابود میکنند.
‌پنجشنبه 26 آبان 1390 - 23:36
shapur - دابلین - ایرلند جنوبی
اخوندها پول مفت به این اهریمنان میدهند به خاطر همین ایران بهتره
‌پنجشنبه 26 آبان 1390 - 23:55
shapur - دابلین - ایرلند جنوبی
اخوندها پول مفت به این اهریمنان میدهند به خاطر همین ایران بهتره
‌پنجشنبه 26 آبان 1390 - 23:56
hashm - المان - المان
اخ اگه دستم به دستت گیر میکنه بهت نشون میدم ایران چه خبر حـ... لبنانی
جمعه 27 آبان 1390 - 00:26
faraz1352 - تهران - ایران
بازم این آشی ..شی اومد
جمعه 27 آبان 1390 - 01:26
سید ابوالقاسم واعظ - اندونزی - جاکارتا
آزادی بیان یعنی همین. طرف ممکنه از نظر خیلی از ما یک آدم بی مغز باشه. اما فرصت داره حرفش را بزنه. کسی هم پاچش را نمی گیره و جر و واجرش نمی کنه. هر وقت توی ایران هم یک چنین سطحی از آزادی بیان به و تحمل وجود آمد می توان امید داشت که ...
جمعه 27 آبان 1390 - 03:49
topo0l.mopo0l - کرج - ایران
به به افرین احسنت اشکم اومد از تنهایی این جوون تو اون غربت امیر عاشقتم عزیزم تو رو خدا زود بیا ایران خودم زنت میشم عاشق مردای پاکم قول میدم لاغر کنم
جمعه 27 آبان 1390 - 04:53
آشی - لندن - انگلیس
آفرین آریان هامبورگ. موافقم.
جمعه 27 آبان 1390 - 06:27
massoudoslo - اسلو - نروژ
چه چیزایی میشه دید و شنید !!!
جمعه 27 آبان 1390 - 06:48
khosrow60 - سوئد - سوئد
نمونه جهالت در قلب اروپا،درست گفت دوستمان اینها به شکم و زیر شکم فکر می‌کنن،اون وقت ما میخواهیم تو ایران اون بسیجی‌ را عوض کنیم.
جمعه 27 آبان 1390 - 07:24
Dara va sara - پرت - استرالیا
Azim-Maki - کوالالامپور - مالزی. چرا یهو گیر دادی به آسم و ایدی طرف ؟ نظر طرف را نگاه کن و ایراد بگیر . نه ایدی و اسم.
جمعه 27 آبان 1390 - 09:04
Dara va sara - پرت - استرالیا
به عده حرف برای گفتن ندارن. صحبت آزادی بیان میکنن.. دیگه شما احمقیت را به حد اعلا رساندین. طرف مغزش گندیده و بوش تمام المان رو ورداشته شما فکر آزادی بیان هستین.. صحبت اینکه من بیانی ندیدم. و فقط اوج احمقیت و کوته فکری یک مسلمان و نگاه فاسد ان به یک جامعه را دیدم.
جمعه 27 آبان 1390 - 09:12
faramarz_zj - يوته بوري - سوئد
این یه مرد که به راحتی‌ داره نظرشو میگه .واقعا هیچ کدوم از شما‌ها نمیفهمید چی‌ میگفت.یه نفر تو آلمان بزرگ بشه و اینچنین عقایدی داشته باشه باید آفرین گفت بهش. ما فقط نشستیم و میگیم بهش ساندیس خور ....نه نه این یه مرد که باید دوستش داشته باشید.اینا باید اینجا زندگی‌ کنن تا اسلام رو زنده نگاه دارن.مرگ بر منافق.
جمعه 27 آبان 1390 - 09:52
masoud tanha - هامبورگ - آلمان
آریان هامبورگ - هامبورگ - آلمان. میگم خیلی‌ سعی‌ کردی الان معلوم نشه که داری طرف داریشو میکنی‌ آخه یعنی ما اینجا هم نباید از دست شما راحت باشیم گاگول حالا اون یه غلطی کرد تو چته
جمعه 27 آبان 1390 - 10:01
kokex - ‫فرانکفورت - ‫آلمان
اولاً که این بابا ایرونی هستش من لهجه عرب رو میشناسم و اینکه نظرشو گفت به شما چه
جمعه 27 آبان 1390 - 10:02
Azim-Maki - کوالالامپور - مالزي
دارا و سارا - پرت - استرالیا :. شاید حرف شما درست باشه !!!
