اسارت پسربچه در شکنجه‌گاه نامادری


نامادری سنگدل که پسر هشت ساله شوهرش را کتک زده و با سیخ داغ می‌سوزاند ،در شهرستان اشنویه از توابع استان آذربایجان غربی دستگیر شد.

 اسارت پسربچه در شکنجه‌گاه نامادری

 
به گزارش «جام‌جم»، چند روز پیش مدیر یکی از مدارس ابتدایی پسرانه در شهرستان اشنویه با مرکز فوریت‌های پلیسی 110 تماس گرفت و از آزار و اذیت یکی از دانش‌آموزان از سوی نامادری‌اش خبر داد.
 
در پی این تماس، ماموران با حضور در مدرسه مشاهده کردند، دست و پای این کودک سوخته و پیشانی‌اش نیز زخمی شده است.
 
پس از آن ،کودک با هماهنگی قضایی به پزشکی قانونی معرفی شد و پزشکان پس از معاینه وی نظر دادند او آزار جسمی دیده است.
 
نامادری، پسر هشت ساله را شکنجه می‌داد

 
کودک هشت ساله در جریان تحقیقات پلیس با معرفی نامادری‌اش به عنوان عامل حادثه گفت: پس از جدایی والدینم، پدرم با زن جوانی ازدواج کرد اما نامادری ام از همان ابتدا با من بدرفتاری می‌کرد. کودک آسیب‌دیده افزود: او همیشه کتکم می‌زد و با سیخ داغ بدنم را می‌سوزاند و تهدید می‌کرد تا در این باره به پدرم حرفی نزنم.
 
وی اضافه کرد: نامادری‌ام حتی اجازه نمی‌داد به دیدن مادرم بروم و همیشه از من نزد پدرم بدگویی می‌کرد.
 
ترس پسر خردسال از خانه وحشت
 
کودک آسیب‌دیده گفت: یک بار در مورد بدرفتاری‌های او با مادرم حرف زدم اما وقتی نامادری به این موضوع پی برد بدرفتاری‌هایش بیشتر شد.
 
وی اضافه کرد: چند روز پیش نیز چنان کتکم زد که پیشانی‌ام بشدت زخمی شد به همین دلیل، از خانه‌مان می‌ترسم و حاضر نیستم به آنجا برگردم.
 
در پی اظهارات این کودک و نظریه پزشکی قانونی مبنی بر شکنجه شدن او، نامادری سنگدل و پدر کودک به پلیس آگاهی اشنویه منتقل و بازجویی شدند.
 
پدر کودک ادعا کرد، همسرش او را شکنجه نداده و فقط به دلیل شیطنت، کودک را تنبیه کرده است.
 
اعتراف نامادری
 
در پی اظهارات پدر کودک، نامادری او نیز بازجویی شد وگفت: من علاقه‌ای به فرزند شوهرم نداشتم. می‌خواستم او با مادرش زندگی کند، اما شوهرم دوست داشت فرزندش نزدمان بماند.
 
وی اضافه کرد: نسبت به این کودک کینه به دل گرفتم و درصدد انتقام از شوهرم بودم، بنابراین در مدت یک سال، وقتی شوهرم به محل کارش می‌رفت، فرزند او را کتک می‌زدم.
 
در پی اعتراف نامادری سنگدل، با توجه به این که او در آستانه زایمان بود،با قرار وثیقه ، از سوی دادیار شعبه اول دادسرای اشنویه‌آزاد شد اماتحقیقات تکمیلی از این نامادری ادامه دارد.
 
گزارش خبرنگار ما حاکی است، پسر آسیب‌دیده نیز با هماهنگی قضایی تحویل مادر خود شده است.

