سردار نقدی: اگر به آمریکا حمله کنیم نه تنها قدرت پاسخ‌دهی ندارند بلکه برای مذاکره با ایران به التماس می‌افتند

سردار نقدی: اگر به آمریکا حمله کنیم نه تنها قدرت پاسخ‌دهی ندارند بلکه برای مذاکره با ایران به التماس می‌افتند

فارس: رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: آمریکا آنقدر ضعیف شده که اگر ما همین امروز به آنها حمله کنیم نه تنها قدرت پاسخ‌دهی ندارند بلکه برای مذاکره با ایران به التماس می‌افتند.

سردار محمدرضا نقدی در همایش بسیج و رسانه که در مرکز همایش‌های سازمان صداوسیما برگزار شد، خط مقدم نبرد امروز حق و باطل را در عرصه رسانه دانست و گفت: امروز ارتش نظامی دشمن کاملاً شکست خورده و وقایع سال‌های اخیر نشان می‌دهد توان عملی کردن خواسته‌های آنها را ندارد.

نقدی با اشاره به عملکرد ارتش آمریکا در عراق و افغانستان گفت: نتیجه هزینه‌های سنگین تلفات زیاد و بی‌آبرویی آمریکا در عراق آن شد که یک دولت دوستدار جمهوری اسلامی ایران روی کار آمد و در افغانستان نیز هر روز یک ضربه عمده به آنها می‌خورد که این نتیجه اقدام نظامی آنهاست.

وی با بیان اینکه ناو‌های بزرگ و موشک‌های عظیم آمریکایی امروز به ابزاری بی‌اثر و زنگ زده برای آنها تبدیل شده است، خاطرنشان کرد: یک حرکت نظامی نیازمند یک اقتصاد پررونق برای پشتیبانی است که امروز آمریکا فاقد این اقتصاد است.

سردار نقدی: اگر به آمریکا حمله کنیم نه تنها قدرت پاسخ‌دهی ندارند بلکه برای مذاکره با ایران به التماس می‌افتند

رئیس سازمان بسیج مستضعفین خاطرنشان کرد: ۳ سال است که اقتصاد آمریکا زیر صفر است اما آنها تنها با تبلیغات رسانه توانسته‌اند خود را سرپا نگه دارند اما باید بدانند که این افول برگشت‌پذیر نیست و تمامی کارشناسان بر سقوط حتمی آمریکا اتفاق‌نظر دارند.

نقدی تصریح کرد: به طور قطع می‌گویم آمریکا آنقدر ضعیف شده که اگر ما همین امروز به آنها حمله کنیم نه تنها قدرت پاسخ‌دهی ندارند بلکه برای مذاکره با ایران به التماس می‌افتند اما با مدد ابزار رسانه‌ای اوضا را طور دیگری نشان می‌دهند.

وی با اشاره به سناریوی اخیر آمریکا مبنی بر تروریست نشان دادن جمهوری اسلامی ایران گفت: این ترور ساختی در آمریکا در حالی مطرح می‌شود که آنها بزرگترین ترورهای جهان را انجام می‌دهد اما به خاطر تسلط رسانه‌ایشان کسی متوجه نمی‌شود.

سردار نقدی: اگر به آمریکا حمله کنیم نه تنها قدرت پاسخ‌دهی ندارند بلکه برای مذاکره با ایران به التماس می‌افتند

رئیس سازمان بسیج مستضعفین ادامه داد: ما ۱۷ هزار و ۳۰۰ شهید ترور داریم که اغلب آنها توسط گروه‌های تحت‌الحمایت آمریکا به شهادت رسیده‌اند.

نقدی در خصوص لزوم کار رسانه‌ای در جمهوری اسلامی گفت: انقلاب اسلامی ما حرف‌های زیادی برای گفتن دارد که ما باید بتوانیم این حرف‌ها را به درستی به گوش جهانیان برسانیم.

وی با تأکید بر حفظ روحیه بسیجی در تمام اقشار جامعه اظهار داشت: بسیجی یعنی سردار تهرانی مقدم که حق بزرگی به گردن همه ملت ایران دارد و اگر روزی بشود به ملت ایران بگویم ایشان چه خدماتی برای دفاع از کشور کرده در هر خانه‌ای مجسمه او را درست می‌کنند و به فرزندانشان مرام او را یاد می‌دهند اما متأسفانه این عظمت را نمی‌توان حتی در قالب هیچ رسانه‌ای گنجاند.

سردار نقدی: اگر به آمریکا حمله کنیم نه تنها قدرت پاسخ‌دهی ندارند بلکه برای مذاکره با ایران به التماس می‌افتند

رئیس سازمان بسیج مستضعفین به اقدامات سازندگی بسیجیان در عرصه‌های علمی فرهنگی و هنری اشاره کرد و افزود: امروز بسیجیان نه تنها در نقاط محروم جامعه بلکه در سومالی و پاکستان نیز به خدمت‌رسانی مشغولند.

