ضرب و شتم یک خبرنگار بدست محافظ وزیر

خبرنگار مورد اشاره توضیح می دهد که با روابط عمومی هماهنگی انجام داده و هرکسی وظیفه خود را انجام میدهد بنابراین نیازی نیست که این محافظ هم کارت حرفه ای او را مجددا" چک کند. این پاسخ با برخورد زشت و زننده این محافظ وظیفه شناس

                                                           ضرب و شتم یک خبرنگار بدست محافظ وزیر

"دی نیوز"_دوازدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنایع مخابرات و اطلاع‌رسانی( ایران تله کام ۲۰۱۱) با حضور شرکت‌ها و تولید کنندگان داخلی و خارجی در حال برگزاری است.
خبرنگار البرزنیوز روز دوشنبه برای تهیه گزارشی از این نمایشگاه به محل دائم نمایشگاههای بین المللی رفت اما برخورد زشت و زننده یک محافظ فیزیکی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با خبرنگار دیگری که قصد داشت با تقی پور وزیر ارتباطات مصاحبه کند سبب شد خبرنگار البرز نیز مانند بسیاری از افراد حاضر در صحنه این سوال تکراری را از خود بپرسند که جرم خبرنگاری که مورد ضرب و شتم و بی احترامی قرار گرفت ایا چیزی جز عمل به وظیفه و پرسیدن یک سوال بوده است ؟

افرادی که از نزدیک شاهد این رویداد تلخ بوده اند می گویند خبرنگار مذکور که یک دستگاه کوچک ضبط صدا در دست داشت (و بعد از این بی احترامی هم مشخص شد برای مصاحبه با روابط عمومی وزارت ارتباطات هماهنگی کرده است) زمانی که قصد داشت برای مصاحبه با وزیر ارتباطات خود را به دکتر تقی پور برساند با ممانعت این محافظ عصبی روبرو شده که از او کارت خبرنگاری خواسته و گفته تو اصلا خبرنگار نیستی !

خبرنگار مورد اشاره هم توضیح می دهد که با روابط عمومی هماهنگی انجام داده و هرکسی وظیفه خود را انجام میدهد بنابراین نیازی نیست که این محافظ هم کارت حرفه ای او را مجددا" چک کند.
این پاسخ با برخورد زشت و زننده این محافظ وظیفه شناس ! مواجه شده و خبرنگار بی دفاع به جرم تلاش برای یک مصاحبه با وزیر دولت مورد ضرب و شتم و بی احترامی لفظی قرار می گیرد.

به گزارش البرز ، شاهدان این اتفاق می گویند روابط عمومی وزارت ارتباطات بلافاصله وارد شده و به محافظ وزیر تذکر می دهد که این فرد یک خبرنگار شناخته شده برای مجموعه است و محافظ عصبی هم که دق دلی خود را خالی کرده ، خبرنگار مضروب را رها می کند.

با دیدن این صحنه زشت چند مدیر و مقام وزارت ارتباطات تلاش می کنند موضوع را خاتمه دهند و از خبرنگار مورد نظر دلجویی کنند و از او بخواهند با وزیر مصاحبه کند که او اعلام می کند در شرایط روحی مناسبی نیست و از مصاحبه منصرف شده است.

این برخورد زشت با یک خبرنگار سبب شد تعداد دیگری از خبرنگاران هم که برای انعکاس توانمندی های کشور در حوزه صنایع مخابرات و اطلاع رسانی به نمایشگاه رفته بودند با دلگیری محل را ترک کنند و باز این موضوع تکراری را با هم به بحث بگذارند که چرا یک خبرنگار که وسیله ای جز قلم در اختیار ندارد باید اینچنین مورد اهانت قرار گیرد ؟ چون فقط قصد داشته سوال بپرسد و یک محافظ عصبی حوصله او را نداشته است؟

+34
رأی دهید
-81

Rahsaba - کلاگنفورت - اتریش
مردک عقده ای.. اسلحه بدن دست میمون همین می شه دیگه، جو می گیرتش
‌چهارشنبه 25 آبان 1390 - 10:35
shali - سوپوت - لهستان
با عرضه سلام من عضو جدید هستم با اجازه بزرگترها می‌خواستم بگم شما کسی‌ را میشناسین آدم حسابی‌ باشه سره سفره پدر و مادر رش بزرگ شده باشه بد بره محافظ بشه هرچی‌ آدمه عوضی‌ میرن سراغ این کارها
‌چهارشنبه 25 آبان 1390 - 11:06
goofy - Willenhall - United Kingdom
خیلی‌ چیز عجیبی‌ نیست...
‌چهارشنبه 25 آبان 1390 - 11:09
greentree - تهران - ایران
وزیر کیه:یک اوباش بیسواد و دروغگو ،،،،،،،،،محافظ کیه: اوباش زاده و عقب مونده ذهنی‌
‌چهارشنبه 25 آبان 1390 - 13:35
rashidvalami - رشت - ایران
به امید روزی که از هیچ مقامی مصاحبه نکنند.اخه اینا ارزشو دارند سر و کله میشکونید برای مصاحبه؟اینم نتیجه این کارها.
‌چهارشنبه 25 آبان 1390 - 14:22
baas - روتردام - هلند
اسلام= توهش
‌چهارشنبه 25 آبان 1390 - 19:59
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.