+47
رأی دهید
-111

feminism - لندن - انگلستان
زنیکه وحشی و روانی مگر با سیخ داغ به تن لش و بی مصرفت افتاده بودند که با این مرد ازدواج کنی که حالا کودک نازنین و بی آزارش را شکنجه میکنی !!! طفلک پسر 8 ساله :( حال باید دید که قانون اسلامی چگونه از این کودکِ شکنجه شده و عذاب کشیده حمایت و پشتیبانی میکند !! پدر بچه هم درعوض اینکه از فرزندش حمایت بکند گفته زنک فقط او را تنبیه کرده ، خاک بر سرتون که حتی به خودتان اجازه میدهید بچه اتان را تنبیه کنید چه رسد به شکنجه !! مگر نامادریِ شکنجه گر باید تعیین تکلیف کند که این کودک مادرش را ملاقات کند یا نه !؟ چرا مادر این کودک تا آن زمان هیچ اقدامی نکرده بوده است !؟ از اینهمه کودک آزاری در ایران قلبم به درد میاید :( بر سر این کودک چه خواهد آمد، امیدوارم که برای همیشه کنار مادر خود بماند .
‌پنجشنبه 26 آبان 1390 - 09:29
*Fanoos* - ايران - ايران
بیچاره بچه ها!بیشتر ما گاهی به خاطر نادانی والدینمان ضربه هایی می خوریم که جبران ناپذیرند.کاش والدین مهارت های لازم برای بچه دارشدن را می آموختند و بعد صاحب فرزند می شند تا کودکانی شاد و سالم در کانونی گرم و پر از عاطفه پرورش دهند. واقعا قانون حمایت از کودکان در این کشور خیلی خیلی ضعیف است فکر می کنند هر کس پدر یا مادر یا اقوام کودک باشند حق دارند هر جور دوست دارند با بچه شان برخورد کنندهمین کودکان در جامعه اکر حمایت نشند وهمینطور بی تفاوت از کنارشون رد بشیم احتمال داره بشن آفت جامعه ووقتی بزرگ شدند میشند آدمهای دزد قاتل وغیره
‌پنجشنبه 26 آبان 1390 - 09:08
lucina - تهران - ایران
واقعا که خاک بر سرش کنن خیر سرش داره بچه در می‌شه باید یکی‌ بهش بگه خیر ندیده دوست داری یکی‌ با بچه خودت همین رفتاری داشته باشه الهی خدا آزت نگذره
‌پنجشنبه 26 آبان 1390 - 10:48
gol andam - زوريخ - سويس
خدا میدون چه قدر از این فرشته‌های کوچولو تو ایران هستند و در این شرایط روزگار بدی دارن و کسی‌ هم خبر نداره،،،این زن لایق مادری نیست ،،،انسان دوستی‌ محبت باید در وجود و ریشه آدم باشه ,,,درون توست اگر خلوتی و انجمنی است. . برون ز خویش کجا میروی جهان خالیست . .
‌پنجشنبه 26 آبان 1390 - 11:34
mahsa222 - مالمو - سوئد
سلام، زنه عوضی و مریض بچه چه گونهی‌ داره این وسط از بس این خبرارو شنیدم دلم از ایرانی‌ بودنه خودم هم به هم میخوره همش قتلو خیانتو و کلاه برداری به هان نوع خود ،بس باید این دولت یه جای استوپ کنه و به وضع مردم برسه نه به کی‌ خورد‌و کی‌ مورد کی‌ چی‌ شد خاک تو سر هرچی‌ سیاست مدأ و آخونده کنم.
‌پنجشنبه 26 آبان 1390 - 11:41
پری .15 - آرهوس - دانمارک
به نظر من این زن دیوانه است، باید قبل از ازدواج به این موضوع فکر میکرد که میتونه این بچه رو دوست داشته باشه یا نه، نه اینکه این بچه بیچاره رو زجر بده. زن دیوانه .باید قبل از اینکه از هم جدا بشوند باید به آینده. بچه ها شون فکر کنند که این طوربچه های بیچاره زجر نکشند .
‌پنجشنبه 26 آبان 1390 - 13:13
جانان - هامبورگ - آلمان
الاغ،حیوون روزى که میخواستى زن اون مردک احمق تر از خودت بشى،کور بودى ندیدى که بچه داره احمق اون طفل معصوم چه گناهی کرده که گیر شما نفهم ها افتاده
‌پنجشنبه 26 آبان 1390 - 17:11
Royan - بوخوم - آلمان