نقدی خاطرنشان کرد: در سال جاری ۸۱ شهر کشور با راه‌اندازی کاروان‌های بسیج خطبه غدیر برای مردم به نمایش درآورده شد این در حالی است که سال گذشته این کار فقط در قم صورت می‌گرفت.

وی در پایان با اشاره به موج جدید بیداری در غرب تصریح کرد: امروز مردم خودشان به صحنه آمده و خواسته‌هایشان را می‌گویند که این را هم از انقلاب اسلامی ایران الهام گرفته‌اند.

+219
رأی دهید
-60

Royan - بوخوم - آلمان
مخصوصا تو با اون شکم گنده ات میتوانی خوب مبارزه کنی , فقط حرف مفت و لاف و گزاف.
‌چهارشنبه 25 آبان 1390 - 21:56
amoo uk - ليدز - انگليس
با این ریشو پشمت میتونی‌ جوونهای این آب و خاک از پنجره بندازی پائین کوی دانشگاه یا دمون نرفت کثافت عراقی‌
‌چهارشنبه 25 آبان 1390 - 22:25
siavash2111 - ویسبادن - آلمان
Royan باحال امدی هاها
‌چهارشنبه 25 آبان 1390 - 22:35
shapur - دابلین - ایرلند جنوبی
وای!!! شب بیا باغ !. باز نشه کردند وشروع به غد غد کردند. بابا یک نگاه به هیکل وقیافهات کن بعد رجز بخوان مفخورهای اهریمن!!!
‌چهارشنبه 25 آبان 1390 - 22:39
شنقول - ساتهمپتون - انگلیس
آمریکا میگه شاید حمله کنیم ، اینا ۱۶ تاشون می‌رن رو هوا ،دیگه اصلا احتیاجی نیست که حمله کنن !!! حالا ما نفهمیدیم اینا چی‌ میگن ! از ترس حمله رفتند فضا حالا چطور میخوان حمل کنن .. والا چی‌ می‌شه گفت ، فقط lol
‌چهارشنبه 25 آبان 1390 - 22:54
real_patriot - واشنگتن - آمریکا
اینجاست که میگن شتر ( البته در مورد ایشون گااااااو ) در خواب بیند پنبه دانه
‌چهارشنبه 25 آبان 1390 - 23:01
juwan 2000 - روتردام - هلند
بلاخره کی‌ می‌خواد اول حمله کنه ؟ مثل اینه که یکی‌ می‌خواد خودکشی‌ کنه مراتب میگه می‌خوام خودمو بکشم ، ولی‌ کاری نمیکنه ،من که میگم دو طرفم سرکا رمون گذاشتن و خوب میخورن و می‌برن ...............!؟ دریغ از یه ذره عمل ........!!!!!!
‌چهارشنبه 25 آبان 1390 - 23:46
ari jojeh - تهران - ایران
نقدی جون، آمریکا غلط کرد ....هم خورد، تو ببخشش، نفهمی کرده، جوانی کرده، یه حرف مفتی زده، تو به بزرگی‌ خودت که اندازه یه گاوی، ببخشش، قول میده دیگه از این چرتو پرتا نگه، دمت گرم، خیلی‌ آقأی، از جانب من از علی‌ آقا هم عذر خواهی‌ کن بگو علی‌ جان سیخو داغ کن بی‌ خیال این حرفا،
‌پنجشنبه 26 آبان 1390 - 01:09
uuu.2010 - تبریز - ایران
مفت خور‌های گردن کلفت....فقط ایرانی‌‌ها به هزار تا زاغه مهمات دیگه احتیاج دارن که از شرّ اینهمه لجن متعفن راحت بشن. به امید روزی که تو و امثالت شربت شهادت رو مثل سردار رشید اسلام حسن مقدم یه سر برید بالا...
‌پنجشنبه 26 آبان 1390 - 02:14
فضول میرزا - استكهلم - سوئد
زرشک، ضرشک و ظرشک.. تنوع از ما، انتخاب از شما!
‌پنجشنبه 26 آبان 1390 - 02:49
fdsa60 - تهران - ایران
همه سر به سر تن به کشتن دهیم - از آن به که کشور به دشمن دهیم. در جواب خائنین و وطن فروشهای غرب زده= آمریکا و اسرائیل اگه حمله بکن بودن تا حالا حمله کرده بودن.یه سوال از برادران وطن فروش دارم این اسرائیل که میگید. چطور توی جنگ 33 روزه این همه تانک از دست داد ؟ چطور توی آبهای خودش ناو جنگیش رو با هواپیمای بدون سرنشین منهدم کردن؟و در جواب آقایان که منو متهم به بسیجی بودن میکنند باید بگم بسیجی نیستم ولی تا دم مرگ از خاک وطنم دفاع میکنم و تا زنده هستم اجازه نمیدم دست یک اجنبی به خاک وطنم دراز شود.
