خودکشی پس از قتل همسر

جانشین فرمانده انتظامی مراغه گفت: مردی در این شهرستان پس از قتل همسرش، خودکشی کرد.
 

خودکشی پس از قتل همسر

سرهنگ غلامحسین عزیزی به ایرنا گفت: این مرد 52 ساله در پی اختلاف خانوادگی، همسرش را در منزل خفه و سپس با پرتاب خود به جلوی قطار، خودکشی کرد.

وی اظهارکرد: ماموران انتظامی با آگاهی از بروز یک تصادف در محل راه‌آهن مراغه در محل حادثه حضور یافته و پس از بررسی محل وقوع حادثه، یک نامه در جیب فرد کشته شده پیدا کردند که دلایل خودکشی‌اش را در آن نوشته بود.

وی تصریح کرد: در این نامه نوشته شده بود که پس از قتل همسر 46 ساله‌ام در اثر بروز اختلاف در ارتباط با مرگ فرزند 18 ساله‌ام در سال گذشته و به هنگام سفر، همسرم را کشته و سپس خودکشی کرده‌ام.

وی گفت: براساس شواهد موجود مقتول و قاتل سال گذشته طی سفری به مناطق شمالی کشور، پسر 18 ساله خود را از دست داده بودند که این اتفاق مهم‌ترین دلیل اختلاف خانوادگی آنان بوده است.

سرهنگ عزیزی اظهار کرد: هیچ‌کدام از خانواده‌های این دو طرف از جریان حادثه باخبر نبوده و هم‌اکنون نیز پرونده قتل، مختومه شده است.

+76
رأی دهید
-108

avasar - وین - اتریش
هرروز قتل هر روز خودکشی هرروز تجاوز به حریم دیگران ایرانی تا کی سکوت؟
‌پنجشنبه 26 آبان 1390 - 15:40
bawafa1385 - هامبورگ - المان
بعقیده من از یک طرف انسانهای با شعوری بودند زیرا بدلیل بوجود امدن یک مشکل خانوادگی که ممکن است در هر خانواده ای بشکل های مختلف بوجود اید این خانواده ان مشکل را در بین خودشان نگاه داشته و از طرح ان برای دیگران که مسلما مشکلی را حل نخواهند کرد بلکه گاها با اظهار نظر ها ویا دلسوزی هائی خود باعث افزایش گرفتاری داخلی میشوند. و از طرفی دیگر مشکلی که سبب از دست رفتن فرزندشان شده پس از یکسال تجزیه و تحلیل خانوادگی مسلما هرکدام از این زن وشوهر دیگری را عامل بوجود امدن ان میدانسته لذا چون نتوانستند وجدانا خود را قانع کنند دست به چنین حرکتی زدند که بعقیده من هر گونه اظهار نظر در این مورد عبث و بیهوده میباشد
‌پنجشنبه 26 آبان 1390 - 18:08
siavash2111 - ویسبادن - آلمان
بعضی‌ آدما ازدواج میکنند و از وصلت اونها چندین نسل بوجود میاد بعضی‌ آدما مثل این در گذشتگان خیلی زود از بین میرود چرا؟
‌پنجشنبه 26 آبان 1390 - 21:39
Geelongcat - سيدني - استراليا
بسیار غم انگیز بود. بیچاره زنش. بیچاره خودش.چقدر در رنج بوده که خودشو جلو قطار انداخته. (منو یاد اون فیلم انداخت: خانهٔ مه‌ و شن) .
جمعه 27 آبان 1390 - 03:14
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.