روزانه هزاران انسان متولد میشوند ولی انسانیت در حال منقرض شدن است.
‌پنجشنبه 26 آبان 1390 - 18:03
دنیای وحشی - تهران - ایران
دنیای دارمکافات است و همه این مطلب را به خوبی می دانند .فقط تنهاراه سبک ترشدن این مکافات برای زن سنگ دل این است که بتواند راهی بیابد تا این درد را از دل کودکی که زجرش داده و مادر او دربیاورد وگرنه هرآن چه که برآنها روا دانسته برسرخودش نیز خواهد آمد و از کجا معلوم که به خاطر همین فرزندی درشکم دارد.
‌پنجشنبه 26 آبان 1390 - 20:25
bawafa1385 - هامبورگ - المان
تفکیک جنسیت در بحث های اجتماعی کار غیر منطقی است.بگواهی تاریخ هیچ زنی که نام نا مادری را یدک میکشد نتوانسته جای مادر را برای بچه پر کند.مادر اگر صاحب عقل و شعور و احساس بودوازدواج را فقط برای گرفتن کارت عبور نمی پذیرفت و اگر تصمیم داشت بعنوان مادرباردار شودوازکودک خود بعنوان یک مادرنگهداری کند هیچوقت این مصیبت ها پیش نمی امد هرچند هستند مادرانی که بدلیل داشتن بیماری های روحی و روانی پنهان بچه خودشان را مورد ازار و اذیت قرار میدهند. اما ازار و اذیت توسط نا مادری دیوانه بی احساس بمراتب کشنده تر و رنج اور ترین نوع شکنجه است بسیاری از پدر ها بدلیل ضعف اخلاق و یا باصطلاح زن ذلیل بودن در اینگونه جنایات شریک جرم اصلی بوده و با رفتار احمقانه خود در خانواده سبب ساز اینگونه جرم ها میباشند .این پدر که در متن خبر امده از جمله مردان بی شخصیتی است که در مقابل این کودک ازاری توسط ان زن دیوانه بجای حمایت از ان بچه بی زبان اعتراف میکند که بدلیل شیطانی کودک کار نا مادری ان درست بوده . من اعتقاد دارم ان پدر فقط بدرد لای دیوار میخورد و لا غیر
‌پنجشنبه 26 آبان 1390 - 21:28
feminism - لندن - انگلستان
bawafa1385 / باوفا جان یقین دارم که میدانی، وضعیت در اختیار گرفتن پرورش کودک و یا همان حضانت فرزند بعد از جدائی طرفین در ایران ، با توجه به قانون ناب محمدی ، بعهدۀ پدر میباشد. و دیگر اینکه در ایران بخصوص در روستاهای دور افتاده درصد بسیاری از افراد متاسفانه به دلایل سست و بی پایه تن به ازدواج میدهند و بعد از آن هم بدلیل اینکه دلال حمّام سرکوچه و بقال سر گذر به آنها وصلۀ عقیم بودن و نازا بودن را نچسباند و گاه برای اینکه حوصلۀ زوجین از یکنواخت بودن زندگی سر نرود "باید" موجود دیگری را نیز در این کارزار شریک کنند، پس بنابر این، آن مادر از " بادِ لحاف " باردار نشده و آقای شوهر هم هویج نبوده و میتونسته که جلوگیری کنه، سخن من اینه که نباید تنها مادر را در این امر سرزنش کرد. چرا که هر دو در بوجود آمدن فرزندی شریک بوده و سهم داشته اند. و البته قانون نیز در این امر وحشیانه و غیر انسانی مقصر میباشد که اختیار پرورش کودک را از مادر می رباید !! در مورد اینکه گفتی این پدر را باید لای جرز دیوار گذاشت باید بگم دیوار هم اگر بداند که در سینه اش پهنی را جای داده اند با خاک یکسان خواهد شد! شاد باشی .
‌پنجشنبه 26 آبان 1390 - 21:56
vampire92 - اسلو - نروژ
هر روز بدتر از دیروز،انسانیت هم در این حد،
‌پنجشنبه 26 آبان 1390 - 22:11
Taraneه - کبک - کانادا
اگر این زن اینجا زندگی‌ میکرد به جز مجازاتی که برای آزار بچه شوهرش میشد، بد از به دنیا آوردن بچه خودش از همون بیمارستان بچه اش رو ازش جدا میکردن و هرگز بهش برنمیگردندن. چون صلاحیت نگهداری از بچه رو نداره.