جمعه 27 آبان 1390 - 10:15
Dionysos - پارسی - فرانسه
supernova - منچستر - انگلستان، خوب که چی؟ چه مشکلی برات پیش اومده؟
جمعه 27 آبان 1390 - 10:16
ghom.666 - قم - ایران
بیا ایران تا جواب اون ریش و کلا کثیفتو بدیم.مردک ا...
جمعه 27 آبان 1390 - 10:28
hashamdar - تهران - ایران
با اون قیافهٔ‌ چرکت توی آلمان چه.... می‌خوری مرتیکه. بیا ایران اونجا به درد توی حـ... که نمیخوره...
جمعه 27 آبان 1390 - 12:10
ايدين - کرج - ایران
بیداری اسلامی -لطفاً ....شو !!!راستی از برکت رهبرت تو ایران اینترنت فیلتره پس چطور میای تو این سایت مگه بیداری اسلامی نیستی چرا حرف رهبرتونو گوش نمیدی و فیلتر شکن استفاده میکنی شایدم اطلاعاتی هستی به هر حال خیلی بی سواد و کمبود اطلاعات داری دنیا میره فضا ولی شما ساندیس خورها افسارتونو دادید دست اقا چلاغه!!!
جمعه 27 آبان 1390 - 13:14
roya25 - لندن - اتگليس
اگر می خواهی با خداوند یکی شوی،نگاهی به پیرامونت بینداز و به اندرون خود بنگر.
جمعه 27 آبان 1390 - 14:56
roya25 - لندن - اتگليس
زننده ترین حیواناتی که من تا کنون دیده ام چاپلوسانند، آنها از دوست داشتن سر در نمی آورند و فقط تقلید عاشق شدن را می کنند.
جمعه 27 آبان 1390 - 14:57
gol andam - زوريخ - سويس
اینا .... هستن ،،،مفت خور،،، کثیف،،،بی‌ شرف،،،چند وقت پیش ماشینم خراب شد رفتم یه نگاهی‌ به ماشین‌های ارزون کنم صاحب گاراژ لبنانی بود اعصابی از من خورد کرد که مجبور شدم خیلی‌ بی‌ ادب بشم ،،، اینقدر پرو بود که بعد مجبور شدم به پلیس زنگ بزنم ،،،بی‌ شرف به پلیس میگفت خوب چه اشکالی داره می‌خواستم اگه بشه باهاش ازدواج کنم،،،خدا رو شکر ۱ ماه رفت زندان لالا
جمعه 27 آبان 1390 - 17:08
kokex - ‫فرانکفورت - ‫آلمان
گول اندام یعنی‌ باور کنیم ؟؟؟
جمعه 27 آبان 1390 - 21:06
Azadikhah - تكسل - هلند
kokex - ‫فرانکفورت - ‫آلمان:شما امیر نیستی‌؟!
شنبه 28 آبان 1390 - 06:22
gol andam - زوريخ - سويس
کککس - ‫فرانکفورت - ‫آلمان نیازی به دروغ ندارم ،،،،بیشتره اینا اینجا ماشین فروشی دارن،،، نیازی هم ندارم به کسی‌ ثابت کنم ،،،اینا یه چیزی بالاتر از کثیف هستن،،،،اگه تا حالا با اینا برخورد نداشتی‌ میتونی‌ بری امتحان کنی‌،،،albateh اگه خانم هستی‌ بعد بیا تعریف کن
شنبه 28 آبان 1390 - 11:20
khosh bavar - يزد - ايران
دهانم آب افتاد ! امان از دست این خوش باوری !
شنبه 28 آبان 1390 - 15:25
sourena.de - اشتوتگارت - آلمان
IRAN+ISRAEL+USA 4EVER - مونیخ - آلمان ممنون از اطلاعاتی که دادی. آدم حسابی که از این رژیم جنایتکار ضدایرانی دفاع نمیکنه!!!
شنبه 28 آبان 1390 - 16:31
sarina_rs - دبی - امارات
شپشو دیونه .وحشی از اول با دعوا وارد بحس شد.قیافشو ادم می بینه استرس میگیره یاد کمیته ایهای ایران می افته....
‌سه شنبه 1 آذر 1390 - 03:34
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.