‌پنجشنبه 26 آبان 1390 - 02:22
hossein75 - جوهور - مالزي
زالزالک هم قاطی میوه‌ها شد
‌پنجشنبه 26 آبان 1390 - 03:20
انقلاب دوم - هامبورگ - آلمان
جالبه که میگه: یک حرکت نظامی نیازمند یک اقتصاد پررونق برای پشتیبانی است که امروز آمریکا فاقد این اقتصاد است. آخه اقتصاد ایران خیلی‌ پر رونقه
‌پنجشنبه 26 آبان 1390 - 03:55
garfield - تهران - ایران
فک کنم این موقع حادثه، اون نزدیکی ها بوده موج انفجار گرفتش! چون نوع اراجیفش یه کم فرق کرده!!! :))
‌پنجشنبه 26 آبان 1390 - 04:10
hashamdar - تهران - ایران
اگه مردی به آمریکا حمله کن، اونجای آدم دروغگو..
‌پنجشنبه 26 آبان 1390 - 08:50
bestofthebest - كي يف - اكراين
این شپش زاده هارو ...به قول معروف یه جمله هم بشنوید از مادر عروس !!
‌پنجشنبه 26 آبان 1390 - 04:14
azadeh11 - آمستردام - هلند
. رویان - بوخوم - آلمان. خوب گفتی‌، حالا میخوان آمریکا و اسرائیل و اروپا را برگیرن. طرف میگفت اگه دیش را کمی‌ بیاره پین عرب را هم میگیره
‌پنجشنبه 26 آبان 1390 - 08:47
khosh bavar - يزد - ايران
خردار نقدی، کافر همه را به کیش خود پندارد ! نه‌ اینکه احمق و بیشعور تشریف دارید، فکر کردی همه هم مثل خودت احمق هستند ! در خفا به التماس میفتی که با تو ( ایران ) در تماس باشند و وقتی‌ که کسی‌ تحویلت نگرفت، شروع میکنی به رجز خوانی و درغگویی که آمریکا موش شده و من هم شدم گربه ! ذهی خیال باطل و عاقلان دانند !
‌پنجشنبه 26 آبان 1390 - 08:35
desert-wolf - دبي - المارات
آخه مرداک یه موشک بخور رو سرت که مس گربه میری یه جا قیم میشی‌! چرا حرف مفت میزانی‌ که بدن پشییمون شیئ! آخه گسالی می‌زنه نبودت می‌کنه که! گیر چه آشغالای افتادیما
‌پنجشنبه 26 آبان 1390 - 08:58
آرش و مجيد توكلى - پاریس - فرانسه
اى بابا اینا که رو ندارند برزنت رو صورتشون کشیدن
‌پنجشنبه 26 آبان 1390 - 09:26
آشی - لندن - انگلیس
این چند ماهه حمام نکرده؟
‌پنجشنبه 26 آبان 1390 - 06:47
ali158 - مسكو - روسيه
ماشالا معلوم می‌شه جنسش عالی بود. بابا ۱۰۰۰ بر گفتم بده مصرف نرید پشت تریبون .
‌پنجشنبه 26 آبان 1390 - 06:56
chizmiz - لندن - انگلستان
سردار قادسیه {صدام) قبل از حمله به ایران گفت ایران را سه روزه میگیرم گویا تاریخ با سردار‌های خیال باف تکرار میشود خدا به داد ایران برسد
‌پنجشنبه 26 آبان 1390 - 09:22
khorramdin babak - فرانكفورت - فرانكفورت
صدام و قذافی هم از این لافها زیاد میزدند.راستی‌ مگر شما نبودید که می‌‌گفتید راه قدس از کربلا می‌‌ گذرد. پس چه شد. امام امّت آدرس اشتبا به شما داد.
‌پنجشنبه 26 آبان 1390 - 09:36
م ر - تهران - ايران
نه بابا ؟ ... خوردن زیادی نشانه ترس زیاد است . با کدوم جوانها میخواهید به جنگ آمریکا و اسرائیل بروید مطمئن باشید اسلحه ها برعکس به سوی خودتان نشانه گیری میشود شما برای ملت جایی برای علایق گذاشتین .
‌پنجشنبه 26 آبان 1390 - 04:13
yashainiran - ایران - ایران
وای خدا خیلی وقت بود اینقدر نخندیده بودم!!!!
‌پنجشنبه 26 آبان 1390 - 07:10
Atheist-0 - ونکوور - کانادا
این سردار نقدی باید استند آپ کمدین بشه. تا امروز اینقدر نخندیده بودم. راستی‌ اینها این جنس‌ها را از کجا تهیه میکنند. طرف توپ توپه.