‌پنجشنبه 26 آبان 1390 - 23:55
bawafa1385 - هامبورگ - المان
Feminism لندن . نازنین حرفت را قبول دارم. مشکل اجتماعی وطن ما بسیار بسیار زیاد است. بی فرهنگی مردم هم باین گرفتاریها دامن میزند.اما پدر یا مادرقبل از باردار شدن باید بدانند ایا طرفین قابلیت نگهداری و پرورش کودکان را دارند یا نه. ولی همین بررسی ساده هم نیاز بشعور دارد. نیاز باحساس دارد.نیاز بعاطفه دارد. مهمتر از همه شخصیت و عملکرد مرد در خانواده نقش اصلی را دارد. بسیاری از مرد ها بدلیل گدا طبعی و رذالت باعث از هم پاشیدگی های زندگی میشوند.در این واقعه بعقیده من پذیرش فوری کودک توسط مادر میتواند گواه بر گدا صفتی مرد خانه بوده باشد. البته مشکلاتی که سبب جدائی زن و شوهر میشود بعقیده من رذالت مرد در انجام تعهدات مالی خانواده یا احتمالا فساد اخلاق توسط یکی اززوجین میتواند باشد. ولی این را میتوانم بگویم هیچ زنی نمیتواند جای مادر را برای بچه پر نماید.بچه نیاز بمادر دارد ولا غیر
جمعه 27 آبان 1390 - 00:29
Geelongcat - سيدني - استراليا
آفرین و زنده باد مدیر مدرسه که با پلیس تماس میگیره. کاش ازش قدر دانی‌ میشد. پدره -‌ای گاری بی‌ عاطفه - بچه تنها را در این شرایط گذاشته در چنگال این گرگ کینه ای. بعدش هم میگه این تنبیه بوده نه شکنجه. از این گرگ هم یه بچه داره میاره. کاش جفتشون برن زندان چند وقتی‌ - برای تنبیه نه شکنجه.
جمعه 27 آبان 1390 - 04:52
feminism - لندن - انگلستان
bawafa1385 / درود بر تو باوفای سایت . ولی من معتقد هستم که گرچه مهر و محبت مادری گوهر یکتائیست اما اگر فردی ذره ای فقط ذره ای وجدان و آدمیت داشته باشد هرگز به کودکی آزار نخواهد رساند حتی اگر این کودک فرزند خودش نباشد و آن فرد هم میتواند نامادری و یا مادر خواندۀ کودک نازنین باشد !
جمعه 27 آبان 1390 - 11:40
bawafa1385 - هامبورگ - المان
Feminism لندن. نازنین خوب دقت کن یکی از دلایلی که حضانت کودک را به پدر داده اند بخاطررفاه نسبی مادر بعد از طلاق میباشد بدین معنی خانمی که طلاق میگیرد مسلما تصمیم بازدواج مجدد دارد.لذا هیچ مردی در هیچ کجای دنیا زنی را با چند بچه بعنوان همسر خود نمی پذیرد.لذا خانمها در زمان طلاق سریعا میفرمایند بگذار ان پدر پدرسوخته اینها را بزرگ کند من عمرم تمام شد من دارم پیر میشوم بروید اواره شوید. پس از ازدواج دوباره یعنی با پیدا کردن یک خر دوم برای سوار شدن ان احساسات مادری شان گل میکند و مسلما سرویس های مورد نیاز کودک را از جیب خر ذوم پرداخت میفرمایند. البته این یکی از هزاران موارد و مسائلی است که در خانواده ها مطرح میشود. مهم این است که اوالا طلاقی صورت نگیرد و پدر خانواده انقدر شرف داشته باشد بخاطر بچه ها بیک طریقی با همین خانم اول کنار بیایدواگر هم نشد مسلما باید منتظر اینگونه جنایات باید بود. زندگی هزار و یک پیچ و خم دارد. باور کنید
جمعه 27 آبان 1390 - 17:00
roxana_110 - تهران - ایران
خاک بر سر اون زنیکه وحشی بیشتر از اون خاک بر سر اون مرد که برای یک لحظه شهوت به دروغ میگه که همسرم او را شکنجه نداده فقط تنبیه کرده البته الهی شکر خدا به خود اون زن بچه داده جزای این کار رو از بچه خودش میبینه
یکشنبه 29 آبان 1390 - 16:34
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.