‌پنجشنبه 26 آبان 1390 - 07:23
Azadikhah - تكسل - هلند
نقدی جان از خودت مایه بذار نه از این ملت!من نمیدونم این مملکت صاحب نداره طرف عراقی‌ شده رئیس سازمان بسیج مستضعفین! واقعا مسخره هست
‌پنجشنبه 26 آبان 1390 - 08:11
ARTEMIS-SW - .پاريس - فرانسه
این اراذل اوباش اسلامی شب‌ها تریاک افغانی ناب-- بعد کراک --و شیشه-- و بعد هم ز‌ر ز‌ر ز‌ر---قیافه شبیه سوسمار زیر تانک رفته!!!!!!!!تعدادی بیمار روانی‌ هم به دنبال آنها تأیید!!!!!!
‌پنجشنبه 26 آبان 1390 - 08:36
آوای آزاد - آنتورپن - بلژيك
fdsa60 - تهران - ایران. برادر عزیز و بزرگوار. احسنتم و لا کنتم تق تق.این نظام و این حکومت که عدل آن عدل علی‌.و صاحب آن، صاحب از زمان،مهدی (آج) می‌باشد که به هل قوهٔ الهی همه‌شان از بیخ عرب میباشند به جوانان رشیدی چون یو نیاز مند می‌باشد.آفرین بر تو به جا ما هم بجنگ اجرت با آقا.
‌پنجشنبه 26 آبان 1390 - 09:22
delmorde - یوتوبوری - سوئد
ای کاش ایران انقدر قدرت داشت که کشوری حاضر به مقابله با ان نبود اما در عین حال خدا را باید شکر کرد که نداریم زیرا با وجود جنگ طلبانی مانند شما ریش تپه ها یک لحظه ارامش نداشتیم چون مانند محمد و عمر برای گسترش دین مزخرف هر زمان به فکر تصرف و غارت نوامیس و ثروتهای جائی حمله میکردید . در حال حاظر بنشینید و هی شعار بدهید و مشتی احمق متعصب را فریب دهید و در خفا برای گرفتن سیتیزن کشورهای اروپا و امریکا به پرچم انها سوگند در وفاداری به ان یاد کنید. ولی دستتان رو شده و زر زر .. نکنید بخصوص تو خیک پر .... من مطمئنم تو بعد از رهبر چلاق و خانوادش اولین کسی هستی در میری و بدنبال..
‌پنجشنبه 26 آبان 1390 - 09:25
Dara va sara - پرت - استرالیا
fdsa60 - تهران - ایران... ساندیس خوری هم حد و اندازه داره. منطق هم نیازه...بخاطر همین غلطاست که ملا آجازه انرژی اتمی نداره....خود ایران این اجازه را داره..ولی ملا نداره. اینو تو ذهنت نگهدار.ملا با ایران فرق میکنه.
‌پنجشنبه 26 آبان 1390 - 11:41
ghalamfarsai - مالمو - سوئد
خدا عاقبت این مملکتو بخیر کنه با این فرماندهان و اون سیاستمداران
‌پنجشنبه 26 آبان 1390 - 12:57
azarbayjan362 - تهران - ايران
fdsa60 - تهران - ایران. بشین بینیم بابا .
‌پنجشنبه 26 آبان 1390 - 16:55
parmida_alman - فرانکفورت - آلمان
عجب صبری خدا دارد که این همه بنده‌های خرفتشو تحمل می‌کنه...مرتیکه نیشسته با اون علی‌ معتاد رهبر کشیده داره هزیون میگه......شرمش می‌شه انسان عقش میگیره ازتون.... فانوس تهران تهران یه اسم عربی‌ برا خودت بذار بد بیع نظر بده ساندیس خور.....
‌پنجشنبه 26 آبان 1390 - 18:48
toopchiyan1986 - london - uk
امیدوارم سرت را بالای دار ببینم
جمعه 27 آبان 1390 - 07:13
massoudoslo - اسلو - نروژ
از همین حرف میتوان مطمئن شد که تمام نمایشات و ادعا های نظامی ایران توهمی بی اساس بیش نیست . اگر میشد با چفیه عربی و شکم بزرگ فیروز آبادی و آفتابه لگن های خریداری شده از روسیه و خصوصا حرف مفت ، جنگی را برد تا حالا حتما پرچم را در قطب جنوب هم زده بودند !! .
جمعه 27 آبان 1390 - 09:49
morgan123 - واشینگتن - امریکا
چطور این بابا بزرگ هنوز بازنشسته نشده؟!!!
جمعه 27 آبان 1390 - 23:49
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.